Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#20751) Sefter válasza 123xyz (#20749) üzenetére


Sefter
veterán

Lidl-be vettünk 3500-ért, csúnya és még villog is ha nyomkodod :DDD

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#20752) CHIPman válasza Sefter (#20751) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A villogóst mondjuk én max pólónak mondanám, de tény, hogy Lidlben és Aldiban is van többféle.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#20753) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Helly Hansen Torshov Hiker bakancs barna 46-os 19.990 Ft
ugyan ez kék 45-ös 19.990 Ft
HELLY HANSEN WILDWOOD bakancs barna 43-as 21.990 Ft

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#20754) hoffaboy válasza MaddeNNNN (#20753) üzenetére


hoffaboy
csendes tag

Köszi a kéket vittem! Viszont ha rövid lesz, akkor Pécs, Szekszárd környékén átadó lesz, ha más is pályázott rá.

[ Szerkesztve ]

(#20755) toompa válasza hoffaboy (#20754) üzenetére


toompa
őstag

29cm talphosszt ír, így kihagytam.
29.5 kell nekem a sima cipőkből.
De még mindig kosárba rakható.
:)

[ Szerkesztve ]

(#20756) hoffaboy válasza toompa (#20755) üzenetére


hoffaboy
csendes tag

Van 2 HH bakancsom, egy Forrester amiből jó volt a 45ös, meg egy másik aminek nem ugrik be a típusa, de abból kellett a 46, úgyhogy adok neki egy eselyt.

(#20757) kircsi21 válasza kircsi21 (#20669) üzenetére


kircsi21
csendes tag

Végül ide is megjöttek a Jack Wolfskin cipők (Force Striker-t vettem). A méretezést a Nike-val tudom összehasonlítani, mert Nike-ból van jópár cipőm (utcai és futó), mindegyik 44.5-es (US 10.5). A Jack Wolfskin-ből a 44.5-es (US 11) egyértelműen kicsi, esélyes, hogy már egy 10 km-es túra után elbúcsúzhatnék a nagylábujjaim körmeitől... A 45-ös jó lett (US 11.5), ott kb. meg is van a gyártó által ajánlott ráhagyás.

(#20758) margithid válasza kircsi21 (#20757) üzenetére


margithid
veterán

Akkor valószínű nekem a 46os nem lett volna jó.
Nike pegasusból 64-os kell.
Minőség rendben van?

[ Szerkesztve ]

(#20759) Lackki válasza kircsi21 (#20757) üzenetére


Lackki
senior tag

nikeból nekem pont fél mérettel kisebb kellett, mint a megszokott, így nekem is US10.5 lett a jó a MANOA-ból, de kb minden másból US11es kell. Jack Wolfskinre viszont az írja, hogy a US11 csak 276mm, ami nagyon kicsi :D 277mm a lábhosszam így simán US11.5 vagy US12 is kellhet.

Privátot hamarabb észreveszem

(#20760) kircsi21 válasza Lackki (#20759) üzenetére


kircsi21
csendes tag

Igen, a talphossz méretek nem hazudnak, aszerint kell nézni ezeket a JW cipőket is. Ami JW-ben 280-285 mm és US 11.5-12, az Nike-ban 285 mm és US 10.5.

margithid, igen, nagyon jó minőségűnek és masszívnak tűnik!

(#20762) sipeti2 válasza MaddeNNNN (#20753) üzenetére


sipeti2
tag

43-ast vittem, ezer hála :R :R

(#20763) sipeti2 válasza sipeti2 (#20762) üzenetére


sipeti2
tag

Tisztelt Péter Somogyi!

