Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26451) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Eredeti játékkal nem tudok továbbjutni azon a részen amikor a létráról leesett a fószer és haldoklott! :W Bugos ****

(#26452) SkyS1gn válasza raggg (#26450) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor is fasza volt, jó szerókat is dobált be, ment minden.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#26453) wolf13 válasza Patrick (#26443) üzenetére


wolf13
őstag

Szedd le a bf4 editort azzal menni fog.

(#26454) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#26455) Marcsel válasza ->Raizen<- (#26451) üzenetére


Marcsel
tag

az nekem is bugos :D alt+f4 :D :)) :)) :DD

Csak a végén lesz vége

(#26456) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#26457) zack válasza @rglaaf (#26454) üzenetére


zack
nagyúr

Kemény. :DDD Valószínű, hogy ő pro, és nem csíter. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26458) kriszpontaz válasza ->Raizen<- (#26451) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem meg resetelte a játékállás mentésemet, így kezdhetem a Single részt elölről (ha lesz kedvem).

(#26459) Mappa


Mappa
addikt

Összesen 26 killem van ACW-R-el mivel tegnap szereztem meg.

Egy kört toltam vele idáig és 23% accuracy-t lőttem össze vele battelreport szerint. Ha megnézem a fegyvereimnél ott meg 18,5 % van.

Utálom matek!!! de itt most wtf van?

nem kötelező megadni

(#26460) Patrick válasza wolf13 (#26453) üzenetére


Patrick
addikt

Köszi! :R

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#26461) pelenka35 válasza SkyS1gn (#26444) üzenetére


pelenka35
őstag

El se indul tableten.

Gamertag:Rob3rt75

(#26462) Plezs21


Plezs21
tag

Jah, hogy mostmár Paracel is crashel 5 perc után? Oké...

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#26463) Gippo válasza FollowTheORI (#26446) üzenetére


Gippo
senior tag

Live.. die... repeat... Kenny McCormick :DDD

(#26464) fogirobi


fogirobi
senior tag

Ezt a cigány játékot mostmár! Végre van egy jó köröm Lockeren, csapat elsőként, 26 3-as stattal pörgetem, pont fordítjuk a kört, erre megfagy az egész, én megyek tovább, de az összes enemy, csapattárs egy helyben áll, majd 10 másodperc múlva kilép magától a játék és azt írja ki, hogy could not join server!
Kurva jó mondhatom! Persze utána ráfrissítek a serverre és ott van mindenki csak engem dobott ki...
Only in Battlefield!

[ Szerkesztve ]

(#26465) r00r1 válasza fogirobi (#26464) üzenetére


r00r1
aktív tag

A politikailag korrekt megfogalmazás: ezt a roma játékot, vagy ezt a kisebbségi játékot :DDD

(#26466) S1M0N válasza r00r1 (#26465) üzenetére


S1M0N
senior tag

A politikusok is cigányoznak, szóval mindegyik szinonimát használni lehet. :DDD

(#26467) r00r1 válasza S1M0N (#26466) üzenetére


r00r1
aktív tag

Jóvanna, nem kötekedésnek szántam :DDD :DDD

(#26468) Xaels válasza fogirobi (#26464) üzenetére


Xaels
félisten

És mi van ha ez esetben nem a játék hanem a neted sz@rt be? Bőven elég egy IP váltás némelyik szolgáltatónál és szétkapcsol.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26469) #02119936


#02119936
törölt tag

A matle patch vajon még jobban elszarja a programot, vagy helyre hozza, mert valójában arra lett programozva :F
Lehet addig hanyagolni kellene ezt a fajta "kikapcsolódást".

[ Szerkesztve ]

(#26470) Remi1234 válasza Xaels (#26468) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Szerintem is előfordulhat. A sors iróniája, hogy én is életem legjobb statjával (19-2) szálltam el erről a pályáról és eltűnt a statom. És akivel chaten beszéltem őt szintén kidobta ugyanakkor.. A UPC mostanában rendetlenkedik, de azért érdekes, hogy a map ugyanaz, csak nekem boxon.

PSN ID: RemiFungus

(#26471) Xaels válasza #02119936 (#26469) üzenetére


Xaels
félisten

Nem arra lett programozva. A BF4 alapvetően DX11-re van fejlesztve, a Mantle külön álló projekt amit a DICE és az AMD közösen fejleszt a BFezért is utólag kapja meg a támogatást, de az sem teljes értékű. Gyakorlatilag amivel drasztikusan gyorsabb lenne abból szinte semmit nem fogunk érezni.

