Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26347) tsii_H


tsii_H
tag

hali
hat ami azt illeti nem tudom hogy ide vag e a kerdesem, de megvan ra az esely hogy a VGA okozza, szoval itt teszem fel. az alany egy gigabyte x700. kb 3 honappal ezelott tudtam a geppel jatszani is rendesen, akar 5-6 orat is (Warcraft 3. semmi massal nem jatszok). aztan kb 1.5 honapja csinalta azt hogy olyan 30-40 perc jatek utan befagyott az egesz gep, es csak a reset hozta vissza az eletbe (reset utan gond nelkul bootolt). most meg kb 1 hete mar az van hogy ha elinditok egy filmet(!!!), nem is HD-s csak sima DvDrip, vagy akar meg akarok nezni egy YouTube-s videot, akkor is 2-5 perc utan befagy, es csak a reset segit, de utana megint csak hiba nelkul bootol a gep. se a VGA borda, se a CPU borda nem forro, eppen hogy langyos. gondoltam meg a RAM-ra is meg a HDD-re is, mert a HDD-m abbol a csodas szeriabol van amirol ez a cikk is ir, bar a seagate serial checkere szerint nem erintett, de azoknak ma semmit nem hiszek el. de meg ha erintett is lenne, az a fajta hiba, tuttommal nem ilyen random freeze jelensegekkel utkozik ki, vagyis a cikk nem ezt irja. raadasul ha masolgatok ossze-vissza mint a hulyegyerek max savval, akkor nincs semmi baja, nem fagy be semmi. szoval szerintetek mi a fax van? csak mer kicsit furcsa hogy egy video kinyirja a VGA-t :S vagyis nekem ujkeletu. majd lenyomok egy RAMtest-et is, hatha kiutkozik ott, de addig is varom az elmeleteket :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.