Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#19301) AIex válasza toompa (#19300) üzenetére


AIex
tag

Bocsánat, félre érthető voltam,

Saját sry kupont próbáltam, és azt írta a felület, hogy a kuponok, csak az akció / kampány lejárta után lesznek használhatóak.

(#19302) adalbert1 válasza AIex (#19301) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is el akartam lőni egy 25%-os kupont (barátnőm kapta, ő ritkán rendel tőlük, inkább rajtam keresztül futnak a családi rendelések itthon), de azt sem fogadta el.
Így viszont várok, hogy véget érjenek az akciók, és hogy legyen olyan termék, ami érdekelne október végéig (és úgy viszonylag jó áron is legyen).

(#19303) BaLee válasza blicc93 (#19231) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nekem volt ilyesmi kabátom, sőt még mindig megvan (csak kihíztam) pedig 3-4 évig hordtam, imádtam. 650 FP pehely töltetű Columbia kabát volt, vékony, sportos és meleg! Sieléshez tervezték így kis mozgás mellett (akár séta) tök jó meleg volt, de meccsen álldogálni sem volt vészes.

Második kabátom is egy hasonló lett, csak gyengébb töltetű, októbertől -márciusig átmenetinek is szuper, de télen a hidegben futkosósnak is megfelel (nem vagyok túl fázós) amíg mondjuk autóval mész úgyis ide vagy oda, vagy egy boltba átugrani. Fél órát mondjuk már nem sétálnék benne mínuszokban, de a 650-es töltetű kabátban simán.

(#19304) AIex


AIex
tag

Sziasztok !

Félig off topic,

Vinted-et használta, próbálta már valaki ?

Indítottak itthon most egy agresszívabb reklám kampányt, letöltöttem én is, hogy eladjak pár göncöt,

Felraktam pár terméket, hülye nevü accounttal jönnek érdeklődések, van aki nem ír semmit, csak küld egy screenshot-ot, hogy kell neki valami email cím a megerősítéshez, másik termékre jött valaki Lengyelországból, hogy megvenné. Sok bizodalmam nem lett hozzá, először azt hittem, illetve arra számítottam, hogy ua. lesz, mint a hardverapro, de inkább érződik fertőnek. Nagyjából semmit sem merek postázni, mert attól félek, hogy sem terméket, sem pénzt nem látnék viszont.

[ Szerkesztve ]

(#19305) margithid válasza AIex (#19304) üzenetére


margithid
veterán

Szerintem jofogas ahol érdemes eladni. Én ott mindig el tudom adni amit akarok, igaz általában áron alul.

(#19306) blicc93 válasza BaLee (#19303) üzenetére


blicc93
csendes tag

Szuper, ez jó hír - köszi, hogy megosztottad! Jövő héten érkezik.. :)

(#19307) gergo5991 válasza AIex (#19304) üzenetére


gergo5991
őstag

szia vinteden semmi információt ne adjál meg mert annak nincs jó vége emailt meg főleg ne!!!!!!!
egyedül úgy adjál le, ha valaki megnyomja a megveszem gombot és onnan jön a rendszertől infó hogyan tovább, állitólag packetával lehet küldeni, és ott adnak egy azonositó számot amit ki kell nyomtatni és a packetának azt kell oda adni ( valahogy igy magyarázták nekem is). Sajnos vinteden sok a külföldi csaló, email, számlaszám semmit nem szabad chaten megadni senkinek, és semmilyen linkre chaten nem szabad kattintani.

Vinteden keresztül megy a kifizetés, asszem olyasni mint ali meg dhgate, hogy ha valaki a gombon keresztül megvesz valamit, akkor van egy online vinted számlád amire fel kell tölteni pénzt, és abból fizeti neked ki az árut a vinted, ha kézbesitve lett a csomag. A pénzt meg te a vinted fiókodon lévő "számlára" "balancera" kapod és onnan tudod saját kártyádra átutalni majd

[ Szerkesztve ]

(#19308) Szabi® válasza AIex (#19304) üzenetére


Szabi®
addikt

Miért nem itt árulsz ? :F

(#19309) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Valaki tudja melyik ez a Tom Tailor bakancs? Szegedi napfeny tescoban volt kirakva 19990ert de pont nem volt belole 42-es. Eskuszom neten sehol nem talalom.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19310) Szabi® válasza MaddeNNNN (#19309) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez eléggé hasonlít.

(#19311) Llew válasza MaddeNNNN (#19309) üzenetére


Llew
senior tag

Ezeket a Tom Tailor, Levi's, és hasonló divatmárkás lábbeliket általában érdemes kerülni, nem a legjobbak szoktak lenni. Ahogy a mondás tartja cipőt a cipőboltból.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#19312) #65537792


#65537792
törölt tag

Reserved online rendelésre van valami glamour vagy kuponos okosság?

