Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:46

LOGOUT.hu

Battletech Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#293) Shadowguard válasza duvi (#291) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én is kaptam már ilyen szép meglepetést az előző végigjátszásnál. Csak ott a hátam mögé dobott le 3 assaultot meg egy heavyt és szemből is jött 4 heavy. A fő gond az volt, hogy két tűz közé kerültem.

Azért tegnap is volt még kellemetlen küldetés, bár ott én voltam a hülye. 4 Thunderbolt jött szemből, oldalról meg láttam, hogy 2 80tonnás meg 2 hatvanas jármű, mint erősítés. Megnéztem a járműveket a Grasshopperrel, na mondom sima ügy: 2 Schrek meg egy Manticore, biztos az lesz a másik hatvanas is. Hát nem... SRM Carrier... A főhős mechje úgy vágta hanyatt magát rögtön, mint a legősibb foglalkozás gyakorlói. De ahhoz képest olcsón megúsztam, csak a Hunchback és az LRM-boat Orion veszítette el a páncél egy részét, de semmi komoly sérülés a fegyvereken, plusz négyből három pilóta sérült. A főhős rögtön hármat :(((

Azt mondjuk szeretem a gépben, hogy néha elég logikátlanul támad. Kicsit megfaragta a Hunchbacket, közben rádobott az Orionra egy sensor lockot és belelőtt a másik Orionba. Mind a három mech guardban volt, szóval nem értem az okokat. Azért ha koncentrált össztüzet kap valamelyik mech a frontvonalban akkor hamar elkoptak volna.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.