Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#20501) SOAD19 válasza MaddeNNNN (#20500) üzenetére


SOAD19
addikt

OEM. :D

(#20502) hyperspace válasza MaddeNNNN (#20500) üzenetére


hyperspace
őstag

:DDD :DDD ilyet még nem láttam. :DDD :DDD

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#20503) Ideg


Ideg
aktív tag

A nemrég linkelt CAT velúr cipőből sajnos nem lett jó az egyel kisebb méret, így a tipp, hogy ne a méretezést figyeljem mert úgyis nagyobbak a CAT cipők, nem jött be. Megy vissza nekik, vagy ha kell valakinek szóljon és átadom. (41)

(#20504) margithid válasza Ideg (#20503) üzenetére


margithid
veterán

Sajnálom, pedig jó kis cipő lett volna ennyiért.
Nekem szerencsére jó a méret.
Úgy látom itt ahány ember annyi féle méret kell különböző cipőkből...

(#20505) AIex válasza MaddeNNNN (#20500) üzenetére


AIex
tag

Érdekes. Nem tudom eldönteni, hogy a Zalando küldte doboz nélkül, vagy a gyártó.

Mondjuk Zalando nem csomagol valami nagy oda adással. Cipőket is sima papír tasakban küldik.

Ebben nálam a Modivo a nyerő, ők az apróbb cuccokat is belerakják egy kartpn dobozba.

(#20506) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel az oldallal kapcsolatosan?
https://martessport.eu/hu/
ez a cím annyira nem bizalom gerjesztő:
Ady Endre 16
4123
Hencida
:D

(#20507) Mr.Csizmás válasza tomszli11 (#20506) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

felejtős: MartesSport.eu WHOIS, DNS, & Domain Info - DomainTools

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20508) Szabi® válasza tomszli11 (#20506) üzenetére


Szabi®
addikt

Semmi gond nincs velük, nyugodtan rendelhetsz onnan, eredeti jó cuccokat árulnak, 2 cipőt rendeltem, az egyik kicsi lett, ment vissza "Hencidába" a visszautalás a számlámon, még a postai visszaküldöm is megvan . . .

(#20509) tomszli11 válasza Mr.Csizmás (#20507) üzenetére


tomszli11
tag

Bocsi az újabb kérdésért, de esetleg ezzel a webshopokkal van valakinek tapasztalata?
Igazából az S. Oliver cipőket bakancsokat nézegettem hogy milyen minőségűek lehetnek.
https://www.shoestyle.hu/
https://cipomarket.hu/

Köszönöm!

(#20510) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Na, megjöttek az aboutyou-s kismama kabátok. Hát igazatok volt, még azok is, amelyek drágábbak voltak és kifejezetten télit írtak rá, meg a leírásban is az volt, hogy vastagon bélelt, hát még azok is legfeljebb átmenetik. Szóval mehet majd a visszaküldés, mindjárt utána is olvasok, hogy hogy kell.
Apropó, ugyanitt vastag, téli kismama kabátot keresek.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#20511) la_cc válasza MaddeNNNN (#20500) üzenetére


la_cc
addikt

lol

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#20512) Szabi® válasza MaddeNNNN (#20500) üzenetére


Szabi®
addikt

Mondta volna a futár köszönhetően a jó csomagolásnak, hogy: " - én nem ezt a színt rendeltem volna" :D

(#20513) Ance


Ance
őstag

Üdv. Véleményt kérnék, nem kinézet, hanem várható minőség szempontjából. Alap Columbia [link] vagy egy Hi-Tec [link] kabát ajánlottabb szerintetek? A Columbiát tudom, hogy jó márka, de azért a jó téli kabátjai ennél jóval drágábbak, a Hi-tec meg cipőket gyárt főleg. Köszi a véleményt!

