Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#19601) margithid válasza z67 (#19600) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudom ki veszi a DRK-t.
Jó, pár ezer Forintért lehet megéri, de többért nem. Nekem nagyon gagyinak tűnik, főleg rendes árakon.
Most is van 2-5k-ért cipő, annyit talán megér.

(#19603) luikay válasza margithid (#19601) üzenetére


luikay
tag

Kollégám lánya is nemrég vett valami DRK-t, 1 hónap alatt elrepedt a talpa... túlárazott divatborzalom.

(#19604) Lackki válasza luikay (#19603) üzenetére


Lackki
senior tag

inkább egy croppos cipő akkómán

Privátot hamarabb észreveszem

(#19605) pepucs


pepucs
tag

BB téliesebb magasszárú cipőt (mint pl.: a múltkori Mustang) látott valaki esetleg mostanában?

"azt mondta reggel a rendszer, hogy adjak meg új jelszót. Beírtam, hogy faszom, erre kiírta, hogy túl rövid ..."

(#19606) Lackki válasza pepucs (#19605) üzenetére


Lackki
senior tag

ilyet keresek hónapok óta... :D de csak a retek mustang és bullboxer jön szembe velem. Na meg 50ezres timberland

Privátot hamarabb észreveszem

(#19607) margithid válasza Lackki (#19606) üzenetére


margithid
veterán

Bullboxerrel mi a baj?
Szerintem tök jó minőség.
Nekem van egy chelseai csizmám és egy elegánsabb cipőm is tőlük, teljesen rendben van mindkettő, ráadásul mindegyik olcsó volt. (10k, 12k)

(#19608) pepucs válasza margithid (#19607) üzenetére


pepucs
tag

Van tőlük egy topikba küldött bakancsom, első alkalommal mindenhol is rommá törte a lábam és kényelmetlen már közepes távon is... azóta csak dísz... pedig a méret stimmelt

[ Szerkesztve ]

"azt mondta reggel a rendszer, hogy adjak meg új jelszót. Beírtam, hogy faszom, erre kiírta, hogy túl rövid ..."

(#19609) margithid válasza pepucs (#19608) üzenetére


margithid
veterán

Nekem is volt egy, de talán kettő bullboxer is ami kényelmetlen volt, az egyik az nagyon, már felvételnél is, pedig méret itt is rendben volt.
De ez a kettő amit megtartottam, szuper.
Nekem a Clarks elegáns cipőm ami kényelmetlen, szerencsére ez csak alkalmakkor kell. Itthon megpróbáltam tágitani hajszárítós módszerrel, de eddig nem vált be. Lehet kell jópár alkalom mire kitöri majd a lábam.

(#19610) Lackki válasza margithid (#19607) üzenetére


Lackki
senior tag

egyik bullboxerem a világ legkényelmetlenebb cipője ever, másik meg 5-6 használat után kattog a talpán. Kínai minőség.

Privátot hamarabb észreveszem

(#19611) Azie


Azie
őstag

amúgy miért vesztek meg ilyen rettenet szarokat, ahelyett, hogy értelmes cipőket hordanátok? Nem attól lesz vmi BB, hogy olcsó, hanem hogy ár/értékben jó. :W

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#19612) margithid válasza Lackki (#19610) üzenetére


margithid
veterán

Melyek ezek?
Csak kíváncsiságból.
Nekem Skechers kattogott, nyeklett.
Minőségre mondjuk Bugatti és caterpillar jobb, ez nem kérdés.
De a márka se minden feltétlenül..
Nyáron itt írta valaki, hogy a Timberland sneaker óriási csalódás neki. Rendes ára 40k körül volt, leárazva meg 15k körül.
Én is a 11k-ért rendelt Timberlandet visszaküldem inkább, nem volt kényelmes.

Azie

Én pont ár érték arányt keresek.
Nekem ez a 2 bullboxer tökéletes, kb kínai boltban kapnék ennyiért cipőt.
Természetesen bőr mindegyik.
De a 2 bugatti cipom, a gino rossi és camper cipőim is 10-12k körül voltak.
Egyedül a caterpillar volt 15-17k.

