Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#18601) Paxker315 válasza Ptech (#18600) üzenetére


Paxker315
addikt

Igazából rendeltem random olcsó AY-s low-budget valamit, egy éjszakát kell kibírnia. Tényleg éves rendszerességgel sem lesz hordva, annyi használatnál meg annyira nem kényes az ember az anyagra, amíg az ing& boxer& zokni& cipő megfelelő ;] Ha nem jó, "kiszállok"

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#18602) AIex


AIex
tag

Úgy látom, egy tényleg BB ajánlat mindenki radarja alatt átsiklott. ;]

(#18603) margithid válasza AIex (#18602) üzenetére


margithid
veterán

64k is volt? Annyiért ez nagyon jó szerintem!

(#18604) Szabi® válasza AIex (#18602) üzenetére


Szabi®
addikt

89-ért vettem hugo-t. Sztem életem legjobb vétele volt.

(#18605) AIex válasza margithid (#18603) üzenetére


AIex
tag

Elméletileg az elmúlt 30 napban. Talán valamelyik "akár -70% kedvezmény" kampány alatt lehetett, azzal a kedvezménnyel kijön a 65K ár is.

@Szabi®
Grat hozzá. Méretezése milyen ? Többi öltönyhöz hogy viszonyul ?

(#18606) Szabi® válasza AIex (#18605) üzenetére


Szabi®
addikt

Az tökéletesen passzolt, meg is lepődtem, pedig már készültünk a legrosszabbra, hogy postázhatjuk vissza.
A többi öltönyhöz úgy viszonyul, hogy ez az első öltönyöm ami valamirevaló ;] Fiatalabb koromban hordtam csak öltönyt, akkor is csak elvétve, és unokabátyról rám hagyva. Nem is igazán szeretem ezt a ruhakategóriát, világ életemben sportoltam, sziklát másztam, kondiba jártam, nagyon távol állt ....

[ Szerkesztve ]

(#18607) margithid


margithid
veterán

A Hugo boss cuccok kiváló minőségűek
Nekem 2 ingem van, de nagyon elégedett vagyok velük.
Egy ballonkabát/esőkabát-ot rendeltem még tavaly 30 pár ezerert, az sajnos nagy lett, pedig iszonyat jó minőség és fazon volt.

(#18608) Dronte válasza Paxker315 (#18593) üzenetére


Dronte
aktív tag

Nekem egy Jack & Jones Premium a másodlagos öltönyöm, elég jó minőség, de ki kell fogni. Szabónál én is igazíttattam rajta kicsit (nadrágon), de zakó passzolt.

Az elsődleges öltönyöm Vietnámban szabattam, konkrétan jobb minőség mint itt bármi 200k alatt. 100 USD volt 2020-ban :D

(#18609) donbig


donbig
tag

Egyébként milyen anyagú a jó öltöny? Tiszta pamut?Nem most nézegettem ugyan, de azt láttam, hogy elég sok öltöny anyagában van poliészter ilyen-olyan arányban, gondolom kevésbé gyűrődik. Oké, nem egy milánói üzletben néztem, hanem pédául a Zarában. :) Évek óta nem volt rajtam öltöny - kiváltom egy nadrág-ing kombinációval, de azért kellene a ruhatárba.
Szóval nagyon gagyi hatást kelt-e az az öltöny, amin látszik, hogy azért van benne műanyag?

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#18610) rushty válasza donbig (#18609) üzenetére


rushty
senior tag

Len, a többiben nem lehet megmaradni nyáron.

Revolut meghívó pü-ben

(#18611) AIex válasza Szabi® (#18606) üzenetére


AIex
tag

Leginkább a méretezésre voltam kíváncsi, mert most rendeltem 3db multi packos pólot. Egy Hugo Boss, egy Tommy Hilfiger, egy Calvin Klein, mindegyik L-es, és mindegyiknek más a méretezése,

183cm magas vagyok, 80-85kg (jellemzően a téli időszakban gyarapítok egy kis súlyt.), nyáron jók szoktak lenni az M-es cuccok, télen inkább már az L-es ami kényelmes viselet,