(#20515) gergo5991 válasza Ance (#20513) üzenetére


gergo5991
őstag

hi-tec technikai tudása megegyezik a lidl-ös kabátokéval.. 3000mm viz és légáteresztés a legalja..az ára meg 48k ezt nem is értem hogy gondolták
[link] itt 28k huf
de kb 12k-t ér max..
minőségre columbia többszörösen veri szerintem. Ha úgy átlagba mindenből L-eset hordasz columbiából M es lesz a méreted, de ha rendelnél ne erre hivatkozva, olvass utána vagy menj el valahova próbára

[ Szerkesztve ]

(#20516) Ance válasza gergo5991 (#20515) üzenetére


Ance
őstag

Köszi a választ. Akkor a Columbia lesz. Továbbra is igaz akkor a mondás: kabátot a kabátgyárból, cipőt a cipőgyárból. :) Csak hirtelen link volt mindkettő, láttam én is olcsóbban, köszi!

(#20517) gergo5991 válasza Ance (#20516) üzenetére


gergo5991
őstag

amúgy nekem van kettő alpha industries kabátom, egyiket már 8 éve hordom, melóban szálkás deszkák meg csavarok között is, sokszor akadt bele de még egyszer se szakadt ki. és 8 év alatt 0 kopás látszódik rajta, ha esetleg ilyen szintü "minőségre" vágysz gondoltam megemlitem.
van egy ma-1 es bomberem meg egy polar parka-m (covid alatt vettem szóval még nem igen sikerült hordanom azt télen, de -5 fokban is elég alá csak egy rövidujju) mindkettőt kb féláron sikerült vennem akció keretében, teljes ára eléggé elszált mostanság

(#20518) toompa válasza gergo5991 (#20517) üzenetére


toompa
őstag

35 éve hordok kizárólag Alpha kabatokat.
Amióta átadták a gyártást Kínába és a Németeknek, vicc kategória lett konkrétan. Silàny, szemét minőség, brutál drágán.
Ha te ezt jónak nevezed, nem volt rajtad még az USA-ban gyártott Aplha kabát
Újat már nem nagyon, de használtat még be lehet szerezni innen-onnan.
Nekem néha még egy-egy újat is sikerül megcsípni.
Szóval, én nem ajánlott kategóriába sorolnám a most kapható kabátokat.
De ez az én véleményem.

(#20519) rbalint88 válasza toompa (#20518) üzenetére


rbalint88
addikt

Szinte minden markanal megy a silanyitas sajnos :( egyszeruen nincs is fogyasztoi igeny a tartos ruhakra, ugyis 1-2 ev utan eldobjak, mert mar nem trendi, veszik az ujat. Ennek nyilvan utanamegy a gyarto is, minek gyartson tartosat, ha nincs hoborges a gyors tonkremenetel miatt, neki az csak koltseg. Levis farmer is 30-40ezerert ket evet bir. Akkor minek vegyed azt dragan? Ha ugyis minden szar, akkor jo lesz az olcso is… csak hat van az a mondas, hogy a szar az ket forintert is szar marad :U

(#20520) gergo5991 válasza toompa (#20518) üzenetére


gergo5991
őstag

mindkettő usa gyártás :D knoxville tennessee
1 hete jött egy török gyártási trikó alphától, na azzal már nem vagyok elégedett

[ Szerkesztve ]

(#20521) storm3


storm3
senior tag

Jó minőségű - ha lehet kicsit rugalmasabb, nem slim/superslim - chino nadrágokat vásárolnék, merre menjek ? :) Inkább a regular fit,ami érdekelne,tekintve hogy elég vastag lábaim vannak. Jelige: kicsi pénz nagy szerencse, mert sajnos úgyis leszakadnak rólam fél-1 év után.

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#20522) toompa válasza gergo5991 (#20520) üzenetére


toompa
őstag

Itthon te az elmúlt 10 évben biztos hogy nem vettél USA kabátot.

(#20523) Szabi® válasza rbalint88 (#20519) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezeket a "divat" márkákat érinti jobban a silányulás, a 90-es években a hozzáadott érték az árhoz viszonyítva magas volt, a kétezres években még jó volt, de csökkentek a hozzávalók . .
Mára megveszel egy Emporio papucsot 15 ezerért, és ugyan azt a kínai fröccsentet gumihab sz@rt fogod kapni, mintha vennél egy 3 ezer forintos papucsot.
Egy 60-70 ezerért árult Hilfiger TÉLI kabátba belefagysz . . .
Messziről kerülöm mára ezeket, egy fabatkát sem érnek, még villongni sem kell bennük, annyira egyhangú/egysíkú minden évben a termékpaletta.

