Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Másodjára futottam bele olyan jelenségbe, hogy ha feléleszt a medik, és nem fogadom el, akkor ahányszor ezt követően meghalok, nem tudok spawnolni, hanem még egyszer meghalok. Ez mi a f@sz?! :F

Jah és természetesen halálnak számolja a statban.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#10252) haly válasza kriszpontaz (#10221) üzenetére


haly
őstag

Nem tudod nekem megcsinálni a lovamat így emblémába? :D :P

(#10253) zzola válasza F_Zolee (#10239) üzenetére


zzola
félisten

Igen, vissza lehet késelni. Ellenem még senkinek nem sikerült... :DDD

(#10254) Anfänger válasza Lavidaloka (#10207) üzenetére


Anfänger
őstag

Hogy az a fos processorod olvadna rá a heréidre! :DDD

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#10255) zzola


zzola
félisten

(#10256) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Nekem ezt sikerült összehozni :)

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#10257) kriszpontaz válasza haly (#10252) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A lovat megpróbálhatom, de se peter griffin, se quagmire nem jött össze, kurva kevés a 20 fólia.

Ez legalább jó lett javítás után:

[ Szerkesztve ]

(#10258) lofagi válasza Sonic* (#10175) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem ha tudsz várni akkor bírd ki,mert kijönnek az új Atik, ez mindenre rányomja majd a bélyegét, jó értelemben.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10259) Gippo válasza haly (#10252) üzenetére


Gippo
senior tag

Nem a legjobb... gyors összedobtam :DDD

(#10260) blaca83 válasza Gippo (#10259) üzenetére


blaca83
őstag

Baromi jó lett szerintem! :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10261) haly válasza Gippo (#10259) üzenetére


haly
őstag

Hát ez kva jó :DDD És ezt meg lehet oldani, hogy nálam is így legyen? Vagy csak ha én csinálom meg magamnak? Egy how-to videót szívesen megnéznék erre a lóra, aztán összedobom magamnak. :DDD Igaz, béta után nem lesz BF4-em, de egy képet megér, ahogy a tankon virít. :D

(#10262) ScomComputer válasza Gippo (#10259) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nagyon kafa olyanok mintha ikrek lennének...
:DDD

(#10263) Colos1 válasza haly (#10261) üzenetére


Colos1
őstag

Ha beállítja használatra, rámész az adatlapjára battlelogon, megnyitod az emblémáját, "save my galery" vagy micsoda, és bementi a tieid közé. Onnantól használhatod, meg szerkesztheted is.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#10264) haly válasza Gippo (#10259) üzenetére


haly
őstag

Én is megpróbáltam, 5 perc után feladtam. Pedig szeretek alkotni, csak nem a rajzban. Valamelyik BF-be talán már lesz olyan, hogy zenét is lehet szerkeszteni. :D

Colos1: De jó. Elég jól kitapasztaltátok a játék minden bizbaszát pár nap alatt azért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10265) aizen92 válasza SkyS1gn (#10233) üzenetére


aizen92
addikt

ez komoly :D:D:D +1

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10267) Honzi válasza Gippo (#10266) üzenetére


Honzi
senior tag

Esküszöm baszott jó ahogy a retardált ló bámul gülü szemekkel a soldiere. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#10268) boogie84


boogie84
veterán

Nemtom hogy vagytok vele nekem a domination sokkal jobban tetszik mint a bf3 close quarters dlc. Valszeg a találatrendszert dicsérem, sokkal jobb mint a bf3-ban! :C

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10269) Gippo válasza Honzi (#10267) üzenetére


Gippo
senior tag

Frissítettem kicsit :)

(#10270) LamaCube válasza haly (#10261) üzenetére


LamaCube
addikt

Hol található ez a nagyszerű rajzprogram, amivel alkottok???

Rajzoltam én is neked egy lovat Boris bácsitól...lehet egy kicsit túlgondoltam a témát :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10271) F e Z o válasza boogie84 (#10268) üzenetére


F e Z o
veterán

Ha ez ilyen, milyen lesz a hc mod??

H2O über alles!

(#10272) Snip3r_HUN válasza boogie84 (#10268) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

azért várjuk ki a végét , bf3 béta után is sokat "csiszolt" rajta a dice, valamiért ha egyszer működik hitreg patchekkel mindig sikerül elb@szniuk...

(#10270) LamaCube és ezt a battlelogos 20 layer-ből hoztad össze ??? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#10273) boogie84 válasza F e Z o (#10271) üzenetére


boogie84
veterán

Jó! :C

(#10272) Snip3r_HUN: Valamiért eddig én is pesszimista voltam. Most h pár órácskát játszottam a bétával nekem tetszik. Conquest large-ot alig játszottam. Oda már gyengus a 670 high beállításokon. :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10274) Eddie141 válasza boogie84 (#10273) üzenetére


Eddie141
senior tag

Én is úgy tapasztaltam, hogy kiöregedett a 670-em a szakmából, pedig rendesen meg van tuningolva. Vajon ez változni fog a teljesre? :F

(#10275) Snip3r_HUN válasza boogie84 (#10273) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

nekem is tetszik, csak nem bízom a dice patchgépezetében... bár lehet hogy ez a zh1nt féle trollok miatt maradt meg... :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#10276) blaca83 válasza LamaCube (#10270) üzenetére


blaca83
őstag

Ez a tetováló mester "Boris"? :F :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10277) Firkavadasz válasza Lavidaloka (#10207) üzenetére


Firkavadasz
tag

Csalsz? Akkor rólad is csinálok egy videót, és felteszem a youtube-ra :D ;] ;]