Emiatt, most is mindenből L-est rendeltem,

A Calvin Klein pólok, akkorák, mintha XL-es méretet rendeltem volna, sem a dobozon, sem az oldalon nincs feltüntetve, hogy "oversized / lose fit lenne",

A TH pólók hosszban akkorák, hogy majdnem a combomig ér, válban ok, hasban szűk,

A BOSS tökéletesek, de a többi ruhámhoz viszonyítva, ez inkább egy átmenet az L és az M között (kb mint a 1/2-es méretezés cipőnél),

Két méretet pedig nem tudtam rendelni belőlük, mert modívós rendelésnél eddig csak 1x tudtam használni a kupont, az akciós időszakban.

Sziklát mászni, itthon szoktál ?

(#18612) Xtomi válasza AIex (#18611) üzenetére


Xtomi
tag

Tök jó hogy felhoztad ezt a témát, 182/84-86
A CK L-es póló még kicsit nagyobb mint más XL-es (mondjuk én szeretem a laza cuccokat), a fecske alsójából meg az M-es a jó.

(#18613) donbig válasza rushty (#18610) üzenetére


donbig
tag

Hát igen, ráadásul elég izzadós vagyok. Gyorsan ránéztem AY-n a len öltönyökre, ennyit nem szánok rá. Emlékszem voltak pamut és valamilyen mikroszálas kombinációk,azt gondoltam ezek már nem az izzasztós műanyagok, hanem valami fejletebb technológia, mint pl. a technikai cuccoknál. De talán sokat várok néhány tízezer forintért. :K

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#18614) Dronte


Dronte
aktív tag

Szerintem a len öltöny inkább speciális esetekben alkalmazható, mindennapokban nem optimális. Elegáns, de nem olyan elegáns, mint egy rendes gyapjú vagy pamut öltöny.

Én alapvetően azt tudom javasolni, hogy gyapjú / pamutkeveréket érdemes venni első öltönyként. Full gyapjú irgalmatlan drága lesz, de ki lehet fogni jó keverékeket. Ha ez nem megy, akkor mehet a pamut. Műszálas része ne nagyon legyen, maximum akkor, ha minimális az aránya, mert nem szellőzik. Aztán az anyagvastagsággal lehet még játszani ezeken belül is.

(#18615) useless válasza Dronte (#18614) üzenetére


useless
aktív tag

Rendkívül gyűrődő anyag a len, már 5-10 perc üldögélés erősen meglátszik rajta...

-۞- -۞-

(#18616) KaiotEch válasza useless (#18615) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Vajon miért nincs nagyon belőle lepedő meg ágynemű :D

(#18617) fahrii válasza AIex (#18602) üzenetére


fahrii
őstag

Engem már csak az érdekelne, hogy lehetett egy ilyen cipőt felvenni ehhez az öltönyhöz. :))

[ Szerkesztve ]

(#18618) AIex válasza fahrii (#18617) üzenetére


AIex
tag

Hát, ez tényleg egy jó kérdés, lehet már csak ez volt kéznél fotózásnál, de ehhez az "szetthez" tényleg semmi, de semmi köze ennek a cipőnek.

Utóbbi pár évben volt divat, hogy zakót (vagy arra hajazó ruhadarabot) kombináltak chino vagy farmer nadrággal, egy magas nyaku, egyszínű polóval (garbo?), illetve a képen láthatóhoz hasonló cipővel.

Vagy érettségire, esetleg évzáróra készült a fiatalember. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18619) Szabi® válasza AIex (#18611) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez azért van, mert a TH nem gyárt külön europai méretet, a Calvin, Boss és társaik pedig igen.
Az Amerikaiak viszont nagyobbak, az ő méret kulcsuk szerint egy "M-es" méret akkora mint a te paramétereid.Ez az eu-ban " L-es". A TH-nak a farmerjai is kirívóan nagyok szoktak lenni, a megszokott eu-s mérethez képest. De a Columbia sem gyárt eu-s méretkulcsra.

Csak külföld, Spanyolország, Dél-Amerika, persze itthon is megvoltak a főbb helyek. Oszoly, Rókahegy, Hámor stb. stb.