(#26470) Remi1234: anno amikor még T-s netem volt és sokat COD4-eztünk, warokkal meg minden egyébbel mindig elszálltam éjfélkor mert akkor volt IP kiosztás és mindig elment a net annyira, hogy kivágjon a játék.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26472) devilinsid3 válasza Mappa (#26459) üzenetére


devilinsid3
addikt

az accuracy a reportban mindenre vonatkozik (vagy csak acw-r el mentél?)

(#26465) r00r1: a cigányozásban mi a sértő vagy politikailag nem korrekt? ők cigányok kész.. ha egy afrikait lefekázol abban sincs semmi, mert feka.. ez megint a "sértődjünk be mindenen" kategória kb. vagy ha téged le "magyaroznak" vagy le fehéreznek a feketék akkor is sértődjünk be? :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#26473) r00r1 válasza devilinsid3 (#26472) üzenetére


r00r1
aktív tag

Isten ments, én csak szórakozni próbáltam, nem jött át, hagyjuk ennyiben. Semmi mögöttes szándék nem volt benne.

(#26474) RichieTri válasza devilinsid3 (#26472) üzenetére


RichieTri
senior tag

+1

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#26475) Def26


Def26
félisten

Létezik, hogy ingyenessé tették a chine rising dlc -t mindenkinek? :F

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26476) gali777 válasza Def26 (#26475) üzenetére


gali777
őstag

Nem :D

(amúgy nem tudom, de nem hiszem :) )

[ Szerkesztve ]

(#26477) kriszpontaz válasza fogirobi (#26464) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem ez folyamatosan megvan, csak hibakódot sem kapok meg semmit, de csak én fagyok ki.
Only at UPC!!! Ilyenkor router/kábelmodem restart és általában 3 kört végig tudok nyomni, amíg nem jön egy Win 8.1 memory flood és azért fagyok ki. Battlefield 4 - én így szeretlek!

(#26478) Def26 válasza gali777 (#26476) üzenetére


Def26
félisten

"Öt nap múlva minden Battlefield 4 játékos számára elérhetővé válik a multiplayer módot új pályákkal, járművekkel és egy játékmóddal bővítő China Rising"

[link] facebook -on ezt írja az ea.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26479) @rglaaf válasza Def26 (#26475) üzenetére


@rglaaf
veterán

még ez az ár is magas érte... ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#26480) devilinsid3 válasza Def26 (#26478) üzenetére


devilinsid3
addikt

5 nap múlva 17.-e ami azt jelenti, hogy megjelenik a China Rising, azaz elérhető lesz minden játékos számára (már akik megveszik vagy különböző Editionben megkapták) :)

az EA meg az ingyen osztogatás? na persze :D álmodj csak királylány :U

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#26481) Xaels válasza Def26 (#26478) üzenetére


Xaels
félisten

Arra értik, hogy onnantól mindenki játszhat vele(aki megvette valamilyen formában) nem csak a Premiumosok meg az XONE-osok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26482) raggg válasza Xaels (#26481) üzenetére


raggg
senior tag

Jesszoké tehát le*patták az összes LE-t vevőt? :D

ragklaatPS

(#26483) Def26 válasza Xaels (#26481) üzenetére


Def26
félisten

Hát akkor szarjanak sünt. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26484) errorcode06


errorcode06
őstag

Mivel csak limited(ahhoz is van) meg deluxe verziókat lehetett nálunk kapni, ezért ez szerintem nem egy nagy cucc... hogy máshol mi a helyzet, nem érdekel...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#26485) Csavez™


Csavez™
veterán

Csináltam egy kis fps videót! :D

(#26486) DokiBaxxi válasza Csavez™ (#26485) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Mehetünk BF-ezni? (baxxi vagyok) :DD

Am jó vidi :K

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#26487) Ch4r0n


Ch4r0n
tag

Sziasztok!
Írtam már egy párszor a fórumra meg figyelgetem is. Úgy látom egész jó közösség alakult itt ki a prohardveren!

Szívesen játszanék több magyarral a jövőben, mert úgy érzem elég tapasztalatot szereztem már a BF-ben és mindent ki unlockoltam már, szóval bármi tudok lenni ami csak kell egy squadba, elég jól űzök minden posztot.

Úgy érzem egy összeszokott magyar squaddal többet lehetne nyerni, meg nagyobb sikereket lehetne elérni, arról nem is beszélve, hogy honfitársakkal azért jobban is szeretek együtt játszani, meg lehetne kommunikálni.

Esetleg vannak itt mások akik jönnének játszani? Vagy egy klán ahová van felvétel? Mondjuk már egy állandó ts3 szoba is jó lenne, illetve ha vannak itt ilyen közösségi programok amikor összeröffentek abba is szívesen részt vennék.

