Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#18351) BMdeal


BMdeal
csendes tag

Köszönöm mindenkinek!

Holnaptól egyébként hány %-os kuponok lesznek elérhetőek? :U

[ Szerkesztve ]

(#18352) valeno


valeno
tag

Sziasztok!
Aboutyou-n air max 95-bol (női-ben) van egy jó akció. (22,5k-ba kerül)
Valaki tudja, hogy mi a különbség a férfi és a női típus között? Elég uniszexnek tűnik, mégis a méretezés más.
Kérdés, hogy jó lehet a jó méretű női cipő férfi lábra? :D

[ Szerkesztve ]

(#18353) Szabi® válasza valeno (#18352) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem semmi különbség, főleg amit kinéztél, az tényleg unisexnek tűnik. És a méretezése is arról árulkodik.
Amik kimondottan csajoknak szántak, azok plafonba 42-es méretben meg is állnak.

(#18354) AIex válasza valeno (#18352) üzenetére


AIex
tag

Nike-nál létezik, hogy egy alapvetően inkább férfinak kategorizált modellből, pl. Jordan 1-ből, készül egy nő verzió, ez jellemzően kimerül egy csajosabb színállásból, motívumokból, illetve a cipő, női méretezést kap. Ez kb annyit tesz, hogy egy 1.5-2 mérettel kisebb a "férfi" / unisex méretsornál. Pl, ami női méretsorban EU42-es, az a férfi / unisex méretsorban EU40/EU40.5.

Ugyan akkor, About You-n, a cipőknél sokszor unisex cipők is fel vannak tüntetve, nőiként, plusz AM95-ből, nem nagyon volt női méretsoros megjelenés, maximum valami limitált széria, amit AY-n és hasonló oldalakon szerintem nem nagyon tudsz megvenni.

(#18355) valeno válasza AIex (#18354) üzenetére


valeno
tag

Köszi a leírást!
Akkor ez azt jelenti hogy amit ír aboutyou hogy a US12/EU 44,5 az valós vagy itt a 12 az a férfi 46-os lenne?

(#18356) AIex válasza valeno (#18355) üzenetére


AIex
tag

No, végleg elvesztem. :))

Ha a Khaki színállású darabról beszélünk, akkor találtam egy ebay linket, ahol férfiként hivatkoznak rá,

E szerint a standard Nike US méretsort kellene EU-ra váltani, ami pl. US12-nél, EU46 lenne, ahogy te is említetted,

Viszont, AY-n női alá van listázva, és a US12-t 44.5-nek "váltja", kvázi a női méretsort használja, amit említettem korábban,

A kérdés az, hogy ez most egy női verzió / modell, és amiatt használnak női méretsort, vagy AY-n szokásukhoz szerint, egy unisex / férfi cipőt bedobtak a női kat.-ba, és autómatikusan mellé rakták a női méretsort,

Szerencsére, a cipő gyártói cikkszáma nincs feltüntetve, hogy rá lehessen keresni,

Megoldás, rendelj egy méretet, amit ha US-méretből átváltasz az általános EU méretsorra, akkor passzol, illetve rendelj egyet az AY-n feltüntetett EU-s méretsorból, ha az EU-s számozásból van akkora. (Pl. nem 45-ös, vagy 46-os lábad.) Amelyik nem jó, megy vissza,

Remélem nem válaszoltam későn.

(#18357) valeno válasza AIex (#18356) üzenetére


valeno
tag

Köszi szépen, hát nem mondom hogy én is biztos vagyok a dolgomban ahogy nézegettem itt az adatokat :DDD

45-os a lábam, egyik haverom azt mondta hogy neki ebből 45,5 kell (Adidasbol hasonló méretűt hordunk (45 1/3)). Szóval rendeltem egy 11,5-eset ami EU 45,5 férfiban, meg egy 12-eset ami ha a noit vesszük még jó is lehet neccesen (EU44,5).
Na majd ha megjönnek megirom a tapasztalatot. :)
remélem nem US 11 kell belőle mert akkor extra szívás.

(#18358) lord_m válasza BMdeal (#18351) üzenetére


lord_m
senior tag

Általában 10%, kivétel ún. Sorry kuponok, akinek van talonban még.