(#19313) Ajatollah válasza AtHoS (#19265) üzenetére


Ajatollah
csendes tag

thx mindkettőtöknek

[ Szerkesztve ]

(#19314) AIex válasza margithid (#19305) üzenetére


AIex
tag

Jofogast alapvetően szeretem, műszaki cuccokból sikerült többször tényleg "jófogást" találni, és sokminden volt, ami jó lett volna, ha nem maradtam volna le,

Ruhákat is szoktam nézegetni, de számomra kétes. Kedvenceim a 28e Ft-os Nike Vapormax, és társai. :DDD Ugyan ezért fázok is tőle, hogy itt hirdessek, mert sajnos böngészik olyanok is, akik mindenképpen megakarják neked mondani, hogy mennyiért kellene hirdetened a terméket. :))

@gergo5991
Egyik cipőre kaptam ilyen "requestet", de Lengyelországból... Azon kívül, hogy a Zloty szerintem erősebb Ft-nál, más rációt nem látok a vásárlásba. Plusz ha a futár eltökíti, akkor mit csinálok. Azért az egész User Experience messze van egy StockX-től, hogy rajtuk keresztül küldözgessek cipőket, meg várjam a kifizetést. Asszem megyek, és megpróbálom törölni a fiókom. :DDD

@Szabi®
Múltkor volt téma, hogy kézben lévő rendelést a fórumon tilos hirdetni, nem tudom, hogy HA-n mennyire nézik a ruha szekciót. Nem volna rossz, ha pl. kávés topik mintájára, itt is linkelhetnénk be HA-s hirdetéseket.

@MaddeNNNN
Volt egy Tom Tailor cipőm, sokat nem bírt, sarka lyukasra kopott, belül bélése szétszakadt / kopott. Én nem kifejezetten ajánlanám. Nem tudom, árban mi lenne az ingerküszöb, de szerintem 30e Ft magasságában lehet tudnál kifogni pl. egy Geoxot, ami többek szerint egy jó minőségű, kényelmes lábbeli.

(#19315) MaddeNNNN válasza Szabi® (#19310) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Nem ez az, más a talpa és a bélése sajnos.

#19311

Llew

Pedig tapintásra jó anyaga volt és egész minőséginek tűnt. Plusz kb. csak télen használnám, vagy nagyon nyálkás időben.

#19314

AIex

Hát őszintén kb. ez a 20k lenne amit ilyenre szánnék. Ahogy fentebb írtam max télen meg nyálkás időben használnám uh. nem gondolom hogy 2-3 hónap használatnál több lenne. Viszont mellette volt egy Mustang is, azt már bánom hogy nem próbáltam fel mert az is nagyon jól nézett ki.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19316) Studi válasza MaddeNNNN (#19315) üzenetére


Studi
addikt

Évente ötször felvenni jó. Nyolcezer körül az AboutYouról. Tom Taylor,Mustang, mindegy mi van ráírva. Nagy minőséget ne várj tőle, ha hordani és nem csak tapogatni szeretnéd. :D

(#19317) classic B


classic B
aktív tag

BB téli kabát chelsea csizmához merrefelé van most? :)

(#19318) Llew válasza MaddeNNNN (#19315) üzenetére


Llew
senior tag

#19310 Szabi® Linkje alapján egy műbőr darab. Nem sokat várnék tőle, főleg nyálkás időben. A Mustang, Wrangler, egyéb ruhamárkások kb. ugyan ez a kategória.
Amilyen telek vannak mostanában egy vastagabb félcipővel többet érsz, ha még vízálló is akkor különösen. 20 ezer az mai árak között sajnos nem túl nagy keret. Én inkább várnék még és hátha találsz valami jobbat szintén akcióban.

20-as keretből ha most kell, és nem félcipő, akkor inkább ezt vagy ezt venném. Ezek legalább bőrből vannak a leírás szerint.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#19319) Szabi® válasza AIex (#19314) üzenetére


Szabi®
addikt

De nem az itteni fórumra gondoltam. Eléggé pörög, ahogy láttam. Sztem elkelne :) Ha-s hírdetést belinkelni sem lehet ? Pedig az olyan mintha "boltot" linkelnénk ;]

#1931 Llew Igen sajnos jobban megnézve tényleg nem egy jó deal.

[ Szerkesztve ]

(#19320) Dronte


Dronte
aktív tag

Csatlakozom a többiekhez. Nekem egy Mustang balancsom volt, nagyon jól nézett ki és melegnek is tűnt, de a gyakorlatban hosszú távon kényelmes se volt, és kisebb esőnél is beázott. Ezek alapján műbőrt semmiképp.