Két barátommal játszom rendszeresen, az egyik kb olyan szinten van mint én, a másik most kezdte a játékot ezért még nem annyira profi, még ismerkedik a játékkal.

Vegyetek fel friends-nek akár ha csatlakoznátok hozzánk, akár ha egy már kialakult csapatba beférünk. Köszi!

Végül a referenciám: Ch4r0n666

(#26488) Marcsel válasza Csavez™ (#26485) üzenetére


Marcsel
tag

az úgy elég hard :)) :)) :)) :))

Csak a végén lesz vége

(#26489) Laraxior válasza Csavez™ (#26485) üzenetére


Laraxior
titán

:Y Azt a szégyent, nagyon pöcc :C

Nem fogy el a vram, ekkora felbontáson? :F Nekem simán megette a 2GB ramot, ráadásul az még BF3 volt, és a felbontás is csak (1680x3)x1050 volt :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26490) bandi0000


bandi0000
nagyúr

valaki magyarázza már el nekem, hogy csatlakozok a szerverre, a pálya ami megy a chine rising, valamikor beenged, valamikor meg at írja hogy vegyem meg

Cshavez: Undorító ez :D Milyen Pocival nyomultál?

Laraxior: Hogy fogyna el? Quad SLI 680, tehát 4*2 giga :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#26491) lofagi válasza Csavez™ (#26485) üzenetére


lofagi
addikt

Agyalok én is egy 3. monitoron, hogy az mekkora feeling lehet, de ez a videó nagyon nem győzött meg arról, hogy nekem kell a 3. is. Biztos szép meg jó, de hogy ezzel lehessen is rendesen játszani, nem tudom. SLI/Crossfire már kötelező lehet egy ilyen 3as megoldáshoz. Vagy legalábbis erősen ajánlott. Főleg, ha ilyen részletességgel akar játszani valaki. De mégis, valahogy nem jött át nekem most a musthave érzés.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#26492) X Factor válasza bandi0000 (#26490) üzenetére


X Factor
addikt

Gondolom nincs DLC-d, de ha sima bf4 map megy akkor beenged.

Make things work

(#26493) Csavez™ válasza lofagi (#26491) üzenetére


Csavez™
veterán

A videóban nem kapcsoltam be a Flawless Widescreen-t,azzal a progival nagyon jól be lehet kalibrálni a szélső monitorokat!
..ha egyszer kipróblód,többet nem játszol 1 monitoron..

(#26494) Csavez™ válasza Laraxior (#26489) üzenetére


Csavez™
veterán

4x4GB :N
bandi0000: Katt a nevemre.

xFLOWEx : Full víz minden.

[ Szerkesztve ]

(#26495) xFLOWEx válasza Csavez™ (#26485) üzenetére


xFLOWEx
tag

latom te is triple monitorral kuldod akarcsak jomagam :) gratula a szetthez, bar en nem voltam elegedett az sli teljesitmeny skalazassal a jatekokban nem beszelve a tobbirol(zaj, hotermeles, fogyasztas) de kivanom a legjobbakat hozza.. par vidijom azota kicsit atalakult a konfig :) )

[ Szerkesztve ]

(#26496) Xaels


Xaels
félisten

[link] kezdek végre formába jönni.

Hamarosan feltöltök egy kis Zavod Obliteration-t. Ritka jó kör volt, mármint élvezetes. Ide-oda ment a bomba és csak 1-el nyertünk mire lejárt az idő.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26497) DieHard válasza lofagi (#26491) üzenetére


DieHard
senior tag

Épp ezt akartam irni. Nagyon nem fogott meg a technika. Szép a cucc grat hozzá Cshavez, de ez nekem nagyon nem jön be. :R

(#26498) Laraxior válasza bandi0000 (#26490) üzenetére


Laraxior
titán

Hiába az SLi, a ramokat nem adja össze. De 4GB-os GTX680-ak így már értem.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26499) xFLOWEx válasza lofagi (#26491) üzenetére


xFLOWEx
tag

Tokeletesen jatszhato, es mas ele ulni, mint videorol nezni.Tudom nekem regota igy van a rendszer es nem szivesen mennek visszafele.... :U Mindenesetre hatranyt nem szenvednel vele :)

[ Szerkesztve ]

(#26500) xFLOWEx válasza Csavez™ (#26493) üzenetére


xFLOWEx
tag

BF4 eseten max singleplayerben johet jol a progi hasznalata, mivel nativ support van eyefinityre/surroundra . Nem tudom mire celzol hogy a szelso monitorokat jol be tudod allitani flawless alatt, de kivancsi lennek komolyan mire gondolsz.... :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.