(#18359) Ideg válasza Szabi® (#18346) üzenetére


Ideg
aktív tag

Mindegyik kérdésemre belekerült a válasz, nyílván szerkesztette. :U

#18343BMdeal Nem hinném, hogy Pécsre megérkezne ennyi idő alatt. Azért kérdeztem csak, hogy hova mert pl. páromnak Pestre az átlag szálíltási idő AY-ról 2-3 nap, de persze volt már 5+ is, de ez a ritkább. Én általában Székesfehérvárra rendelek, ide átlagosan 5-6 nap a szállítási idő. Ezért vagyok mindig mérges, hogy én sose kapok sorry kupont, bezzeg a páromnak akkor is küldenek ha csak 3 nap volt a szállítási idő. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18360) Ideg


Ideg
aktív tag

(#18361) AIex válasza valeno (#18357) üzenetére


AIex
tag

Én US11-est, és US12-est rendeltem,

Rendelés visszaigazolásnál ott van az AY-s női méret, illetve zárójelben, a(z) US méret, amire gyártói méretként hivatkoznak,

Én arra tippelnék ez egy férfi / unisex modell, a hagyományos méretezéssel, csak AY-nál valamiért bedobták a női cuccokhoz, és megkapta a női méretsort, amihez valószínűleg semmi köze,

Meglátjuk.

(#18362) windlord válasza Ideg (#18360) üzenetére


windlord
őstag

Thx mindkettot.

[ Szerkesztve ]

(#18363) Studi válasza Szabi® (#18350) üzenetére


Studi
addikt

Nincs Aboutyou-nál itthoni raktár, minden külföldről jön, oda is megy vissza. Az összekészítés előtt lehet, hogy több országból logisztikázzák össze, de ha a küldő raktár átadja a GLS-nek, azt másnap itthon kézbesítik is. Lehet akkor hosszabb a szállítási idő, amikor több raktárból csipegetik össze, de a tényleges szállítás mindig határon túlról érkezik.

(#18364) lord_m válasza Ideg (#18360) üzenetére


lord_m
senior tag

Elfogytak, sajnos. Azért kösz a találatokat.

(#18365) Immy válasza Ideg (#18360) üzenetére


Immy
őstag

Huh későn néztem de ez a jack wolfskin jó vétel volt... :O

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#18366) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

ecipo weboldalára be tudtok lépni? Nem fogadja el a belépési adataimat. Elfelejtett jelszós résznél pedig hiába kérek új jelszót, az emailben a megadott linkre kattintva a "jelszó-visszaállítási link lejárt" hibaüzenetet dob.

(#18367) -secret- válasza SOAD19 (#18366) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem belép.

(#18368) SOAD19 válasza -secret- (#18367) üzenetére


SOAD19
addikt

CMost már nekem is jó, újraraktam az appot. Viszont a zalando appja továbbra se enged be, böngészőn keresztül furcsa módon elfogadja a felhasználónév, jelszó párost. Ennél még az újratelepítés se segít.

[ Szerkesztve ]

(#18369) raven12 válasza margithid (#18231) üzenetére


raven12
senior tag

A sportos Timberland cipő óriási csalódás. Tudjátok mikor került ez 45ezerbe... Nagyon gagyi. :(

(#18370) margithid válasza raven12 (#18369) üzenetére


margithid
veterán

Hm, sajnálom.
Mennyiért vetted végül?
Én a Killington Flexiknit-et vettem meg 11k-ért.
Az teljesen rendben van ennyiért, jó minőségű, kényelmes.
Nem minden az ár, a 15k-s AY-s Adidas is amit múltkor sokan rendeltek, se tetszett mindenkinek. Pedig az is 50k körül volt rendes áron.

