Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#18851) diegho válasza gergo5991 (#18850) üzenetére


diegho
nagyúr

Dzsekiket néztem és természetes FB dobta fel.

Amúgy hasonló stílusban keresek, mint egy Tom Tailor: [link] láttam már máshol ennél olcsóbban is, de egyelőre nem sürgős a vétel.

(#18853) Llew válasza Peterhappy (#18843) üzenetére


Llew
senior tag

Ezt nem tudtam, csak a modellre kerestemcrá. akkor sztorno.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#18854) falikep válasza diegho (#18848) üzenetére


falikep
csendes tag

Wish oldalán olcsóbban megkapod. :)

[link]

(#18855) AIex


AIex
tag

Futobolt.hu-n 10% kedvezmény a FELMARATON2022 kóddal, 2022.09.25.-ig.

(#18856) spiderpig820


spiderpig820
aktív tag

4B

(#18857) toompa válasza spiderpig820 (#18856) üzenetére


toompa
őstag

De jó lett volna ha dobsz egy linket is, de segítek:
[link]

(#18858) ggeleven válasza toompa (#18857) üzenetére


ggeleven
őstag

+ Dorko
+ Playersroom
De Sportfactoryban legalább átalános ingyen szállítás van (de mindegyik Szinga Sport ugyebár).

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#18859) toompa válasza ggeleven (#18858) üzenetére


toompa
őstag

Sportfactory: A "Házhozszállítás" bruttó 9.999 Ft feletti rendelés esetén INGYENES, ez alatt bruttó 799 Ft (629 Ft+ÁFA).

(#18860) spiderpig820 válasza toompa (#18859) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Ettől függetlenül a fenti 3999 forintos cipőt ingyen hozzák.

4B

(#18861) toompa válasza spiderpig820 (#18860) üzenetére


toompa
őstag

Tényleg? Nem néztem. Asszonynak továbbítottam. Köszi! :R

(#18862) margithid


margithid
veterán

Mindent ingyen visznek, fizetésnél ott van, hogy ingyen szállítás.
Már jó ideje igy van, talán Covid óta.
Tavaly 1000 Forintos Dorko rövidnadrágot is ingyen szállították.

[ Szerkesztve ]

(#18863) TheProb


TheProb
veterán

Hali!

Hosszú sétára/ laza túrára milyen könnyű, nyáron alkalmas cipőt/márkát ajánlanátok?
Eddig egy decathlon-os newfeel-t használtam. De nap végére, a sokadig napon már nagyon cseszte a lábujjaim.
Esetleg szintén Deca-ból egy drágább modell jó lehet? Vagy egyéb gyártó?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18864) Illye


Illye
tag

Sziasztok! Van most működő About You kupon? Előre is köszi!

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#18865) margithid válasza TheProb (#18863) üzenetére


margithid
veterán

Én sokat gyalogoltam évekig. Volt Skechers, puma meg jó néhány más cipő is. Egyedül talán a converse nem jött be.
Most éppen egy rieker-t használok, 8k volt, teljesen jó, kényelmes.
Sétára nekem nem érzékeny a lábam, futáshoz viszont kell a jó cipő.

(#18866) AIex válasza Illye (#18864) üzenetére


AIex
tag

Szia !

1-2 oldalt visszaolvasol, volt 15%-os influenszer kupon, nem tudom az még érvényes-e, illetve valakinek az aláírásában van 10%-os kupon.

(#18867) toompa válasza TheProb (#18863) üzenetére


toompa
őstag

Sétára nem tudom, de én már évek óta Skechers cipőben dolgozom. Sokat megyek vagy ácsorgok. Memóriahabos a talpbetét. Nekem bevált.

