Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#1801) betyarr válasza betyarr (#1765) üzenetére


betyarr
veterán

így ~5 nap/~8-9 óra viselés után is nyilatkozok a vadászbakanccsal kapcsolatban: borzasztó mennyire kényelmes viselni,a legkevésbé sem töri a lábat.ez tényleg olyan,mintha ráöntötték volna a lábamra.teljesen jól tartja a bokát és a lábfejet is.könnyű és olyan,mintha a levegőben járnék.
annyi,hogy vékony zoknival hordva nem feltétlenül túl meleg.nem mintha kifagynék belőle,de azért a keményebb mínuszokban szerintem már kevésbé ideális.
amúgy nekem 43-as a lábam,de az kicsi lett volna,így a 44-es méretet vettem.

egy kérdés: ezzel a bakanccsal van valakinek tapasztalata?tényleg annyira jó,mint ahogy a hozzászólásokban írják?állítólag a saját márkás termékekre 2 év garanciát vállal a bolt.többek között ez sem elhanyagolható szempont.

(#1802) albiosz válasza betyarr (#1801) üzenetére


albiosz
őstag

Lehet több méretet áruházba rendelni? Én is 43-asat hordok általában. Dunakeszin úgy látom nincs készlet.

(#1803) betyarr válasza albiosz (#1802) üzenetére


betyarr
veterán

szerintem simán.annyi,hogy ki kell fizetni előre.amelyik nem kell,azt otthagyod és az üzletben visszaadják az árát.asszem pont itt volt róla szó nem rég.

mod.: igen,meg is van a hsz.

[ Szerkesztve ]

(#1804) st6969


st6969
őstag

Üdv,
szövetkabátot hol nézzem meg szerintetek? Ne az a nagyon vékony anyagú legyen, télen is hordanám. Színben sötétszürke lenne a legjobb, és karcsúsított fazon (elég vékony vagyok). Olyan hely kellene, ahol fel tudom próbálni. Fogalmam nincs az árakról, de 30k-nál többet nem nagyon szánnék rá. Netán van valahol akcijó? Vagy ennyiért felejtsem el... :R

(#1805) albiosz válasza betyarr (#1803) üzenetére


albiosz
őstag

Szuper, köszi! Szimpatikus, ennyiért nem látok bőrt sehol.

(#1806) Azie válasza betyarr (#1801) üzenetére


Azie
őstag

ajánlom a mountexes lorpen merino vadász zoknit, 2 pár pack

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1807) betyarr válasza Azie (#1806) üzenetére


betyarr
veterán

huhh,azért ennyire nem akarok bekeményíteni :N csak kevés időt töltök a szabadban,ahhoz meg felesleges lenne egy térdzokni.meg gondolom elég vastag is lehet.legalábbis az én zoknijaimhoz képest :B
azért köszi az ajánlást :R a feleségemnek lehet veszek belőle karácsonyra,mert ő hidegvérű :DD

albiosz: szívesen!szerintem nem fogod megbánni :N

[ Szerkesztve ]

(#1808) Azie válasza betyarr (#1807) üzenetére


Azie
őstag

én ebben járok egész évben, meg a másik lorpen merinoban. télen meleg, nyáron hideg. nagyon jó cucc - vastagnak vastag, öltönyhöz azért nyilván nem, de farmer+bakancs-szerű-lábbelikhez simán király. :) nekem vádliközépig ér, de rövid szárú cipőben hajlamos a nadrág alsó széléig csúszni. :) ha ez overkill, a másik kicsit drágább, de az kevésbé csúszik le :D és nem ilyen "batár"

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1809) beholder00


beholder00
tag

Sziasztok!

Sportsfactory-ról rendeltem 3 terméket pickpack pontra, jött is egy mail, hogy átvehetem, átvettem, és csak 1 termék volt benne. A benne lévő számlán is csak 1 termék volt. Legyek türelemmel vagy zargassam őket?

[ Szerkesztve ]

(#1810) betyarr


betyarr
veterán

ha már végtag...nem tudtok valami jó vékony,ámde meleg kesztyűt?az lenne a lényeg,hogy minél jobban lehessen benne fogni és ne csússzon az autóban a kormányon,vagy ne csússzon ki a telefon az ember kezéből.