Ugyanakkor egy pozitív példa: kb 2-3 éve a Springfieldben vettem egy leárazott bőr bakancsot (egy 10es volt 30 helyett, utsó darab), azóta is azt használom télen. Kivétel erősíti a szabályt, a cipők náluk is botrányosak szoktak lenni pedig :)

(#19321) MaddeNNNN válasza Dronte (#19320) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Kár, pedig nagy reményeket fűztem a Mustanghoz. Gondoltam ha már a kávbojoknak is ilyen surranójuk van biztos jó lehet. :D

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19322) margithid válasza MaddeNNNN (#19321) üzenetére


margithid
veterán

Ahogy írták cipőt a cipő boltból.
Nekem van 2 chelseai csizma, egy bugatti és egy bullboxer. Jól néznek ki és kényelmesek is.
Viznek mondjuk nem tudom mennyire állnak
ellen, mert még nem volt tesztelve egyik se olyan időben.
Ja és 10-11k körül volt mindegyik. :)

Majd decemberben lesz érdemes figyelni officeshoest, akkor szoktak lenni leárazasok. Valami rendes vízálló cipőt szeretnék én is.

[ Szerkesztve ]

(#19323) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Hervisbe Glamour kupont nem tud valaki?

(#19324) margithid


margithid
veterán

Ez a cipő vajon mennyire lehet kényelmes? [link]
A talpa alapján nem nagyon, de elvileg ezek a teniszcipők mindennapi használatra vannak, nem?
Meg a belső rész bőr, talpbetét is.

[ Szerkesztve ]

(#19325) Zeki


Zeki
nagyúr

Én 3 éve vettem a CCC-ben Rieker bélelt bőrbakancsot, átkentem egyből fókazsírral, és azóta is rendben van.
Most akciók is vannak rá.

[ Szerkesztve ]

(#19326) margithid


margithid
veterán

Nike.com-nal 30 napon túli visszaküldést hogy kell intézni?

(#19327) Bigemperor válasza AIex (#19314) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Engem is érdekelne hol lehetne eredményesen hirdetni jóféle AY-n rendelt, számlás ruhákat,mert maradt pár amire azt gondoltam jó lesz aztán csak kicsúsztam a 90 napból. De őszintén szólva PH, jófogás, Marketplace is gyakorlatilag halott ebből a szempontból,pedig új ruhák.

(#19328) IntelKiller7 válasza margithid (#19326) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Angolul van telefonos segitseg, vagy beviszed 1 nike boltba.
blokknak meg kell lennie.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#19329) margithid válasza IntelKiller7 (#19328) üzenetére


margithid
veterán

Nike.com-ról rendeltem.
Közben megtaláltam, 30 napon túl a nem használt cipőt visszaveszik. Meg is rendeltem a visszaküldést.

[ Szerkesztve ]

(#19330) AIex válasza Szabi® (#19319) üzenetére


AIex
tag

Ha jól tudom, minden hirdetés tilos, HA-s linket is csak azokban a topikokba lehet betteni, ahol engedélyezett a hirdetés.

@Bigemperor
Sajnos nekem is ez a tapasztalatom.

(#19331) Scale válasza Llew (#19311) üzenetére


Scale
őstag

Igen, nekem is volt már pont ugyanilyen Tom tailor bakancsom, egy ideig jó meg minden utána elkezd repedezni mindenütt de legelobb a talpa tört ketté egy tél alatt.. :(

(#19332) gergo5991 válasza AIex (#19314) üzenetére


gergo5991
őstag

azért a vintednek van az az előnye hogy cseh,szlovák,lengyel,mostmár ezekszerint a magyar piac is össze van kötve, HA-n meg általában csak magyarok vásárolnak. ha akarsz venni vagy eladni valamit 4 országban jelelévő platformon gyorsabb mint 1 országban..

(#19333) Szabi® válasza gergo5991 (#19332) üzenetére


Szabi®
addikt

Cserébe komplikált, veszélyes, és rengeteg macera van. Senkinek nem ajánlom.

(#19334) geryboro válasza margithid (#19322) üzenetére


geryboro
senior tag

asszony bugatti felcipoje 2 honapot birt aztan repedezni kezdett.
szerencsere cseres volt a dolog.
draga, de nem oszt nem szoroz, vigyazni kell arra is.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#19335) margithid válasza geryboro (#19334) üzenetére


margithid
veterán

Bőr volt?
Nekem 2 bugatti van. Egy csizma és egy félcipo. Egykét se használom sokat

(#19336) geryboro válasza margithid (#19335) üzenetére


geryboro
senior tag

nem

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#19337) Sefter


Sefter
veterán

Srácok!
Az Urban Classic márka milyen minőség?
Vennék tőlük ezt-azt melóba..