[ Szerkesztve ]

(#19613) Ideg


Ideg
aktív tag

AY kupon ma éjfélig 20k felett 15% kedvezmény: 15KINGA

[ Szerkesztve ]

(#19614) NyxNyxNyx válasza margithid (#19612) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem is van 2 Bullboxer bakancsom, egyik sarka nyikorog, a másikat még nem hordtam annyit, hogy kijöjjön bármi érdekesség.

Nem borzasztóan kényelmes, de a nyikorgósra több bókot kaptam mint bármelyik cipőmre.

Szóval nekem kettős érzéseim vannak velük, jó áron volt, jól néz ki, de a talpa nem bírta a strapát. Nem tudom melyik márkával jártam volna jobban.

Más kérdés, hogy most 35 ezer akciósan az a bakancs ami tavaly tél végén volt 9500.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19615) Lackki válasza Azie (#19611) üzenetére


Lackki
senior tag

akkor írd már meg mi a rendes téliesebb magasszárú cipő :D

#19612
egyik passz, apósnak adtam mindkettőt már.
Az atom kényelmetlen meg a "Hoher Schnürer in sportivem Look" volt
Bugattinak meg a makkosai jók állítólag, de a sportosabb abból se jött be. Küldtem vissza.
Catből volt nagy bakancsom, iszonyat sokáig bírta és bejártam EU-t vele.

Privátot hamarabb észreveszem

(#19616) Azie válasza Lackki (#19615) üzenetére


Azie
őstag

Gondolom alkalomfüggő, de én meg vagyok elégedve az általában reviewk alapján választott magasszárú túrabakancsaimmal, amik általában 2-5 évet bírnak, de általában 5-öt, megfelelő merino zoknival akár télen-nyáron hordva, bár idén párom rábeszélt egy normál túracipőre is nyárra. (Columbia/Merrell/TNF/Salomon tetszés szerint, igény és ár alapján).
15-25k között elég nagy választék van, mérettől és lábformától függően.

A legnagyobb probléma a régi modellek kifuttatása inkább.

A komment arra vonatkozott, hogy sírnak sokan, mint a fürdősk****a, hogy így szar, úgy szar. Mit vártok el 10k körül? Szerintetek mennyit gondolkodnak egy ilyen cipőn, mielőtt lerajzolják a sablont, kivágja a gép, hozzátűzi a talphoz és ráolvasztja a gumit körben? o.O Ja, mindezt netről berendelve próba nélkül. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#19617) Lackki válasza Azie (#19616) üzenetére


Lackki
senior tag

De nem turabakancsot keresek. Az van es ott par marka letezik szamomra is. Utcai hasznalatra keresek.

Ki beszelt 10ezerrol? El vagy tevedve haver....

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#19618) NyxNyxNyx válasza Azie (#19616) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

50 ezres cipők is vannak néha 10k-ért, nem azt jelenti h az a retail price.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19619) Azie válasza NyxNyxNyx (#19618) üzenetére


Azie
őstag

amiatt nem is szoktak sírni, csak amikor a szart veszik olcsón. erre vonatkozott a komment továbbra is. csak akkor nem a szart kéne venni, hanem figyelni/lecsapni az 50eselre 10-ért :)

#19617 Utcán megvernek, ha nem makkoscipőben vagy? o.O

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#19620) margithid válasza NyxNyxNyx (#19618) üzenetére


margithid
veterán

Na pont ez az amire én is gondolok!
Itt vannak amiket rendeltem, 10-12k körül akciósan:
[link]
[link]
[link]
[link]
Szerintem mindegyik nagyon megérte az árát és én csak ajánlani tudom őket.
De vettem 29k-ért Asics Kayano futócipőt, az is megérte minden Forintját. Teljesen más ebben futni mint egy középkategóriás cipőben.
De volt sok cipő amit visszaküldtem, meg volt olyan is amit sajnos csak aprópénzért tudtam eladni, mert használat közben éreztem, hogy nem jó, nem kényelmes, vagy szűk.
A Rieker nekem nem jött be, felvéve nagyon kényelmes volt, de használva már nem annyira.
Volt jópár Adidas, Puma sneaker is ami alapáron 40k volt, de nekem nem jött be.
Csak úgy mint a 11k-s Timberland Kilington.
Amit eddig nem ismertem az a Gino Rossi és a Camper, ezek kellemes meglepetések a 10-12k-s árukért cserébe!
Cipőkre nagyon kényes vagyok, amióta Haglund sarkam lett a sok kényelmetlen cipőtől. Szerencsére szinte teljesen visszaapadt, de azóta vigyázok vele.
A Clarks cipő is a kisujjamnál kényelmetlen csupán, azt meg ki lehet bírni alkalmakkor:)

