Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#19851) SOAD19 válasza vince (#19849) üzenetére


SOAD19
addikt

Örülj, hogy nem kaptad meg, hogy OK boomer. ;]

(#19852) luckyboi82 válasza gossip2 (#19833) üzenetére


luckyboi82
tag

Szia, nekem volt ilyen, 1 tél alatt úgy összeesett a "bunda" belül, hogy csak lötyögött ha nem vastag túra zoknival vettem fel, de úgy meg megfőttem benne. Annyira nem szerettem, melósbaki lett belőle... ja és annyira széles karimájú a boka körüli rész, hogy egyik nadrágom se bukott rá rendesen és az engem nagyon tudott idegesíteni.

(#19853) arcsin


arcsin
senior tag

Sziasztok!
Ilyen, vagy ehhez hasonló vastag, nem áttetsző leggingset/harisnyát keresek idehaza. Nem muszáj hogy termo legyen, elég hogya nem látszik át. Olyan 4-5 ezer ftot szánnék rá max.

[ Szerkesztve ]

(#19854) adalbert1


adalbert1
veterán

Ma egész érdekes élményben volt részem. Air max 90 leather modellt akartam nézni, mivel néhány komment alapján eltér a méretezése, mint a sima air max 90 modelleknek, ezért fel akartam próbálni.
Elmentem a váci utcai footlockerbe, ott nem volt. Ezután átmentem a közeli footshopba, ott sem volt. Itt egy fiatal srác és lány pont valami új dunk modellt vett.
Gondoltam elmegyek megnézni a true to sole-t, ha úgyis itt van a közelben. Mikor odaértem, az előző 2 fiatal már ott mutogatta a 2 új dunkot az eladónak. Mivel nem mentem be, így a párbeszédet sem hallottam, és a kontextust is csak találgatni tudtam - viszont egyből arra gondoltam, hogy vitték egyből oda továbbadni, vagy eleve az ő megbízásukból mentek a footshopba megvenni (persze lehet, hogy csak ismerősök, és beugrottak dumálni).
Ti mit gondoltok? Én sima fogyasztóként örülnék, ha az ilyen üzletek nem is léteznének, és a hype is kicsit alábbhagyna, akkor nagyobb eséllyel tudnék nekem tetsző modelleket retail áron vásárolni.

(#19855) rahiteh800


rahiteh800
junior tag

BB, vízálló, lehetőleg vibram talppal ellátott, férfi túracipőt keresek. Merre érdemes nézelődni, hol szoktak gyakran akciózni? Esetleg már bevált márkát tudtok ajánlani 30k alatt? :F :R

armegoszto.hu

(#19856) istnag válasza adalbert1 (#19854) üzenetére


istnag
addikt

Én néztem youtube-n a videót a srácról, aki 14 évesen saját üzlete van. Minden elismerésem az övé, tényleg jól csinálja, de az a dolog amikor teljesen nyugodtan beszél arról, hogy bot-ok segítségével tulajdonképpen lerabolják az egész készletet egyik másik megjelenésből a,,kor azért kicsit elgondolkodtam, hogy ezt valamilyen szinten szabályozni kellene.
Azért vegyék meg az emberek dupla/tripla áron a cipőt, mert ők mindent lerabolnak erre irányuló bot-okkal, az kicsit dühítő.
A hype-t az ilyen felvásárlók csinálják, pontosan ennek köszönhetően.

(#19857) arcsin válasza rahiteh800 (#19855) üzenetére


arcsin
senior tag

alza, mall.hu, aboutyou, zalando :)
Alzán sokszor akciósak az utolsó párak, márciusban 11 ezer volt a wolfskin, pld.
mallon is utolsó párak, félreárazások szoktak lenni, akciók is.
aboutyou/zalandon meg kuponos, sima akciók szoktak lenni.

(#19858) Mr.Csizmás válasza adalbert1 (#19854) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

backdoor bussiness, ipari szinten művelik sajnos a hype cipőkkel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19859) AIex válasza adalbert1 (#19854) üzenetére


AIex
tag

Szerintem csak simán ott dolgozott egy ismerős, akinek megmutatták a szerzeményt,

Ha olyan drop / release lett volna, ami körül nagyobb a felhajtás, akkor vagy sorsolás lett volna, vagy kempingeztek / sorban álltak volna a bolt előtt,

Anno volt egy távolkeleti srác, akinek több cipőt adtam el, pl amikor egy Yeezy 350-est vett, bementünk egy Footshopba, beszélgetett az egyik eladóval, meg hozott ki neki egy ugyan olyan cipőt, és azzal összenézte azt amit, tőlem akart venni. Viszont valami susmus biztos hogy van minden esetben, ugyanis amikor Footshopba a srác hozott egy párat a cipőből, már minden raffle befejeződött az adott modellre.

