Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

7870-en nálam sincs ilyen gond.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9752) SkyS1gn válasza odorgg (#9750) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:R

Azért nyugodtabb lennék ha rendesen menne, újrarakom meglátom jólesz-e, másik driverrel se volt nekem jó!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9753) Gippo


Gippo
senior tag

7950-el sincs gond a porral... orromig nem látok el :DDD

(#9754) Plezs21 válasza Bencus88 (#9708) üzenetére


Plezs21
tag

Hát aki nem tud olvasni cikkeket és mondatot értelmezni az meg is érdemli, hogy hisztizzen miatta.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#9755) Gippo válasza Plezs21 (#9754) üzenetére


Gippo
senior tag

"Akkor már megveszem a codot aztán maxon játszok vele."

Én ezen sírtam fel. Basszus, akkor vegye meg a counter strike-ot, azzal is játszhat maxon :DDD

(#9756) Plezs21


Plezs21
tag

(#9757) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Originről leszedtem, telepít, indít, szerver választ, de csak "loading" megy a végletekig...

Mi lehet a gond? :Y

(#9758) SkyS1gn válasza Plezs21 (#9756) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Persze hogy hiányzik, béta, 1-2 fegyver, 1-2 jármű, 1-2 unlock.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9759) spanglee001


spanglee001
addikt

Jaja 7970 toronydőléskor, átláthatatlan szmogfelhő, minden olyan amikyennek lennie kell, sokan nem látnak változást a bf3ultra, és a bf4low között XD, mindenki sír itt is hogy visszamondja, de azért nyitáskor kb a fórum 99 %a online lessz :) ja és tableten zsír ám a teljes mapot lesheted a battlelogon nekem bejön

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#9760) mqm válasza Plezs21 (#9754) üzenetére


mqm
senior tag

OPEN BETA!
Ennek nem az lenne a lényege ,hogy meghozzák az embernek a kedvét a játékhoz?

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#9761) SkyS1gn válasza mqm (#9760) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Optimális esetben az lenne hogy minnél több feedbacket kapjanak.

(#9762) Sami22 Akkor nemhiszem hogy segítene a reinstall... :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9762) Sami22 válasza SkyS1gn (#9749) üzenetére


Sami22
aktív tag

6850, ugyan ilyen.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#9763) Plezs21 válasza SkyS1gn (#9758) üzenetére


Plezs21
tag

Grafikai téren gondoltam.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#9764) bul07


bul07
nagyúr

Nekem legnagyobb bajom a fegyverekkel van
RPG szinte semmit nem ér a tank ellen rálőttem minden rakétámat nem nem pusztult el, utána csak futottam az életemért
Távcsövessel szinte lehetetten ölni távolra , szerencse kérdése az egész (vagy csak a kezdő fegyver ennyire sz@r)

Mondjuk a helikopterekkel is nagy gond van
Mi az hogy leteszi valahova füstölgő majdnem kész helit és egy pillanat alatt megjavul a földön
Transport helikopter így szinte elpusztíthatatlan
Attack Helicopter vadásztam a Transport helikoptert egy tár rakétából eltalálta vagy 4-5 majd összeütköztünk és az én Attack Helicopterrem felrobbant a Transport heli ment tovább :(((

Remélem ezeken majd azért javítanak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9765) Gabás válasza bul07 (#9764) üzenetére


Gabás
addikt

RPG nagyon hatásos, csak ne a tank frontpáncéjába lődd.
Minden fegyvenek van esése, ezzel hosszú távra jobban kell számolni.
A helikopter javulása biztosan bugos.

[ Szerkesztve ]

(#9766) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Valaki írta már, de ez az egész tényleg elsősorban szerverpark teszt.
Minden mást ki tudnak tesztelni kivéve azt amikor 64 ember egyszerre nyomul több szerveren együtt... meg a statisztikák hogy működnek... tudják e patchelni a szervereket ahogy tervezték stb.

Meg persze egy kis ízelítő a népnek... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9767) mqm válasza bul07 (#9764) üzenetére


mqm
senior tag

Az RPG-t igazolom.
És nem csak tankokat nehéz vele kilőni. C4 viszont instant HALÁL! :DD

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#9768) kisza25 válasza SkyS1gn (#9749) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

7870-el is van
bul07: 2 db RPG-vel szét lehet kapni a tankot szerintem meg nagyon OP(seggét lődd )

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9769) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

Kipróbáltam a BF4 open beta-t. Tapasztalataim: Lassabb az ember mozgása viszont a sebzés tetszik, mert könnyebb lelőni az ellent. Néha laggol, medium grafikára állítva is szép a látvány, ezért előbb utóbb 5830-->7950 váltás lesz :). Aki teheti próbálja ki, mert megéri :)!

