Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) Gippo válasza lowzor (#9285) üzenetére


Gippo
senior tag

Mert a legrosszabb szerverek azok. Nincs értelme heli/jet ellen menni, mert jön a következő egyből. Elrontja az egészet. Remélem ilyen instant respawnos szutykok sohasem lesznek ranked-ek

(#9302) albert8


albert8
addikt

Én is próbálkoztam egy Navy seal-es emblémával, de túl kevés a felület. :DDD

LOL eltűnt a hsz amire irni akartam... :DDD

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9303) mobal válasza albert8 (#9302) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Van ilyen... :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9304) lowzor válasza Gippo (#9301) üzenetére


lowzor
veterán

Én meg pont imádom a helit irányítani és nem bírom, mikor 10 percet kell várni rá...

(#9305) odorgg


odorgg
addikt

Ez a dominaton mod tetszik itt is, bár ez a map nem lessz rá a legjobb, a sok tetőfedő, liftajtónállónak köszönhetően.

A fejlődés tényleg lassú, a BF3-ban 2 év alatt nem lett meg a 100-as sas szint, itt kb esélyem sem lessz kimaxolni ha hasonló szintrendszer lessz mint a 3-ban :(

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#9306) Laraxior válasza albert8 (#9302) üzenetére


Laraxior
titán

Gondolom a hatalmi jelkép miatt, pedig láttam már más is készített ilyet a gameben :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9307) mobal válasza Laraxior (#9306) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Az emberi kreativitás határtalan...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9308) albert8 válasza Laraxior (#9306) üzenetére


albert8
addikt

Ja szerintem is, csak tudod ez itt a PH forum nem a Blog. :DDD ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9309) Bjørgersson válasza mobal (#9307) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem kell ehhez annyira kreatívnak lenni..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9310) Laraxior válasza odorgg (#9305) üzenetére


Laraxior
titán

LVL7 vagyok, és a LVL8-hoz kell 90ezer pont, azért ez tényleg nem kevés :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9311) gali777 válasza Laraxior (#9310) üzenetére


gali777
őstag

És BF2-ben ahol egy jó kör volt mondjuk 100 pont és kellett több (tíz)ezer egy rankhoz. :D

[ Szerkesztve ]

(#9312) Bjørgersson válasza gali777 (#9311) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na de ott eleve kevesebb rang volt, és pl. a BF3-ban sincs sok értelme lvl 45-től felfele, max fapolni lehet a minél nagyobb számra. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9313) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#9312) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lvl 175... buhehe :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9314) Whysperer


Whysperer
addikt

Nekem is!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9315) Gippo válasza Whysperer (#9314) üzenetére


Gippo
senior tag

Ez dejó!
Enyimé:

De rossz lett a minőség :F

[ Szerkesztve ]

(#9316) Bjørgersson válasza - = Zk = - (#9313) üzenetére


Bjørgersson
félisten

LVL no one cares. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9317) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Kicsit próbálgattam a drivereket: 314.22->327.23->331.40 beta
Nos mindegyiknél tapasztaltam összeomlási hibát, random kilépést.

Végül meguntam, az összes nvidia lomot leszedtem, majd újraindításkor csökkentett módot (hálózattal) választottam. Ott leszedtem gyorsba egy driversweepert, majd az összes nvidia maradékot letöröltettem a programmal. Újraindítást követően feltettem a 331.40 beta drivert, most kb 2 órája egyszer sem csuklott össze, és mintha stabilabb is lenne az fps.

Korábbi hozzászólásokban olvastam, hogy több nv kari tulajnál hasonló hibák voltak. Remélem az általam leírtakkal segítek az ilyen problémákkal küzdőknek. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9318) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#9316) üzenetére


- = Zk = -
félisten

te mennyi is vagyol? :v :))
:P

(#9319) kovy29
áhá. irigy vagyok... tudtam én :))
:C :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9319) Bjørgersson válasza - = Zk = - (#9318) üzenetére


Bjørgersson
félisten

79, sasból meg 34. :DDD

Viszont háromszor annyi órád is van benne. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9320) Def26


Def26
félisten

Enyém. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9321) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali
Kérdés, hogy a nyílt béta ugye 4.-én jön ki, de éjfélkor fent lesz vagy valamikor a nap folyamán?

