Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25951) jaja1981 válasza breed30 (#25950) üzenetére


jaja1981
addikt

Akkor valszeg kuka a kártya.
Ha nem is csipog a BIOS és nincs kép, akkor lehet temetni.

(#25952) breed30 válasza jaja1981 (#25951) üzenetére


breed30
tag

Köszi mindenkinek :R lehet hogy még probálkozok vele még ha nem megy kuka. :(

(#25953) Tomate válasza vwpolopg (#25949) üzenetére


Tomate
veterán

(#25954) szumoo


szumoo
senior tag

Szerintetek melyik érné megy jobban: HD2600 pro vagy 7600GS? Ja és persze AGP-ben. :)
Előre is köszönöm a segítséget! :R

A nyúlon túl?

(#25955) IreN!CuS válasza szumoo (#25954) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hát talán a 2600 pro,mennyi a limit amit még rászánnál?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#25956) szumoo válasza IreN!CuS (#25955) üzenetére


szumoo
senior tag

Inkább úgy megy most, hogy ezek állnak rendelkezésre. :)
AGP-s rendszerre már nem nagyon éri meg sokat költeni, csak most lehetőségem van olcsón hozzájutni jobb kártyára, mint a mostani. :)

A nyúlon túl?

(#25957) Qru válasza szumoo (#25956) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A legtöbb játékban jobb a HD 2600 PRO mint a 7600GT. Meg ugye a HD-s képessége miatt is egyértelműen jobb.
Teszt

#nincsbennetarcsi

(#25958) szumoo válasza Qru (#25957) üzenetére


szumoo
senior tag

Köszönöm! :R

A nyúlon túl?

(#25959) marcokecelii


marcokecelii
csendes tag

Heló.Olyan gondom lenne hogy a játék közbe befagyott teljesen gép és mikor 2x megpróbáltam kéhalál lett belőle és be se bírtam kapcsolni a gépem.Mikor léptem be windows töltésnél is tiszta kék csík volt a képernyő(kb 5cm ként)és kékhalál és resetel.Addig be se bírtam kapcsolni a gépet meg le nem töröltem a vga driverét.(csökkentett módban)Újraraktam a gépet de még most se bírok drivert rakni alá.Egyszer 2x észheztér és akkor nem csíkozik és felengedi rakni a drivert játszok is :D,de újra kékhalál és megin előrör.Mi lehet a gond végleg kampec?

Kártyám Asus Geforce 7600GT 256mb

[ Szerkesztve ]

(#25960) Qru válasza marcokecelii (#25959) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Úgytűnik a vga-n meghaltak a ramok. :( Akkor viszont kuka. :( Hőfokok rendben vannak amúgy? Nem melegszik túl a kártya?

#nincsbennetarcsi

(#25961) SutPet


SutPet
aktív tag

Hali!

Na újraraktam mindent de megint ugyan az van hogy olyan mintha akadozna a játék fut folyamatosan ugri kegyet, fut folyamatosan ugrik egyet és mindennél ezt csinálja. pedig legújabb DX van fent. 9.4-es catalyst. megpróbálom majd a VGA gyári cd-ről felrakni a drivert. de azt meg csak jövőhéten tudom megnézni. valakinek valami ötlet ismét mi okozhatja ezt az akadozást?:S

God must love stupid people, he made so many of them.

(#25962) vwpolopg válasza Tomate (#25953) üzenetére


vwpolopg
őstag

Szia! Köszi, de sajna az eredmény ugyanaz a hibauzi.... :F

(#25963) peti800


peti800
tag

Sziasztok. Van egy Xfx gtx285-m. a kari jó csak annyi a probléma, hogy felrakom a Call of Duty 4-et, vagy bármilyen 2008-as játékot és az egész kép elmegy vmilyen irtó nagy felbontásba és szemcsés lesz a kép. A legújabb driverek vannak fent, és nemtudom, hogy mi a gond. Előre is köszönöm a segítséget.

(#25964) R


R
aktív tag

Hello!

Mi hiányozhat?

[link]

Catalyst van fent.