(#1811) petipetya válasza betyarr (#1801) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kicsivel több ideje hordom nálad a Decathlonos vadászbakancsot, és valóban istentelenül kényelmes. Pár nap alatt jutottam el vele idáig, a napi 7-8 km séta (5-6 különálló szakaszban) megvan vele, közben az irodában ülök benne. Mintha tényleg ráöntötték volna a lábamra, ezelőtt nem volt ilyen kényelmes bakancsom, mint ez.

Vékonyabb zoknival kezdtem, de a hidegebb napok óta a téli zoknival hordom. Az egyik a tavalyelőttről maradt néhány pár bélelt Tescós zokni (idén még nem láttam ilyet a boltban), míg a másik két pár aliról rendelt téli zokni (40-42 között kényelmes). Ez utóbbiak vastagabbnak tűnnek a Tescós bélelt zokninál.

Ha hidegebb időben kevésnek bizonyulna, akkor egyrészt vékonyabb zoknit is tervezek alá venni, másrészt a talpbetétet kellene majd kicserélni valami téli modellre, csak ezekből nem tudom melyik lehet az ajánlott.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1812) betyarr válasza petipetya (#1811) üzenetére


betyarr
veterán

én egyrészt nem szeretem a vastag zoknikat,másrészt meg félek,hogy ha vastag zoknit vagy valami vastagabb talpbetétet tennék bele,akkor kitágulna a cipő és vékonyabb zoknival már nem lenne olyan kényelmes.

(#1813) sapizee


sapizee
csendes tag

Aki rendelt Black Friday során mangooutlettől, annak hoztak már csomagot?
Szerdán rendeltünk, nincs követési szám, az oldalon "Shipped" státusz virít

(#1814) Azie válasza sapizee (#1813) üzenetére


Azie
őstag

gondolom sok csomag van

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1815) csanady97 válasza sapizee (#1813) üzenetére


csanady97
tag

Én is szerdán rendeltem viszont már kedden meg is kaptam

[ Szerkesztve ]

(#1816) rellif válasza sapizee (#1813) üzenetére


rellif
senior tag

Mango, Bershka... és társai nem viszik túlzásba a rendeléssel kapcsolatos infókat.

(#1817) oszy válasza Mr.Csizmás (#1781) üzenetére


oszy
veterán

Én felezném, de nem egy helyen lakunk. :(

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1818) Breki válasza petipetya (#1570) üzenetére


Breki
veterán

Most ez akciós, de a mérettábla szerint a 27-es lábamra 44-es kéne. Ami jelenleg van 42-es és teljesen jó.

Hány centis a lábad és mekkorát rendeltél?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1819) petipetya válasza Breki (#1818) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elviekben 25,5 hosszú a lábam, ezzel szemben a 41-es méret ebből a cipőből a 26,5 talphosszával nem kényelmes, mert szorít.

"nincs rá lezsóidő"

(#1820) Breki válasza petipetya (#1819) üzenetére


Breki
veterán

41-esre 25.5-öt ír azt mondod igazából 26.5 a hossza?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1821) mazsi


mazsi
senior tag

Küldött már vissza valaki árut a RemixShopnak?

Kértem visszaküldéshez futárt, de 3. napja semmi reakció :O

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1822) Breki válasza Breki (#1324) üzenetére


Breki
veterán

Ilyened is van?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1823) rushty válasza Breki (#1820) üzenetére


rushty
senior tag

:Y nem mindegy

Revolut meghívó pü-ben

(#1824) powerwade


powerwade
senior tag

Help kéne a jelenlevő divatguruktól :) Letettem arról, hogy "bestbuy" legyen, de a mai napig keresek olyan üzletet, ahol a felsőtestemre passzoló irodába hordható inget lehet találni. Végigjártam egy halom plázás üzletet (reserved, vögele, h&m, c&a, zara, mango, stb). Nem kérek sokat, csak hogy ne legyen hosszú az ujja ha mellben épp jó, vagy fordítva.Vagy passzoljon nyakban, ujjban de feszül az apatest hasamon (köszi slimfit, imádlak). Arról nem is álmodom, hogy vasalásmentes legyen. Angol "turiból" van pár passzoló ingem, de azokat a márkákat rohadtul nem találom sehol itthon, se online :) Valami 15 1/2" van beléjük írva ami itthon nem létezik, mert itt 38-39 van. Ami nem érdekes, mert ugye nyakban szinte minden jó. Árban 10-12e közé lőttem be, tudtok ajánlani bp-i üzletet ahol léteznek ilyen ingek? Vagy maradt az egyedi ing egy szabótól, aranyáron? :)