Psn ID: sefter_hun

(#19338) betyarr


betyarr
veterán

a columbia cipők sem a tartósságukról híresek már.egy ilyenem van [link] kb. 3 hónapja vettem,nem is hordtam minden nap és ennek ellenére mindkét cipő belső bélése elkezdett széjjel menni.látszik a műanyag :W
mégis mit vegyen az ember?valami gagyi kínait amit ha kinyiffan akkor ne sajnál kidobni és cserélni pár havonta?

(#19339) Llew válasza betyarr (#19338) üzenetére


Llew
senior tag

Túracipőből én Merrellt vennék. Nekem az jobban bírja, mint a Columbia

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#19340) diegho válasza betyarr (#19338) üzenetére


diegho
nagyúr

Én ezért veszek mostanában csak nagyon akciós cipőket. 2 hete 22-ért vettem 2 pár skecherst, nem bírja évekig, de nagyon kényelmesek.

(#19341) AIex válasza gergo5991 (#19332) üzenetére


AIex
tag

Ebben igazad van, de az egész annyira esetlennek, és bénának hat....

Az üzenet küldés része, vannak vevők, akik screenshot-ot küldözgetnek, amikor regisztrálsz, vásárlás / eladás menetéről zero info,

Elkeverik a csomagod, akkor mit csinál az ember ? Ahhoz meg azért már "drága" darabok, hogy elkártyázzam őket.

[ Szerkesztve ]

(#19342) Szabi® válasza Llew (#19339) üzenetére


Szabi®
addikt

Jó volt régebben a Columbia No1 volt, csak sajnos "jóárasították" mára, hogy nagyobb legyen a vásárlói kör. Mivel egy amcsi családi bizniszből indult így 10-20 évvel ezelőtt nagyon magas minőséget képviselt, cserébe nem sokan tudták megvenni.
A polár fölsőikből amit 15 éve vettem 30-ért még egyben van, nem nyúlott, nem ment össze.
Amit 2 éve vettem 18 ért, nem jön rám úgy összeugrott, pedig az ilyen cuccoknál mindig figyelek a 30-40 fokos mosásra.
Sajnos elsilányult nagyon. Az üzleti marketing is sokat változott, a 16 literes kisméretű hátizsákot is "túrahátizsák" néven árulják. Csak épp ne akarj egy kakaós csigától több mindent belepakolni ...

[ Szerkesztve ]

(#19343) Llew válasza Szabi® (#19342) üzenetére


Llew
senior tag

A nagy névből és a csúcs minőségből mára a nagy név és az átlagos minőség maradt.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#19344) Predator2 válasza Llew (#19343) üzenetére


Predator2
addikt

Megtetszettek a Merell cipők.
Neked melyik vállt be?
Őszre/télre keresek cipőt [link]

Köszönöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#19345) pethYeti


pethYeti
addikt

Ecipon tudom adott napra kérni a futárt visszáruért? Péntekig nem leszek otthon.

Vagy csak csütörtökön indítsam el a folyamatot?

:R

(#19346) lorcsi válasza Predator2 (#19344) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem innen van egy ehhez hasonló(barna színű volt akkor)...lassan 10 éve használom
semmi baja

(#19347) Xtomi


Xtomi
tag

Sziasztok!
Vastagabb anyagú kerek nyakú (esetleg V) pulóvert keresek jóárasítva (pamut, műszál, keverék jöhet). AY-n nem nagyon van.

(#19348) fahrii


fahrii
őstag

Az érzés, amikor megjön a GLS a 8 darab jó áras L-es bőrkabáttal és mindegyik szűk mellben - vállban, rövid karban és lengedezik hasban.... :O :O :O
Sose lesz egy normális bőrkabátom, jobb ha ezt elengedem. :(((

(#19349) ssj81 válasza fahrii (#19348) üzenetére


ssj81
aktív tag

Én egy M és L-es méretet rendeltem AY-ról, olyan kicsi, hogy össze sem ér.

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#19350) Szabi® válasza ssj81 (#19349) üzenetére


Szabi®
addikt

Erre írtam azt anno, hogy nem ártana egy szemléltető leírást rakni AY-re. Pl. x-y modell ilyen magas, ennyi kg stb. Cipőknél x számozás ennyi cm.
Számomra nagyon hektikus onnan rendelni bármit is. Még egy övvel is megszívtam, mert az AY annyit nem tüntetett fel, hogy a 110cm a csattól van számolva, vagy a lyukazástól... Mert ugye nagyon nem mindegy.
Számtalan jobb oldal van ezen szempontból. Lehet nincsenek akkora akciók mint AY-nál, de nem is annyira bizonytalan.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.