Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26151) blaca83 válasza kisza25 (#26149) üzenetére


blaca83
őstag

Amennyire csak lehet azért csak tönkreb@sszák ezt a játékot... :C

"Levolution" az van, de a Battlefield hangulat teljesen eltűnik és egy játszhatatlan sz@rkupac lett az egész. Köszi DICE. :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#26152) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#26149) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A UCAV és a SUAV erősen emlékeztet az elég gyenge moh warfighterre... Kicsit újragondolva és már egyszerre nálad van, nem killstreak alapján... Legközelebb majd Nuke Launcher-t adnak ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#26153) bul07 válasza kisza25 (#26149) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó az :)
Ha mozog a jármű és nem egyhejben lődöz nehezebb telibe vágni vele és már akkor nem sebez akkorát, ha meg fák közöt mozog a jármű akkor meg főleg mert hozzáér a fához már el is pukkan

De amúgy a járművesre is lehetne írni, hogy azért megy járművel mert....

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26154) MrBrook


MrBrook
aktív tag

srácok, valaki tapasztalt olyat, hogy 7790es videókarinál multiban csak 40-50%-on megy?

esetleg más kariknál 77** tól felfele tapasztalt e valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#26155) gali777 válasza Snip3r_HUN (#26152) üzenetére


gali777
őstag

Majd kapunk tactical nuke-ot, mint a crysisban :DDD

(#26156) ingalls válasza fletoka (#26148) üzenetére


ingalls
senior tag

Dehogy lett bannolva:) Csak abbahagyta, megváltoztatta a nevét, gondolom, hogy ne ostromolják, hogy miért nem játszik. Ja, és nem ő volt a legjobb játékos. Csak nézd meg, hogy hogy elverték őt és a francia élvonalbeli csapatát (akkor még 6kNtoucH) a mi kis Rockosaink, akik statok alapján meg se közelítik jika bácsi összepubolt skilljét. De ne érts félre, nagyon jóeszű egyerek. IKAHO is az, iszonyat durva, hogy milyen reflexeik és szemük van a pályán. De mit sem érnek a mi kis jókedvű magyaros virtusunk ellen. Bírtam, amikor a magyar csapat az USA-t infantry cup-on a végén már trollkodásból rakétával lőtték:)

(#26157) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Van battlelog

(#26158) fletoka válasza ingalls (#26156) üzenetére


fletoka
tag

Köszi az infot,amúgy te is warozol vagy csak szereted követni az eseményeket?

(#26159) RichieTri válasza ujlakany1993 (#26157) üzenetére


RichieTri
senior tag

pont akartam irni :D

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#26160) #02119936 válasza ujlakany1993 (#26157) üzenetére


#02119936
törölt tag

Az van. plugint nektek frissített? B@szik mutatni a pinget. már sokadszorra. :((

(#26161) ujlakany1993 válasza #02119936 (#26160) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Nincs plugin frissítés nálam.

(#26162) X Factor válasza MrBrook (#26154) üzenetére


X Factor
addikt

Ilyen általában akkor fordul elő, ha a proci nem képes "kihajtani" az adott VGA-t.

Make things work

(#26163) ingalls válasza fletoka (#26158) üzenetére


ingalls
senior tag

Van esl accountom, de nem igazán engedhetem meg magamnak, hogy ennyire komolyan vegyem a játékot. Amikor játszottam, jól ment, csak a csapatrutin hiányzott nagyon. War-on is ész nélkül mentem előre. Döntöttem az embereket, de taktikai szempontból nem volt bennem köszönet:)
A meccseket szeretem nézni és van pár aktív ismerősöm is.

(#26164) eszakas válasza #02119936 (#26160) üzenetére


eszakas
senior tag

Nálam mutatja a pinget.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#26165) #41133696 válasza F e Z o (#26133) üzenetére


#41133696
törölt tag

Alapból nálam így indul:

(#26166) fletoka válasza ingalls (#26163) üzenetére


fletoka
tag

Ismerös a helyzet:D

(#26167) RichieTri válasza #02119936 (#26160) üzenetére


RichieTri
senior tag

F5
es maris latod a pingeket. eddig is csak igy mukodott nalam :S

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#26168) Def26


Def26
félisten

Tud valaki linkelni olyan oldalt ahol a tank páncélzatát részletesen elemzik? Gondolok itt a leggyengébb pontokra pl.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26169) #02119936 válasza RichieTri (#26167) üzenetére


#02119936
törölt tag

Csak nálad.

(#26170) RichieTri válasza #02119936 (#26169) üzenetére


RichieTri
senior tag

mikor bejon az oldal pingek nelkul,utana ha nyomok egy oldal frissitest mar adja is a pinget
, nalad nem?

