Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#20651) gergo5991 válasza Lackki (#20644) üzenetére


gergo5991
őstag

nem lehetséges, hogy valaki visszaküldi a kamu hamisitvány cipőt, amit aztán ujból értékesitenek és neked küldték ki?

(#20652) Lackki


Lackki
senior tag

Bármi lehet.

Dockyardban időközben el lett mesélve a story, ahol simán rávágták, hogy ez fix hamisítvány. Mutattak egy eredetit, ami made in vietnam. Azóta átpörgettem a cipőt többször és tele van hibákkal, random ragasztópötty mindenhol, talpa is meg van rogyva, mint a 2 éves under armourom...

Privátot hamarabb észreveszem

(#20653) Szabi® válasza gergo5991 (#20651) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem, itt eleve valószínűleg hamist tartanak fen raktárakban, a különböző nagy akcióra. Ebben az esetben nem, de az aboutyou féle 5 ezerért adnak 40 ezres kabátot metodikát el lehet felejteni . . .
Sztem ilyenkor szórják ki a selejtet, gyengébb gyártmányt, hamisítványt stb. a boltok.

[ Szerkesztve ]

(#20654) margithid válasza Szabi® (#20653) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudom, nekem eddig jó cuccokat küldtek olcsón.
Drykorn, Boggi Milano, G Star Raw, Hollister, Bugatti, Asics, mind kiváló hibátlan állapotú volt. Volt cipő amit nem a rendes dobozában küldtek, ennyi ami negatív.
De nem hamisítvány.
Az asics kayanofutócipőbe 2 naponta beleteszek 13-14 km-r kb szeptember óta, semmi baja, használati nyomok se nagyon látszanak, elpusztíthatatlan az a cipő és 29k volt.
Azt hiszem megérte :)

(#20655) Lackki


Lackki
senior tag


bocsi a homályosért :D de még a betűméret se, meg ikon se stimmel

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#20656) Szabi® válasza margithid (#20654) üzenetére


Szabi®
addikt

És ezzel mit kezdjenek azok, aki sz@rt kaptak ? :F Nyugodjanak meg, hogy te "állítólag" jót kaptál? Már legalább 4-szer álltál elő, amikor jelezte valaki hogy silány volt egy-egy termék, hogy márpedig neked mindig minden jó volt , , , Szerencsés ember vagy. De sztem itt a topikban többre menne a társaság, ha ki lehetne tárgyalni, ki és mit kapott silányat, és honnét. Tudomásul vettük, hogy neked, minden jó volt ... Oda állhatok én is a kórházban a beteg emberek mellé, hogy márpedig én egészséges vagyok!

#20655 Lackki Biztos hogy kamu, ez 100%.

[ Szerkesztve ]

(#20657) margithid válasza Szabi® (#20656) üzenetére


margithid
veterán

Bocs, leirtam csak a véleményem.
Írtam azt is, hogy volt ami nem tetszett, nem volt jó minőségű. Ment vissza.
Én nem csinálok ebből nagy ügyet. Örülök neki, hogy 2 év alatt kb le tudtam cserélni a ruhatáram.

(#20658) Mr.Csizmás válasza Szabi® (#20653) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

Inkabb van par kedves vasarlo, akik kamusat kuldenek vissza, tippre.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20659) margithid válasza Mr.Csizmás (#20658) üzenetére


margithid
veterán

Szerintem is. Egy AY vagy egy ecipo/modivo nem hiszem, hogy ilyet meg merne csinálni.
A visszaküldési felteteleken kellene változtatni, nem lenne szabad mindent visszaküldest elfogadniuk.

