Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36301) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok, elvileg nem a dedikált vga a hiba hanem valami driver gond van..

https://forums.lenovo.com/t5/Gaming-Laptops/Rainbow-static-on-screen-after-opening-from-sleep-Legion-Y720/m-p/3830645#M10659

ezen a linken a srácnak ugyan ez a problémája mint nekem, és a solution az hogy másik driver

illetve garis a gép 2020 ig

[ Szerkesztve ]

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#36302) bisza válasza anonymus89 (#36296) üzenetére


bisza
tag

Köszönöm válaszod!
Sajnos a kép alapján nem megfelelő a csatolása ennek a 2200bg-nek!

Ilyen az enyém. Nincs más ötlet?
Köszi a segítséged!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#36303) Tim82 válasza bisza (#36302) üzenetére


Tim82
nagyúr

Annak kellene utánanézni, hogy a notid esetében van-e ún. "whitelist" a BIOS-ban. Ha nincs, akkor bármilyen teljes magas vagy félmagas mini PCI-e WLAN kártya jó lesz (utóbbi esetben kell toldólemez, de az eBay-ről gyakorlatilag filléres tétel).

Én pl. régi Core 2 Duo Lenovo ThinkPad-ekbe Intel 7260HMW mini PCI-e változatát szoktam tenni (miért ne legyen AC képes kártya, ha megtehetem :) ), az említett toldólemezzel, mert ez félmagas kártya. Ez is 5-6k közötti áron beszerezhető.

Lehetőleg ne Lenovo vagy HP gépekhez gyártott kártyát szerezz, mert azok - elviekben - az említett gyártók gépeiben működnek csak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36304) dav<3


dav<3
tag

Sziasztok!

Adott egy ASUS E202S kis zseb laptop Intel N3060 processzorral. Nagyon lassú volt a gép, egy Samsung EVO 850-el akartam feldobni, de nem látja Windows 10 telepítésnél.

Ötlet? Az alap vinyó SATA2-es benne, de a proci adatlapja szerint ismernie kell a SATA3-at.

Csak kell neki valami illesztőprogram? Ha igen akkor hol találom?

Üdv.
Dávid

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#36305) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

Mi az oka annak, hogy a legújabb laptopokban is MBR partíció van, nem GPT, és így előzetes újraformázás nélkül nem lehet oprendszert telepíteni UEFI módban?

(#36306) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Volna egy régi Asus X59SL gépem amin Win7 van (XP-s driverek tökéletesek hozzá). Segítség kellene, hogy az "FN" bill. részt milyen program segítségével érhetem el, vagy tudnám használni?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#36307) SZIGMA válasza Brandynew (#36305) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Szerintem ha RUFUS-al csinálsz egy másik telepítőt a megfelelő beállításokkal, akkor mennie kellene.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#36308) Dell XPS válasza MaxxDamage (#36306) üzenetére


Dell XPS
veterán

Atkapci driver: [link]

Üdv, Dell XPS

(#36309) Deion Branch


Deion Branch
tag

Üdv!

Úgy gondolom a lapotopom dedikált videókártyája elromlott nem megfelelően működik, van-e rá mód hogy szoftveresen teszteljem hogy valóban igaz-e a sejtésem, vagy csak valami driver etc. probléma áll a háttérben. A laptopra van még garancia, de jobb lenne előtte megbizonyosodni hogy jogos-e a félelem.

[ Szerkesztve ]

(#36310) MaxxDamage válasza Dell XPS (#36308) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Érdekes mód ezt már feltettem az eredeti CD-ről , de nem ment sajnos.
Azért az általad linkeltet is meglesem, hátha :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#36311) dvd_R+ válasza dvd_R+ (#36301) üzenetére


dvd_R+
őstag

újra telepítettem a gépet 0 driver, lehajtom a kijelzőt és kikapcsol a gép mert miutan felnyitom nem reagál semmire csak ha bekapcsolom :D
fogalmam nincs milehet ez.. ilyenbe még sosem futottam bele.. holnap felhívom a szervizt

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#36312) Cicero


Cicero
őstag

Vettem egy SSD-t a notimba és arra gondoltam, hogy vennék egy HDD tokot a DVD meghajtó helyére, amibe betenném a meglévő merevlemezt. Azt hallottam, hogy a DVD meghajtó helyére nem szabad HDD-t tenni, mert nem fog működni a rázkódásvédelem. Ezt meg tudnátok erősíteni/cáfolni?

