Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#18901) Greentea válasza Ideg (#18899) üzenetére


Greentea
senior tag

Akkor most penteken se lesznek nagy akciozások :(

(#18902) Attila2011


Attila2011
aktív tag

Elég jó akció, ha legalább 3 cuccot veszel, akkor kb 33% lejön még az árból:
Outlet – O'NEILL (oneill.com)

"3=2" kódot kell használni. Van pár jó vétel, szállítás kicsit drága, 10 euro ide. Na meg a forint is lejtmenetben megint.

(#18903) margithid


margithid
veterán

Brave soul boxerekkel van valakinek tapasztalata?
5k-ért tudnék most venni egy 5 darabos pakkot.

(#18904) adalbert1


adalbert1
veterán

Jordan cipőket hol érdemes retail áron venni, ahol nem rabolják le a botok az első pillanatban?
Van egyáltalán ilyen hely?
Ma jött ki footlockeren egy Jordan 4 Retro - mikor elkezdtem nézni, ment egy visszaszámlálás, majd mikor már lehetett volna vásárolni, akkor egyből az összes méret átváltott szürkére/áthúzottra . Egy pár óráig még néha ráfrissítettem, de ugyanezt láttam, most meg pedig már azt írja, hogy sold out.

(#18905) MaddeNNNN válasza adalbert1 (#18904) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

sztem footlockeren előre sorsolnak. ha nyersz megveheted a cipőt a méretedben

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#18906) WayneGace válasza adalbert1 (#18904) üzenetére


WayneGace
őstag

A kereslet határozza meg. A nagyon hypepoltból inkább csak sorsolás utján tudsz szerezni, vagy nem online, hanem bolban.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#18907) adalbert1 válasza MaddeNNNN (#18905) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen? Én nem találok raffle gombot az oldalon, csak release-ek vannak kint.
Még 2020-ban, mikor egy másik cipőt vettem náluk, akkor még sorbanállásos módszer volt, és ha már beengedett a weboldalra, akkor már tudtam vásárolni.
Viszont ritkán vásárolok tőlük, főleg ilyen értékű cuccokat, szóval annyira nem tűnt fel, hogy mi változott még esetleg az idők során.

WayneGace: oké, de hol vannak raffle-ök, ahol érdemes próbálkozni? Pl. grosbasketen tudom, hogy van, rapcity-n is volt régebben, de ott mintha nem látnék egy ideje. SNKRS app?

(#18908) AIex válasza adalbert1 (#18904) üzenetére


AIex
tag

Az a baj, hogy szinte az összes érdekesebb megjelenésnél szoktak botozni, a legtöbb platformon. Ha esetleg nem ismernéd, ennek az a lényege, hogy autómatikusan végig viszi a vásárlást, pár másodperc alatt, és a bottal nem csak 1 párt tudsz venni. Plusz ide jönnek még azok, akik manuálisan próbálják végig vinni a vásárlást. Emiatt, ezek a first come serve first "droppok" eléggé nagy lutrik, ha vásárlás közben kapsz egy hibát, mert az oldal túlterhelt, buktad is.

Anno, amikor az AJ1 SBS 3-as megjelent, Garage Store-on volt belőle teljes méretsor, first come serve first rendszerben. Kosárban volt a cipő, szállítási adatok megadva, kártya adatok megadva, fizetésnél dobott egy hibát, és vége is volt a dalnak.

Raffle :
SNKRS ; END Clothing ; SVD ; SNS ; Footshop ;

[ Szerkesztve ]

(#18909) WayneGace válasza adalbert1 (#18907) üzenetére


WayneGace
őstag

[link] Itt követheted, hogy miből hol van, lesz.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#18910) mert_csokis válasza adalbert1 (#18907) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Én a Droplist nevű mobil app-ot használom.
Jól átláthatóan mutatja a megjelenéseket. Illetve, ha sorsolásos a dolog, azt is jelzi, hol tudsz regisztrálni az adott lépőre. Sőt, az aktuális StockX árfolyamot is mutatja.
Mondjuk ennek csak resell esetén van igazán értelme, de ettől függetlenül jópofa dolog.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#18911) adalbert1 válasza AIex (#18908) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi az infókat mind a kettőtöknek.

Végül grosbasketen sem jött össze a raffle, de a SNKRS-ön behúztam egy Jordan 3-at a mai megjelenések közül, ahogy nézem, ez nincs úgy felhypolva, mint a 4 (persze a 4 formája jobban néz ki, de ez is elég szép), így gondolom az alacsony resell value miatt kevésbé is viszik, érdekes módon még a footlockeren is van elég sok méret belőle.