(#19621) Lackki válasza Azie (#19619) üzenetére


Lackki
senior tag

ja értem tehát utcára csak túrabakancs létezik számodra, sportos magasszárú nem... de továbbra is várom az ajánlást, mert még mindig csak a bullshit lenéző stílust tolod ;)

Privátot hamarabb észreveszem

(#19622) arcsin válasza margithid (#19620) üzenetére


arcsin
senior tag

Hány pár cipöd van? :D

(#19623) margithid válasza arcsin (#19622) üzenetére


margithid
veterán

14 :)
Ebben benne van minden.
4 asics futócipő, 3 elegánsabb bőr cipő, 2 utcai Caterpillar, 1-1 Camper és Gino Rossi és Geox szintén utcára, farmerhez, és 2 chelsea csizma télre.

(#19624) Azie válasza Lackki (#19621) üzenetére


Azie
őstag

így igaz. addig használok egy cipőt amíg jó állapotban van, általában farmer-póló-pulcsihoz tökéletesen megfelel a túrabakancs (nyáron pedig a cargo rövidhez a túracipő). Remek lehet sportos magasszárúban gondolkodni, de ha problémáid vannak vele, hogy megfelelőt találj megfelelő áron, akkor lehet mégsem akkora ötlet, hogy ragaszkodj hozzá. ;)
Az, hogy te bullshitnek és lenézőnek érzed, az eléggé szubjektív és talán el kéne gondolkodnod rajta, miért érzed annak. o.O Főleg hogy általánosan írtam, de te jöttél egyből nekem. /facepalm
Amúgy meg k. egyszerű. Ha nyikorog, vagy kényelmetlen, visszaküldés és csókolom.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#19625) Lackki válasza Azie (#19624) üzenetére


Lackki
senior tag

minden vágyam nyáron gyapjú zoknit és túracipőt hordani.
Amúgy télies cipőt keresek én is, olyan ami nem ázik be, de mondjuk lehet benne vezetni is.
Nem az árral van gondom, Timberland márkát MÉG nem próbáltam, és totál vegyesek az értékelések rá, ez alapján hogy döntsön az ember?
CMP, Merrell és TNF túra cipőm is van, ha ettől megnyugszol, de ezeket eszem ágában sincs közértbe járósnak használni. Ja és nem hordok makkosat/4lyukút utcára.

Privátot hamarabb észreveszem

(#19626) AIex válasza Lackki (#19621) üzenetére


AIex
tag

Picit már elvesztem a threadben, hogy egy elegáns cipőt keresel, ami lehet egy picit sportosabb, vagy lehet "teljesen sportos", de esetleg az Adidas Terrex széria jó lehetne,

Elég sok modell van belőle, nekem Terrex Hiker van, nagyon szeretem, magas szárú, egész jól bírja az esőt, és a Boost talp miatt kényelmes,

Jellemzően ennek pont nem annyi az ára, amennyiért keresnél, de érdemes nézelődni, én 1 éve vettem Parndorfban 6x EUR-ért,

Illetve, a nem boost talpas modellek talán beleférhetnek a büdzsébe, és színben, elég sokféle van. Érdemes nézni Zalando-t, AY-t is.

