Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#19101) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Csak én vagyok ilyen peches, vagy a Zalando nem kommunikált, egyeztetett megfelelően a GLS-sel/csomagpontokkal. Már jó pár héttel ezelőtt is a térképükön szereplő csomagponton is, csak néztek, hogy mit akarok náluk. Elvették de mondták, hogy lehet ők bukják a visszaszállítási díjat, mert ők nem tudnak róla, hogy náluk is vissza lehetne küldeni csomagot. Most már nincsenek is fent a zalandos térképen. Elmentem tehát feladni egy másik csomagot egy másik csomagpontra, ahol mondja a nőci, hogy, csak akkor tudom feladni, ha kifizetem a bő 2k-s szállítási díjat. Mondta neki, hogy elméletileg ingyen kellene tudnom feladni, mutattam is neki a matricát. Telefonált egyet, gondolom a főnökének, és ő is megerősítette. Elmentem egy másik helyre is, ott szintén fizetni kellett volna. Az előbb chateltem a zalandoval, a leányzó azt írta, hogy már pedig át kellene venniük a csomagot, és mondta, hogy jelzik a problémát a GLS-nek. Azt mondta, hogy csomagautomatába inkább ne vigyem, mert az nem ad igazolást az átvételről.
Esetleg nem tudja valaki, hogy Debrecenben hol veszik át a csomagot ingyen és bérmentve? :)

(#19102) CHIPman válasza SOAD19 (#19101) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem tanulmányoztam különösebben, de nekem egy visszaküldési címke volt a csomagban, ráragasztottam a csomagra, rámentem az automatán, hogy csomagfeladás, bescanneltem, és már nyílott is az ajtó, beraktam és nem kellett fizetni. Szóval itt nem a Zalandonak lenne feladata a csomagpontokat tájékoztatni szerintem, hanem a GLS-nek.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#19103) Attila2011


Attila2011
aktív tag

Mangonak küldött már valaki vissza online rendelt férfi ruhát? Mennyibe fáj?

(#19104) margithid válasza Attila2011 (#19103) üzenetére


margithid
veterán

Neked kell visszaküldeni. Amilyen áron találsz futárt.

(#19105) Attila2011 válasza margithid (#19104) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Azt milyen áron lehet találni? S mi a helyzet a 14 napos elállási joggal?

(#19106) AtHoS válasza Attila2011 (#19105) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha nincs ingyenes visszaküldési lehetőség (általában ez a jellemző), akkor az elállási jogod érvényesítésekor elfogadtad, hogy a visszaküldés költsége téged terhel.

Ha jelzed a vásárlástól elállást kézhezvételt követő 14 napon belül, akkor élsz az említett jogoddal, majd ezt követően kell visszaküldened a SAJÁT költségeden.

No persze, ha adott webáruházba ingyenes visszaküldési lehetőség van, akkor a visszaküldés neked nem kerül extra költségbe.

Visszaküldéshez kiinduló alap: [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#19107) diegho válasza diegho (#19093) üzenetére


diegho
nagyúr

Megnéztem ezt a cipőt, pont volt is belőle méret. Kényelmes, viszont nagyon meleg, 3-4 perc után már konkrétan kezdett megsülni benne a lábam.
Ha már ott voltam próbáltam egy columbia-t, ami nagyon kényelmes, de színben nem optimális.
Végül bementem ccc-be, ahol elég komoly akció volt pár cipőre. Végül vettem egy full nyári skechers-t 9k-ért és egy kicsit vastagabbat 13,5k-ért, mert baromi jó áron voltak.
Valahol pedig fogok nézni egy columbia-t, mert nagyon kényelmes.