[ Szerkesztve ]

(#25965) peti800 válasza R (#25964) üzenetére


peti800
tag

mármint hogy érted, hogy mi?(nekem vista van ott nem jeleníti meg teljesen, de az mondja, h jó és "naprakész")

[ Szerkesztve ]

(#25966) R válasza peti800 (#25965) üzenetére


R
aktív tag

az a kérdőjel nem jó ott : )

(#25967) peti800 válasza R (#25966) üzenetére


peti800
tag

Nah lényeg, hogy csak Call of Duty-nál csinálja. 4-5. És hiába rakom újra.

(#25968) dokee78


dokee78
félisten

Az lenne a kérdésem,hogy melyik a gyorsabb?

7300GT 256DDR2?
7600GS 256DDR?

(#25969) fagy53 válasza dokee78 (#25968) üzenetére


fagy53
nagyúr

7600GS DDR nem volt, és tudni kellene a gyártóját is, de láttatlanban is a 76GS a gyorsabb.

(#25970) dokee78 válasza fagy53 (#25969) üzenetére


dokee78
félisten

Biztos nincs,mert az egyik haver azt mondja,hogy neki az van!

(#25971) fagy53 válasza dokee78 (#25970) üzenetére


fagy53
nagyúr

DDR2 és DDR3 volt belőle. Sok furcsasággal találkoztam, lehet, hogy igaza van a haverodnak és ez egy ilyen kakukktojás. :D

(#25972) tzsolesz válasza fagy53 (#25971) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Pedig DDR-el már nem szereltek akkoriban VGA-t, pláne meg nem egy 7600GS-t, ami azért jó karinak számított. :U

(#25973) z0d1AK válasza tzsolesz (#25972) üzenetére


z0d1AK
veterán

azért sem a 73gt, sem a 76gs nem volt túl a célos a maga korában, akkoriban inkább talán a 76gt volt, ami vitte a pálmát.
Egyébként 73gt-ből is inkább a ddr3-as!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#25974) fagy53 válasza z0d1AK (#25973) üzenetére


fagy53
nagyúr

Szerintem nem voltak rosszak, akkoriban a 9xxx Ati sorozatot és a 6600GT-t váltották nagy sikerrel. A DDR3 persze jobb volt, nekem volt a 73GT-ből mindkettőm, de nagyon ült a Galaxy 76GS-e DDR3-mal és az Inno3D GST-je. :K
Daliás idők voltak, jól tuningolható kártyák és könnyes szemmel emlékeznék rájuk, ha kettő nem szolgálna még most is két gépemben. ;]

(#25975) sirdani


sirdani
tag

SOS!

A Windowsban megjelentek fura függőleges csíkok!

Itt a kép:
[link]

Driver nélkül indul csak a gép, ha felrakok Nvidiát akkor meghal.

www.profitalouzlet.com

(#25976) stevve válasza sirdani (#25975) üzenetére


stevve
nagyúr

Milyen kártya? Mióta csinálja? El sem tűnik a csíkozás? Nem melegszik a kártya nagyon?

Driver nélkül indul csak a gép, ha felrakok Nvidiát akkor meghal.

Ez pontosan mit jelent? Kék halál?

sok a kérdés :)

[ Szerkesztve ]

(#25977) arnoldito


arnoldito
senior tag

Hali!

Lenne egy kérdésem, olyant csinál a 3DMark Vantage, hogy elindul meg minden aztán a Gpu teszt után fekete képernyő kilépek meg minden, aztán újból indítom akkor meg elmegy a Cpu tesztig és ott ismét megáll, ha meg le is fut, akkor meg kiírja, hogy error nem tud eredményt mondani, mert nem lett a teszt befejezve! Ezt miért csinálhatja? 9.4 catalystem van és 64bit-s Vistám!

Köszönöm segítségeteket előre is! :R

(#25978) sirdani válasza stevve (#25976) üzenetére


sirdani
tag

Nvidia 8800 GTS 320MB
Tegnap óta.
Néha eltűnik, ha világosabb a kép, sötétnél jelenik meg a legjobban.
Eddig nem melegedett.