(#19627) ggeleven válasza ggeleven (#19508) üzenetére


ggeleven
őstag

A honlapos képpel ellentétben az újságban szereplő kinézettel van a barna vízálló cipő mától az Aldiban.
Élőben: [kép]
Egy szürkét hoztam, egész kényelmes. Nagy viharban úgyis túrabakancsot veszek, de kisebb esőkre/cipőtalpnál magasabb pocsolyákra jó lesz ennyiért.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#19628) Lackki válasza AIex (#19626) üzenetére


Lackki
senior tag

én személy szerint mid magasságú cipőt keresek ami nem ázik be és nem úgy néz ki mint a túracipők 99%-a.
De egyszerűbb mutatni :) 2 egészen eltérő anyaggal. Viszont itt a nubuk és velúr bőr kiesik, mert nem egyszerű takarítani.

[link]
[link]

Privátot hamarabb észreveszem

(#19629) AtHoS válasza Lackki (#19628) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Miért, a túracipők hogy néznek ki?

Félcipő
ilyenem van, vízhatlan [WOODBURN II WATERPROOF] télen is gond nélkül hordtam egy vastagabb zoknival
FIRECAMP III WP

MID
FACET 30 OUTDRY és más színben FACET 30 OUTDRY van belőle több szín is
FAIRBANKS MID
WOODBURN II CHUKKA WP OMNI-HEAT ez viszont a félcipőm magasított szárral + téliesített hőtükörrel

read-only mode on the forum

(#19630) margithid válasza margithid (#19623) üzenetére


margithid
veterán

De ha ráakadok valamire jó áron akkor még most is rendelek. Egy fehér nyári cipő pl jó lenne. Futócipő 20k körül simán bb.
Egy slip on cipőt is el tudnék még képzelni, ahogy egy vízálló cipőt is. (chelsea csizmákat még nem teszteltem, de azok azért nem hiszem, hogy nagyon bírnák a vizet)

[ Szerkesztve ]

(#19631) Lackki válasza AtHoS (#19629) üzenetére


Lackki
senior tag

facet egész jól néznek ki! :) köszi elmentettem

Privátot hamarabb észreveszem

(#19632) Soulfly842 válasza Lackki (#19631) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szerk, ja visszavonom, nem célnak megfelelő utó funkcionalitást nem olvastam, csak a korábbi posztot, de itt hagyom, mert ajánlott cucc :D

Bugattit én is ajánlom.

Cipőben is van több, de ezt a keresésnek megfelelően is kifejezetten ajánlom:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#19633) dan1 válasza margithid (#19595) üzenetére


dan1
tag

10% még lejön belőle hirlevél feliratkozással.

(#19634) bajnokpityu válasza Azie (#19624) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Legjobb futocipom nyikorog. Nagyon.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19635) margithid válasza dan1 (#19633) üzenetére


margithid
veterán

Ebben a színben most kihagyom. Teljesen fekete lenne, akkor megvenném.

(#19636) Azie válasza Lackki (#19625) üzenetére


Azie
őstag

Timberland sajnos full random, cipőről cipőre változik, ha valaki kifog egy jó típust, akkor ódákat zeng róla, amúgy meg van ami rettenet.

Az jó, hogy eszed ágában sincs ezeket napi szinten használni, gondolom ezért van külön urban változata a legtöbbnek, amit kifejezetten aszfaltra/murvára fejlesztenek.

Az meg megint saját preferencia, hogy nem hordasz gyapjú zoknit, hanem inkább belerohad a lábad a full pamut/viszkóz zoknikba - ha meg vezetek, akkor nem ázok meg, nem is értem miért szempont a vízállóság ilyenkor.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#19637) Azie válasza bajnokpityu (#19634) üzenetére


Azie
őstag

Az én columbia télim is. :D Nekem nem szempont, ahogy a színe sem. De látod, van akinek igen. :D

valóban vállalhatatlan városban
https://www.amazon.co.uk/Columbia-Mens-Buxton-Waterproof-Hiking/dp/B0787HV3BF?th=1
https://www.merrell.com/US/en/moab-2-ventilator/27947M.html

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#19638) Savageboy válasza pepucs (#19605) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Fogalmam sincs mennyire BB, de egy ilyet rendeltem most ami nagyjából megfelel a keresési feltételeidnek. Ha nem jönne be, max. visszaviszem egy Playersroom-ba.