(#20660) scott_free válasza Lackki (#20644) üzenetére


scott_free
senior tag

Visszaküldöd ingyen, visszakapod a pénzed, vagy nem? Mi itt a probléma?
Nyilván kellemetlen egy ilyen, de amíg visszafizetik az árát, addig nem sokat kockáztatsz.
Én most kaptam a 4campingból egy olyan 10ezres polárt, ami foltos és durván elszabták (a vállvarrás az egyik oldalon kb. 5 centivel lejjebb van). A múltkor ugyanilyet rendeltem egy mérettel nagyobbat, azzal nem volt ilyen gond, csak épp nagy volt. Ez meg most sz.r, ez van, visszaküldöm, visszafizetik az árát.
A Helly Hansen gyári weboldalas rendelésem még fel se adták 2 hét alatt, miközben 2-5 napot ígértek szállításra.

Tudomásul veszem, hogy ha spórolni akarok, akkor előfordulhatnak ilyenek. Vagy bemegyek a boltba és megvehetem teljes áron. :U

(#20661) Szabi® válasza Mr.Csizmás (#20658) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem aboutyou-n kétszer jött kamu, mind a kétszer pár ezerre leakciózott ruha volt. Ezeket nem küldték vissza, mert ezekben nem volt üzlet, a hamis ruha árán árulták . . . Ez a logika nem helytálló. Sztem igenis megmerik csinálni, és merik árulni a selejtet.
És nem érdekel, hogy ki milyen érdektől vezérelve védi ezeket a multikat, de itt tényekről van szó .. . .

(#20662) beholder00 válasza Lackki (#20655) üzenetére


beholder00
tag

Ezt még a gyengénlátók is meglátják :) Előző cégemnél egy vevő kötekedett, hogy milyen géptáblát raktunk a gépre...Először nem értettük és végül kiderült, hogy elég sokáig a China export szimbólumot használtuk is mi:DDD

(#20663) margithid válasza Szabi® (#20661) üzenetére


margithid
veterán

Kár ezen rúgózni. Pár ezer Forintos cuccokról van szó.
Küld vissza, vagy tartsd meg.
Engem az se zavar, ha hamisitvány, jó minőségű, jól kinéző cuccok, kb kínai vagy fast fashion áron.
Úgy van ahogy az olvtárs írta, tessék akkor bemenni a szaküzletbe és iott venni, teli áron :D

(#20664) Mr.Csizmás válasza Szabi® (#20661) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

én csak a valóságból indulok ki, hogy fb marketplace-n, és bravúros-panaszos csoportokban mennyi kamu cuccról látok panaszt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20665) tomszli11


tomszli11
tag

Megérkezett a JACK WOLFSKIN!:))

Rakok fel róla pár képet hogy milyen is élőben.
kep1 kep2 kep3 kep4
Nekem elsőre elég jó minőségűnek tűnik, főleg a nemrég feltöltött Columbia mellett.
Varrások, ragasztások nagyon egyben vannak, talpa elég kényelmes, bár eddig lakásban mentem vele pár métert, de én nagyon láb problémás vagyok.
A méret egyedül a kérdéses, ugyanis nekem a piros csíkig ér a lábujjam, nem tudom eldönteni hogy az jó vagy túl nagy a méret...
pirosvonal
Szerintetek? :F

(#20666) Sungoo válasza tomszli11 (#20665) üzenetére


Sungoo
addikt

Ez határozottan nagy.

(#20667) bbsofficial válasza tomszli11 (#20665) üzenetére


bbsofficial
tag

én nagynak biztosan nem mondanám, eddig ér a lábam egy Salomon bakancsban, hegyről lefelé elég kényelmetlen.

#20650 bferenc
Te is Vojo 3 LOW-ot rendeltél?
Nálam csak 100€ van a dobozon. De valóban elég nehéz, viszont meglehetősen masszív.