Driverrel kék halál, ha a windows indításnál benyomom hogy legutóbbi helyes konfiguráció, akkor elindul a gép, de akkor nincs VGA driver.

www.profitalouzlet.com

(#25979) stevve válasza sirdani (#25978) üzenetére


stevve
nagyúr

Hát... fura probléma. Ilyen csíkozást video memóriahibánál, melegedésnél már láttam, de hogy driver-rel el se induljon... olyat még nem. Gondolom próbáltad régebbi driver-rel is.

Elsőre melegedésre tippelnék vagy esetleg a csatlakozóra, tápkábelre.

(#25980) endru88


endru88
csendes tag

Sziasztok! A gépem ezt a hibát írja ki: ati vpu recover has reset your graphics accelerator.
HD 3870-es karim van. Mi lehet a probléma?

(#25981) Colera válasza sirdani (#25978) üzenetére


Colera
tag

ezt már én is láttam, nekem akkor anno videokartya memória hiba volt egy x850xtpe-nél, és garizás lett belőle :(((

''Az idő pénz! - gondolta a pincér, és hozzáírta az aznapi dátumot a számlához...''

(#25982) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Sziasztok! Az lenne a problémám,hogy úgy néz ki elhalálozott az Asus X1950PRO-m :(
A táp miatt valószínüleg vettem új tápot,de ezzel sem hajlandó képet adni!A venti pörög,
most egy 8megás PCI-os "videokari" van benne,netezni,és ki is írja rá(ASUSRA),hogy új hardver,video vezérlő,meg minden,csak éppen kép nincs,még a bios-t sem mutatja! Találkozott valaki ilyennel?!
Gari papírja nincs meg,viszont sanszos,hogy már nincs is rá...Mi a baja? Javítható olcsó pénzből?

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#25983) sirdani válasza stevve (#25979) üzenetére


sirdani
tag

Linux, csökkentett mód megy. De Nvidia driver már kékhalál.

www.profitalouzlet.com

(#25984) slett27


slett27
addikt

Van egy Acer Travelmate 5520G notebook, VGA : ATI Mobility HD 2400XT 512MB. Ehhez szeretnék egy nyomorult drivert, de az Acer honlapjáról amit le lehet tölteni, arra azt írja a telepítő, hogy nem kompatibilis hardver és kilép a telepítőből. Próbáltam leszedni drivert az AMD honlapjáról : innen, de csak HD szériához nem találok. :F Próbáltam desktop drivert felrakni (9.3, 9.4) de azokat sem fogadja el. Nem először telepítek VGA-t, 4 órám ráment, de tanácstalan vagyok most mint egy kisközség.

Valaki segítsen ki egy link-el pls. :R

Amúgy lehet ez VGA hiba ?

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#25985) pokol ura válasza slett27 (#25984) üzenetére


pokol ura
senior tag

omegadrivert kell leszedni, azok a notikhoz valók legfőképp. vagyis azzal megy tökéletesen.omega driver

[ Szerkesztve ]

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#25986) 3psilon válasza stevve (#25979) üzenetére


3psilon
aktív tag

"SOS!

A Windowsban megjelentek fura függőleges csíkok!"

Mint a számítógép másik felhasználója, néhány információt hozzátennék.
A hiba ma reggel indult. A képernyő néha villog, egyes ablakrészek nem frissülnek, majd kékhalál.

Csökkentett módban vagy nvidia driver nélkül jól megy egy ideig, egyszer úgy hagytam egy időre, visszaérve teleszemetelt képernyő fogadott.
Öcsém (sirdani) szerint már a BIOS is csíkozódik...

Mondanám, hogy melegedés, de mit melegedne alapjáraton? Memóriahibára tippelek.
A hibajelenség érdekes, pl. a sajátgépben az eszköztár gombjai működnek, de az ablak tartalma nem frissül meg ilyenek.

Már nem garis a cucc, de meg lehet javítani? Lehet benne memóriát cserélni (ill. ha igen, azt csak csillagászati áron? :K )?

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#25987) slett27 válasza pokol ura (#25985) üzenetére


slett27
addikt

Köszi a gyors segítséget, megpróbálom ezzel.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#25988) joi29 válasza endru88 (#25980) üzenetére


joi29
őstag

-Túlmelegedés, feszültség ingadozás vagy tuning miatti hibából fakadóan a
driver-be beépített VPU Recover lefagyasztotta a kártyát, az esetleges hardveres
hibák, sérülések elkerülése érdekében.
-Ha zavar akkor a CCC-ben vedd ki a pipát az Enable VPU Recover elöl.