[ Szerkesztve ]

(#20524) tisn válasza Szabi® (#20523) üzenetére


tisn
addikt

Egy 60-70 ezerért árult Hilfiger TÉLI kabátba belefagysz .

deca sidzseki. abban meg csak izzadtam mindig, tul melegek a telek :)

(#20525) w.miki válasza Szabi® (#20523) üzenetére


w.miki
veterán

akkor mi az amijó?

#20524tisn: melyik tipus?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#20526) istnag válasza Szabi® (#20523) üzenetére


istnag
addikt

Nekem van Columbia kabátom és egy G-Star RAW. Mindkettőt nagyon szeretem, a G-Star RAW annyira meleg, hogy csak a leghidegebb napokon hordani.
Szóval részemről annak a téli kabátjai ajánlottak.

(#20527) Mexbacsi


Mexbacsi
tag

Én ezt a kabátot tudom ajánlani. [link]
Bár jól felment az ára. 36 körül volt még idén is.

(#20528) margithid válasza Mexbacsi (#20527) üzenetére


margithid
veterán

Ez van olyan minőségre mint a Fundango?

(#20529) Szabi® válasza w.miki (#20525) üzenetére


Szabi®
addikt

CAMP DAVID, Jack Wolfskin, Mammut, Columbia, The North Face, Carhartt, Patagonia, Fjallraven, Hannah, Icebreaker, Rhode Island stb. stb.

Ezekkel nem lehet mellélőni, és szinte pólóban vagy alattuk.

#20526 istnag Farmerom van csak tőlük, jó minőség, de ár/értékben drágállottam.

[ Szerkesztve ]

(#20530) Lackki


Lackki
senior tag

Alzán Crocs papucsok szandálok elég jó áron mennek!

[link]

Privátot hamarabb észreveszem

(#20531) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Mondjuk az elmúlt 5-7 év alapján nem tudom ki milyen télre számít, de -10 fokra nem nagyon kell már a jövőben, sőt...0 alattira se sokáig.
A másik meg nyilván a felhasználás. Ezek szerint csak én nem alszom télikabátban az utcán :D
Nekem ezek a 15-20k-s vastagabb dzsekik teljesen megfelelnek. 2 éve vettem egy Jack&Jones parka-t valami 14 ezerért. Tökéletesen kiszolgál amire én használom, mondjuk aláírom télen nem sokat vagyok kint több órás sétálásra.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#20532) istnag válasza Szabi® (#20529) üzenetére


istnag
addikt

Igen nagyon drága, csak akcióban veszem a cuccokat. 2 éve júliusban vettem a kabátot a saját honlapjukról 33 -ért.
Pulcsikat 10 ezer/db aboutyous akcióban, de teljes árban nagyon drágák ez tény.

#20531 MaddeNNNN
2 kisgyerek mellett fel kell készülni mindenre is.

[ Szerkesztve ]

(#20533) Mexbacsi válasza margithid (#20528) üzenetére


Mexbacsi
tag

Nem tudom milyen minőségre a fundango, viszont ez a kabát minőségi. 3 éve van meg. Egyébként érdemes felpróbálni egy üzletben.:)

Van mellette egy Columbia Pike Lake-em is, na ettől melegebb a deca-s.

(#20534) GZoli7 válasza margithid (#20528) üzenetére


GZoli7
senior tag

Hétvégén barátnővel voltam a Premierben. Próbáltunk neki Fundango kabátot nézni, mert még az volt elfogadható áron. Rettenetes volt mind, a '90-es évek leghitványabb kínai cuccaihoz hasonlított. A cipzárnál nem volt egy nagyjából egyenes varrás sem, cérnák lógtak mindenfelé, ferdén állt az egész, stb. Többet is felpróbált. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de nem sikerült vásárolni.
Viszont a Heavy Tools-ban sikerült kapni jónak tűnő és nagyon meleg kabátokat. Hosszú távon majd kiderül...

(#20535) haiduo82 válasza Mexbacsi (#20533) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Nekem is van egy hasonló, csak az SH500 X WARM (-15 fokig). Tavaly ősszel akciósan vettem 17k-ért. Eszméletlenül kényelmes, meleg, imádom. Az elmúlt évben sikerült egy kisebb hóviharba belefutni a Bükkben, de meg se kottyant a kabátnak.