(#36313) juliensorel


juliensorel
senior tag

Hello!
Van egy DELL XPS L421X laptopom és néha csak úgy teljesen lefagy, az imént megint egy email írás közben, de kb. már másfél órája be volt kapcsolva. Touchpad és billentyűzet nem reagál de világít, kép marad, de semmit se lehet vele csinálni. Csak bekapcs gomb hosszan nyomva lehet leállítani.
Mivel a gép magától nem kapcsol ki, ezért nem hiszem, hogy hőmérsékleti gondok lennének.
Utána újra működik jól, gyors, látszólag semmi baj, aztán ki tudja mikor csinálja majd megint...
Mitől lehet ez?
Program alig van rajta, netezős, office-os gép.
Eszközkezelőben van egy Ismeretlen eszköz, nem tudtam rájönni mi lehet, minden drivert telepítettem anno a dell hivatalos oldaláról amikor bele került az ssd.

Eredeti jogtiszta Win 7 pro van rajta, amit szoktam frissíteni is (lehet már nem kéne :U )
Az Office viszont kalóz, kmspico-val van aktiválva :o
i7-3537U
8 gb ram
Nvidia gt 630m
samsung 850 evo 250GB

Köszi ha tudtok segíteni, ha valami infóra van még szükség szívesen válaszolok.

[ Szerkesztve ]

(#36314) Papooo válasza juliensorel (#36313) üzenetére


Papooo
senior tag

Openoffice / Libreoffice - mindkettő full MS kompatibilis, csak éppen ingyenesek. :)
Az aktivátorok általában az aktiválás mellett telepakolják a gépet sok-sok kis kéretlen kártevővel.
Szedj le valami normális, de legális víruskeresőt, pl AVG, és hagyd hogy tegye a dolgát.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36315) juliensorel válasza Papooo (#36314) üzenetére


juliensorel
senior tag

Rendben, megpróbálom, vírusirtó úgysincs rajta egyáltalán, ugyanis nem látogatok semmilyen necces tartalmat.
Viszont én amiatt zárnám ki a kmspico-t, mert két asztali gépen is használom még itthon ugyanezt a Office pro plus 2016 + kmspico kombót és azoknak sose volt semmi baja, az egyiken szintén win 7 pro van, a másik win 10. Azokon sincs vírusirtó.
De sose lehet tudni, megnézem talál e valamit :R

Más ötlet?

(#36316) bisza válasza Tim82 (#36303) üzenetére


bisza
tag

Igazán hasznos információt adtál! Nagyon köszönöm a segítséged, leköteleztél! :R Ezen a vonalon indulok el akkor. A biosban nem láttam wihtelist-et.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#36317) planteksz


planteksz
csendes tag

Sziasztok!

Van egy ASUS N53SV laptopom, amibe épp a minap tettem be egy SSD-t. Erre Windows 10-et telepítettem, és minden működik, kivéve a hangot. Keresőt már teljes mértékben feltúrtam, drivereket is telepítettem, de még mindig rossz, esetleg valaki találkozott már ezzel a hibával? A lejátszás fül alatt semmilyen hangeszközt nem jelenít meg.
Köszönöm szépen! :)

(#36318) B1T3


B1T3
addikt

Üdv!

Adott egy Asus GL553VE-FY050T laptop, amely folyton kékhalálozik, ha Adobe szoftvereket használok (illetve konkrétan csak erre használom, nem tudom, más olyan programokkal baj lenne-e, amelyek jelentősebben igénybe veszik a hardvert), tételesen a
- VIDEO_TDR_FAILURE (nvlddmkm.sys),
- DRIVER_POWER_STATE_FAILURE
üzenetekre hivatkozva.