(#18371) SOAD19 válasza raven12 (#18369) üzenetére


SOAD19
addikt

Akkor már én is panaszkodok egyet. Tegnap jött meg, ez a Black Diamond cipő 30k-ért akciósan. Nos, elég nagy csalódás, főleg, hogy egy túramárka lenne, ha minden igaz. Konkrétan a talpbetét, ami kritikán aluli. Egy 2-3 mm vastag lapos talpbetét, ami egész hosszában ugyanolyan vastag, nem az van, hogy például a saroknál jóval vastagabb, hogy tompítson. Mintha egy pár ezer ft-os tornacipő talpbetéte lenne, egyszerűen kukába való. De mutatok is pár képet egy 10k-s Quechua cipőben lévő talpbetéttel összehasonlítva. Én nem is értem, hogy ezt hogy gondolták a BD-nál. :U Nem valószínű, hogy sok ilyen márkájú cuccom lesz a jövőben. Esélyes, hogy ez volt az első és az utolsó is egyben.
[kép] [kép] [kép] l [kép]

[ Szerkesztve ]

(#18372) DemonDani válasza SOAD19 (#18371) üzenetére


DemonDani
addikt

Örülj neki, hogy legalább nem volt beleragasztva... Többször futottam már bele abba, hogy pvc vágóval kellett kikaparni a szar minőségű betétet, (Puma, Adidas)...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#18373) margithid válasza SOAD19 (#18371) üzenetére


margithid
veterán

Ha ennyire nem jön be, akkor küld vissza. Én már annyi mindent visszaküldtem.
Packetta 5 forintos visszaküldés még van tudtommal.
Egyébként a rieker cipő is van olyan mint ez a Timberland, és az azért olcsóbb volt 3-4 ezerrel. Ettől függetlenül én ezt a cipőt ajánlom 11k-ért. De többet nem adnék érte azért.

(#18374) SOAD19 válasza DemonDani (#18372) üzenetére


SOAD19
addikt

Pedig jobb lenne, akkor nem kellene gondolkodni, hogy megtartsam-e, vagy küldjem vissza. Valószínűleg visszaküldöm, de alszok rá még egyet. Lenne egy másik cipő, ami tetszene, de az 50k felett van: [link] Nem ismerem a márkát amúgy, de gondolom nem lehet rossz ilyen összegért. Bár a BD is majd 40k eredetit áron...

[ Szerkesztve ]

(#18375) KaiotEch válasza margithid (#18373) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hol van infó erről a packeta 5Ft-os küldésről? :R

(#18376) margithid válasza SOAD19 (#18374) üzenetére


margithid
veterán

Nem semmi, ennyit adni egy cipőért :D
Nekem az utóbbi 5 cipőm nem került ennyibe és egyik se gagyi. (asics, geox, rieker Timberland)

KaiotEch

Töltsd le az appot, regisztrálj és utána feladásnál ELSOCSOMAG promo kódot ad meg.
Minden új regisztrációnál él, ugyanazzal a névvel is megy, csak más email és telefonszam kell.

[ Szerkesztve ]

(#18377) RexpecT válasza KaiotEch (#18375) üzenetére


RexpecT
addikt

[Itt]. Én már felhasználtam, ha utánvéttel küldesz, akkor is ugyanúgy 5Ft. :)

(#18378) SOAD19 válasza margithid (#18376) üzenetére


SOAD19
addikt

Azért remélem nem kapok bant, ezért a blaszfémiáért... :P

Mi ez a packeta 5 Ft-os cucc? A legtöbb, legnépszerűbb wrbshopnál ingyenes a visszaküldés, nem?!

[ Szerkesztve ]

(#18379) margithid válasza SOAD19 (#18378) üzenetére


margithid
veterán

Dehogy. Csak ez nálam túl van messze a határon. Egy futócipőért adtam 30k-t, de az is nagyon plafon volt.
Max kabatert adnék még ennyit, de inkább 20hoz legyen közel.
Öltöny lesz majd drága ha egyszer veszek egy normálisat.

Ingyenes a visszaküldés ay-n, answearen ecipon, de emagon vagy officeshoes, sportfactoryn nem.

[ Szerkesztve ]

(#18380) raven12 válasza margithid (#18370) üzenetére


raven12
senior tag

13,5k. megy vissza sajnos, pedig kép alapján nagyon szimpi volt. A megosztást mindenesetre köszönöm :R , nyilván csak okulás miatt írtam le a tapasztalatom a cipővel.

Azt az adidas-t én is fontolgattam, de ott már a képen is csúnyák voltak a ragasztások, én azt ott lőttem ki.