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#26171) Gyula84 válasza RichieTri (#26170) üzenetére


Gyula84
veterán

nálam alapból mutatja teszem hozzá MOST :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#26172) devilinsid3 válasza eugabesz (#26110) üzenetére


devilinsid3
addikt

jó, de ti mindenkit kidobtok aki nektek nem tetszik.. az a gyerek aki szid valakit lehet 100x annyit tesz a körben azért, hogy a csapata nyerjen, mint az aki kussban van, de csak kempel, de azt sem hinném, hogy egy szerver hírneve azon múlva, hogy ki mit csinál a chatben.. én kurvára leszarom más mit beszél ott
amúgy is ha nem tetszik a chat lehet mutezni adminként vagy hideolni a chatet és kész..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#26173) lofagi válasza devilinsid3 (#26172) üzenetére


lofagi
addikt

Lehetne feszegetni ezt a témát, hogy melyik a jobb. Nyilván senki nem akar olyannal játszani aki csak a chatet spammolja. A kettő épp olyan fontos egy jó játék szempontjából. Amúgy játékosként nem túl célszerű hideolni a chatet még mindig írnak sokan infókat is oda. Nem tudom az esetet, hogy épp ki lett kidobva, de tény, hogy nem egy szerón voltam ahol az admin elfelejtette, hogy tulajdonképpen miért is van ott valójában. Élni kell a lehetőségeivel és nem visszaélni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#26174) X Factor válasza Def26 (#26168) üzenetére


X Factor
addikt

Ez nem WoT, nem hiszem h. külösebb jelentősége van. Vagy csak figyelmetlen voltam, de én is lőttem direkt már hátba/szemből/fennről...alulról ;] és emlékeim szerint ugyanannyit sebeztem.

Make things work

(#26175) Laraxior


Laraxior
titán

és itt mit kell csinálni? :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26176) errorcode06 válasza Laraxior (#26175) üzenetére


errorcode06
őstag

Bannoltasd ki magad, aztán vedd meg még egyszer a játékot prémiummal együtt.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#26177) Chrys_ válasza Laraxior (#26175) üzenetére


Chrys_
addikt

Le kell tolni 1 kör áriát.

(#26178) Enton válasza X Factor (#26174) üzenetére


Enton
addikt

Elméletileg van a játékban jármű sebzés "térkép", de tanknál én sem véltem felfedezni ilyet, bárhonnan lövöm 24-26-os sebzés.
De pl helinél jól látszik a fülke és farok résznél a különbség becsapódásnál, hisz farok találat esetén rögtön mozdulatlanná lehet lőni a helit így könnyen nekimegy valaminek vagy javítás híján lezuhan, ha nincs túl magason.

(#26175) Laraxior:

Lehet még maga a DICE sem tudja, még brainstorming alatt.
Egyébként mit ad, ha megszerezted?

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26179) X Factor válasza Enton (#26178) üzenetére


X Factor
addikt

No a heliset nem is tudtam, bár ott meg nehezebb kontrolálni h. a találat hova menjen.

Make things work

(#26180) Laraxior válasza Enton (#26178) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom mit ad, elvileg ott a China Rising-os logo alatta, de ha ráviszem az egeret akkor azt írja, hogy ismeretlen :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26181) Enton válasza Laraxior (#26180) üzenetére


Enton
addikt

Akinél látszik az a kiválasztott!

(#26179) X Factor:

RPG-t, M320-at, heetseeker-eket, talán tényleg jól kell ellőni, hogy akarva találjanak farok részt.
De Tv, leser guided rakétákat elég jól lehet terelgetni.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26182) fuvi válasza Def26 (#26168) üzenetére


fuvi
senior tag

(#26183) Ybron válasza kissadam22 (#26091) üzenetére


Ybron
senior tag

Bill + egér és ha olyan na helyzet akkor csak bill.
Ezt nézd meg: [link]

(#26184) Def26 válasza fuvi (#26182) üzenetére


Def26
félisten

Nem. Volt egy weboldal ami leírta mit hol érdemes lőni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26185) Laraxior


Laraxior
titán

Leírást tudok adni, hogy melyik "fegyver" mennyit sebez a járműveken, attól függően, hogy az elejét, az oldalát, vagy a hátulját kapod el vele.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26186) zack válasza fletoka (#26148) üzenetére


zack
nagyúr

Én már milliószor említettem, hogy sokan nem prók, akik jól játszanak. Ennyi pro a földön nincs mint BF4-ben. Azt is említettem, hogy naívak vagytok. Elhiszem, hogy csúnya dolog csítert kiabálni, ha valaki túl jól játszik, korrektebb azt feltételezni, hogy pro, és mi vagyunk bénák. Pedig az esetek többségében sajnos a csíter jelző a jellemző, mint a pro. Mostanában német Operation Locker TDM hardcore szerveren ütöm el az időt, és bár sokszor vagyok szerver első minden tekintetben (pont, k/d, helyezés), nincs kiegyensúlyozott teljesítményem. Ha az enemy sokkal jobb csapat, hiába vagyok jó, szopok én is, mert olyan nincs, hogy gyenge csapattal lősz egy 3.00 k/d-t. És itt most nem a 3/1-re gondolok, hanem 30/10, 21/7 és társaira. Gyenge csapattal jó ha 1.00 k/d összejön. Ezen felül egy jó k/d a szerencse kérdése is. Hányan vesznek észre amikor nem látom őket (oldalról, hátulról). Vannak körök amikor jól jön ki a lépés, és van amikor folyamatosan úgy jön ki a lépés (az elb@szott spawn rendszer miatt, vagy mert balf@sz a csapat és mögénk kerülnek), hogy "vegetálás" van, mert nem tudok semmit csinálni, még ésszel se.

