Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38922) iMaverick válasza Olympos (#38904) üzenetére


iMaverick
addikt

Bármi, amit ilyen VPN-es trükkel csinálsz, ha nem is illegális, de legalábbis megkérdőjelezhető a helyessége...

Amúgy idézet a PH! ÁSZF-ből:

„Warez”: a szerzői és szomszédos vagy egyéb vagyoni jogok (vagy általában jogszabályok) által védett bárminemű szoftver / adat / képanyag / hanganyag / filmanyag / stb. jogosulatlan használatának elősegítése (információ megadásával, linkeléssel, bárhogyan); segítségkérés, használatra buzdítás (például: szoftver illegális regisztrációjához, működéséhez szükséges kód vagy azt kijátszó eljárás; elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez, fájlcserélő oldalak meghívói).

Kivastagítottam a lényeget... Az meg hogy itt a PH-n is vannak ilyen topic-ok? Ezzel két bajom is van:
1, nyilván nem várhatjuk el az admin-októl, hogy "mindent" nézzenek...
2, felteszem azért más, jóval legálisabb dolgokról is folyik ott eszmecsere, mint hogy lehet átverni a játékcéget azzal, hogy más IP-t mutatok nekik, mint ahol ténylegesen vagyok...

(Megj: eredetileg a torrent-et sem arra találták ki, amire manapság a többség használja.)

Ez a céges proxy meg külön vicces: gondolom a multi belső számtech szabályzata tiltja az ilyen jellegű felhasználását a céges netnek. Mellesleg nem hiszem, hogy azért fizetnének az alkalmazottnak, hogy ilyen netes vásárlásokkal üsse el az idejét. (Ha mégis, akkor kérek egy telefonszámot, mert nekem oda át kell igazolnom. :DD )

Amúgy meg: azzal nincs semmi baj, ha valakinek van rá pénze/ideje, hogy "átruccanjon" Mehico-ba és ott vegyen BF4 Premium-ot. Ez valóban nem törvénytelen.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.