(#19108) Attila2011 válasza AtHoS (#19106) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Ez nem volt teljesen egyértelmű az oldalukon, ráadásul az elállásról gyenge magyarsággal írott szöveg volt:
"Az ügyfelek az Európai Unióban 14 kalendári nappal rendelkeznek, a termékek kézhezvételétől számítva, hogy gyakorolják a vásárlás törlési jogukat a Mango Outlet oldalán.
Ha szeretnél élni a szerződéstől való elállási jogoddal, tudasd velünk egyértelmű nyilatkozattal e-mailben vagy levélben a jelen Elállási nyomtatványon:
MANGO OUTLET
Dpto. de Atención al Cliente
Calle Mercaders 9-11
Pol. Ind. Riera de Caldes
C.P. 08184 Palau-Solità i Plegamans
Barcelona (España)
Tel.: 06 80 2001 60 (ingyenes)
E-mail: contact@mangooutlet.com
Kérjük, ne add meg hitelkártya-adatait e-mailben vagy bármely közösségi médián keresztül. További információért kattintson ide.
A termékeket, indoklatlan késedelem nélkül kell visszatéríteni és minden esetben legkésőbb 14 naptári napon belül, attól a naptól kezdve, amikor közli velünk hogy elszeretne állni a szerződéstől.
Mango lehetőséget kínal a klienseknek hogy a megrendelt termékeket visszatérítsék postai úton.
Ne feledje, hogy a fehérneműk esetében, a biztonsági szalag eltávolítása után nem küldheti vissza a termékeket"

Köszi a csomagküldős linkeket, ha jól látom, ez alapján 1500-2000 körül már megúszható.

(#19109) szami777


szami777
addikt

Sziasztok,
Jó ideje követem a topikot, tudom, hogy sok About you veterán van itt.
Jött tegnap egy kabátom, konkrétan ez: [link]
Nagyon tetszik, jó a méret is, de a ruhának konkrétan tehén sz@r szaga van. De nem kicsit. Vagy legalábbis arra emlékeztet a szaga nagyon. Nem szívesen küldeném vissza, mert amúgy minden szempontból patika, még nem mertem mosógépbe sem betenni, a belseje miatt pláne nem. Járt már valaki így, hogy a ruha büdös, mint az állat? Visszaküldés mellett van más opció, vagy engedjem el.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#19110) margithid válasza szami777 (#19109) üzenetére


margithid
veterán

Ez nagyon gáz azért.
Nem tudom mikor fogják szigorítani a visszaküldés feltételeit.
Nekem egyszer szakadt farmert küldtek.

(#19111) narobik


narobik
tag

AY 25%-os kupon aktiválható

(#19112) adalbert1 válasza mert_csokis (#19061) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi az infókat. Még agyalok egy kicsit, hogy kell-e mégis az a pár nekem, alapvetően egy ősziesebb színálás (desert elephant), egy dolog nem tetszik benne, hogy az elephant print suede (már így ránézésre), így gondolom tisztítani nettó szívás lehet.

Én is gondolkozom, hogy 1-2 régebbi mid Jordan 1-esemet eladjam, de pont a napokban néztem, hogy az egyik párból az egyik cipőn már attól crease lett, hogy itthon próbálgattam és mentem benne pár kört. :((
Szóval így lehet, hogy megtartom és használom majd, úgyis jön a rossz idő, illetve a jövőre nézve okosabb leszek, hogy ha valami annyira nem jön be 100%-ra de mégis megveszem, akkor azt fel sem próbálom.

margithid: pedig van aki még fizet is a szakadt farmerért! :DDD (ezt a divatirányzatot egyáltalán nem tudom megérteni amúgy, főleg a méregdrága hajléktalannak kinéző pulcsikkal együtt).
Viccet félretéve nekem sima ruhából eddig minden ok volt aboutyou-ról, cipőből jártam úgy, hogy nem a saját dobozában küldték, de az mindkét esetben utolsó darab volt és elég akciós, és ránézésre a cipők is rendben voltak (talpukon nem volt kopás, a cipő is tiszta volt kívül-belül, szóval valószínűleg tényleg csak gyorsan felpróbálta akinek előzőleg kiküldték).

(#19113) Ideg válasza szami777 (#19109) üzenetére


Ideg
aktív tag

Nekem eddig mindig új cuccokat küldtek hál' isten.

Én megrendelném újra és ha az jó, akkor a büdöset visszaküldeném. :)

Persze ha valami hiperszuper akciósan vetted és most teliáras, akkor ez gondolom nem játszik annyira.