@istnag
Azért a botozásnak is van veszélye, illetve nem 100%-os a siker, ezen felül a jó botok mocsok drágák, és a legtöbb nem is lifetime purchase, hanem évenként kell előfizetést frissíteni. A Nike-nak meg pl a sneaker appja, amin pl. a bot vásárol, annyira gagyi, hogy szokott arra precedens lenni, hogy levonja a pénzt a kártyádról, sikeres vásárlás miatt, majd 1 nappal később törlik a rendelést, mert elszámolták a készletet.

Félre ne érts, védeni nem akarom, de annak idején, én ezt a témát elég jól körbe jártam, és döntöttem amelett, hogy inkább nem veszek botot 3-500EUR-ért évente. Persze, meglehet belőle élni, de azért valahol ez is lutri, melyik bot, mennyire fog működni.
Arról nem is beszélve, hogy ezeknek a srácoknak a szülei jellemzően multi felső vezetők, vagy prosperáló vállalkozások tulajai, szóval nem gond, ha a gyereket meg kell tolni x M Ft kezdő tőkével, meg az sem ha a vállalkozás az első 1-2 évebn, csak veszteséget termel.

Az árat amúgy nem azzal hajtják fel, hogy ők botozzák a készletet, jut cipő magánszemélynek is bőven, a probléma azzal van, hogy a készlet limitált, és a kereslet nagyobb mint a kínálat. Plusz kb azt is kijelenthetem, hogy itthon mindenki a StockX-hez árat, a StockX-et, pedig nem a magyar piac "árazza".

(#19860) tocsek18


tocsek18
senior tag

For Nike Members:
Buy 2 or more selected styles, get 25% off. Use NIKE25 at check-out. Valid til 14 November 2022 9:00 CET

(#19861) beholder00


beholder00
tag

Sziasztok!

Gondolkozom fűthető mellény beszerzésén. Új helyre költöztünk és itt kicsit enyhébb az időjárás, így tovább használnánk a bicikliket. Valakinek vmi tapasztalta/ajánlása ilyen témában? Alapból aliról rendelnék, de ha korábban megjönne EU raktárról annak jobban örülnék. Jobb topicot nem találtam ehhez a témához. Kb. ilyenekre gondoltam.
Lehet vmi biciklis topicba is kellene írnom? :F

[ Szerkesztve ]

(#19862) Manduia válasza arcsin (#19853) üzenetére


Manduia
csendes tag

Szia!
Az utóbbi években kínai boltokban szokott lenni ilyesmi, ha van, ami útba esik, érdemes megnézni, hátha van elfogadható minőségben.

(#19863) toompa válasza beholder00 (#19861) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
Auchanban voltak most akciósak.
Picit olvass vissza vagy keress rá. Hátha még tart az akció és megér neked annyit.
Már nem tart.
Meg kell nézni most mennyiért megy.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#19864) rushty válasza beholder00 (#19861) üzenetére


rushty
senior tag

Ugyanabban az egy kabát-poloban biciklizek egész télen. El nem tudom képzelni mi lenne befutve. :F

Revolut meghívó pü-ben

(#19865) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Egy kis összefoglalás a többek által lesajnált Mustang csizmáról

Pont egy hete van nálam.
Méretre a 42-es (26.6 cm bth) lábamra a 41-es pont jó. Kényelemmel teljes mértékben meg vagyok elégedve. Hosszú hétvégén kb. 700km-t vezettem benne 3 nap alatt közben elég sok gyaloglással és elmondhatom hogy kényelmes. Sehol nem töri, nem nyomja a lábam. Szinte pár óra után bejáródott.
Anyaghasználat: Mint már mondtam nincs összehasonlítási alapom drágább/jobb minőségűekkel, de nekem teljesen megfelel, tapintásra jó ahol kell hajlik ahol kell ott tart. Többen megdícsérték, szerintük egyáltalán nem néz ki olyan "olcsó" csizmának mint amennyi volt az ára (15k).
10-14 fok volt hétvégén és nem fázott a lábam benne vékony zokniban sem. Talpa talán egy picit vékony, de ezt inkább annak tudom be hogy 90%-ban kényelmes sneakerekben járok és nem szoktam ehhez hozzá.