Amit leírsz, az is elég gáz, simán megoldhatnák úgy is, hogy amit egyszer kosárba raktál, azt foglalja számodra x percig a rendszer. De ahogy látom a legtöbb helyen annyira nem törik össze magukat, hogy küzdjenek a botokkal vásárlók ellen, a lényeg annyi, hogy elfogyjon a készlet.
Ami számomra mega lol, hogy a footlocker ahogy kézzel frissítgettem az oldalt egyszer csak letiltott :D

(#18912) Greentea


Greentea
senior tag

Gomeznél küldött már valaki vissza cuccot? Postán is mehet?

(#18913) arpivw81


arpivw81
tag

Sziasztok! Esetleg valaki tud olyan oldalt,ahol jó áron van Asics cipő nagy méretben? Előre is köszi :R

(#18914) scott_free


scott_free
senior tag

Üdv,

BB szabadidő ruhát, tréninget (lehetőleg pamut vagy pamutos) hol érdemes venni?

(#18915) adrian14


adrian14
tag

Sziasztok!

Sneakert szeretnék venni, vagy valami hosszabb szárú, sportosabb cipőt őszre. Aboutyou, office shoes, zalando, ccc, deichmannon kívül ismertek még valamit, ahol lehetne venni?

(#18916) diegho


diegho
nagyúr

Budmil cipők milyen minőségűek? Ma próbáltam ezt [link] nagyon kényelmes, de nem tudom mennyire tartós.

(#18917) MaddeNNNN válasza diegho (#18916) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

playersroom, footshop.hu, sportfactory, rapcity, sizeer.hu

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#18918) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Valaki esetleg ismeri ezt a márkát?
Kíváncsi lennék, hogy valaki használ ilyet és mik a tapasztalatok?
Regatta túra cipő

Köszönöm előre!

(#18919) donbig válasza tomszli11 (#18918) üzenetére


donbig
tag

Volt már róla szó többször is, igaz, ha jól emlékszem ruhák kapcsán. Nekem pólóim vannak,voltak, csak azzal van tapasztalatom, szerintem nagyon jó minőségű. Tesco hiperekben is van saját részlegük, sajnos cipő nincs, legalábbis Győrben. Én mint márkát bátran venném, de túracipőnél ugye a méretválasztás elég fontos - ha arra szánod -, itt pedig,úgy látom nem ingyenes a szállítás.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#18920) jcrk


jcrk
tag

Sziasztok!
Varrás hibás termék visszaküldésével van valakinek tapasztalata?
Vettem egy táskát a zalandon aminek a cipzár melletti varrása elengedett. Cserélnék ilyen esetben? A hibás termék bejelentésénél írtam, hogy cserét szeretnék, de csak sablon üzenetet kaptam, hogy küldjem vissza és megvizsgálják.
Van nekik készleten csak már sokkal drágábban, mint amennyiért vettem.

(#18921) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Pumanal 25% FF2022 kuponnal.
Ez akcio.

[link]

I humbly and respectfully decline™

(#18922) Xtomi


Xtomi
tag

Sziasztok!
Minden ami *Pipás* VIP fb csoportról mi a véleményetek a termékek eredetiségével kapcsolatban?

(#18923) MaddeNNNN válasza Xtomi (#18922) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Nekem ezek mindig is legalább gyanúsak, de inkább átbaszások ha eredetiként hirdetik.
Az üzletben 40-50-60-ezres cipőket negyed áron, minden színből minden méretből azért nehéz kifogni ha irónikusan akarok fogalmazni. Pár darabot 1-1 színből kuponozva ki lehet, én is így csinálom. De én soha nem vásárolnék ilyen csoportokból.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#18924) arcsin válasza MaddeNNNN (#18923) üzenetére


arcsin
senior tag

Azért egy 100+ezres fb csoportban minden esély megvan rá.

(#18925) MaddeNNNN válasza arcsin (#18924) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Hogy negyed áron van minden cipő minden méretben és origi? Tudnál mutatni nekem egy ilyen csoportot, mert akkor ezentúl innen vásárolok.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#18926) arcsin válasza MaddeNNNN (#18925) üzenetére


arcsin
senior tag

Nem tudok. Nem igazán vagyok benne a dologban, de láttam már karón varjút alapon elég jó eséllyel hamisitványokat találni a még "vip" fb csoportnév ellenére is :D Boltból, AY-ról, zalandorol kell kuponozni aztán olcsó lesz.

