Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88401) daveoff válasza kisza25 (#88397) üzenetére


daveoff
veterán

Sajnálom, pedig nektek szurkoltam. H_Team leader-rel nem egyszerű leszervezni egy meccset, ellenünk is kavart rendesen, utána meg eljátszotta a hattyú halálát...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#88402) techpor válasza Németh Péter (#88386) üzenetére


techpor
tag

Nem azzal van a baj, hogy mi jó vagy mi nem. A játékosok száma a gond az előző felvetésnél inkább.
Az a legnagyobb baj a 2. VH feldolgozásával vagy egy későbbi háborúval ami nem modern harcászat, hogy a jelenlegi kis pistiket mivel veszed rá, hogy ne hagyják ott a játékot? Ott nincs mbt low meg soflam guided/staff shell tank a domb oldalról. Vagy a járművek lesznek teljesen lebutítva kb. hogy a szegény ártatlan kis inf 3 kemphely változtatása közben ne pusztuljon ki, mint a dinoszauruszok vagy akkor számolniuk kell, hogy nem lesz népszerű a játék olyan mértékben. Lehet a kezdeti bevétel meglesz, de annak meg megint nem lesz értelme, hogy fél év után a szerverek nagy részén pangás van, mert senki sem talál magának sikerélményt. 4ben is rengeteg sírás van holott ettől egyszerűbb multis játék szerintem még a piacon sincs. Akkor még ott van az a része, hogy a fegyvereket hogyan balanszolják, reskin lesz a fegyverek nagy része vagy nem? Hogyan unlockolod ki ha nem? Frakciónként változik? Kicsit eltérő fegyók voltak abban az időben. Meg akkor ott vannak a járművek. Ezeket reskinnel oldják meg? Véleményem szerint ha igen az a legnagyobb baromság lenne, de hát ugye tudjuk.. kis pistiknek kedvezni kell sajnos. Ha meg nem lesz érdemlegesen megkülönböztetve xy fegyver, jármű akkor mi értelme van? Skin az egész és kész. Látványban jó játékélményre megint gagyi.

(#88391) S1M0N: senki vesz bfet tudjuk. Csak valahogy már 2 hónappal a megjelenés előtt para van a legtöbb embernél, hogy akkor hol érdemes előrendelni, hogy a megjelenés napján már játszható legyen akár a lassabb net miatt, és ne a megjelenés napján szállítsák ki... /nem feltétlenül neked szól, de valahogy ezt olvasni mindig, hogy én többet nem, aztán az az ember sír elsőnek, hogy ő megmondta mekkora szar lesz a játék. kicsit érdekes/

(#88396) eugabesz: lehet kellene egy normális vezető akkor nem a csapat élére?

[ Szerkesztve ]

(#88403) FollowTheORI válasza techpor (#88402) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

BFnél nincs egyszerűbb multi? :Y

Na ilyet se olvastam még... :)

Egy két játékmódban publicon nekem pont a fordítottja látszik... túl komplex egyeseknek a feladat. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88404) techpor válasza FollowTheORI (#88403) üzenetére


techpor
tag

Mész nyomod a gombot ölsz. lmgvel eltalálsz bárkit messziről is.
Smaw semmit sem esik szinte ha valaki egy helyben van biztos a találat, mbt low/staff shell no comment, guided/tow soflammal no comment.

Millió dolog van amihez semmi tehetség nem kell és adja rá a pontokat ami sikerélményt nyújt meg az ölés is összejön simán ha 2-3 ilyen ember van akik a sarkon vagy egy domb mögött várnak rád, és nem 2-3 hanem 6-7 is simán van.
Egy 2 VH-s játék ezért is érdekes lehetne, ezeket a játékosokat hogyan tudják megtartani, mert bevonzani nem nehéz "apuci zsebe" sok mindent kibír, de megtartani hogy fogják tudni vajon..
ha ez lenne a következő rész szerintem 1,5 év múlva már jönne is ki a bf2143 hogy a sok noskill fegyverrel visszacsábítsák az embereket akiket a 2. VH-nál levesztettek. Active radar AA camp a bázison? oóóó nem igazán.

[ Szerkesztve ]

(#88405) stoon válasza techpor (#88404) üzenetére


stoon
őstag

az a baj hogy te most a fegyverekről hadoválsz NEM a játék komplexségéről! ennél fogva lehet hogy nem érted a játék összetettségét! amúgy nem egy realitás elmélet a játék de ezt sokan az általad említett noskill fegyverekkel sem tudják végrehajtani! u.h. bátran kijelenthetem a bf bonyolult játék! ez persze köszönhető a sok no skill fegyvernek melyekkel jobban el vannak foglalva mint pl egy egyszerű pont elfoglallása/megtartása/védése !