Ami ellentmondásos számomra:
- a gyári Geforce driverekkel kevésbé fordul elő a probléma, mint az Nvidia oldaláról letöltött legfrissebbel (ezzel gyakorlatilag egy fotó megnyitásába is gyakran belefagy a gép),
- viszont az imént átkapcsoltam integrált videókártyára, illetve az Adobe szoftverekben átkapcsoltam csak proci használatára is, mégis képes volt kékhalálozni a gép.

Ennyi alapján van valakinek ötlete, mi lehet a megfejtés a hibajelenség okára, vagy hol érdemes elkezdeni a tesztelgetést, hogy ne menjenek rá hosszú-hosszú órák? Mondjuk már így is ráment, mert így alkalmatlan a gép munkára.
Nagyon bízom benne, hogy nem hardveres probléma.

(#36319) mickemoto válasza anonymus89 (#36296) üzenetére


mickemoto
őstag

Köszönöm. Rendeltem is egyet, igaz nem innen hanem bontott gépből mert ez horror áron van. Ha minden jól megy hétvégén szét is szedem és kicserélem. Egy kérdés még mindíg nem hagy nyugodni, mégpedig hogy egy ilyen belső alkatrész mint a töltő csatlakozó hogy tud elromlani ha egyszer fixen be van építve? Valami hozzáér a kábelhez mondjuk amikor a kijelzőt felhajtjuk és az megtörik egy idő után? Vagy mi lehet az oka?
Én erre gondolok mert ha picit megnyomom valamilyen irányba a bedugott töltő csatlakozót a végénél akkor fel-fel villan a töltés led.

(#36320) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, adott egy Dell Latitude E6330. Mostanában egyre gyakrabban fordul elő, hogy random elkezd sötétedni a képernyő majd azonnal visszaáll eredeti fényerőre, majd újra sötétedik..és így tovább. Aztán abbahagyja. Mi lehet az oka? Már minden energia saver opciót kikapcsoltam.

(#36321) SZIGMA válasza natë (#36320) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Ahogy rákerestem,ezeket találtam:
- BIOS-ban kikapcsolni az ambient light vagy adaptive light opciót, ha van ilyen opció
- services.msc és kikapcsolni az adaptive light opciót
- NVIDIA drivert újratelepíteni (lehet,hogy gyári DELL kell neki, ha most nem az van)

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#36322) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok
Van egy olyan problémám, hogy egy Asus X751SJ laptop nem bootol semmiről, nincs semmi a boot eszközök között. Bios felismeri a hdd-t, pendrive-ot, dvd-t is, de bekapcsolás után csak a bios indul. Mi lehet a gond?
[kép1]
[kép2]
[kép3]

(#36323) core i7


core i7
addikt

Sziasztok régebbi nootbookon (win7 32bites) bekapcsolom a wifit a wifi gombal látja a hálózatokat beírom a jelszót stb és nem tud csatlakozni ez miért van?

(#36324) Papooo válasza core i7 (#36323) üzenetére


Papooo
senior tag

Egy bizonyos hálózathoz nem tudsz csatlakozni, vagy semmihez?
Ha csak egy adott hálózat, akkor lehet hibás jelszó, vagy be van állítva a MAC szűrés a routeren.
Ha sehova se tudsz csatlakozni, az lehet windows vagy driver probléma.
Nyílt hálózatra tudsz kapcsolódni?
Ha igen, akkor a hardver probléma kiesik.
Ha arra se tudsz, érdemes meglesni a wifi kártyát, hogy nem-e jött le róla az antenna.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36325) mickemoto válasza anonymus89 (#36296) üzenetére


mickemoto
őstag

Kicseréltem a tápcsatlakozót a gépben de sajnos ugyan olyan mint a régi, csak akkor tölt ha kitámasztom vagy bizonyos pozícióba állítom a töltő csatlakozó végét. Van esetleg valami ötleted hogy mi lehet a gond? A tápegység vadi új, az csak nem rossz gondolom.

