Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#18101) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

AY-ra 20k fölött most csak 5%-os kupon van? :R

(#18102) xTech válasza KaiotEch (#18101) üzenetére


xTech
tag

van 10%-os is, ha visszalapozol, találsz párat a tagok aláírásában (CS-sel kezdődnek)

(#18103) -secret- válasza xTech (#18102) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A jelenleg futó akció miatt ezt a kuponkódot sajnos most nem tudod felhasználni. A kuponkódot ismét felhasználhatod ekkortól: 2022.07.24 23:59

(#18104) margithid válasza -secret- (#18103) üzenetére


margithid
veterán

Az 5%-os kuponok mennek.

(#18105) rjg válasza mepet (#18099) üzenetére


rjg
őstag

Tegnap rákerestem a Regatta brandre, a cipők miatt. Egy 1981-ben,12 magánszemély alapította, népszerű brit outdoor márka. Itthon is forgalmazzák túraboltok. A Tesco saját márkáit máshol nem árulják.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#18106) explo1 válasza Zamasun (#18097) üzenetére


explo1
csendes tag

Nekem csak tegnap adták föl azt a rendelésem

(#18107) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Sziasztok! Nekem is megjött az AY-s NMD_R, viszont a jobb lábamon a nagylábujjam rálóg erre a varrásos részére a talpnak, akkor kicsi lehet rám a 44-es? :( Egyébként teljesen kényelmes, a balon nincs is ez.

#18108.: JuSzT :. Tényleg fura az is, csak nekem előbb még ez tűnt fel. :D

[ Szerkesztve ]

(#18108) .: JuSzT :. válasza menyhartlevi (#18107) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Én a hátsó kemény és magas részt nem tudom hova tenni ami tuti feltöri a bokámat majd . Titokzoknival szerintem felejtő a benne egy egész nap .

(#18109) jcrk válasza menyhartlevi (#18107) üzenetére


jcrk
tag

Én is éreztem a jobb lábamnál a varrást, de ahogy nézem a balosban is ugyanott van, de az nem annyira észre vehető nekem. Gondolom ez szándékosan ilyen. Kb egy óra után észre sem vettem már a jobboldalit sem.

(#18110) margithid


margithid
veterán

Ha ilyen egész napos viseletre kerestek sportcipőt, akkor a Rieker is jó választás lehet, fele ennyiért.
Amit én vettem az 7k volt, nagyon kényelmes.
Tartósságról persze még nem tudok beszámolni..

(#18111) KaiotEch válasza xTech (#18102) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Azokat nem engedi sajna :(

(#18112) MaddeNNNN válasza .: JuSzT :. (#18108) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Sneakereket nem “illik” titokzoknival hasznalni.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#18113) jcrk válasza MaddeNNNN (#18112) üzenetére


jcrk
tag

Miért? :F

(#18114) raven12 válasza gossip2 (#18096) üzenetére


raven12
senior tag

(#18115) margithid


margithid
veterán

A gant cipőkkel kinek mi a tapasztalata?
Divatgyarto vagy kényelmes, tartós cipőket gyárt?

(#18116) rushty válasza margithid (#18115) üzenetére


rushty
senior tag

Cipőt nem tudom, de azon kívül jó minőségű.

Revolut meghívó pü-ben

(#18117) margithid válasza rushty (#18116) üzenetére


margithid
veterán

Köszi. Elvileg nem a cipő gyártás a fő profiljuk, ahogy mondjuk Tommy hilfigernek, Calvin Kleinnek vagy Ralph Laurennek.
Ezek a gyártók ugye jó ruhákat gyártanak, de a cipőiket nem dicsérik.

(#18118) szpeti40 válasza istnag (#17893) üzenetére


szpeti40
addikt

Na megjött a felső, az összes pulcsim M-es, gondoltam akkor jó lesz ebből is. Hát nem sajnos, úgy nézek ki benne mint egy szumós :(
Pedig amúgy jó anyaga van, kár érte.
Alvósnak majd jó lesz ;]
A 7-es pakk hollister polo is megjött, na az tökéletes.
Köszi aki berakta :R

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#18119) hhenry válasza szpeti40 (#18118) üzenetére


hhenry
őstag

A hollister nekem is megjött,valóban tökéletes :)

(#18120) gossip2 válasza margithid (#18115) üzenetére


gossip2
csendes tag

Nekem egy Gant cipőm van kb. fél éve, egyelőre abszolút elégedett vagyok vele.