(#19114) szami777 válasza Ideg (#19113) üzenetére


szami777
addikt

Feleségem valami vegyszerre gyanakszik, ugye be volt zacskózva a kabi, aztán ki tudja meddig volt így becsomagolva. Hát 9700-ért vettem, így most nem annyira jó deal. :DDD
Tegnap óta kint van a teraszon, hátha kimegy belőle.
Azon agyalok, hogy ha írok nekik, vajon küldenek-e cserét, mert 24 ezerért nem venném meg.

Sinsay-ből rendeltem egyszer egy olyan farmert ami mosás után is rohadt büdös műanyag/vegyszer szagú volt, az ment a kukába.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#19115) bbsofficial válasza szami777 (#19114) üzenetére


bbsofficial
tag

mivel gondolom nem szériaszámos, így egy új rendeléssel erededeti áron ki tudod cserélni. :U

(#19116) NyxNyxNyx válasza szami777 (#19114) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem is van olyan Springfield farmer rövidnadrágom, ami ilyen büdös vegyszer szagú gyárilag és nem is jött ki belőle mosás után sem. Mindig befújom parfümmel mikor hordom, de elég szomorú. Lemondani nem akartam róla, mert azon kívül jó minőségű, jól néz ki és jól áll.

Egyszer meg koszos nadrágot kaptam About you-n, ilyen poros volt a szövetnadrág. De én csak újrarendeltem és visszaküldtem a régit.

bbsofficial:
Erre én azért nem vennék mérget. Próbálta valaki?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19117) mert_csokis válasza s7evcsenko (#19099) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Túlbonyolítod.
Az öntapadós return label-t, amit kaptál a rendeléssel, azt felragasztod a dobozra.
Felhívod a UPS-t (0618770000), és futárt kérsz csomagfelvételhez. Bediktálod a követési számot, és megvagy.
Várod a futárt...

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#19118) alexnagy777 válasza szami777 (#19109) üzenetére


alexnagy777
csendes tag

Dettó. Ugyanez a kabát, ugyanannyiért, valami erős áporodott szag. Először a "birkabélésre" gyanakodtam, de annak azért csak nem kéne ilyen szagokat eregetnie.
Lehet írok nekik én is. Eddig az volt a terv, hogy várok valami hasonlóra, ez megy vissza, aztán kb csere. Mert amúgy feketét szerettem volna ebből, csak az nem volt jóáras.
Remélem visszaküldésnél nem találják ki, hogy nálunk történt vele valami, és azért bűzlik.

(#19119) ígyvanferi válasza mert_csokis (#19117) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Még csak telefonálni sem kell, mert ha az ember a nike.com-on a fiókjában rábök a rendeléseknél a visszaküldésre, egyből át is kerül a ups-hez, ahol kb. kettőt kell kattintani és meg is van igényelve a futárt.

(#19120) szami777 válasza alexnagy777 (#19118) üzenetére


szami777
addikt

Nagyon köszi, hogy írtál, hogy neked is büdös ez a kabát. :R
Akkor nem bíbelődök vele, megy vissza a fenébe.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#19121) s7evcsenko válasza mert_csokis (#19117) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm, közben már túl vagyok rajta, így is történt. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19122) thebigK


thebigK
addikt

Vegyes Színek HOLLISTER Póló | ABOUT YOU - 5db-os pakk - 25%os DEAL25 kedvezménnyel 13.865 HUF, ennyiért nem rossz

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19123) MaddeNNNN válasza thebigK (#19122) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Főleg annak, akire rámegy az S-es meg XS-es méret :))

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19124) s7evcsenko válasza MaddeNNNN (#19123) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Van L-es is

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19125) Bati75


Bati75
csendes tag

G-STAR farmer 10490 HUF

(#19126) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Alsógatya pakkokból ki mit ajánl? Boxer fazonú kellene, csak nem a lenge hanem a tapadós, sztreccses de nem beleizzadós anyagú. Most vettem észre, hogy amiket tavaly vettem azokon már egyel több lyuk van mint szeretném. :D

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19127) toompa válasza MaddeNNNN (#19126) üzenetére


toompa
őstag

Lonsdale-t szoktam venni sportsdirect üzletben.
Nagyon jó minőség. Jó pár éve betáraztam, így árat most nem tudok.