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10278) kriszpontaz válasza haly (#10252) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nnnna. Ennél jobban nem megy mert le kellett butítanom, nem tudtam elmenteni.
Így néz ki:

(#10279) pohár válasza Eddie141 (#10274) üzenetére


pohár
félisten

szerintem biztosan fog :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10280) LamaCube válasza Snip3r_HUN (#10272) üzenetére


LamaCube
addikt

:B :N Egyébként ezek az emblémák a kézi fegyókon is rajta vannak? Mondjuk nekem speciel nem jön be, már kezd elq...lni, mint a cod, hogy minden cicomát fel lehet tenni a fegyóra. Persze az elkészített emblémák nagyon kreatívak. Ja és ez csak az én véleményem. :R

blaca83

Nem, ez Boris Vallejo festőművész. Nem a Boris tatto.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10281) kriszpontaz válasza LamaCube (#10280) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Egyes fegyvereken látszanak, másokon nem. Szerintem felületfüggő. :)

(#10282) aizen92


aizen92
addikt


az a koponya az miaz? dice-os? btw a gyerek úgy küldte hogy szinte nem lehetett lelőni mert kaptuk a fejeseket elég csúnyán.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10283) dejaris válasza Firkavadasz (#10277) üzenetére


dejaris
addikt

A chaten se felejtsd el zargatni, en mar csak ezert sem mernek csalni :DDD

(#10284) Gippo válasza kriszpontaz (#10278) üzenetére


Gippo
senior tag

Ez jobb :C

(#10285) H.Ezredes válasza Eddie141 (#10274) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Már a BF3-ba is ki volt öregedve..... De nekem ott a 680-is gyengusz volt pedig Asus DC2T-om volt 1250 Mhz-en most Asus 770Rendesen húzva GPU: 1306 MHz Memo: 7712 És maxon itt BF4 Betaban lefeszül..... Pedig itt már a REF 780 teljesítményét hozza majdnem.... Egy szarrá húzott GTX 780 is lefekszik szerintem de azért sokat jelent amit az tudna +10-25FPS bizonyos helyzetekben nagyon sokat jelent főleg minimum FPS terén. Én GTX 780-ra szeretnék váltani főleg,hogy Beta alatt MAX grafon 2024 MB-on lefeszül a VRAM fogyasztás ha rárakom Auto beállításra nagyon jól játszható már viszont de ott is 1999 MB fogy... ott a FOV-ot tolom csak föl 120-ra és jelenleg így játszok most.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#10286) lofagi válasza aizen92 (#10282) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem az a nemesised lesz :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10287) kriszpontaz válasza Gippo (#10284) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Alig bírom menteni, küszködik vele a BL.

(#10288) Neoteric válasza H.Ezredes (#10285) üzenetére


Neoteric
addikt

Megérte amiatt az 50mhzért váltani? GTX680 ~ GTX770

PSN: ne0teric_sAN

(#10289) sixpak


sixpak
nagyúr

Fantasztikus alkotások, le a kalappal itt néhány ügyes kezű tag előtt.

Én is csináltam egyet....nem valami jó, de első munkának elmegy. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10290) haly válasza kriszpontaz (#10278) üzenetére


haly
őstag

Kurva jó lett. Nagyon nagy köszi. :R :R Mindjárt jönnek a képek, ahogy a tankon virít :C

(#10291) kriszpontaz válasza Neoteric (#10288) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Persze hogy meg, 7-essel kezdődik :DDD. ;].

(#10292) Stunts666 válasza boogie84 (#10273) üzenetére


Stunts666
őstag

A mai hardverekben nem kell kételkedni. Szvsz. Ha megnézed a Dice-os gameplayeket, sokkal másabb és nincs annyi hiba, mint a betában. Szerintem jóval másabb játékot kapunk teljesként. Olyat meg nem tehet meg még a Dice sem, hogy olyan játékot ad ki ami 100%-ban pörgeti a procit és cseszi kihsználni a 7950-em.

(#10293) Snip3r_HUN válasza aizen92 (#10282) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mintha erről beszélt volna a dice anno , ha pl sokat ölsz, megjelenik a neved mellett egy ikon, ha lesz kommander akkor lesz érdekes mivel utasítást adhat a csapatnak hogy védjenek, az ellenség kommandere pedig utasíthatja őket hogy vadásszanak le.. ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#10294) danati


danati
senior tag

A mai műveim. :DDD

(#10295) Laraxior válasza Snip3r_HUN (#10293) üzenetére


Laraxior
titán

Már squadleaderkent is eleg eletben maradni hogy megmaradjanak a perkek a szakaszomnak, nemhogy még ilyen körözési szarral :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10296) #57919488


#57919488
törölt tag

A BF4 latom atalakult paint szerusegre az oldokles helyett :C :DDD

(#10297) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#10295) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Manhunt :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#10298) gali777


gali777
őstag

Egy ilyesmit/hasonlót valamelyik ügyeskezű embléma mester összetudna dobni? :D A szöveget mondjuk nyilván nem lehet megoldani, de ha valami hasonlót tudnának csinálni az fasza volna :R

(#10299) blaca83 válasza LamaCube (#10270) üzenetére


blaca83
őstag

A rajz alapján pedig egyből rá asszociáltam... :))

MÁS:
Ma láttam pár embert piros,meg mindenféle színű ruhában szaladgálni. :U
Ezt hol lehet állítani? Ki kell perkelni, vagy alapból jár v.mi camo és csak Én nem találtam meg?

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10300) Laraxior válasza Snip3r_HUN (#10297) üzenetére


Laraxior
titán

Amugy szeretek leader lenni... sokkal jobban lehet érezni a fontossagat mint a 3ban.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.