[ Szerkesztve ]

(#18381) margithid válasza raven12 (#18380) üzenetére


margithid
veterán

Ezzel a cipővel mi volt a gond amúgy?
Minőség? Vagy kényelmetlen?
Nekem amúgy képen se tetszett annyira, túl sportos.
Amit rendeltem, az viszont egyszerű, letisztult.

[ Szerkesztve ]

(#18382) raven12 válasza margithid (#18381) üzenetére


raven12
senior tag

a képen formás (pont a sportossága tetszett), valszeg kb. 40-es méretű volt. 44-ben ormótlan hosszúnak tűnik, nagyon keskeny a kialakítása; a lépéskényelme se túl jó, elég merev cipő; plusz mind az anyaghasználat, mind a ragasztások gagyinak hatnak.

[ Szerkesztve ]

(#18383) SOAD19 válasza margithid (#18379) üzenetére


SOAD19
addikt

Annyit, 56k-t én se fogok kiadni érte, kivárom míg lesz valami nagyon akció. Cipőre erdők max 30k eleje -közepe volt, amit kiadtam. Általában inkább többet adok ki egy kicsit minőségibb ruhaneműre, cipőre, de ritkábban is veszek. Cipőt is elhordok 4-5 évig is akár. Bár bicajjal közlekedek, úgyhogy sok terhelést azért nem kap a cipő.

(#18384) margithid válasza SOAD19 (#18383) üzenetére


margithid
veterán

Én amióta felfedeztem ay akciókat, azóta pláne nem adnék sokat egy ruhaért, cipőért.
Minőségi cuccokat lehet kapni kicsivel drágábban mint egy fast fashionnél.

(#18385) SOAD19 válasza margithid (#18384) üzenetére


SOAD19
addikt

Pár darabot már én is behúztam tőlük, még tavaly egy Dockers inget 5-6k-ért 20k feletti tényleges eredeti ár helyett. 1-2 hete pedig ezt a kabátot 69k helyett 16k-ért: [link] Szerencsére lassan a végére érek, nem nagyon kell már venni ruhaneműt, cipőt jó pár évig, max évi 1-2-t, hogy szinten tartsam, pótoljam a kiesett versenyzőt. Az utóbbi bő 1 évben azért elég sok pénz kiment, úgyhogy nem is bánom túlzottan. Lehet másra költeni... :D 1-2 órát még jó lenne venni. :D

(#18386) margithid


margithid
veterán

MANGOOUTLETCsak 08.15-Ig!Még -40%4 termék vásárlásakorMég -30%3 termék vásárlásakorHasználd a kódot: EXTRA40

Springfieldnél extra 10% kedvezmény a már leárazott termékekre.

(#18387) Mercutio_ válasza SOAD19 (#18374) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezt 1-1 túra után tisztítani... :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18388) SOAD19 válasza Mercutio_ (#18387) üzenetére


SOAD19
addikt

Minden napos, utcai cipőnek venném. Kifejtenéd, miért nehéz tisztítani, bajos a nubuk?

(#18389) Szabi®


Szabi®
addikt

Ahogy raven12 is írja, sok terméknél nagyon jó deal-t gondoltok, de a valóságban azok a termékek soha nem kerültek a "high price" kategóriás termékek közé.
Igaz olcsók így, de sok esetben alig jobb minőségű, mint egy olcsó kínai kópia ...
Vettem egy Abercrombie pulovert, itt linkelte valaki a topikban, 5000 forint volt, az eredeti ára bőven 25 felett volt írva. Nah már most ez a pulover amit kaptam, soha nem mozoghatott abban az ársávban, mert egy abszolút durva, műanyag anyagú valamit kaptam, ami erősen emlékeztetett az ázsiacenterekben kapható termékekre.
Nyilván ilyen összegű termékkel nem bohóckodok a visszacsomagolással/küldéssel, de sokat hordani nem fogom.