[ Szerkesztve ]

(#18620) rbalint88 válasza Szabi® (#18619) üzenetére


rbalint88
addikt

Ezzel azert nem ertek egyet, mert van olyan TH galleros polom (pike ;] ), amit kollegam hozott usabol, meg vannak amiket en vettem ayrol itthon es utobbiak erezhetoen kisebbek, pedig mindegyik xl-es.
CK nekem polokban nem jott be, a boxerek viszont tenyleg jok. Abbol a polo ralph lauren a csalodas kicsit, ami viszont pikepoloban a top eddig nalam.

[ Szerkesztve ]

(#18621) Szabi® válasza rbalint88 (#18620) üzenetére


Szabi®
addikt

A TH nem méretez külön eu-ra. Az eu-ba szánt termékeiken a cimke lesz eu-s, a méret usa.
Vegyél farmert TH-ból, hasonlítsd össze egy akár noname farmerrel, amid ár van otthon.

[ Szerkesztve ]

(#18622) nafikra


nafikra
tag

zalando és gomez.hu -ról mik az általános vélemények?

(#18623) Szabi® válasza nafikra (#18622) üzenetére


Szabi®
addikt

A gomez.hu lengyelből hozza a cuccokat, és az ecipö.hu-val testvércégek . A zalandot nem ismerem, soha nem rendeltem onnnan ...Mondjuk elég új is.

(#18624) nafikra válasza Szabi® (#18623) üzenetére


nafikra
tag

eredeti legalább? elkapni 1-1 jó akciót talán

(#18625) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Skacok ecipore van működő kupon? SCHOOL-t arra, amit akarok nem fogadja el. :R

(#18626) margithid válasza Szabi® (#18623) üzenetére


margithid
veterán

Ecipo, gomez, modivo, ez mind egy cég tulajdonképpen?

(#18627) Magnum_ válasza nafikra (#18622) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mindkettő teljesen rendben van. előbb nézem már meg azokat az általad említett okból, mint a 'boutyou-t.

I humbly and respectfully decline™

(#18628) Szabi® válasza nafikra (#18624) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem tudom, most rendeltem onnan először . A 'testvér" cégeivel pozitív tapasztalatom van.

#18626 margithid Igen, ha nem is egy, de mind a 3 lengyel székhelyű. Asszem a gomez különálló.

(#18629) rbalint88 válasza Magnum_ (#18627) üzenetére


rbalint88
addikt

Futottal bele ay-n hamisba? :Y Milyen markabol?

(#18630) Magnum_ válasza rbalint88 (#18629) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem futottam, arra utaltam, hogy jobb akciókat látok a másik kettőn néha, ezért kezdem azokkal a megtekintést :D + answear. De a Glamin is szoktam keresni, ugye az ki szokta dobni, mi hol mennyi

I humbly and respectfully decline™

(#18631) Szabi®


Szabi®
addikt

Guess cipőkkel van valakinek tapasztalata ? Sajnos nagyon ráfáztam, konkrétan két számmal kellene kisebb abból amit küldtek, viszont számozásilag az a méretem amit kaptam.
Iszonyú túlméretezés van náluk ...

(#18632) EG0 válasza nafikra (#18622) üzenetére


EG0
aktív tag

Gomez/eCipo is rendben van.
Zalando csak itthon új, a legnagyobb mind közül.

(#18633) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

eCipo-n meg ilyen helyeken ha 10k felett ingyenes a szallitas, mi van, ha veszek 2db 6 ezer forintos valamit es az egyiket visszakuldom? Akkor a visszautalt penzbol a szallitast levonnak, mert igy mar 10k alatt van?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18634) zoltan6 válasza NyxNyxNyx (#18633) üzenetére


zoltan6
őstag

Ez annyira magyaros :D

(#18635) phenomHUN válasza zoltan6 (#18634) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Szerintem jogos kérdés és nem hinném, hogy arra irányult amire gondoltál. Én is kiváncsi lennék, ha van valakinek tapasztalata, vagy fix információja.

(#18636) toompa válasza NyxNyxNyx (#18633) üzenetére


toompa
őstag

Volt már rá példa, hogy a kedvezményt ami járt, levonták visszaküldéskor.
Szóval, van rá esély hogy levonják a szállítási díjat.