(#18868) zoltan6 válasza toompa (#18867) üzenetére


zoltan6
őstag

Legjobb,évek óta csak abba járok mióta felfedeztem.Eszméletlen kényelmes,mintha az ember a puha balatoni homokba lépkedne vele. :K

(#18869) tisn válasza TheProb (#18863) üzenetére


tisn
addikt

a levetett futocipoimet hasznalom, nike vomero, asics nimbus, ezeknel kenyelmesebb cipo nem tudom letezik e (talan valamelyik hoka :D)

(#18870) MaddeNNNN válasza TheProb (#18863) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Adidas Ultraboost, Nike ZoomX Invincible Run2 Flyknit, Nike React Infinity Run

Zalando Nike AF1 Crater Flyknit 38.5-től 40-ig 25.290 Ft
trend15 kuponnal -15% az alkalmazásban így 21.4500 Ft
vegyétek vigyétek

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#18871) atee_13 válasza MaddeNNNN (#18870) üzenetére


atee_13
őstag

fizetnek érte egy 20 ast, h ebben mutatkozzak? ;]

(#18872) Xtomi


Xtomi
tag

Csak én vettem észre hogy nagyon sok hosszú újjú pólót, pulóvert nem emberre készítenek?
Olyan hosszú az újjuk hogy 5-10 cm-t le kéne vágni belőle.

(#18873) HKorn válasza Xtomi (#18872) üzenetére


HKorn
addikt

Azokat gibbonokra készítik, mivel nem lesz az állatkertekben sem fűtés télen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#18874) Ideg


Ideg
aktív tag

Sziasztok!

Aktuális celeb kupon AY-ra: CHLOE15

18k felett.

(#18875) pepucs válasza MaddeNNNN (#18870) üzenetére


pepucs
tag

Mielőtt valaki a 42-es méretet visszaküldené szóljon!

"azt mondta reggel a rendszer, hogy adjak meg új jelszót. Beírtam, hogy faszom, erre kiírta, hogy túl rövid ..."

(#18876) MaddeNNNN válasza pepucs (#18875) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

zalandó bevezetése óta várok egy 42 vagy 42,5-ös méretre :U sajnos esélytelen. viszik mint a cukrot
pedig nem fizetnek érte hogy ebben mutatkozzanak. :))

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#18877) Scale


Scale
őstag

Na volt időm felprobalni az akcios Nike futó cipőket, egyik egy pega38 másik egy react miler3. Eddig egy Nike tanjunt használtam viszont most futópadon próba után a pega38ban kicsit fájt a talpam meg a bokám, vagy inkább görcsölt talán a react miler3 meg nagyon furcsa hogy nagyon ki van emelve a sarka.
Tanácsot szeretnék kérni hogy szerintetek ezek idővel megszokhatók vagy engedjem el őket? Tanjunnal anno nem emlékszem milyen volt a betörés de ott alapból sokan edzoteremben használtam (meg már az kb 5 éve volt). Fájna a szívem hogy ha mindkettőt vissza kéne küldenem, alapból csak az egyiket terveztem :(

(#18878) margithid válasza Scale (#18877) üzenetére


margithid
veterán

Én is ezt a kettőt rendeltem. Nekem a pega szűk volt, szóval az alapból ki lett zárva.
A react miler 3 kicsit túlépitett, de szerintem kényelmes, jól tartja a lábat.
Nekem ez maradt, de egyelőre el van téve, majd ha megadja magát egyik asics, akkor bevetem.

(#18879) Scale válasza margithid (#18878) üzenetére


Scale
őstag

Tanjunbol 42.5es tökéletes a labamra, pegabol 43ast rendeltem, reactbol 42.5 viszont nekem a pega nem szűk csak lehet nagy vagy nem tudom, elfáradt hamar a lábam benne, a react meg igen fogalmazhatunk úgy is hogy tulepitett, kicsit érdekes a kialakítása. Majd még próbálgatom párszor futópadon.

(#18880) margithid válasza Scale (#18879) üzenetére


margithid
veterán

Én még nem próbáltam ki, de ha elviszem egy körre, már mindegy, mert nem veszik úgy vissza.
Én úgy érzem jó lesz, de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#18881) Scale válasza margithid (#18880) üzenetére


Scale
őstag

Ezért próbáltam itthon futópadon, így olyan mintha kb belebujtam volna, nem látszik rajta semmi, nem kopik.