Sajnálatos módon a fenti azonosítójú megrendelést/foglalást készlethiány, vagy esetleges esztétikai hiba miatt nem tudjuk teljesíteni. A közeljövőben nem várható, hogy a megrendelt termék(ek) újra készleten lesz(nek). :((

(#20764) MaddeNNNN válasza sipeti2 (#20763) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Gondolom már napközben valaki elvitte, csak a Sportfactory lusta volt frissíteni a készletet. Sajnálom :(

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#20765) beers


beers
addikt

www.polomania.hu
15% kedvezmény, érvényes 2023.01.01 és 2023.01.31 között!
Kuponkód: BUEK15
[link]

[ Szerkesztve ]

M&N

(#20766) Lackki válasza sipeti2 (#20763) üzenetére


Lackki
senior tag

Tipikus sportfactory :U

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#20767) Azie válasza MaddeNNNN (#20764) üzenetére


Azie
őstag

vagy csak a keresletet látva feláraznák :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#20768) hoffaboy válasza sipeti2 (#20763) üzenetére


hoffaboy
csendes tag

Na nekem is most jött reggel, hogy törölve a 45ös ..

(#20769) toompa válasza hoffaboy (#20768) üzenetére


toompa
őstag

Nem akartalak idegesíteni, de hogy a rendelésed után még mindig elérhető volt, ez várható volt sajna.
Sportfactory rendszeresen csinálja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#20770) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Érdekes, mert a barna Wildwoodból most hirtelen lett minden méret nyilván drágábban, holott amikor kiraktam konkrétan 1db 43-as volt belőle nekik. Hirtelen kerítettek biztos mindegyik méretből... nagy c*gányság amit művelnek.
Fekete Torshov Hikerből van 1db fekete 46-os 19.990-ért ha valaki rá akar próbálni.

Remélem legalább az emagosat megkapja valaki.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#20771) Lackki válasza MaddeNNNN (#20770) üzenetére


Lackki
senior tag

nyugodtan mehetne tiltásra az ilyen patkány cég :) nem az első és nem is az utolsó gyanítom, hogy ezt csinálja.

Privátot hamarabb észreveszem

(#20772) Thorim


Thorim
csendes tag

Playersroomból HH bakancsot rendeltünk 35ért, tehát nem is olcsón, erre kihoztak egy szétkarcolt koszos szar cipőt.. Megy is vissza azzal a lendülettel, ennyit róluk is. .. :(((

(#20773) MaddeNNNN válasza Lackki (#20771) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

bevallom őszintén én nem rendeltem tőlük még semmit online, régebben boltban üzletben vettem talán 1 vagy 2 cipőt azokkal nem volt gond.

de ha ilyet csinálnának velem, hogy ki van rakva pl az említett barna 43-as bakancs 19-ért, amit megrendelek, kifizetek előre majd közlik hogy nem hozzák ki mert készlethiányos, majd kevesebb mint 12 óra múlva az összes méretből fel van töltve a készlet közel dupla áron biztos isten hogy írtam volna a sportfactorynak egy emailt hogy bizonyítékom van rá hogy szándékosan patkánykodnak és jeleztem a fogyasztóvédelemnek.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#20774) margithid


margithid
veterán

Össze vissza áraz sportfactory.
Ma reggel a hilfiger maxwell cipő 10k volt, most már 15k.

(#20775) Lackki válasza margithid (#20774) üzenetére


Lackki
senior tag

zalando is ez. :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#20776) Igric


Igric
tag

Hali! Mangooutletnek ki szállít mostanság? Van egy rendelésem tőlük és annyi az össz infóm, hogy a napokban megérkezik, azért ez édes kevés. :W :N
Köszi, ha valaki tudja.

(#20777) haiduo82 válasza Igric (#20776) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Nekem legutóbb az express one hozta ki.

"Együtt vagyunk senkik"

(#20778) Attila2011 válasza Igric (#20776) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Nekem is express one, kora reggel jött mail tőlük, hogy aznap érkezik. Szóval lehet te is aznap tudod meg.

(#20779) Igric válasza Attila2011 (#20778) üzenetére


Igric
tag

Köszi, mindkettőtöknek:R

(#20780) arsenal58


arsenal58
csendes tag

Sziasztok!

About you visszaküldéssel kapcsolatban tudnátok nekem segíteni?
1. 3 külön rendelésből is van amit visszaküldenék, rakhatom ezeket egy csomagba?
2. Az egyik terméknek nincs már meg a tasakja amiben küldték, rajta a vonalkóddal, de a címke és a visszaküldési űrlap igen, ezt így visszaveszik?

