Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#364) Laraxior


Laraxior
titán

Na, megnéztem én is a videot végre itthon, nagyban, nem csak telefonon.

-A napsütés az már most az agyamra megy, hogy semmit sem lehet látni.
-Egész jónak tűnik a single rész is, ha nem tesznek bele olyat mint ami a mostaniba is van, ami ellehetetleníti, hogy időn belül nyomkodd "X" gombot...
A helikoptert egy balfasz vezette... :DDD
Ha levágják az ember lábát, az utána nem sántikál sehova, még liter morphiummal sem :D
Jó dolog ez a fedezőtűz, amíg megkerülte a taknyokat a házban.

Tetszik, sok újat úgyse tudnak már mutatni sem grafikailag, sem jármű-ügyileg. Esetlegesen bele lehetne tenni, egy szőnyegbombázást, az eléggé látványos. Oldalkocsis motort, ahol az oldalkocsin van valami nagykaliberű fegyver...stb. Gondolom fantáziája lesz a fejlesztőknek is.

Amúgy azzal is meg leszek elégedve ha "DLC"-ként adják ki, nekem megfelel a mostani is azzal a pár hibával ami van benne...

BF2 nagyon adta, BC2 nem, BF3 megint igen, remélem a BF4 is fogja, mert akkor nem tudom mivel fogok gamelni :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.