(#9770) Snip3r_HUN válasza bul07 (#9764) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A csipázás azért jóval könnyebb lett mint bf3-ban ( lehet csak nekem :DDD ) ,a lövedék esése is kisebb szerintem...
Cdgalaxisból előrendelve delux + premium ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9771) Malachi


Malachi
addikt

még mindig az a bajom, hogy piszkosul dühít, mikor ÖT lőszert küldök az engire, talált, jelzi, de mégis ő szed ki RPG-vel a tankból. :(

amúgy tetszik, miután kb. megtanultam a pályát, sokkal jobb lett az élmény. és továbbra is - két random fagyástól eltekintve - teljesen jól játszható.

(#9772) SkyS1gn válasza kisza25 (#9768) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mi van? füst vagy gond? ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9773) Lala6


Lala6
őstag

Letöltöttem, kipróbáltam, tetszik, de a gépem sajna gyenge hozzá. Legutóbb a Crysis 3 megjelenésekor upgradeltem, most ezért biztosan nem fogok, úgyhogy egyelőre nem veszem meg. De látom, hogy más is visszamondta az előrendelést, mert újra van Deluxe edition, pedig egyszer már elfogyott.

(#9774) blaca83


blaca83
őstag

Megtaláltam az eddigi legnagyobb bug-ot:

A felhőkarcoló tetejéről lőttek le HAJÓ-val.! :Y :Y :Y
Hogyan került az épület tetejére? :F :DDD :W

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#9775) Mappa válasza H.Ezredes (#9713) üzenetére


Mappa
addikt

ez a meszkalin lesz :DDD

nem kötelező megadni

(#9776) pohár válasza blaca83 (#9774) üzenetére


pohár
félisten

az semmi, spawnolt már a hajó már a D mellé is :DDD :DDD (keresd vissza egy kicsit korábban beszúrt videóm)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9777) eugabesz válasza Snip3r_HUN (#9770) üzenetére


eugabesz
őstag

És akkor még a V betűvel be is állíthatod,hogy ne legyen a golyónak esése...csak a távolságot kell eltalálni,azt meg nem nehéz...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9778) xTREem válasza SkyS1gn (#9749) üzenetére


xTREem
tag

Nekem 5850-nel ugyanez a hiba, néha beadja a porfellegeket, néha nem. Béta és WHQL-es illesztővel ugyanúgy.

(#9779) szami777


szami777
addikt

azt nem tudjátok, hogy ha a későbbiekben megveszem, akkor megmarad -e a béta alatt lévő stat, rank stb?
mert pl crysis 3 bétánál minden eltűnt... :(((

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#9780) kisza25 válasza szami777 (#9779) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

elméletileg eldöntheted majd, hogy 0-ról indulsz, vagy innen folytatod

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9781) blaca83 válasza szami777 (#9779) üzenetére


blaca83
őstag

Nem, új stattal indul a megjelenés után mindenki...

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#9782) SkyS1gn válasza szami777 (#9779) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Úgy volt eleinte hogy átlehet vinni, mostmeg úgy van hogy resetelik azthiszem!

//
Battlefield 4: Showdown Live – Europe vs USA

"You’ll get the first look at the Battlefield 4 Second Assault expansion pack, which debuts at the Showdown and brings four re-imagined Battlefield 3 maps to Battlefield 4."

Akkor a Second Assault valamikor megjelenés után jön hamar? Szerintem a China Rising elött.

Ez is alátámasztja a fél miliszenkundumnyi mozgoképpel együtt hogy metrón a plafont le lehet lőni, remélem több szintes lesz!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9783) sixpak


sixpak
nagyúr

Viccesek ezek a kék ruhák:

Cris99: Nálam van füst, kurvára idegesítő és -10 fps. :)

Viszont spectator módban még a kép is jobb. :)

Ja, és nekem egyre jobban tetszik a játék. Első nap nem voltam úgy oda, de mára már határozottan élvezem. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9784) Bencus88 válasza gali777 (#9710) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Persze, de többet vártam.

Amúgy ennyi csíter láma van már most meg se veszem. Nincs kedvem ezek miatt idegeskedni

Amúgy látom páran itt szépen fikáznak. Nevessetek is nem érdekel. Amilyen bejelentés volt ez a játék a körítés sokkal többet vártam egy bétától. Ez van lehet mocskolódni, meg nevetgélni nem érdekel.

Cod-al sosem volt ilyen problémám igaz a mostaniak nem úgy sikerültek, de a mostani jónak ígérkezik. Ti meg csak szenvedjetek a sok csíter közt.

[ Szerkesztve ]

(#9785) SkyS1gn válasza sixpak (#9783) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hiányzik a füst, így igen ótvarul néz ki miután ledől...

Most a sima bétát az excluzive helyett na nem mintha bármi különbség lenne de egy próbát megér!

Spectatorban free-camben hosszú perceket el tudok lenni azzal hogy kikapcsolt huddal csak gyönyörködök a látványban, épp egy lone wolf csipást nézek, aztán felnyargalok az égbe egy kis heli csatát nézni, aztán le az utcára ahol meg a páncél feszül egymásnak :P

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9786) nanorambo


nanorambo
őstag

Nah p*csöltem vele rendesen:
[link]

:D

Nem tudjátok, hogy meg lehet-e osztani az emblémánkat, hogy haver is használhassa?