Előre is köszi! :R

(#20781) Gergi válasza arsenal58 (#20780) üzenetére


Gergi
aktív tag

1, persze, de rakd bele a csomagba a rendelésekhez kapott visszaküldési lapot vagy a számlát és én a helyedben be is jelölgetném rajtuk, hogy mit küldök vissza.
2, erről szerintem az ügyfélszolgálatot lenne érdemes megkérdezed.

(#20782) SOAD19


SOAD19
addikt

Szerintetek, ez mennyire nőies? Van férfi verziója is, de abból a legkisebb, 40-es is túl nagy nekem az oldal szerint. Bár a talpbetét hossza, az kb. ugyanakkora, mint a mostani cipőmében lévőnek, úgyhogy lehet mégis jó lenne. Ilyen stílusú (mélyebben van a cipőfűző kezdete), szűkebb orrú cipőt tudnátok ajánlani 30-40k környékén? Sajnos a Geox nem vált be, túl széles a lábefeje, ami nem tetszik vuzálisan se, meg komfortra se, szeretem, ha szűkebb elől.

[ Szerkesztve ]

(#20783) SOAD19 válasza SOAD19 (#20782) üzenetére


SOAD19
addikt

Mondjuk képek alapján bejön a mert_csokis fórumtárs által ajánlott Adidas ZX500-as is, van is egy sötétkék, ami tetszik, csak külföldi webshop, ahol nincs ingyen posta, vagy visszaküldés... De még mindig az előző hsz.-emben linkelt, kissé túracipős stílus jön be a legjobban.

(#20784) guftabi96 válasza guftabi96 (#20731) üzenetére


guftabi96
addikt

Megjöttek a H&M-es farmerek, aminél nem tudtam eldönteni, hogy milyen hosszút vegyek a 180 centimhez.
Jelentem a /30 lett a jobb.
A /32 sem vészes, de engem idegesít, ha boka fölött gyűrődik össze-vissza a hosszabb szár miatt.
Kép a /30-ról

180cm/85kg-hoz nekem a 36/30 lett a legjobb. (H&M slim)
Egyébként 6500Ft-ért meglepően normálisnak tűnik, abszolút pozitív csalódás. Vettem már rosszabbat jóval drágábban.

#KeepFightingMichael

(#20785) gergo5991 válasza SOAD19 (#20782) üzenetére


gergo5991
őstag

[link] nézd meg ezt, ez is hasonló kaliber, gore-tex-es ha olyan kell
LA SPORTIVA
scarpa
garmont
bár azt hiszem az ilyen cipők amiknél ennyire a cipő orrától kezdődik a fűzés eléggé hegyi-sport specifikus, via ferrata, bouldering stb, massziv/kevésbé hajlékony a talpa jobb mászóképességek miatt
30-40k ba nem tudom mennyire férnél bele, lehet decathlonban is érdemes szétnézni

(#20786) SOAD19 válasza gergo5991 (#20785) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi, de ez már túl sportos, technikai. Nekem utcai felhasználásra kell, azaz utcai, visszafogott kivitelben. A mostani Quechuam tökéletes volt, ráadásul nagyon olcsó (10k környéke) is volt, és, csak most ment szét (az orrán lévő gumi széthasadt), bő 3,5 év után.

Ezt kellett volna megvenni korábban, de sajnáltam rá a 40k környéki árát, aztán el is fogyott, mielőtt lett volna egy nagyobb akció. Bár, már lehet ez is kicsit túl sportos lett volna. A Scarpakat néztem, azok között nem nagyon van, ami igazán tetszene. A Decathlonnál sincs olyan stílusú cipő, amit keresek.

(#20787) haiduo82


haiduo82
aktív tag

Az asos.com weboldallal van valakinek tapasztalata? Megbízható? Köszi előre is.