"Együtt vagyunk senkik"

(#20536) TripleB


TripleB
senior tag

Sziasztok!
A Jack Wolfskin cuccokra is érdemes ránézni az Alzá-n.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#20537) tisn válasza w.miki (#20525) üzenetére


tisn
addikt

passz, 7 eve vettem, 20k korul volt akkor. most nincs mar olyan a boltban. cimke alapjan wedze, valoszinuleg nem a legolcsobb modell. (500-580 a mostani kinalatbol)

(#20538) tisn válasza MaddeNNNN (#20531) üzenetére


tisn
addikt

en abszolut nem hasznalom a vastag, meleg sidzsekit. a kocsiban tartom, ha baleset, muszaki hiba miatt tobb orat kell varnom es nem tudok futeni. meg a gyerek focimeccseire van egy vekonyabb adidas kabatom, az boven eleg szokott lenni.

(#20539) margithid válasza GZoli7 (#20534) üzenetére


margithid
veterán

Hm, ez gáz. Pedig alapvetően dicsérik a Fundangot.

(#20540) gangstagergo válasza TripleB (#20536) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Köszönöm a tippet :R

(#20541) Llew


Llew
senior tag

Tavaly atmeneti dzsekit kerestem. 8000-ért vettem egy őszi parka cimszo alatt futó kicsit vastagabb kabátot. Inggel vekony pulcsival bőven elég volt télen. -20 fokig jó dzsekiket nem érdemes mar itthon venni hacsak valaki nem szabadtéren akar ácsorogni órakig fagyos szélben.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#20542) margithid


margithid
veterán

Jack Wolfskin cipők milyenek? Alzánál elég jó árakon mennek.

(#20543) SOAD19


SOAD19
addikt

Csak engem próbál hülyének nézni az ecipo? Rendszeresen küld az app értesítést, örömmel értesítenek, hogy az általam kedvelt cipő árát csökkentették, miközben ugyanannyiért van. Gyenge próbálkozás. :N

(#20544) scott_free válasza margithid (#20542) üzenetére


scott_free
senior tag

Nekem egy Refugio Texapore van, nagyon kényelmes, nincs vele semmi gond.
Kár, hogy az alzán most csak nagy méretek vannak.

(#20545) Lackki


Lackki
senior tag

Kamik cipők is laza áron mennek. Én rendeltem is kettőt.

Privátot hamarabb észreveszem

(#20546) margithid válasza scott_free (#20544) üzenetére


margithid
veterán

Méretben mekkora a jó más cipőkhöz képest?

(#20547) Szabi® válasza MaddeNNNN (#20531) üzenetére


Szabi®
addikt

""de -10 fokra nem nagyon kell már a jövőben, sőt...0 alattira se sokáig.""

Hát nem tudom . . :U Azt mondjuk nem írtad, hol élsz . . . lehet Görögben.

Forrás: Az elmúlt tíz év leghidegebbje volt Magyarországon a tavalyi

[ Szerkesztve ]

(#20548) gergo5991 válasza toompa (#20522) üzenetére


gergo5991
őstag

[link] itt van pár kép a kabátrol, sehol nem látom rajta hogy made in china vagy egyébb..
(szlovákiában élek, itt vettem nem MO-on)
[link] ilyen a made in chinas kabát

(#20549) margithid


margithid
veterán

Alzánál készlet kisöprés van? Crocs papucsok is olcsón vannak.

(#20550) ggabor02 válasza adalbert1 (#20461) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Csak a hype miatt emelkedik folyamatosan az áruk, az utóbbi időben már brutális mértékben.
Véleményem szerint semmivel nem jobbak. Az angol Scally csávók nyomják ezekben, aztán egyre népszerűbb lesz bizonyos társadalmi rétegnél.
A felsők mérete nagyjából ugyanaz, viszont a nadrág szűkebb. Erős, izmos a vádlim, azon már nagyon szoros. Vékonyka lábon biztos jól áll.
Időnként jó áron szokott lenni (sok más cuccal együtt) a 11teamsports.hu-n is.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.