(#18121) margithid


margithid
veterán

Arena papucsok mennyire jó minőségűek?
[link]
Ez 5k-t megér?

(#18122) AIex válasza margithid (#18121) üzenetére


AIex
tag

Nem tudom, az Arena papucsok mennyire jó minőségűek, viszont én papucsból csak ilyen modellt használok, ami egy anyagból van "fröccsöntve", mert ezek sokkal nehezebben szakadnak el, iletve nem tud elengdni a ragasztás.

Szerintem ennyi pénzért jó vétel, és kényelmes is lesz.

(#18123) Attila2011 válasza margithid (#18121) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Vizes sportmárka, ráadásul egyik vezető, valószínűleg kellően jó minőségű lesz tőlük a papucs is. Mondjuk nekem csak úszósapka és szemüveg van, de azokkal nincs gond.

(#18124) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Az agyamat eldobom, hogy márkán belül is van szórás méretekbe. Az egyik Bugattiból a 44 nagy, a másikból meg kicsi. Hogy a frászba van ez? :F

(#18125) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Srácok valaki Qwertee-ről szeretne rendelni(Bp/Pest megye)? 2 pólót választottam ki, de úgy még drága a szállítás.

(#18126) donbig


donbig
tag

Régebben mintha téma lett volna: AY rendelésnél a kosárban más szín jelenik meg , mint amit egyébként kiválasztottam.Konkrétan egy adott pólóból van piros és fehér, kiválasztom a fehéret, a kosárban már feketének írják, persze a fehér fotóval.Valaki rendelt már így?

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#18127) vince válasza thebigK (#17865) üzenetére


vince
őstag

Hollister 7-es póló pakk (linkért lásd azt a hsz-t, amire válaszolok) M-es méretben beszerzési áron (15990 Ft) a héten átvehető, egyébként visszaküldöm.
Remélem nem hirdetés és maradhat. :B

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#18128) lord_m válasza vince (#18127) üzenetére


lord_m
senior tag

Méret miatt küldenéd vissza, vagy nem tetszik?

(#18129) vince válasza lord_m (#18128) üzenetére


vince
őstag

Méret miatt, nekem az S-es lett jó.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#18130) margithid


margithid
veterán

Arena papucs: [link] -15%
Regatta papucs: [link] -15%
Ha mindegyiket megrendeled, akkor a szállítás ingyenes.

(#18131) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ezek a pulcsik tök jó áron vannak AY-n, rendeltem is belőlük:

Jack & Jones - sötétzöld 4290Ft
River Island - szürke 4790Ft - ez vótmá 10 napja, de még akciós

És megy rájuk a kupon, én most csak egy tízes kupont rádobtam innen az egyik aláírásból.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18132) szpeti40


szpeti40
addikt

Tezenis boxer alsók szoktak valahol jó árban lenni?
Vagy Ti milyen BB boxert szoktatok venni?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#18133) gergo5991 válasza szpeti40 (#18132) üzenetére


gergo5991
őstag

kövezzetek meg de én a lidl-ben veszem, legutóbb is 3db volt vagy 3k huf vagy még annyi se, de még van igazi bambusz boxerem is kinaiból 2 euró /Db áron..
és leszarom hogy nincs rajta hilfiger, meg egyébb vastag felirat

(#18134) beholder00 válasza NyxNyxNyx (#18131) üzenetére


beholder00
tag

Én visszaküldtem egy ilyen RIver Island pulcsit, hosszban jó de rövid volt az újja. Mondjuk mikor megkaptam akkor tűnt fel, hogy a két újja más színű, nem volt nyerő :DDD

(#18135) NyxNyxNyx válasza beholder00 (#18134) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát akkor nekem is fixen megy vissza, mert hosszúak a karjaim, ingből is csak a hosszított újjú jó. Pedig nekem bejön a stílusa.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18136) Szabi® válasza NyxNyxNyx (#18135) üzenetére


Szabi®
addikt

Akkor megy vissza egy pár csomag ... Nekem is szar lett az öv. Nagyon lutri első rendelésből jót kapni. Ezért néztem valamelyik nap, amikor írták hogy ez milyen jó webshop. Azért nem lenne rossz, ha lennének infók a termékekről. :N