[ Szerkesztve ]

(#9787) bul07 válasza nanorambo (#9786) üzenetére


bul07
nagyúr

Én ma láttam egy horogkeresztes emblémát
A menet után kerestem de nem találtam meg, pedig új jelentettem volna

Amúgy én minden pálya elején azzal kezdem hogy lerombolom a toronyházat ;] :DDD
Nehogy már ott csücsüljenek a távcsövesek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9788) sixpak válasza SkyS1gn (#9785) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem nincs fenn a beta driver, a 13.9-el adom elő. :)

Így van, nagyon hiányzott már ez a spectator free cam. Én is sokszor csak nézelődök. :) És milyen jó lesz majd a többi pályán felfedezni egy csomó dolgot.

bul07: :( a többi skyscraper is tele van velük. Mindet le kéne ahhoz dönteni.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9789) SkyS1gn válasza sixpak (#9788) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Direkt visszaraktam ma a 13.9-et de ugyanaz...

Na mindegy, remélem a teljesben okés lesz!

(#9788) sixpak Ja de amire nem tudnak felmenni oda fenntről ugrálnak rá :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9790) Honzi válasza SkyS1gn (#9785) üzenetére


Honzi
senior tag

Nálam 7790-el van füst.
Fps nincs de legalább van füst. :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#9791) sixpak válasza nanorambo (#9786) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hol lehet az emblémákat csinálni? Én még nem találtam meg..mondjuk nagyon nem is kerestem. :)

Cris99: Próbáld meg letörölni a játékot és rakd újra. Nálam amikor a kurva loading screen freeze volt, akkor uninstall, majd gyorsan letöltöttem megint, frissítettem pb-t és már ment is. :)

(#9789) Cris99 : az anyjuk valagát, erre nem is gondoltam. :N

(#9792) scomcomputer: te részeg vagy? :D
Hadd jelentse, miért fáj az neked? :)
Nincs meg a BO, ott is volt volt ilyen?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9792) ScomComputer válasza bul07 (#9787) üzenetére


ScomComputer
veterán

Miért jelentetted volna te "benhur" rokona vagy te gyerek vagy csak simán spicli vagy,nem értem minden szaron fennakadtok b+ mindha ez lenne a legnagyobb gond,probléma ...Áááááá
:W

sixpak. tiszta COD-BO szarság de minek kellett ez... :B
ki nem sz..le hogy egy idióta milyen emblémát csinál,nem kell ezen nyáladzani..
:R

[ Szerkesztve ]

(#9793) Gippo válasza ScomComputer (#9792) üzenetére


Gippo
senior tag

jaja, a horogkereszt teljesen okés szerintem is. Főleg, mikor egy skinhead mellkasára van tetoválva :DDD :DDD :DDD

(#9794) ScomComputer válasza Gippo (#9793) üzenetére


ScomComputer
veterán

Most nem pont csak erről van szó,de olvastam már máshol is, hogy jaj ilyet,meg olyat láttam jelentem(az emblémákra vonatkozólag)...mi ez az ávós korszak, na de OFF vége!!
:R
sixpak: csak a BO-ban volt..

[ Szerkesztve ]

(#9795) nanorambo


nanorambo
őstag

Másik alkotásom

Eredeti

[ Szerkesztve ]

(#9796) bul07 válasza sixpak (#9788) üzenetére


bul07
nagyúr

Én úgy vettem észre hogy a víz felőli négy oszlopot kell kilőni, azok szét is mennek

(#9792) scomcomputer
Ha szerinted elfogadható horogkeresztes emblémát használni , akkor szállj magadba :F

(#9793) Gippo
Igen mondjuk egy légkalapáccsal szépen oda lehetne tetoválni :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9797) Gippo


Gippo
senior tag

Valakinek jelentenie kell az ilyet is...

(#9795) nanorambo: Rohadt jó :DDD

Azt sajnálom, hogy nem tudom a nevemet beleírni az emblémába :U Jó lenne egy ilyen layer.

(#9798) ScomComputer válasza bul07 (#9796) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ne foglalkozz vele,miért kell minden mások által csinált szart észrevenni,én leszarom ha egy idióta valami hülye emblémát csinál,rögtön nem jelentem..ááááá istenem gyerekek,majd felnőnek...
:R

nanorambo: nagyon jó,majd lehet megkérlek gyárts nekem is egyet... :Y
:R

[ Szerkesztve ]

(#9799) sixpak válasza nanorambo (#9795) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nagyon ügyes vagy, minden elismerésem... De hogyan????
Ez mind abból a pár emblémából van csinálva? :Y

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9800) SkyS1gn válasza sixpak (#9791) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Most raktam újra... semmi! :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.