(#18927) istnag válasza Xtomi (#18922) üzenetére


istnag
addikt

A rövidítéseket sem értem amiket ott használnak, meg alapból a szlenget sem, :DDD :DDD :DDD nyilván ez az én szégénységi bizonyítványom, de, hogy egy csomó hamisítvány van ott az biztos.

(#18928) AIex válasza Xtomi (#18922) üzenetére


AIex
tag

Szia !

Biztosan van hamis termék is, de kell, hogy legyen eredeti is,

Régebbről van olyan infóm a csoportról, hogy az adminok (vagy már volt adminok), a Biatorbágyi Nike outletben dolgoztak / dolgoznak, és az onnan, dolgozói kedvezménnyel elhozott cipőket árulják a csoportban, ezt pl. alátámasztja az, hogy Biatorbágyon nagyon ritkán lehet "jó" cipőket kifogni, Dunakeszin sokkal többször vannak érdekesebb darabok, viszont ezt a tényt cáfolja, hogy múltkor volt Biatorbágyon teljes méretsor egy elég ritka Air Max-ből.

(#18929) oszy


oszy
veterán

Honnan lehetne rendelni nem horror áron (3.000-5.000 Ft) ronda karácsonyi pulóvert rendelni? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18930) MaddeNNNN válasza oszy (#18929) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

tavaly kaptam asszonytól egy dínósat a sinsayből karácsonyra. talán 4500 ft volt

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#18931) Szabi® válasza oszy (#18929) üzenetére


Szabi®
addikt

Én ezeket láttam viszonylag jó áron :)
[link] [link] [link]

(#18932) zoltan6 válasza Szabi® (#18931) üzenetére


zoltan6
őstag

Ez a szarvasos nagyon jó :K
Kell ilyet szereznem poénnak karácsonyra,meg egy mikulás sapit :K

[ Szerkesztve ]

(#18933) Szabi® válasza zoltan6 (#18932) üzenetére


Szabi®
addikt

Ahha :K és valamelyiknél lehet lapozni ilyenre is. (hagyományosabbra)

[ Szerkesztve ]

(#18934) lorcsi válasza AIex (#18928) üzenetére


lorcsi
veterán

A biatorbagyi nike outlet alatt a premier outletben levo uzletre gondolsz ?

dunakeszin hol van ilyen bolt ?

(#18935) spiderpig820 válasza lorcsi (#18934) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

A Buy Way-en

4B

(#18936) oszy válasza MaddeNNNN (#18930) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm! megnézem a Sinsay-t és a Bon Prix-et is. :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18937) AIex válasza lorcsi (#18934) üzenetére


AIex
tag

Igen, a Premier Outletben lévő üzletükre,

Dunakeszi Outlet [link] (képen pont a Sports Factory van, de mellette van a Nike outlet is),

(#18938) toompa


toompa
őstag

Aboutyou 15%-os szülinapi kupon, ha valakit érdekel:
q9xy979r

(#18939) pethYeti


pethYeti
addikt

Pamut sportmelegítő szettet hol lehet jó árban találni? Nike, Adidas vonalon?

(#18940) TheProb válasza AIex (#18937) üzenetére


TheProb
veterán

Ha már Premier Outlet: Sose voltam még, megéri kimenni vagy túlárazott cuccok vannak még így is, outlet árnak mondva?

Most voltam kint USA-ban, ott se túl volt túl nagy szám az ilyen outlet park.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18941) lorcsi válasza TheProb (#18940) üzenetére


lorcsi
veterán

Mi ugy 2012-18 kozul jartunk tobbet, arra hatarozottan emlexem akkoriban sokkal tobb jo áras cuccot lehetett kapni ( pl. Adidas noi cipo continental talppal 10k alatt)
az utobbi idoben inkabb csak rafogtuk ha nagyon kellett valami.. de volt h ures kezzel jottunk el
szerintem ki kell fogni, tok veletlen mostanaban h mi van vagy eppen nincs

[ Szerkesztve ]

(#18942) Ka999 válasza TheProb (#18940) üzenetére


Ka999
tag

Ritkán ki lehet fogni jó dealeket, de szerintem online rendelve sokkal nagyobb kedvezményeket lehet találni. Ráadásul sok márka külön gyárt outletre is, ami a minőségben is meglátszik, hiába a valamivel alacsonyabb ár.