(#18390) rbalint88 válasza Szabi® (#18389) üzenetére


rbalint88
addikt

Sajnos amig az emberek megveszik a logo miatt a sz.rt is dragan, addig nem lesznek erdekeltek abban a gyartok, hogy minoseget gyartsanak :R

(#18391) margithid válasza Szabi® (#18389) üzenetére


margithid
veterán

Az a cipő pedig ecipon is kb 40k-ért van fent, szóval máshol is drága.
Ennek ellenére nem jó a minősége, van ilyen sajnos.
Én AY-ról rendeltem márkás, drága cuccokat és én is futopttam bele ilyenbe.
Olcsó kategóriában Tom Tailor és Hollister pulcsi is 4k körül volt, mégis ég és föld a különbség a kettő között a hollister javára.
De rendeltem Diesel kabátot is, ami szintén nem nyerte le a tetszésem ,se szabásra, se minőségre, pedig 20k volt.
Viszont a 12k-ért rendelt Bruuns Bazaar kabát szenzációs vétel volt.
Nekem a 11k-s Timberland cipő is ajándéknak tűnik ennyiért. Ma volt rajtam egy rövid ideig, baromi kényelmes.
Amit szerintem nem szabad venni, az a legolcsóbb Adidas, puma, nike cipők, 10k körül.

(#18392) oszy válasza margithid (#18391) üzenetére


oszy
veterán

Diesel, Mustang és a "barátait" én kerülöm. :) Cipőben főleg.

11-ért én is vennék olyan Timberlandot, de már nem annyi. :/

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18393) margithid válasza oszy (#18392) üzenetére


margithid
veterán

Van aki azt mondja, hogy dieselben is vannak nagyon jó cuccok. Nekem régen volt 1 cipőm, na annál kényelmetlenebb még nem nagyon volt a lábamon.
Mustang farmerek meg állítólag nagyon jók, nekem még nem volt.
Amúgy én már csak ezeket a sztreccses anyagból készült farmereket veszem, azok nagyon kényelmesek.

(#18394) .: JuSzT :. válasza margithid (#18393) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Wranglert vettem nemrég AY-ról. 35e (haha) helyett 5e volt, és amúgy minden szempontból jónak tűnik.

Ami nekem évek óta bevált, és az 5 farmer közül 1 sem jött még szét, az a Mango.

[ Szerkesztve ]

(#18395) luckyboi82 válasza margithid (#18393) üzenetére


luckyboi82
tag

Nekem pl óriási csalódás : Joop! és gondolom a Joop Jeans is ilyen . Farmer tekintetében 1 éven belül tönkremenet, kikipott a zsebnél, kilyukadt a zseb, ülepnél elvékonoydott az anyag ( teszem hozzá kb 4 nadrágot cserélek a hosszúakból + 3 rövidnadrág ) . új ára negyvenvalamennyi volt, én 15-ért vettem, nem érte meg. [link] Ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#18396) margithid válasza luckyboi82 (#18395) üzenetére


margithid
veterán

Hát igen, ezeket sajnos ki kell tapasztalni.
Ezért se szeretek 10k-nál nagyon sokkal többet adni nadrágért, pulcsiért, ingért.
Cipő, kabát az más. Téli kabát nagyon nincs is 15k alatt már..
Cipőben meg egy asics gt 2000 vagy kayano, amiért 20k fölé megyek,de ezek már bizonyítottak, régi bevallt típusok..
Utcaira meg bőven jó max 10-15k-ért,de most ugye összejött geox és rieker 10k alatt is.

(#18397) Studi válasza oszy (#18392) üzenetére


Studi
addikt

Én már pár éve Mustang tornacsukákat hordok, lehet nem olyan nagy név, mint a Converse, de szerintem jobban is néz ki, és általában olcsóbb is. 7-8e-ért megveszem, elkopik kidobom. Lehet bőven válogatni a szinek közül is, bár mostanában csak párféle van AY-n.

(#18398) oszy válasza Studi (#18397) üzenetére


oszy
veterán

A Converse az nálam nem márka! :D Kényelmetlen és drága is. :) Soha többet nem veszek.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18399) margithid


margithid
veterán

Camper cipőt nem próbálta ki senki még? Elég extravagánsnsk tűnik nekem.

(#18400) Lackki válasza margithid (#18399) üzenetére


Lackki
senior tag

ritka rondák igen :D

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.