(#20668) margithid válasza tomszli11 (#20665) üzenetére


margithid
veterán

Nekem kb az összes cipőmnél addig ér a lábujjam kb :)
M
De lehet mindenkinek más kényelmes, nekem meggyült a bajom a szűk cipőkkel.
Az én lábam hosszúsága 28 cm, utcai cipőkból 29 cm-eseket veszek, de most pl egy Nike Pegasus 38-at vettem, az 46-os és gyárilag 30 cm-nek van írva, ecipőn mondjuk kisebbett írnak.
Biztos jók ezek a J W cipők, de én csak egyet tudtam volna venni ami jó lett volna méretben, az meg 20k. Annyit nem adok egy magasszárú cipőért. Valahogy nekem nem jön be, a 2 chelsei csizmám is elvétve használom, mondjuk hidegben jó, ez kétségtelen.
A Regatta mondjuk jó lenne 8k-ért, írják is, hogy kényelmes, de vizet beengedi, arra panaszkodnak.

(#20669) kircsi21 válasza tomszli11 (#20665) üzenetére


kircsi21
csendes tag

Gondolom olvastad a gyártó méret-ajánlását, de ha nem, akkor itt van:

Important
The gap between the top of the toe and toecap should be 1,5 cm. Shoes should fit snuggly but not restrict the feet.
Please order shoes with Texapore technology one size larger. Due to our fully waterproof Texapore membrane, these shoes run slightly smaller.

Ami a képen látszik, az ennek kb. megfelel. Én mondjuk ezért rendeltem egyet a szokásos méretemben és egy eggyel nagyobbat is, úgyis járok az Alza felé január elején, majd visszaviszem, amelyik nem jó.

(#20670) tomszli11 válasza kircsi21 (#20669) üzenetére


tomszli11
tag

Igen olvastam az ajánlást, azért is választottam ezt, csak azt nem tudom, hogy fél -1 év múlva mennyire fog össze esni az anyag és kevésbé tartani így a lábamat.

(#20671) paatrick válasza AIex (#20635) üzenetére


paatrick
őstag

Megerősítem én is Fashiondayst. Már rendeltem több cipőt meg órát is onnan, egyikkel se volt semmi baj. És más magyar boltban nem is voltak azok a termékek amit ott találtam :D

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#20672) DemonDani


DemonDani
addikt

SKECHERS DYNAMIGHT

9k, hordtam hasonló típust, nagyon szerettem nyáron 42/45 méretek vannak

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#20673) Mr.Csizmás válasza DemonDani (#20672) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

egyszer élném meg, hogy egy méretbeli és akciós cipőnek nem fehér talpa van. :o

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20674) toompa válasza Mr.Csizmás (#20673) üzenetére


toompa
őstag

Engem is ez zavar.

(#20675) Szabi® válasza margithid (#20663) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem én rugózok ezen, hanem te bizonyítod mindenáron hogy márpedig jók. És nem a párezres termékekről írtam, amit vettem nadrágot Hollister-t , az 27-röl volt 10-re akciózva, és gagyi, kínai. Az Abercrombie pulover 20-ról 13-k volt.

'""Engem az se zavar, ha hamisitvány, jó minőségű, jól kinéző cuccok, kb kínai vagy fast fashion áron.""

Ezt remélem te sem gondoltad komolyan ? Ne azzal validatáljunk már egy akciót/blackfridayt, hogy akkor se baj hogy kínai, mert olcsó . .. . Én attól hogy akciós, még azt gondolnám, hogy eredeti is , mert ez a normális . . . és elnézést, hogy van aki nem örül a replikának.

(#20676) Llew válasza Szabi® (#20675) üzenetére


Llew
senior tag

Nem vonnék le messzemenő statisztikai törvényszerűségeket sem a te szemelyes rossz, és az ő személyes jó tapasztalataból sem.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#20677) margithid válasza Szabi® (#20675) üzenetére


margithid
veterán

Oké, replika, küld vissza és kész.
Nem tudom mit kell ezen ennyit lovagolni.
Én igenis leírom, hogy nem lennének ilyen cuccaim ha nem lenne AY, mert nem adnék egy nadrágért 30k-t.
Gagyi, nem tetszik, ingyen visszaküldöd és kész.
Emagról vettem én is Levis pólót, elég gyenge minőség, de megtartottam. Lehet nem eredeti? Lehet. De kb 2k volt és nem hisztizek ez miatt.
Lezártam :R