(#18943) lorcsi válasza Ka999 (#18942) üzenetére


lorcsi
veterán

Pontosan az uj ruhas webshopokon a kuponok es nagyobb kinalat miatt konnyebb jo dealeket talalni
plusz nem is kell utazni sem, kenyelmesebb a proba stb

(#18944) AIex válasza TheProb (#18940) üzenetére


AIex
tag

Nagyjából szerintem ugyan az a helyzet, mint az itthoni online webshopokkal. Alapvetően nincsenek nagy akciók, viszont sokszor vannak kampányok, amikor a legtöbb bolt ad valami extra kedvezményt. Pl. pumánál szokott lenni, 3 termék vásárlásánál 30% kedvezmény. Levi's-nél 50.000 Ft-nál 20 vagy 25% kedvezmény.

Nike az, ahol gyakran van a cipőkre extra 30% kedvezmény, de annyira gyalázatos a felhozatal sokszor, azért is írtam korábban, hogy kaptam már olyan infót, miszerint az ott dolgozók veszik meg a jobb darabokat, dolgozói kedvezménnyel, majd árulják különböző csoportokban.

Összegezve, úgy éri meg a legkevésbé, ha messze van tőletek, ráadásul fix ruhadarabot keresnél. Nekem szerencsére közel van, régen XI. kerületben dolgoztam, volt, hogy ebédidőben átmenetem, van 6-8 bejáratott bolt, amiket 40 perc alatt végig nyálaztam, aztán ha nem volt semmi, jöttem is. Illetve, én sokszor vásároltam úgy, hogy télen vettem ruhát tavaszra, vagy nyáron télre.

AY-n, Modvio-n, Zalando-n, sokszor lehet hasonló, vagy jobb ajánlatokat kifogni, de ott az a bajom, hogy sokszor futottam lyukra a méretezéssel, és Modivo-n pl. vannak akciós termékek, amikből 1-nél többet nem tudok kosárba tenni, akkor sem ha más méret. Szóval, ott ha rossz lesz a méret, bukom az "akciót" is.

(#18945) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

New Balance honlapján elég jó akciók vannak és sok méret is van.
Ha pedig feliratkoztok a hírlevélre kaptok még egy 15%-os kupont.

Viszont vagy én vagyok vak, vagy valami gebasz van az oldalukkal mert nem enged tovább a kosárnál, azt írja válasszam ki a szállítási és fizetési módot, de sehol nem lehet kiválasztani. :))

szerk: másik böngészővel sem jó, sőt a kosárból sem lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#18946) Ance válasza MaddeNNNN (#18945) üzenetére


Ance
őstag

Próbáld egy másik böngészővel, lehet ott van valami hiba.

(#18947) margithid válasza AIex (#18944) üzenetére


margithid
veterán

Az outlet így jó ahogy írtad.
Régen én a Boráros téri adidas outletbe mentem sűrűn, mert ott szálltam át.
Ott is voltak jó akciók.
Én mondjuk zalandon még olyan jó akciókat nem láttam.
Nem is tudtam beállitani, hogy a legnagyobb akciókat mutassa.

(#18948) AIex válasza margithid (#18947) üzenetére


AIex
tag

Zalando-n nyár elején vettem Ultrabosst 22-t 30e Ft-ért,

2 hete voltam Biatorbágyon az Adidasban, az Ultraboost-ok már inkább 38-40e Ft magasságában szórnak, ha nincs rá semmi extra kedvezmény, és ezek mind régebbi modellek,

Zalando, amúgy inkább cipőben erős, abból is sneaker vonalban, cserében tényleg elég nehéz úgy akciót kifogni, hogy legyen valami extra 15% kedvezmény, és legyen a méretedben is.

BTW Boráros téri üzletet is rendszeresen látogattam. Ott néha jobb cuccokat lehet kifogni, mint Biatorbágyon, bár lehet csak azért, mert talán kevésbé ismert.

(#18949) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Elegáns meleg szövetkabátot honnan lenne érdemes rendelni/venni?
Köszönöm

(#18950) MaddeNNNN válasza oszy (#18936) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

kuponos topikból:

BONPRIX
15% árengedmény!*
9199 akciós kóddal.
*Az akció csak 2022.09.19-ig érvényes. Az akciós kódot a megrendelés feladásakor írja be a kosárba. Kizárólag interneten keresztül.
A promóciós kódok nem összevonhatók.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.