Összességében azt kaptam mint amire számítottam, ennyi pénzért évente arra a 3 hónap nem folyamatos használatra teljesen megfelel nekem.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19866) margithid


margithid
veterán

Nike téli cipő 41-44 méret 16k MINDEN20 kuponnal [link]

(#19867) porse


porse
senior tag

Ultraboost 22 GX3062 - 32.000
Ultraboost 22 GX3060 - 24.000

... szerintem.

(#19868) donbig


donbig
tag

Zalandonál partnerprogramos terméket küldött már vissza valaki? Amikor a Zalando a szállító, az értékesítő más cég.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#19869) Janaboy


Janaboy
veterán

Én értem hogy más világ ez, de ez uniszex [link] :F :Y

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#19870) Aksomatic válasza porse (#19867) üzenetére


Aksomatic
senior tag

ez jó dealnek számít?

(#19871) MaddeNNNN válasza Aksomatic (#19870) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

30k környékétől igen.
24k nagyon jó ár egy UB22-ért.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19872) Aksomatic válasza MaddeNNNN (#19871) üzenetére


Aksomatic
senior tag

úgy látom NMD1hez képest azért ez komolyabb mert ennek van műanyag borítás az elején

(#19873) v13 válasza beholder00 (#19861) üzenetére


v13
csendes tag

(#19874) margithid


margithid
veterán

Pennyben most voltam, egész jók a kappa melegitó alsók 7k-ért.
Ha nem lennék dugig melegitókkel, akkor vennék is, szükitett, jó fazonú.
A Lidlös 2600 Forintos téli papucs meg ajánlott pár nap használat után, egyedül az zavaró, hogy levételnél kijön a belseje kicsit.
Ennyiért nagyon jó vétel!

(#19875) MaddeNNNN válasza Aksomatic (#19872) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Ez futócipőnek készült így pár dologban sokkal komolyabb mint egy NMD. Merevített sarok, vastagabb boost talp és ahogy írod az orr rész is keményebb kicsit.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19876) Zamasun válasza MaddeNNNN (#19875) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Minden napi setakhoz alkalmatlan?

(#19877) AIex válasza Zamasun (#19876) üzenetére


AIex
tag

Tökéletes. Kayano 28-asal pariban van.

(#19878) margithid válasza AIex (#19877) üzenetére


margithid
veterán

Méretben is ugyanaz?
Az ultraboost inkább neutrális, mig a kayano stabil, nem?

(#19879) Zamasun válasza porse (#19867) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Nincs már készleten, hiaba mutatja a honlapon, rendelés utan emailben értesítenek a keszlethianyrol.

(#19880) margithid válasza Zamasun (#19879) üzenetére


margithid
veterán

Sok méretben van még, egyik se elérhetú akkor már?

(#19881) Zamasun válasza margithid (#19880) üzenetére


Zamasun
aktív tag

44-est probaltam, 2 db-ot ír, de az emailben már keszlethiany szerepel.

(#19882) porse válasza Zamasun (#19879) üzenetére


porse
senior tag

Én az olcsóbból rendeltem 41-est, nekem nem ezt írta a mail.

... szerintem.

(#19883) AIex válasza margithid (#19878) üzenetére


AIex
tag

Szinte mindenki neutrálisnak tekint rá, de a talp felépítése asszimetrikus, belső oldalán jobban vastagabb a talp. Én egy átmenetnek mondanám, a neutrális, és stabil cipő között. Egy régebbi UB-ban futottam 2-3 szezont, úgy hogy nekem van némi boka sűlyedésem, de nem fájt benne a lábam, míg azokban a cipőkben, amik haránt oldalon nem támasztanak, hosszabb sétálás után is el tud.

A másik, amiről senki nem ír, és mindenképp az UB javára írnám, hogy a talp sokkal elasztikusabb, a keresztirányú egyentlenségeket sokkal jobban kompenzálja, mint a Kayano merev talpa. Ez pl. akkor jön elég jó, ha a Kayano-ban pl nagyobb méretű, egyenetlen murván sétálok, vagy nagyon az út szélén futok, ahol nem tökéletes az aszfalt.

[ Szerkesztve ]

(#19884) margithid


margithid
veterán

Viszont azt írják, hogy az ultraboost 22 nem ajánlott széles lábfejre és szűk a cipő orra.