[ Szerkesztve ]

(#20678) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

mivel magyarázzuk/nátok, hogy azokból a márkákból van hamis Zalandon és AY-n, amiből vannak piacosok? (helló szabadka, rip józsefváros)
akciós meg olyanokból is van, amiből nincs hamis, még 70-90 % akcióban is simán.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20679) Szabi® válasza Llew (#20676) üzenetére


Szabi®
addikt

Abból még én sem vonnék, viszont itt egyre több rossz tapasztalat volt, ami arra enged következtetni, hogy vigyázni kellene a nagyobb akciókkal . . . A magyar mentalitás alapból nem a legszerencsésebb az ilyen helyetekben, nyugodtan el van mindenki, amíg nem neki "rossz". itt legalább 10 ember jelzett problémát az elmúlt 3-4 hétben. Ebből 9 leakciózáskor "keletkezett".
Egyébként ha nagyon statisztikát akarsz, csak számold össze itt a topikban a "jelentett" eseteket, mondjuk 3 hónap alatt.

Nem kell ebből ügyet csinálni, de nyilvánvalóvá kell tenni, akár az összefoglalóban, hogy bizony beüthet a sz@r, nagyobb akciókkor, bizonyos webshopokból.

#20677 margithid És miért gond neked, hogy valaki foglalkozik egy ruhás topikban hamis ruhákat áruló webshopok machinálásával ? Te meg görgess tovább . . .

[ Szerkesztve ]

(#20680) Lackki válasza margithid (#20677) üzenetére


Lackki
senior tag

azé ne hasonlítsunk 2k-t 38ezerhez :D
de azt hittem erre IS van a topic, tapasztalat csere.

Privátot hamarabb észreveszem

(#20681) Dronte


Dronte
aktív tag

Sziasztok! Zalando-n ha a méret nem passzol, és rendelnék másikat (de azóta már más áron van), akkor az ügyfélszolgálat tud segíteni? Gondolom nem, de hátha...

(#20682) dan1 válasza DemonDani (#20672) üzenetére


dan1
tag

Köszi, vittem egy 42-est.:R

(#20683) paatrick válasza margithid (#20677) üzenetére


paatrick
őstag

Mondjuk ez már egyéni vélemény de drága márkás egyszerű pólót venni a legnagyobb hülyeség. Póló az póló semmivel nem tud többet ha rávarrják hogy Levis, Nike, Hollister stb :P 100% pamut kell, meg kell fogni és máris érzed hogy jó vagy szar. Az összes pólóm H&M, Auchan saját márkás, volt vagy 1-3000 Ft darabja. Bár már a H&M is egyre rosszabb minőség. Na meg ha spórolsz a mosógépen, mosóporon, öblítőn, Calgonon akkor mindegy mennyiért veszed kikeményedik, kifakul stb. Erre nagyon sokan nem gondolnak.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#20684) margithid válasza paatrick (#20683) üzenetére


margithid
veterán

Én se adok érte többet, max galléros pólóért.
Szerintem a mososzer, öblítő nem fontos, én lidlben veszek saját márkást. A címkét kell megnezni hány fokon lehet mosni.
Mondjuk én a legtöbb ruham 30 fokon mosom

(#20685) spiderpig820 válasza Dronte (#20681) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szerintem nem.

4B

(#20686) Doviziozo


Doviziozo
aktív tag

Adidas nmd_r1 a képen látható színben, M3 Outlet Polgár - Adidas bolt, ma este még volt 3 db.

72% akcióban, 47 990, Ft helyett 13 590, Ft

Forza Rossoneri!