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#88406) techpor válasza stoon (#88405) üzenetére


techpor
tag

Ameddig olyan fegyverek/eszközök vannak a játékban ameddig azok elvégzik helyetted a dolgokat (pl. rpgnél számolni azzal hova kell lőni miközben mozog az ellenfél /vagy akár csak messzebb van és emelni kell az esési szög miatt/ és nem is használják sokan, mert nem éri meg a belefektetett energiát ahhoz képest, hogy egy smaw nem sebez sokkal kisebbet miközben alig esik és még hamarabb is odaér, az mbt lowról már nem is beszélve) addig miért várjuk el az emberektől, hogy felfogják mikor hova érdemes menni, mit miért érdemes foglalni és mit miért érdemes feladni esetleg azért, mert máshol esetleg többet nyer vele a csapat? Értem én, hogy komplexségről beszélsz csak felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#88407) stoon válasza techpor (#88406) üzenetére


stoon
őstag

csak a hozzáállásod felesleges! az ilyenek CODoznak! csak van pár aki áttéved bfre mert megteheti! :O mindenki maradjon a kaptafájánál!

(#88408) techpor : valakinek azt is kell csinálni! :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#88408) techpor válasza stoon (#88407) üzenetére


techpor
tag

"ilyenek codoznak"
OK :DDD

(#88409) Prosector válasza techpor (#88406) üzenetére


Prosector
addikt

A smaw sem csinal meg helyetted semmit, csak konnyebb vele loni, mert pontosabb.

Ha ettol a smaw mar noskill, noob szar fegyver, akkor ace23-at se hasznaljon senki, mert pl. az aek-hez kepest szinte nincs recoilja es a benak is tudnak vele loni, mig az aek-hoz skill kell.

Nem biztos, hogy jo az a korrelacio, hogy aki konnyebben kezelheto fegyvert hasznal, az automatikusan hulye a jatekhoz...mert a postodbol kb. ez jott le...

(#88410) techpor válasza Prosector (#88409) üzenetére


techpor
tag

Arról beszéltem, hogy ameddig egy rpg-vel sokkal többet kell gépészkedned pl. egy smawhoz képest addig ez a sebzésben nem jelentkezik tehát nem feltétlenül éri meg használni. És a smaw-ot az rpg-hez képest egyszerűbb használni, igen.

[ Szerkesztve ]

(#88411) Bjørgersson válasza techpor (#88410) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pont ezért szeretem a SMAW-ot, sokkal könnyebb vele kiszedni a sok pálya szélén fekvő gyökeret. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#88412) Prosector válasza techpor (#88410) üzenetére


Prosector
addikt

Meg arrol is, ami az elozo postom utolso mondata.

(#88411) kovy29: kovy, te nem mbt-low-os vagy? :D

[ Szerkesztve ]

(#88413) techpor válasza Bjørgersson (#88411) üzenetére


techpor
tag

Azokra én a numpadra betenném a kill bindet :D 1. kemper num1, 9. num9 :DDD villognának, mint csben a camp jelző aztán megy a num4

(#88414) Bjørgersson válasza Prosector (#88412) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt csak Lockerre viszem, ha már nagyon unom magam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#88415) Prosector válasza Bjørgersson (#88414) üzenetére


Prosector
addikt

Akkor biztos szeretnek... :D

(#88416) Bjørgersson válasza Prosector (#88415) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én meg a sok AEK, FAMAS, shotgun pr0t szeretem, úgyhogy nem érdekel. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#88417) Prosector válasza Bjørgersson (#88416) üzenetére


Prosector
addikt

Te mivel mesz, ha medic vagy? Vagy engi/mbt low only? :D

(#88418) Bjørgersson válasza Prosector (#88417) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mostanában ACE 23-mal, jól jön az a + 5 lövedék. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#88419) Prosector válasza Bjørgersson (#88418) üzenetére


Prosector
addikt

Az noob puska...még a golyo is tobb benne... :DDD

(#88420) gali777


gali777
őstag

Mindig az az aktuális noob fegyver amivel megölnek. Kész, vita lezárva ;] :DDD

(#88421) Bjørgersson válasza Prosector (#88419) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az lehet, de én Lockeren csak az előbb említett három variációval találkozok. :D Pedig néha még lenne is kedvem felmenni egy-két körre, de hát így... :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#88422) Prosector válasza gali777 (#88420) üzenetére


Prosector
addikt

Ez alapigazsag! :D

(#88421) kovy29: most kerestem mbt-law only szervert, de nem talaltam :D

(#88423) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jól értelmezem, hogy nem dupla xp van, hanem 4x-es :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#88424) Prosector válasza kisza25 (#88423) üzenetére


Prosector
addikt

Sztem igen.