(#19885) MaddeNNNN válasza margithid (#19884) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Ez igaz lehet, nekem elég vékony lábfejem van és a 42-es UB21 simul rá mint egy zokni, gondolom a 22 sem különbözik.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19886) AIex válasza margithid (#19884) üzenetére


AIex
tag

Igen, ez így van, 0.5-1 mérettel nagyobbat kell venni. Nekem relatív széles lábfejem van, és emiatt árulok most egy 46-os UB-t, mert a nagy lábújam kidudorodik belőle. Illetve, nem szűk, hanem pl. a Kayano 28-asnál sokkal szűkebb.

(#19887) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Tudtok olyan cipő vagy sport boltot, ahol törzsvásárlói programra vagy hírlevélre való feliratkozásért kapok valamilyen (akár egyszeri) kedvezményt?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#19888) LendvaiFeri1 válasza hentes555 (#19887) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Talán a playersroomnál van klubkártya, az ad valamennyi kedvezményt.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#19889) AIex válasza hentes555 (#19887) üzenetére


AIex
tag

Zalando szokott adni 15%-t a frissen regisztrált fiókhoz.

(#19890) scott_free


scott_free
senior tag

Üdv,

ezekkel a télikabátokkal (vagy a márkákkal) van valakinek tapasztalata?
Quiksilver Long Trip parka 64e
Tom Tailor téli dzseki 47e (a 20%-os kedvezménnyel)
Vajon mennyire melegek, mennyire bírják az esőt, havat, hideget?

Vagy érdemes megvárni a Black Friday-t a télikabát vásárlással? :F

(#19891) Llew válasza scott_free (#19890) üzenetére


Llew
senior tag

A mennyire meleg az csak hordasjor fog kiderülni, mert totál szubjektiv. A vizállosagot emlékeim szerint kiszoktak írni a tulajdonságoknál.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#19892) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha már télikabi: az annó fillérekért vett Crock-os tollkabátot hogy lehet tisztítani, hogy ne essen össze a töltet?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19893) MaddeNNNN válasza scott_free (#19890) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Én most rendeltem Zalandoról ezt a Pier One párkát amire működött az egyéni 20%-os kupon is így 21k volt.
Viszont mivel azt írták oda, hogy M-es méret ami a képen látható 188 centis modellen van én pedig csak 180 vagyok így rendeltem egy S-es és egy M-es méretűt is. Úgyhogy valamelyik vissza fog majd menni.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19894) szpeti40 válasza MaddeNNNN (#19893) üzenetére


szpeti40
addikt

Ilyen egyéni 20%-os kódot hogy lehet kapni?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#19895) scott_free válasza MaddeNNNN (#19893) üzenetére


scott_free
senior tag

Ez így a kép alapján nem tűnik túl melegnek, de kíváncsi vagyok, írd majd meg, hogy milyen!

(#19896) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#19892) üzenetére


Mercutio_
félisten

*Cropp

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19897) SOAD19 válasza MaddeNNNN (#19893) üzenetére


SOAD19
addikt

Jók, ezek a méretezések, egy 188 cm-es emberen egy M-es, akkor mekkora az XL, milyen emberre való?! :D És akkor nekem ebből XXS kellene a 167 cm-emhez?! :D Nem is csoda, hogy még az S-es felsők kabátok többsége is nagy rám, XS-esekből meg nincs nagy választék általában. :(((

[ Szerkesztve ]

(#19898) MaddeNNNN válasza szpeti40 (#19894) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Őszintén fogalmam sincs, egyszer csak kapott asszony is meg én is pár nap eltéréssel. Szerintem ha valaha rendeltél tőlük akkor kapsz. Viszont ami érdekes, hogy csak a saját e-mail címeddel működnek a kódok. Ki akartam próbálni, hogy a kettőt lehet-e kombinálni és kiírta az övére hogy nem az én fiókomhoz tartozik.

#19895

scott_free

Amint megjönnek írok majd róla. Mondjuk én itt a dél-alföldön nem szibériai hidegre készülök. Az előző kabátom is inkább tavazsi dzseki volt, 3 évet bírt de nem emlékszem hogy lett volna olyan hideg hogy fázzak benne.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19899) scott_free


scott_free
senior tag

Volt 2 Mangooutletes rendelésem, mindegyikből szeretnék 1-1 terméket visszaküldeni. Vajon rakhatom egy csomagba a kettőt, vagy mindenképpen külön kell?

(#19900) bbmt válasza SOAD19 (#19897) üzenetére


bbmt
senior tag

Szintén. Ráadásul sportolok, tehát ami vállban bicepszben jó, az az ilyen párka tipusú kabát kb bokámig ér :D

[ Szerkesztve ]

A kanál a gyengék villája

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.