(#1825) petipetya válasza Breki (#1820) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen van, és otthon készítek majd neked fotót egy mérőszalag társaságában. Látszani fog a cipő címkéje, talp hossza kívül-belül.

"nincs rá lezsóidő"

(#1826) Mr.Csizmás válasza powerwade (#1824) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

remixshop

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1827) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Tegnap megjöttek a Qwertee pólók, összesen 5 napot futott, még sosem értek ide ilyen gyorsan.
Képet este tesze kfel ha el nem felejtem...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1828) rushty válasza powerwade (#1824) üzenetére


rushty
senior tag

nyakban szinte minden jó
nekem a 40-estől, pedig 40 kilós vagyok

Revolut meghívó pü-ben

(#1829) Ance válasza powerwade (#1824) üzenetére


Ance
őstag

NEXT ingeket szoktam venni. A regular fit az jó apatestre :) Az Emagon eléggé sok van pl. ez, meg ez jó lehet.

Csináltam neked egy válogatást. Állítgasd igény szerint.

(#1830) lord_m válasza powerwade (#1824) üzenetére


lord_m
senior tag

Lidl vasalásmentes ingeket nézted? [link]

Hétfőtől volt. Bár mától már új akciók vannak, hátha valahol maradt még. Általában szoktak kint hagyni elmúlt akciós dolgokat.

Ha nem jó, vissza is lehet vinni és visszakapod a pénzt.

(#1831) Azie válasza powerwade (#1824) üzenetére


Azie
őstag

walter.
pl. westendben

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1832) Breki válasza rushty (#1823) üzenetére


Breki
veterán

Nem!!!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1833) Breki válasza petipetya (#1825) üzenetére


Breki
veterán

Igazából az érdekel azonos-e a méretezése. Abból 42 és jó ennél még 44-est írnak. Azt hittem egyszer veszek egyet és jó akkor minden Xiaomi cipőnél azt a méretet kell választanom.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1834) vince válasza powerwade (#1824) üzenetére


vince
őstag

Valami 15 1/2" van beléjük írva ami itthon nem létezik, mert itt 38-39 van.
2,54 a váltószám az angolszász területen használatos hüvelyk és az Európában használatos metrikus rendszer között. Tehát a példádban szereplő ing 15,5 hüvelyk nyakkörfogatú, ha ezt megszorzod 2,54-gyel, megkapod a centiméterben mért körfogatot (39,37 cm, mondjuk 39,5-ös), ami a nálunk használt méretezés.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#1835) xcvbxcvb válasza powerwade (#1824) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Hát lemardtál sajnos.
[link]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#1836) powerwade válasza Ance (#1829) üzenetére


powerwade
senior tag

Ance: Wow, a Next marka nem jutott eszembe, pedig a gyerekeknek vettuk mar par darabot, de nem emlekeztem, hogy van ferfi cuccuk is - bar felprobalni azokat se tudom egyszeruen. Koszi az Emagos filtert, megkukkantom!

Mr.Csizmás: Koszi, meglesem tuzetesebben is, mert lattam mar korabban irtal rola. Mondjuk az elegge necces, hogy mindket iranyba en allom a szallitas koltseget, de ha 1x megtalalom a jo markat/meretet akkor nem banom. Talan szerencsem lesz elsore is :)

Azie: Szuper, koszi a tippet, holnap ebedidoben beugrom, megnezem a kinalatot. Sosem hallottam roluk, de ha ajanlod oket, akkor miert ne?

lord_m, xcvbxcvb: Azt kihagytam a mondandombol, hogy pont ma vittem vissza 3 darab inget a Lidlbe, a fent taglat meretgondok miatt. Gyer volt a kinalat mar amikor voltram, de vettem 38 slimet (haha, majdnem jo lett), es regularbol 40,41 a vicc kedveert. Egyik se volt jo sehogy, ertelmszeruen. Lehet legkozelebb koran reggel kene mennem, hatha lesz regular 38.