(#88425) Bjørgersson válasza kisza25 (#88423) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pontosan.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#88426) kisza25 válasza Prosector (#88424) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

amúgy visszanéztem a meccset és többször is mondtátok zavodon, hogy a LAV, közben az teherautó volt:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#88427) Prosector válasza kisza25 (#88426) üzenetére


Prosector
addikt

Jah...targyi tevedesek voltak boven...visszanezve kiderult sok ilyesmi...nem vagyok nagy jarmuves, de jobb, mintha a lockeren mondtam volna... :D

A lav a gepagyus teherauto :D

De amugy teljesen jo korok voltak, bar lehet kevesebbet kellett volna pofaznom :D

[ Szerkesztve ]

(#88428) guftabi96 válasza kisza25 (#88423) üzenetére


guftabi96
addikt

Bezony.
Most kell használni a 200-as boostot. Adja az xp-t rendesen.

#KeepFightingMichael

(#88429) #35434496


#35434496
törölt tag

Mőszjő hüllő merre járt tegnap este??? :D

(#88430) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali , most előszőr porbálom win-10en elindítani a játékot és ezt irja ki

Origin could not start up (-5ffdfff8): The Origin installation couldn't be found.

ötletek ?

(#88431) FollowTheORI válasza nepszter1 (#88430) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valami hiányzik (újratelepítés)... vagy az UAC bezavar, kapcsold ki.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88432) stoon válasza nepszter1 (#88430) üzenetére


stoon
őstag

próbáld az asztali ikonról indítani vagy az originből!

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#88433) Bjørgersson válasza nepszter1 (#88430) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#88434) nepszter1


nepszter1
addikt

Na most meg ilyet kaptam

Error

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'nepszterr' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe

(#88435) kisza25 válasza nepszter1 (#88434) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

telepítsd fel a punkbustert, aztán frissítsd, aztán pb servise-t telepítsd fel és futtasd le
gondolom wint újraraktad bf4-et meg nem telepítetted újra

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#88436) nepszter1 válasza kisza25 (#88435) üzenetére


nepszter1
addikt

Igen , köszönöm ez volt a végső megoldás :R

(#88437) daveoff válasza guftabi96 (#88428) üzenetére


daveoff
veterán

200-as boost?? Az meg milyen, én csak a 25/50-est ismerem....:((

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#88438) zzola válasza daveoff (#88437) üzenetére


zzola
félisten

25/50 helyett 200 van. :DDD

(#88439) }{3@Đ$}{0ot válasza daveoff (#88437) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Kulákéknál van 200-as is :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#88440) dokee78


dokee78
félisten

Írja a BL hogy first 4x XP remélem ez alatt azt értik,hogy mivel befejezték a támogatást így már nem duplaXP hétvégék lesznek,hanem 4x-esek.

(#88441) Snip3r_HUN válasza dokee78 (#88440) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A dupla xp hétvégék is csak arra voltak jók hogy kétszer annyi agyhalott legyen a szervereken.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#88442) Prosector


Prosector
addikt

Gondolom, kozulunk mar nem sokan vannak, akik még nem 140-esek.

(#88443) #35434496 válasza Prosector (#88442) üzenetére


#35434496
törölt tag

Jelen. :D

(#88444) dokee78 válasza Prosector (#88442) üzenetére


dokee78
félisten

cSAK 128

(#88445) Prosector


Prosector
addikt

Irta itt nemreg meg vki, hogy csak 139-es, szoval eddig 3-an vagytok, ugyhogy a "nem sokan vannak" -ba sztem belefertek :D

Amugy nekem is nemreg lett csak meg kb 900 oraval, de en hulye vagyok a jatekhoz :D

[ Szerkesztve ]

(#88446) zzola válasza Prosector (#88445) üzenetére


zzola
félisten

Én is a noob-okat erősítem, béna kezdő vagyok...

(#88447) Gyula84 válasza zzola (#88446) üzenetére


Gyula84
veterán

rajtad ez se segít, hogy meglegyen :P ;] sok kell neked még úgy rémlik? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#88448) zzola válasza Gyula84 (#88447) üzenetére


zzola
félisten

1 hete kezdtem, szerinted? Bár én lesz@rom a szinteket, inkább minél több dogtag legyen a zsebben... :DDD

(#88449) Prosector válasza zzola (#88446) üzenetére


Prosector
addikt

Te jol jatszol, Zoli, csak lehet még szoknod kell a gamepad utan a kb/mouse kombot.

(#88450) zzola válasza Prosector (#88449) üzenetére


zzola
félisten

Hát elég furcsa , ja...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.