::Trunks::,3psilon
-Ha a vga-n a memória feszültségét vezérlő ic, mosfet hibásodott meg akkor sajna
nincs mit tenni kuka.
-Ha viszont a hiba forrása egy memória modul ami nem képes megfelelően
működni az adott órajelen arra még lehet orvosságot találni.
-Nos ha van rá egy kis esély hogy ez a hiba, akkor nincs más dolgotok mint hogy
keressetek egy a vga gyártójától származó olyan bios-t ami a kártya egy egyel alacsonyabb szériájához írtak, ami alacsonyabb órajeleken dolgozik.
-Ez a 8800GTS-320-nál elég nehéz, viszont az x1950pro-nál nem olyan nehéz,
mivel az x1950GT mindössze órajelben lett megkurtítva, vagyis ha a GT bios-át
felhúzod a Pro-ra akkor van rá esély hogy a memória alacsonyabb órajelen
ideig-óráig hibátlanul működjön. :)
-Megjegyzem ez csakis a legvégső esetben ajánlott, mikor már végképp
semmi remény és lesz ami lesz megpróbálom még mielőtt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25989) pokol ura válasza 3psilon (#25986) üzenetére


pokol ura
senior tag

keresd fel őt, hátha tud segíteni a gariban gariztatás

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#25990) riolobo


riolobo
tag

Hello!Érdekelne,hogy a Zalman vf900 cu rászerelhető a radeon 4770esre? És ha rá akkor egyáltalán hatékonyabb e a gyári megoldásnál?

[ Szerkesztve ]

(#25991) endru88 válasza joi29 (#25988) üzenetére


endru88
csendes tag

Helló! Nem tuningoltam! Csak az nfs pro streetnél és a colin dirt-nél írja ki. A bioshocknál nincs semmi gond és minden fullon van. Tegnap raktam össze a gépet és még csak ezt a három játékot próbáltam. Az nem lehet a gond, hogy a colin meg az nfs nem támogatja a 3 magos procit és igy kevés a phenom x38450 2.1 ghz?

(#25992) 3psilon válasza pokol ura (#25989) üzenetére


3psilon
aktív tag

Hm... mi a túrót csinál a csávó? Szemmel láthatóan sikeres, bár kissé fura.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#25993) freewaer


freewaer
csendes tag

Sziasztok!

Sürgős probléma megoldásra lenne szükségem. Van egy notebook Asus X50Z és a benne lévő ATI Radeon HD 3200-as videókártyához nem találok xp-s drivert... valaki tud megoldást?

Előre is köszi!

FW

(#25994) R


R
aktív tag

Hello!

Én is valami megoldást (driver, catalyst verzió) keresek: [link]
eik

(#25995) pokol ura válasza freewaer (#25993) üzenetére


pokol ura
senior tag

lásd #25985-ős hozzászólásomat "omegadrivert kell leszedni, azok a notikhoz valók legfőképp. vagyis azzal megy tökéletesen.omega driver"

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#25996) slett27 válasza pokol ura (#25995) üzenetére


slett27
addikt

Egyszerűen nem hiszem el, hogy miért nem megy a gyár honlapján kiadott XP-s driver, hogy lehet ez ? Lehet csak Vista-ra összpontosítanak ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#25997) lsc válasza freewaer (#25993) üzenetére


lsc
nagyúr

Motherboard/Integrated drivers innen pedig jónak kellene legyen .

Az élet kegyetlen .

(#25998) lsc válasza freewaer (#25993) üzenetére


lsc
nagyúr

Asusnál is van .

Az élet kegyetlen .

(#25999) slett27 válasza lsc (#25998) üzenetére


slett27
addikt

Melyik széria, melyik model ? Az nem jön be. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#26000) lsc válasza slett27 (#25999) üzenetére


lsc
nagyúr

Amelyiket kijelölöd a jobb felső részen . X50z-hez van xp-s vga driver .

Mod slett27 : A tiedhez pl itt is van xp driver .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.