Ellenben vannak olyanok, akik körökön keresztül tolják a 2-3-4 k/d-t, csapattól és szerencsétől függetlenül. Ilyen nincs. Mindenkinek kell hogy legyen rossz köre, mert mindenkinél előfordul, hogy előbb veszik észre, előbb kezdik el lőni stb. Van hogy jól jön ki a lépés, és nem túl ügyes az enemy, ilyenkor nekem is 3-4 k/d jön össze, de a következő körben lehet csak 1,5 k/d lesz.

Iszonyat sokan csalnak, változatlanul fenntartom, többen, mint eddig bármelyik multiplayeres játékban. Csak hát vagy balfaszok és még a csítet se tudják normálisan használni, vagy okosak, és nem akarnak feltűnősködni. HC-n meg amúgy is kevésbé feltűnő egy 1 lövéses headshot 50-100m-ről egy assault fegyóval, ami lehet hogy nem csít, mert beadta neki. Bár nekem ritkán adja be a recoil miatt. Azért rángatnak és szórnak rendesen az assault fegyók nagyobb távolságba.

Sok a 110-es noob egyébként. Reggel volt vagy 6-7 összesen. Ritka volt amelyik tudott célozni. Persze. Majd elfelejtettem. A flagrun-hoz nem kell skill.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26187) devilinsid3 válasza zack (#26186) üzenetére


devilinsid3
addikt

nézd:
- aki a 3al játszott annak a 4 még könnyebb és nem létezik, hogy ennyien csalnak amennyiről te azt feltételezed
- a jó k/d nem feltétlenül csapat függő
- a betaval 20 órát játszottam összesen és inkább az 1. héten amikor még optimalizálatlan volt szóval még "nehezebb" dolgom volt és 2es kdm volt végig még így is, pedig még dominationban sokat csipáztam ami nem éppen k/d javító játékmód volt
- a 30/10 miért hihetetlen stat? a 4 jóval egyszerűbb lett szerintem és ezáltal könnyebb ölni is és aki ki fog egy jó szériát simán hoz nagy k/d-kat is
arra amúgy nem gondoltál, hogy te nem vagy elég jó ebben a játékban és nem mindenki csaló aki lelő? :W

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#26190) TomDog


TomDog
tag

A Battlefield legnagyobb hibája hogy a K/D-ről csinál statisztikát. Sokan a saját k/d arányukat előrébb helyezik mint a csapat munkát. Igaz a Teamwork pontokkal nem lehet villogni.

[ Szerkesztve ]

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#26192) devilinsid3 válasza TomDog (#26190) üzenetére


devilinsid3
addikt

a bf3ban is nem egyszer összefutottam olyan helisek ellen akik így-úgy 5.0 k/d
majd mire egymás ellen mentünk simán be lettek lőve és leléptek..
fel is dughatja mindenki egyesével a k/d-ját oda ahova akarja, ha meg összekerül egy olyan ellen aki tud játszani, de nincs akkora "k/d-je" az meg meg belövi, mint a szart..
pont annyit ér a k/d, hogy ne sírva feküdjön le a sok tizenéves kis köcsög, de attól még nem feltétlenül tud jól játszani, mert olyan k/d-je van

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#26193) blaca83 válasza Laraxior (#26175) üzenetére


blaca83
őstag

Most néztem pont Én is, de fogalmam sincs mi lesz belőle és hogyan lehet unlockolni. :N

Majd megmondja a "Big Brother".... :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#26195) X Factor válasza Enton (#26178) üzenetére


X Factor
addikt

Utóbbi 2-őt még nem unlockoltam, de ami késik... ;]

jozefhu Mert a stílus, maga az ember :U

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#26196) Stunts666 válasza devilinsid3 (#26187) üzenetére


Stunts666
őstag

Hat nem tudom. Nekem egyszerubb a 3. Lehet a palyaismeret miatt. Volt, hogy folyamatos par ora 4 beta utan, visszamentem a 3ba jatszani. 4 Betaban nyogvenyelosen lottem 1es k/dt, a 3ban meg 5-6os k/dt lazan. Persze gyalogosan.

[ Szerkesztve ]

(#26197) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Addig-addig szidtátok hogy engem is kidobott exe hibával :C

Xbox One: bandymnc

(#26198) Stunts666 válasza devilinsid3 (#26192) üzenetére


Stunts666
őstag

Nekunk meg van egy lejatszatlan helis korunk. :P

(#26199) devilinsid3 válasza Stunts666 (#26198) üzenetére


devilinsid3
addikt

na jó akkor gyorsba belőlek aztán mindenki megy a dolgára utána ;]
:D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#26200) Stunts666 válasza devilinsid3 (#26199) üzenetére


Stunts666
őstag

4 sor utan eselytelen. XD

Meg vissza is kell raknom a 3at. Amugy 2vs2 volt a tema. Pilota es gunner.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.