(#1837) rushty válasza Breki (#1833) üzenetére


rushty
senior tag

Több kínai helyről vásárol a xia.
Ha ilyen dilemma van, akkor csakis a nagyobbat.

Revolut meghívó pü-ben

(#1838) hmatyas válasza powerwade (#1824) üzenetére


hmatyas
tag

Ha tudsz Bp-n sétálj el a Mrsalebe, ott meg tudod kérdezni valamelyik eladót, és lehet tudnak segíteni, hogy melyik lehet jó.

(#1839) rushty válasza hmatyas (#1838) üzenetére


rushty
senior tag

Ja, pl Goldenland ingekből nincs is slim.

Revolut meghívó pü-ben

(#1840) petipetya válasza Breki (#1818) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi a türelmedet. A lábamat nem tudom normálisan lemérni, mert 25,5 cm jön ki, de a talpbetétekre állva az inkább 26 cm-nek látszik.

XIAOMI MIJIA Sneakers Casual Shoes One-Piece High-Elastic Knitted Fishbone Arch Lock Shoes

Mérettáblázat a cipő belsejében lévő címkén. Mintha azt jelezné, mekkora talphosszal lesz kényelmes viselni:

Belső talphossz 27 cm:

A betétre állva éppen 1 cm hely van a végéig. A cipő nagyon kényelmes:

------------------------------------------------------

Xiaomi MI AMAZFIT Men's Breathable & Skidproof Running Shoes

Mérettáblázat a cipő belsejében lévő címkén:

Belső talphossz 26,5 cm:

A betétre állva éppen fél cm hely van a végéig. A cipőt szűknek érzem:

A fotók elkészítéséhez a joybuy-os playboy zokni nyújtott támogatást.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1841) betyarr


betyarr
veterán

akkor ezzel a bakanccsal nincs senkinek gyakorlati tapasztalata?

(#1842) oszy válasza betyarr (#1841) üzenetére


oszy
veterán

De!

:DDD

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1843) micafighter válasza betyarr (#1841) üzenetére


micafighter
nagyúr

Lehet jó bakancs, de 30ert nem hinném hogy bestbuy lenne, ennyiért már elég nagy a választék mountexen és nomadsporton is.

[ Szerkesztve ]

(#1844) oszy válasza micafighter (#1843) üzenetére


oszy
veterán

Biztos, hogy nem BB!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1845) Azie válasza petipetya (#1840) üzenetére


Azie
őstag

:F :F :Y :Y
azért a fotóért nem kellett volna levágnod a lábad, főleg nem 2 fotóért mindkettőt

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1846) betyarr válasza oszy (#1842) üzenetére


betyarr
veterán

ezeket olvastam."helyi" véleményre gondoltam :B

micafighter: biztosan van ott is választék,de nem 2 éves garanciával :N

[ Szerkesztve ]

(#1847) Breki válasza petipetya (#1840) üzenetére


Breki
veterán

Köszönöm. Ezek szerint lehet jól tettem, hogy bár a 42-es teljesen jó ebből 43-ast rendeltem.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1848) micafighter válasza betyarr (#1846) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tudtommal a 2 év törvényileg jár, de tény a dechatlonnak híresen jó a garanciája, nem szoktak szöszölni ha gond van.

(#1849) AndrewBlase válasza petipetya (#1840) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"A lábamat nem tudom normálisan lemérni, mert 25,5 cm jön ki, de a talpbetétekre állva az inkább 26 cm-nek látszik."

Na tessék. Én meg ki lettem gúnyolva, ahogy leírtam a helyes lábméret vételét... :U

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#1850) betyarr válasza micafighter (#1848) üzenetére


betyarr
veterán

a legtöbb helyen fél év szokott lenni cipőkre.gondolom erősen be is akarják ezt tartani.a decathlon meg tényleg nem csinál belőle kötélhúzást.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.