(#19128) ggeleven válasza MaddeNNNN (#19126) üzenetére


ggeleven
őstag

Az itt nagyot futott POLO RALPH LAUREN (1700/db) és EMPORIO ARMANI (1410/db) mellett vettem JACK & JONES-okat (példa és példa) is és ezek simán verik anyagában az első kettőt. Kényelmes, puha és tartós anyagból vannak.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#19129) rjg válasza ggeleven (#19128) üzenetére


rjg
őstag

Én kétszer vettem Jack& Jones boxereket. Az első egyszínű fekete volt, azokkal minden rendben. A második adag viszont sokkal gyengébb minőség, ott fél év után már nyúlik a dereka és a textil is kezdi megadni magát.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#19130) ggeleven válasza rjg (#19129) üzenetére


ggeleven
őstag

Simán lehet benne minőségi szórás. Nekem az egyik Armani gumija adja meg magát, miközben ugyanabból a csomagból a másik kettő hibátlan kb ugyanannyi hordás után. :U

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#19131) szpeti40 válasza MaddeNNNN (#19126) üzenetére


szpeti40
addikt

Én Tezenist vettem 5-ös pakkban, nekem bevált, kényelmes, 1 év után is olyan mint az új kb, nem akar a golyszli kiesni belőle :D

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#19132) CHIPman válasza MaddeNNNN (#19126) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Lidl nagyon nem játszik? Szezonális de többször van egy évben, már 3k/3db sajnos, régebben 2600 volt. 3 évet bír nálam egy kb szakadás előtt, a fehérek kinyúlottak de a többi tartja magát.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#19133) tisn válasza MaddeNNNN (#19126) üzenetére


tisn
addikt

nekem meg lenge kellene, linkeljetek mar par jot, koszike.

jpress volt eddig: [link]

de a 4k/db-ot mar sajnalom.

(#19134) Peetta14 válasza ggeleven (#19128) üzenetére


Peetta14
tag

A 100% pamutot érdemes kerülni, ez az aranyszabály, mert az lyukad, nyúlik, magába zárja a nedvességet, és nem szellőzik.

(#19135) blicc93 válasza MaddeNNNN (#19126) üzenetére


blicc93
csendes tag

Én most a Nike különböző típusait próbáltam ki, és nagyon bejött a sportosabb változat, pl: [link]

Ki lehet fogni akcióban 2k körül / db :)

(#19136) Peterhappy válasza MaddeNNNN (#19126) üzenetére


Peterhappy
őstag

Le Joggerekre nézz rá, hátha tetszik valamelyik, akad egy-két akciós most is, extra 25%-kal jó lehet.
Nekem ILYEN fecskéim vannak, nagyon elégedett vagyok velük, pont ilyen 25%-os akcióban vettem, darabra olcsóbbra jött ki, mint a Lidl gatyái.

(#19137) Mercutio_ válasza Peterhappy (#19136) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ilyen fecske fazonból keresek olyat aminek a gumis(?) derékrésze nem ilyen "recés", hanem sima, így nem dörzsöl :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19138) TheProb


TheProb
veterán

Puma webshop-os rendelést sajnos itthon a posta kézbesíti, látszik is a színvonal...:

Németből feladott, DHL-el szállított csomagot a jelek szerint itthon a posta vette át (Európa+). Tegnap TN alapján látom, hogy sikertelen kézbesítési kísérlet volt. Postaládában ott a cetli, hogy menjek érte a tököm utáni postára, ha újra házhoz akarom hoztani, akkor azért fizetni kell. Ez wtf? A futár arra nem képes, hogy felhívjon és még +pénzért hozzák csak ki újra? :W

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#19139) Mr.Csizmás válasza TheProb (#19138) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

németeknél a DHL az "állami" posta, mert működik a valódi piacgazdaság, és pályázattal elnyerhető szolgáltatások lehetősége. csak az államiból adódik, hogy itthon a posvány-fosta lesz a partner.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19140) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Köszi mindenkinek a tippeket és tapasztalatokat alsógatya ügyben! :R