(#18637) DemonDani


DemonDani
addikt

adidas · Breaknet Plus

10k, de csak 45 1/3 méretben van, ennyiért nagyon jó

Bugattik mindféle méretben féláron

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#18638) AIex


AIex
tag

Sziasztok !

Most jött az email a Nike-tól :

"Nothing beats that day one look to mark the start of a new term. And as a Nike Member you can gear up with 25% off when you buy two or more items.

Nike Members only. Use the code BTS22 at checkout. Valid until 06/09/2022 at 9 AM CEST. Exclusions apply.*"

(#18639) Quality eng


Quality eng
újonc

Sziasztok!

Ezt az akciót a Modivon hogy kell érteni: [link] ?
Tommy Jeans póló 9560Ft -28% így kerül 12190Ft-ba, amiből most jófej módon adnak egy 25%-ost kupont. Ennyire átlátszóan ugyanott tartani az árat ''extra kedvezménnyel'', érdekes. :W

[ Szerkesztve ]

(#18640) weberbarna válasza Quality eng (#18639) üzenetére


weberbarna
csendes tag

7170-re lemegy ha beírod a kódot...

(#18641) vince válasza Quality eng (#18639) üzenetére


vince
őstag

Unortodox akció, felcsökkent az ára.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#18642) Quality eng válasza weberbarna (#18640) üzenetére


Quality eng
újonc

Igen, mert a kosárban már úgy mutatja, hogy "9 560 Ft- -28% = 9 560 Ft"
És ebből vonja le végül a kupont.
Hihetetlen egy oldal... :))

[ Szerkesztve ]

(#18643) mert_csokis válasza AIex (#18638) üzenetére


mert_csokis
senior tag

:R
A Pegasus 38 ezzel a kedvezménnyel csak 50 euró.
Az elég komoly deal, be is húztam egyet.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#18644) jcrk válasza mert_csokis (#18643) üzenetére


jcrk
tag

Mit tettél mellé? Van valami pár eurós? Nekem csak egy cipő kellene ezért kérdem.

(#18645) mert_csokis válasza jcrk (#18644) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Akkor rendelj abból két méretet, és amelyik nem kell, majd visszaküldöd.
De papucsot is dobhatsz mellé, meg igazából bármit, amire vonatkozhat az akció.
Én eleve két méretet rendeltem biztonság kedvéért.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#18646) raven12 válasza AIex (#18638) üzenetére


raven12
senior tag

Köszönöm, ezt a Pegasus 38-at én is megnézem csokis unszolására :D
Ahogy nézem, visszaküldés teljesen ingyenes és remélhetőleg nem vonnak le semmit.

(#18647) AIex válasza raven12 (#18646) üzenetére


AIex
tag

Örülök, ha segített,

1-2 éve rendeltem utoljára Nike-ról, de a visszaküldés akkor még úgy működött, hogy a return shipping label benne volt a dobozban, szóval vagy le kellett adni csomag ponton, vagy UPS honlapján kellett csomgfelvételt kérni, ha jól tudom, ez azóta sem változott,

@mert_csokis
Örülök, ha segített, remélem beválik neked is. :R

(#18648) TripleB válasza mert_csokis (#18643) üzenetére


TripleB
senior tag

Mekkorát rendeltél? Tts? Vagy nagyobb kell bekőle?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#18649) NyxNyxNyx válasza mert_csokis (#18645) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Rákérdeztem specifikusan, es a Nike-nál lehet ilyet csinálni, nem bukod a kedvezményt ha visszaküldöd az egyiket.

Most sem magyarkodni akartam, csak én eddig a cipő rendeléseknél többször küldtem vissza terméket, mint ami jó is lett.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18650) NyxNyxNyx válasza AIex (#18638) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én is köszi, vettem én is egy Pegasus-t, meg találtam hosszított melegítőt is, amit már régen kerestem normális márkából. :R

mert_csokis:
Springfieldnél úgy tudom ilyenkor a kedvezmény árával kevesebbet utalnának vissza, szóval nekem nem volt egyértelmű és gondoltam másnak is jól jön az info.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.