"Együtt vagyunk senkik"

(#20788) Llew válasza haiduo82 (#20787) üzenetére


Llew
senior tag

Megbízható. Elég nagy oldal.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#20789) Soulfly842 válasza haiduo82 (#20787) üzenetére


Soulfly842
addikt

Annak tűnik, 2000-ben alapított cég, jó forgalommal, 3000 alkalmazottal.

RevenueIncrease £3,910.5 million (2021)
Operation Invue Increase £190.1 million (2021)
Net INcome Increase £128.4 million (2021)
Number of employees3,017 (2021)

(#20790) SOAD19 válasza haiduo82 (#20787) üzenetére


SOAD19
addikt

Jelen! Részemről ajánlott. Sajna az általuk rendelt TNF kabát nem jött be, úgyhogy ment is vissza. Pár nap alatt megérkezett a csomag, és a visszaküldéssel se volt semmi gond, a postán fel lehet adni ingyen.
A kabát maga kissé csalódás volt. A pattentok műanyagok rajta, amik túl szorosan kapcsolódnak, nehezen lehet oldani, csak két kézzel. A kabát anyaga nagyon vékony, mintegy egy esőkabát. A cipzár is elég nagy csalódás volt, igaz YKK-s, de nagyon kis, apró, miniatűr méretű, mintha játék lenne.

[ Szerkesztve ]

(#20791) Szabi® válasza SOAD19 (#20782) üzenetére


Szabi®
addikt

""szeretem, ha szűkebb elől. ""

Ez elég szűk elöl és nem túl sportos ;]

[ Szerkesztve ]

(#20792) benjoe1 válasza hoffaboy (#20768) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Szintén ilyen üzenet jött. Ugyanez volt hetekkel korábban is más terméknél.
Mutatott még készletet, rendeltem és már elfogyott. Majd jött az üzenet, hogy nem teljesíthető és újra lett készleten. Újra rendeltem és újra jött az üzenet. Részemről felejtős az üzlet. Mindannyiszor futárnál történő fizetést választottam. Na most ha minden előre utalással történik...

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#20793) Sungoo válasza SOAD19 (#20782) üzenetére


Sungoo
addikt

Ez egyáltalán nem nőies.

(#20794) haiduo82


haiduo82
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget. :R

"Együtt vagyunk senkik"

(#20795) LilProphet90 válasza guftabi96 (#20784) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szintén 180 cm, 30-as farmert szoktam vadászni mindenhol hasonló okok miatt. Köszi az infót. :)

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#20796) SOAD19 válasza Szabi® (#20791) üzenetére


SOAD19
addikt

Kösz a segítőszándékot, igazán értékelem! :P

#20793 Sungoo
Nekem se tűnt annak, gondolom a piros, illetve a méretezése miatt van annak nevezve. Lehet jobb lenne, ha narancssárga lenne a piros helyett.

(#20797) lord_m


lord_m
senior tag

Cropp mid season sale:

Női részleg: [link]

Férfi részleg [link]

(#20798) oszy válasza lord_m (#20797) üzenetére


oszy
veterán

Férfi részleg helyes link.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#20799) Szabi® válasza SOAD19 (#20796) üzenetére


Szabi®
addikt

;] Látod, én a sapka kérdést is megoldottam.

Komolyra fordítva, nem lett jó a sapka ? Nem találtál jót ? Mert látom, árulsz egyet.

(#20800) SOAD19 válasza Szabi® (#20799) üzenetére


SOAD19
addikt

Volt régebben a Merci édesség reklám. Annak a szlogenje ugrott be. Merci én ezzel mondom el, merci, hogy vagy nekem. ;] :P

Nem azóta se vettem, találtam megfelelőt. Van egy XS/S-es, ami talán jó lehetne, de még nem rendeltem meg: [link] Igaz nem rég még 7k alatt volt. A S/M-es méretű UA sokkal nagyok. A one size-ok közül még lutri, hogy melyik lehetne jó, mert nem nagyon írják a webshopok, hogy amúgy milyen magas a sapka. Az Ecipo oldalán írnak valamit, de hogy hogy értik, mérik a magasságot, azt passzolom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.