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#19141) tisn válasza Peterhappy (#19136) üzenetére


tisn
addikt

thx, rendeltem ilyenbol lebegoset probakeppen

(#19142) valeno válasza TheProb (#19138) üzenetére


valeno
tag

Barátnőm is rendelt tőlük egy cipőt ugyanez volt. Bp 9. kerület, a postaláda a csipogóval nyíló ajtó után van, bedobta az értesítőt, hogy nem volt rajta pontos cím. Az értesítőn ott volt a lépcsőház, emelet/ajtó is... Máskor meg az értesítőn az volt hogy nem tudott bejutni a lakótömbbe, mikor az ajtón belül van a postaláda. :U
Lusta banda, valszeg ki se hozta a cipőt csak az értesítőt.
elég bosszantó hogy fizetsz egy szolgáltatásért és még neked kell utánajárkálni

(#19143) ggeleven válasza MaddeNNNN (#19140) üzenetére


ggeleven
őstag

Most hogy mi végeztünk jöhetnek a lányok is kitárgyalni a dolgokat... ;]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#19144) toompa válasza ggeleven (#19143) üzenetére


toompa
őstag

Csak ne a hüvelygombáról. :) :) :)
Ha valaki női bokacsizma akciót lát, ne tartsa magában.
Asszony keres bősze csizmát magának. :)
Köszi!

(#19145) 123xyz válasza margithid (#19065) üzenetére


123xyz
tag

Köszi a megosztást (Reebok tréningruha), tettem vele egy próbát de ez valami borzalmas :(

A rendszer szerinti ajánlott méret pont az M és az L határán mozgott (mindkét értékre 65-70 körüli számot adott a kalkulátor), egy L-est rendeltem végül mert a vékony modellen egész testhezállónak nézett ki a ruha. Hosszra jó is lett az L, de a felső része derékban olyan bő, hogy másfélszer beleférnék, pedig van is hasamon pár kg felesleg...

Ráadásul az anyagminőség is érthetetlen, azt hittem egy neves márkánál nem lesz gond ezzel, de ez az egyrétegű műszál nem értem, hogy lehet bárkinek is megfelelő :((( Azt hittem lesz a belsejében a szokásos fehér lyukacsos réteg, akárhogy is hívják, vagy legalább valami puhább akármi, de nem. Ha nem lenne rajta a márka, akkor ránézésre ilyen 3-4 ezres piacos kínai izének gondolnám ezt a ruhát, ami még annyit sem ér meg... Küldöm is vissza hétvégén.

[ Szerkesztve ]

(#19146) margithid válasza 123xyz (#19145) üzenetére


margithid
veterán

Uh, sajnálom..
Én tavaly nyáron vettem 10k-ért egy Adidas melegítő együttest.
Az se valami szuper minőség, de egynek megfelel.
Modivoról rendeltem egy kappa tréningruhát a pár héttel ezelőtti nagy akcióban 7k-ért, az annyiért nagyon rendben volt, de sajnos kicsi lett, m-est rendeltem és l-es lenne jó..
Kíváncsi lennék hogy a scotts and soda nadrág az milyen, egyik fórumtag rendelt

(#19147) mrobes


mrobes
tag

Sziasztok!
Rendeltem egy ilyen 33/32 Hollister farmert AY-ról, de kicsit bő lett.
Szerintetek megy össze a mosástól valamennyit, vagy inkább küldjem vissza?

(#19148) 123xyz válasza margithid (#19146) üzenetére


123xyz
tag

Nem te tehetsz róla ;)
Egyszerűen a márka és az eredeti ár miatt másra számítottam...

(#19149) ssj81 válasza mrobes (#19147) üzenetére


ssj81
aktív tag

Összemegy csak az a baj, ahogy hordod tágul is kicsit.

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#19150) zoltan6 válasza 123xyz (#19145) üzenetére


zoltan6
őstag

Évek óta nincs sehol normális melegítő.Csak ezek a szűk pipaszáruak,amibe az ember úgynéz ki mintha jégeralsóba vagy pizsamabá lenne.A régi Nike-mat,meg Adidasomat sajnálom 10 éveket elhordtam őket. :(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.