Xbox One: bandymnc

(#9322) Mr.White válasza Def26 (#9320) üzenetére


Mr.White
senior tag

paint level 99! :D

(#9323) csibe1 válasza Madn!ght (#9317) üzenetére


csibe1
addikt

A takarítás nem árt, mert hajlamosak a driverek teleszemetelni a meghajtót. :K
Nekem 301.70-el megy most, nincs vele különösebb gond, induláskor szól miatta, de továbbmegy.
Párszor dobott fekete képernyőt, meg ki is fagyott.
Belőtte a játék a grafot high-ra, az épületdőléskor akkor szaggat ha a közelben vagyok, de néha random beesik az fps.
Konfig: i5-760 alapon, GTX460 1GB, 8GB RAM 1280x1024-es felbontás

mod:

Tegnap ki akartam próbálni a Playclaw-ot, hogy megnézzem mennyi az annyi.Az IE 10-es valamiért nem szereti.Amíg futott a Playclaw állandóan szétfagyott.

(#9325) Plezs21

Miért vártál annyit?Már rég le kellett volna lőni, és csatlakozni valamelyik másik szeróhoz.
A BF3-nál se érdemes negyedórákat várogatni arra, hogy bejuss egy szeróra.

(#9326) LamaCube

Nagyon profi képeket csinál Vallejo. :K

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9324) Eddie141 válasza bandi0000 (#9321) üzenetére


Eddie141
senior tag

Elméletileg 10 órakor kis hazánkban, de hogy hogyan lesz kirakva azt még nem tudni.

(#9325) Plezs21


Plezs21
tag

Örülök, hogy negyed óráig bámulhatom a töltőképernyőt és baszik beengedni egy szerverre is.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#9326) LamaCube válasza Def26 (#9320) üzenetére


LamaCube
addikt

Én egy sasosat rajzoltam csak még le kell konvertálnom ... :D Ja és a videó róla: [link]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9327) aAron_


aAron_
őstag

hát ez a heli baromi jó, egy rakás tankot kiszedtem pilótaként, bf3ban nem ment ilyen könnyen. ugyan kevés a rakéta, de sokkal erősebbek. egészen addig nem szedtek le amíg egy irányított rpg a pálya másik feléről minden jelzés nélkül ki nem lőtt... :W

What is your ikigai?

(#9328) kisza25 válasza aAron_ (#9327) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

irányított rpg? az hogyan?
870 mcs-t hogyan lehet unlockolni?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9329) xavix13


xavix13
senior tag

Itt a fórumszabályoknak megfelelő verzió: :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#9330) Def26 válasza xavix13 (#9329) üzenetére


Def26
félisten

Te nagyon ügyes vagy. :K Kenny -t megcsinálhatnád nekem is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9331) csibe1 válasza LamaCube (#9326) üzenetére


csibe1
addikt

Most néztem meg a videót.Nagyon jó lett. :K :R

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9332) Plezs21


Plezs21
tag

Örülnék ha végre beengedne ez a F.......S

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#9333) Laraxior válasza kisza25 (#9328) üzenetére


Laraxior
titán

Lézerrel bemért motyóra megy... :DDD
A shotihoz meg 35ezer support score kell.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9334) sixpak válasza Plezs21 (#9325) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem ugyanez van már két napja. :D
Első nap játszottam egy csomót, nagyon szépen futott, de tegnap meg ma már nem enged belépni.
Én biztos nem fogok szarakodni és frissíteni minden szart. Főleg, hogy az egyik nap kiválóan fut, semmi probléma, fél nappal később pedig semmi csak a loading screen. :)
Mondják, hogy az ember mindig jobbat remél, de ennél a faszszopó társaságnál felesleges bármiféle pozitív irányú változást remélni. Minden egyes játékuk megjelenésénél ez van. Érdekes, hogy a többi nagy névnél nem hallani ilyeneket. :)
Ott mindig minden simán megy.
Na mindegy, én legalább tudom, hogy szépen fut, várom a 29.-ét. :)
Addig is indítok egy stresszmentes Steamet :DD és válogatok innen:

Def26: hol lehet ezeket csinálni? :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9335) haly válasza gali777 (#9258) üzenetére


haly
őstag

Fene tudja, jósolni én sem tudok, viszont, hogy procilimited lenne az halál biztos. Így meg szerintem annyira nem érdemes erős kártyát venni, ha eleve tudja az ember, hogy nem lesz kihajtva. Látod, még én is kínlódtam vele helyenként, de igazából ez a plafon, szóval bele kell nyugodni, hogy nem 99% végig.
Amúgy ja, teljes játékot a helyedben biztos megvárnám. Egyébként a 7870 az szerintem nemsokára talán le fog menni 50 körülire, legalábbis én 53-ért vettem, bár nem rendes boltból rendeltem. :K

(#9336) xavix13 válasza Def26 (#9330) üzenetére


xavix13
senior tag

Rámész a profilomra, (küldtem friend requestet hogy könnyebben megtalálj) rákattolsz az emblémára és letudod copyzni. ;)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#9337) csibe1 válasza kisza25 (#9328) üzenetére


csibe1
addikt

Van belőle egy durvább verzió ami saját maga beméri neked a célt. :D
A C-nél lévő felhőkarcoló tetején lehet felvenni.
Tegnap kifogyott belőle a lőszer, a sima ammopack meg nem töltötte vissza.
Azért nekiálltam vele helit mérni.A csóka vagy 10 percig bújkált a felhőkarcolók mögött. ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9338) stoon


stoon
őstag

ma láttam rohangálni egy muksot rozsaszínű zubbonyban ??????próbáltam msi ab vel felvenni a képet de semmi :W :W azt ez hogyan?

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9339) Def26 válasza xavix13 (#9336) üzenetére


Def26
félisten

Köszi. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9340) Laraxior válasza csibe1 (#9337) üzenetére


Laraxior
titán

:K Ott van a Barrett is :C Már volt alkalmam lőni vele, még digitális távolságmérő van rajta :Y

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9341) Whysperer válasza Gippo (#9315) üzenetére


Whysperer
addikt

Jó lett ez is! Én csak azért lettem Ede mert az a keresztnevem ! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9342) Sami22


Sami22
aktív tag

Tegnap még medium beállítások mellett 40 körüli fpsem volt, ma lowon alig 30. Másnak is lett ilyen problémája?

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#9343) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hy!
Már lehet játszani a bétával?

(#9344) Bjørgersson válasza soultrapp (#9343) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9345) leviske


leviske
veterán

Na első sikerélmény: Sikerült záródó ajtónál bevágni a liftbe, enemik közé egy gránátot. :DDD

(#9346) soultrapp válasza Bjørgersson (#9344) üzenetére


soultrapp
senior tag

De honnan lehet leszedni?

(#9347) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#9344) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ügyeletes helper :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9348) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Lehet, hogy mégis fog tőlem kapni egy esélyt a játék. Elég jól jutalmazza a teamplayt, 2:4 es k/d-vel mvp tudtam lenni Domination-ön squad leaderként. Mondjuk röpködtek is az order-ek...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#9349) Gippo válasza stoon (#9338) üzenetére


Gippo
senior tag

Én már rengeteg ilyen tagot láttam :DDD :DDD :DDD :DDD

(#9348) Egonyolc: Az egész field upgrade rendszer is kb akkor működik, ha csináltok is együtt valamit. Nekem nagyon átjön, kifejezetten jó csapatban játszani. Tetszik az is, hogy a recon kapta a c4-et, így nincs nagy c4 spam, mivel ahhoz legalább kell +1 support is. :K

[ Szerkesztve ]

(#9350) xavix13 válasza Def26 (#9339) üzenetére


xavix13
senior tag

Nincs mit. :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.