(#18882) Szabi® válasza Scale (#18877) üzenetére


Szabi®
addikt

Minden megszokható, ha voltál katona futottál bakancsban is ... Sztem hagyj időt a dolognak.

(#18883) margithid válasza Scale (#18881) üzenetére


margithid
veterán

Én a szobában szőnyegen próbáltam, de az azért nem olyan.
Nekem általában km-ek után derül ki, hogy jó e.

(#18884) tisn válasza Szabi® (#18882) üzenetére


tisn
addikt

18 evesen. most meg ~50 evesen futkarozok, mar semmi sem olyan, mint 30 eve ;)

(#18885) margithid válasza tisn (#18884) üzenetére


margithid
veterán

Én 40 leszek, de jobb formában vagyok mint 18-20 évesen :)

(#18886) jcrk válasza margithid (#18880) üzenetére


jcrk
tag

Biztos, hogy nem veszik vissza?

(#18887) margithid válasza jcrk (#18886) üzenetére


margithid
veterán

Nem próbálom inkább ki.
Pegat már visszaküldtem, a pénzt is megkaptam.
Sport factory egyszer nem vette vissza az egyszer használt cipőt, így nem kockázatok inkább.
De szerintem jó lesz a react miler 3,ha nem akkor jó lesz hétköznapi viseletre is, mert jól néz ki :)

(#18888) Scale válasza jcrk (#18886) üzenetére


Scale
őstag

Ezen felbuzdulva megnéztem mit ír Nike az oldalukon:

"Az online megvásárolt termékeket (néhány kivételes esettől eltekintve) bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheted. Ez a személyre szabott Nike By You sportcipőkre is vonatkozik. A nem használt és nem mosott termékeket 30 nap után is visszavesszük. És ne feledd: Nike-tagok számára a visszaküldés ingyenes."

Magyarul de, ahogy nézem a kopás/használati/bármi(?) nyoma lenne a cipőn akkor is visszaveszik 30 napon belül, ha meg nem használtad egyáltalán akkor bármikor vissaveszik. :)

(#18889) margithid válasza Scale (#18888) üzenetére


margithid
veterán

Öszinte leszek, nem lenne pofám visszaküldeni..

(#18890) ígyvanferi válasza Scale (#18888) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezt azért érdemes átgondolni kicsit: 30 nap alatt lehet futni egy cipőben 200, de akár 400 km-t is, utóbbi mondjuk egy versenycipőnél már közelíti a használhatóság alsó határát is. Tehát úgy véled, miután ennyi km-t beleraktál egy cipőbe, minden további nélkül visszaküldheted a Nike-nak, akik vissza is adják szó nélkül a vételárat érte? Szerencsétlen a megfogalmazás (fordítás...), ezt aláírom.

Javaslom még ezt a pontot a GYIK-ből, hogy világossá váljon, mire is gondolt a költő:
"Hogyan küldhetek vissza sérült vagy hibás termékeket?
Ha még nem telt el 30 nap a vásárlás óta, egyszerűen csak válaszd ki a fenti opciók valamelyikét a termék visszaküldéséhez.

A 30 nap leteltét követően a hibás vagy sérült termékek a kiszállítás vagy az áruházi vásárlás dátumától számított két éven belül visszaküldhetők érvényes vásárlási bizonylattal. Az áruvisszavételre vonatkozó bővebb információért lépj velünk kapcsolatba."

Szóval ne használjuk már ingyenes ruhakölcsönzőként.

[ Szerkesztve ]

(#18891) Scale válasza ígyvanferi (#18890) üzenetére


Scale
őstag

Egy szóval se mondtam hogy ezt kihasználnám, nem is terveztem, futópadon próbálom őket ki 1-2 alkalommal pár száz méter erejéig hogy egyáltalán hogy fekszik a lábamnak. Futópadon semmit se fog kopni illetve piszkos sem lesz.

(#18892) Eagl3


Eagl3
veterán

Sziasztok!