(#20687) Thorim


Thorim
csendes tag

Dorko FLYWALKER SLIPON 5999 [link]
DORKO FlyWalker 7999 [link]

(#20688) mert_csokis válasza Doviziozo (#20686) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Csak ne lennének ilyen gyerekesen idétlenek ezek az alap R1-esek.
Tudom, hogy ízlésről nem vitatkozunk, mert az szubjektív dolog. De akkor is borzasztó.
Az a két giccses, műanyag legókocka a talpán...
Annak idején, mikor az adidas kihozta a modellt, emlékszem minden h*lyegyereknek NMD kellett a cipős fb csoportokban. Dehát ilyen a hype. :)
Nekem ennek az olcsósított, sima talpas változata van, az X_PLR
Ez a példány
Valami tizenpárezer forintért vettem akciósan ecipő-ről.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#20689) Gergőke88 válasza Thorim (#20687) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezt a Dorko témát engedjük már el. Fos szar kínai az összes.

(#20690) zsolti72837 válasza Gergőke88 (#20689) üzenetére


zsolti72837
őstag

Miért lovagolsz még mindig ezen? Lehet valakinek tetszik és ezt hordja/veszi. Ha nem tetszik görgess tovább. :F

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#20691) margithid válasza Gergőke88 (#20689) üzenetére


margithid
veterán

Én is csak akkor linkeltem amikor 2-3k volt :D
Annyit talán megér, fűvet nyírni vagy mittudomén :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20692) Mercutio_ válasza zsolti72837 (#20690) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem lovagol. Leírja, hogy aki nem ismeri az amúgy agyon reklámozott márkát tudja, hogy mire számítson.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20693) margithid


margithid
veterán

Ecipon hogy lehet szűrni hogy a legnagyobb akciókat adja be?

(#20694) umek válasza zsolti72837 (#20690) üzenetére


umek
tag

Igen, én is elkövettem ezt a hibát, de csak egyszer. Soha többet még csak a közelébe sem megyek a márkának. Konkrétan megfájdult benne a lábam, a talpa elképesztően szar minőségű volt. Pedig jól nézett ki. Tehát +1 arra, hogy aki teheti, kerülje a Dorkót.

[ Szerkesztve ]

Légy korrekt.

(#20695) tomszli11


tomszli11
tag

JACK WOLFSKIN CSERE! :D
Láttam hogy valaki elvitte az utolsó 2 pár 44es magas szárú fekete Jack Wolfskin bakancsot.
Ha esetleg köztetek van és netán kicsi lenne a lábára szívesen elcserélem vele az enyémet 44,5.
Sajnos nekem pont az a fél szám nem kellett volna...
Ma voltam a kutyával egy reggeli sétán benne (nem léptem sz*rba és kerültem a sarat) viszont nem fogja a bokámat annyira.
Tudom nincs sok esély rá, de azért megpróbálom.

(#20696) Gergőke88 válasza zsolti72837 (#20690) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem lovagolok. De ha már a topik címe BestBuy akkor véletlen se legyen hulladék linkelve.

(#20697) Thorim válasza Gergőke88 (#20696) üzenetére


Thorim
csendes tag

Nem hiszem, hogy feltétlen a véleményedre kíváncsiak itt, mivel mindenkinek más és más a bestbuy fogalma és egy felnőtt ember nélküled is el tudja dönteni, hogy mi az, amit szeretne megvenni. Fiatalabbaknál kifejezetten közkedvelt ez a fajta termék. A kedvezményes ár a lényeg a csoportban, nem a te egyéni preferenciád. :N

(#20698) Gergőke88 válasza Thorim (#20697) üzenetére


Gergőke88
addikt

LOl :D
:C

(#20699) Aksomatic válasza mert_csokis (#20688) üzenetére


Aksomatic
senior tag

arról nem beszélve hogy nekem ez szétszakadt 3 hónap alatt úgy, hogy nem fociztam meg a falat rugdostam vele, hanem heti 3-4x sétáltam benne

(#20700) gergo5991


gergo5991
őstag

[link] ezzel van valakinek tapasztalata? 140km-t nem szivesen utaznék potyára, de már furja az oldalam a kiváncsiság

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.