(#19639) pepucs válasza Lackki (#19628) üzenetére


pepucs
tag

Huhh ezt nagyon adnám mondjuk BB áron, nem nubuk külsővel. Ahogy a columbiak is tetszenének :U Olyasmit keresek ami télen városban is elfér de nem bakancs és bírja az esőt/latyakot.

Savageboy: Köszi a tippet, sajnos a Vans cipőkre ránézek és hányok. :DDD Nem az én világom

[ Szerkesztve ]

"azt mondta reggel a rendszer, hogy adjak meg új jelszót. Beírtam, hogy faszom, erre kiírta, hogy túl rövid ..."

(#19640) Lackki válasza Azie (#19636) üzenetére


Lackki
senior tag

az hogy vezetéshez IS keresek, nem azt jelenti hogy repülőszőnyegen jutok el a kocsiig és soha se lépek utcára vele :) ízlésen meg nem lehet vitatkozni. Nekem nem jönnek be azok amiket legutóbb linkeltél. Biztos én is tudnék olyat mutatni a sajátjaim közül amitől te mennél falnak. Ez ilyen.

Privátot hamarabb észreveszem

(#19641) SOAD19 válasza Lackki (#19640) üzenetére


SOAD19
addikt

"a ízlésen meg nem lehet vitatkozni"

Már hogyne lehetne, - mint ahogy a példa mutatja - csak nincs értelme. :D

Amúgy a HH-nek is vannak ilyen sportosabb, magasabb szárú cipői, pl. Woodlands. Vettem is egyet, idén év elején táján, vagy tavaly, már nem is tudom. Mindegy is, lényeg, hogy a tartósságáról, vízállóságáról nem tudok nyilatkozni, és ezáltal arról se, hogy megéri-e az árát

(#19642) Janaboy


Janaboy
veterán

Ecipőn a mobilon kedvencekbe rakott cuccuok nektek sem látszódnak a weben?
Ahogy látom vmi új app van.

Janaboy

(#19643) vince válasza SOAD19 (#19641) üzenetére


vince
őstag

+1 a HH-re. Nekem egy Foresterem van tőlük, kb. 5 éve az a szinte kizárólagos téli cipőm, meleg, kényelmes, vízálló és szerintem jól is néz ki :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#19644) adrian14


adrian14
tag

Sziasztok!
Minőségi bőrkabátot hol lehet venni? Inkább a helyi boltokra lennék kíváncsi. Előre is köszi a választ

(#19645) Janaboy válasza vince (#19643) üzenetére


Janaboy
veterán

Én tavaly amikor próbálgattam a bakancsokat, végig próbáltam az összes Helly Hansent kb és annyira kemény, kényelmetlen volt mind, hogy ihaj.
Végül egy Columbia maradt, ami sokkal kényelmesebb volt.
Tudom kinek mi számít kényelmesnek, szóval ez is csak egy vélemény :)

Janaboy

(#19646) vince válasza Janaboy (#19645) üzenetére


vince
őstag

Emlékszem, beszéltünk is tavaly itt erről.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#19647) arcsin válasza adrian14 (#19644) üzenetére


arcsin
senior tag

Aboutyou-n vannak férfidzsekik, csomó olyan márka is amit idehaza nem lehet beszerezni.
Nekem egy maze van, megvagyok elégedve vele.

[ Szerkesztve ]

(#19648) betyarr


betyarr
veterán

ez a cmp milyen minőséget képvisel a cipők piacán?silány,mint pl a(z) (olcsóbb) columbiák és szétmegy,eltörik,ragasztás elválik stb. vagy azért ettől megbízhatóbb?viszonylag olcsóbb árkategóriákban is vannak modelljeik,amik tetszenek,de helyben sajnos nincs belőle :(
kényelem szempontjából kinek mi a véleménye róla?

(#19649) Lackki válasza betyarr (#19648) üzenetére


Lackki
senior tag

nálunk idén lett felavatva alpokban. minden rendben volt vele.

Privátot hamarabb észreveszem

(#19650) Llew válasza betyarr (#19648) üzenetére


Llew
senior tag

A columbia drágabb kategóriában is kepes szetmenni.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.