Kicsit off a kérdés, de megtudnátok mondani, hogy AboutYou alkalmazáson belül az IBAN számlaszámot kell megadnom visszautalás esetén.
Megnéznétek, hogy ezt milyen formátumban írtátok be (HU79 kell az elejére, szóközök kellenek?).
Pl.:
HU79 1070 0095 8214 2131 5201 0004

(#18893) Ideg válasza Eagl3 (#18892) üzenetére


Ideg
aktív tag

Szia!

Persze, hogy kell a HU79, ez a lényege. Utána pedig a számlaszám szóközök nélkül. Semmi ördöngősség nincs benne.

(#18894) Eagl3 válasza Ideg (#18893) üzenetére


Eagl3
veterán

Így?

HU79107000958214213152010004

(#18895) Ideg válasza Eagl3 (#18894) üzenetére


Ideg
aktív tag

:U

Hát én nem látok benne szóközt és a HU79 is benne van, szóval igen. :)

De ha még mindig nem vagy meggyőzve, akkor menj fel a bankod honlapjára és az ott levő IBAN kalkulátorral irasd ki majd másold be onnan az IBAN számlaszámod.

(#18896) Studi válasza ígyvanferi (#18890) üzenetére


Studi
addikt

Más felfogás, ne vessük össze az Aboutyou-val. Amit használatlanul küldesz vissza, akár 30 nap után is, az megy vissza a "polcra". Amit használtan küldesz vissza, annak más sorsot szánnak, úgy tűnik. (újrafeldolgozás minden bizonnyal) Az AY-on és társain sajnos minden megy vissza a polcra, komolyabb ellenőrzés nélkül, és így használtan is kikerülhet más vásárlóhoz. Erre utal, hogy visszaveszik gond nélkül az egyedi, általad tervezett cipőket is.

Tehát ha a Nike felajánlja ezt a lehetőséget, hogy teszteld a cipőt, fuss benne 50-100-150km-t, majd ha nem vagy elégedett, küldd vissza, akkor ezzel lehet élni. Hogy meddig élsz a lehetőséggel, és mikortól élsz vissza vele, azt ők fogják ellenőrizni, eldönteni, korlátozni. Biztos vagyok benne, hogy ez is szerepel valahol a feltételeik között.

[ Szerkesztve ]

(#18897) Eagl3 válasza Ideg (#18895) üzenetére


Eagl3
veterán

Háromféleképpen szerepel különböző helyeken az IBAN számom:

HU79 1070 0095 8214 2131 5201 0004
HU79107000958214213152010004
HU79-1070-0095-8214-2131-5201-0004 (bankom így dobja ki kalkulátorral egyébként)

A kérdésem csupán arra irányult, hogy ti milyen formátumban írtátok be anno a számlaszámotokat.
De igazad van, valószínűleg egybe kell megadni. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#18898) haiduo82 válasza Eagl3 (#18897) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Én a középső formátumban adtam meg és eddig minden visszatérítés rendben megérkezett.

#18896Studi
Itt ("Kérjük, győződjön meg arról, hogy a visszaküldött termékek teljesek (pl. egy pár mindkét felét vissza kell küldeni), és csak olyan mértékben használta azokat, amely annak észszerű eldöntéséhez szükséges, hogy meg akarja-e tartani a termékeket (ami azt jelenti, hogy felpróbálhatja a ruházatot vagy a cipőket a méret megfelelőségének ellenőrzése céljából, de nem hordhatja és nem moshatja ki azokat)." egy kicsit másképp fogalmaz a Nike, ez alapján nem lehetne futni benne. Érdekes, kicsit mintha ellentmondásos lenne a webhely tartalma (de legalábbis nem teljesen egyértelmű).

[ Szerkesztve ]

"Együtt vagyunk senkik"

(#18899) Ideg


Ideg
aktív tag

AY 15% celeb kupon péntek éjfélig (09.16, 23:59): NOEMI15

20k felett csak.

(#18900) Llew válasza Eagl3 (#18897) üzenetére


Llew
senior tag

Szerintem nincs jelentősége, max akkor ha korlatozotta karakterszám és szóközzel/kötöjellel nem tudod végig írni

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.