(#18137) szpeti40 válasza gergo5991 (#18133) üzenetére


szpeti40
addikt

Én sem a felirat miatt kérdeztem, hanem egyszer kaptam ilyen boxereket és kényelmesek/tartósak. De ezért kérdeztem, hogy hátha tud valaki BB boxert amiből fél év után nem lóg ki a golyszli :D

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#18138) NyxNyxNyx válasza szpeti40 (#18137) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Dedoles-en erdemes bevasarolni, amikor egy nagyobb akcio van, 700Ft korul voltak anno a minta nelkuliek, es meglepoen jo minoseg. Persze most nincs normalis akcio boxerekre szoval jobal dragabb.
Ilyeneket hasznalok, meg Springfieldeseket, amik szinten hasonloan olcsok voltak tavaly akcioban, de ezek szerintem egy szinttel rosszabb minoseg.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18139) Mclovin válasza szpeti40 (#18137) üzenetére


Mclovin
senior tag

Nekem nagyrészt tezenis van, nagyon szeretem. Szerintem megér venni egy ötös pakkot kezdésnek. Jó szabása és nem is ez a hosszú szárú fazon. Van 2 db Tezenisem ami kb 3-4 éves! egyben van és még edzeni, füvet nyírni teljesen jó. Nekem ez az egyik gyártó, ami nem szakad ki hónapok után.

A fent említett Dedoles is jónak tűnik, kb fél éve van pár, bár ez a hosszabb szár annyira nem jön be, de kellemes viselet.

[ Szerkesztve ]

(#18140) AIex válasza szpeti40 (#18132) üzenetére


AIex
tag

Pár hónapja Reserved-től rendeltem, sokszor lehet akcióban venni, és akkor 800Ft körülre jön ki a darabár. Minőségre okés, tartós tapasztalat még nincs vele.

Előtte h&m-ben vettem mindig pamut, mintanélkülit, azok kb 1-1.5-vet szoktak bírni.

(#18141) -B- válasza AIex (#18140) üzenetére


-B-
senior tag

Sziasztok!

About you visszaküldés esetén mehet 2 rendelés 1 dobozban vissza?

(#18142) Ideg válasza -B- (#18141) üzenetére


Ideg
aktív tag

Szerintem igen, csak mindegyik rendelés visszaküldési papírja legyen a csomagban!

(#18143) LendvaiFeri1 válasza -B- (#18141) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Mehet, csak legyen benne mindegyik papírja, illetve az oldalon mindegyik termékre kérj visszaküldést.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18144) .: JuSzT :. válasza -B- (#18141) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Attól függ hogy küldöd vissza. GLS esetén nem hiszem.

(#18145) alexnagy777 válasza -B- (#18141) üzenetére


alexnagy777
csendes tag

"Kérjük, hogy a visszaküldésnél ügyelj arra, hogy csak a szállítólevélen szereplő termékek kerüljenek egy csomagba! Különben a visszáru beazonosítása és a pénzvisszatérítés valamivel több időt vehet igénybe. Természetesen akkor sem terhelnek pótlólagos költségek, ha több csomagot küldtél vissza."

(#18146) NyxNyxNyx válasza -B- (#18141) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mehet, de jobb ha külön küldöd. Én egyszer 4 rendelésből küldtem vissza 1-1 terméket 1 nagy dobozban és elkavartak egy cipőt. Aztán mikor felhívtam őket azt mondták h ne egybe rakjam legközelebb, meg nyilatkoznom kellett hogy visszaküldtem és megkaptam a pénzt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18147) LendvaiFeri1 válasza .: JuSzT :. (#18144) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Három külön-külön rendelt terméket küldtem vissza egy dobozban. Mivel mindegyikre kérni kell visszaküldést, ezért a GLS-nek három csomagot kellett vinnie, de csak egyet vitt. Semmi probléma nem volt belőle. Néhány napon belül jött az e-mail, hogy megkapták, rá két napra pedig az utalás.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18148) rushty


rushty
senior tag

Doboz nélkül elviszi a futár? (Nem volt doboza egyébként.)

Revolut meghívó pü-ben

(#18149) -secret- válasza rushty (#18148) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Zacskózd be!

(#18150) AIex válasza LendvaiFeri1 (#18147) üzenetére


AIex
tag

Gondolom ez attól is függ, mennyire "talpraesett" a futár. Aki rutinos, az simán megtudja oldani, viszont ha kifog egy szögletes, akadékoskodót, zéró segítőkészséggel, az simán elhajtja.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.