(#36326) core i7 válasza Papooo (#36324) üzenetére


core i7
addikt

A MAC-szűrés csak 1 gépre van kiadva egy mac-címre
Azt írja Windows nem tudott csatlakozni a hálózathoz UPC1234567 (random upc-s)

[ Szerkesztve ]

(#36327) Tivi103


Tivi103
tag

Hali!
Érdeklődni szeretnék hogy lehetséges e/volt-e már valakinek tapasztalata Asus X540L típusu laptop optikai meghajtó helyére SSD beépítésével? Lehetséges bele? Mi a megfelelő beépítő keret méret rá/valaki tudna ajánlani hozzá megfelelőt?

Válaszokat köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#36328) - = Zk = - válasza Tivi103 (#36327) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szia

én ilyet vettem az X555L(D)-hez... patent...
9.5mm SATA HDD SSD Hard Drive Caddy Tray Bay For Apple Macbook Pro iMac Mac Mini

annyi, amit nem értek, hogy mikor Win-t telepítek, akkor csak akkor tudok 100% installt elérni, ha az optibay-be rakom az SSD-ét... majd telepítés, pár restart után visszateszem az eredeti helyére..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36329) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

más, külön:

miért van az, hogy ki lett cserélve az ASUS X555L laposomban a wifi modul, egy gyérebb BT+wifi modulra...
hiba: szaggat a BT vétel 1 karnyújtásnyira is a lapostol... miért van ez? mivel orvosolható?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36330) maathe


maathe
senior tag

Adott egy Lenovo G50-30 a következő konfiggal:

Intel Celeron N2830
4GB DDR3
WD 1TB 5400 RPM

A kérdésem az lenne, hogy egy SSD mennyit javítana a laptop sebességén? Megérné rákölteni a fejlesztésre? Jelenleg még egy sima netezés is fájdalmasan lassú. Egyáltalán kompatibilis lenne vele pl. egy Kingston A400?

(#36331) Papooo válasza maathe (#36330) üzenetére


Papooo
senior tag

Nem éri meg rákölteni, mert a legfőbb gond, a harmatgyenge proci.
Ehhez a procihoz képest még egy z3735f procis 2 giga ramos tablet is erős.
Anyósnak volt ilyen hulladékja, majd le lett cserélve egy lényegesen gyorsabb (bár nem gyors) N3540 procis Asusra.
Most váltottunk egy használt 2. Gen i5-ös notira (8460p), és anyós majdnem frászt kapott, hogy mennyivel gyorsabb gépe lett.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36332) NEMO1968


NEMO1968
őstag

Sziasztok!
ASUS N 752 laptoba lehet valami más SSD-t is tenni az mellé, amit a HDD helyére tettem?
Túrtam már a netet,de sehol nem találok semmit, hogy esetleg mSATA vagy bármi más még belemenne, viszont a helye a foglalattal ott van.
Lehetséges az, hogy minden OK, csak éppen nem működik?

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#36333) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Van egy Fujitsu A544 laptopom. 3-4 éves kb.
Érdemes bővítenem 500 Gb SSD +4 Gb RAM párossal, vagy van a piacon olyan gép, ami minőségben, főleg kijelző, és strapabírásban felülmúlja? 200 alatti kategóriában?

Köszönöm a válaszokat!

(#36334) z0d1@Ku$ válasza Dicker (#36333) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Ha meg akarod tartani, akkor mindenképp érdemes bővíteni, ezekben már 4. gen procik vannak, azok jók még bőven.

(#36335) Gabbbb válasza Dicker (#36333) üzenetére


Gabbbb
senior tag

200-as kategóriában nincs strapabíró gép.
Az A544-et nem ismerem, de ha van benne 1. generációs i3-nál erősebb processzor, akkor mindenképp megéri az ssd. Sőt lehet 4 giga ram-ot is elégnek fogod érezni egy ssd társaságában, felhasználástól függően.

(#36336) planteksz válasza planteksz (#36317) üzenetére


planteksz
csendes tag

Közben megoldódott, rengeteg googlizás után. Tudtam, hogy a hangkártyának nincs baja, mivel a régi HDD-n ment minden zökkenőmentesen, szóval valahol máshol volt a gond. Ennek a posztnak a segítségével sikerült megjavítani, betettem a DVD lejátszó helyére a HDD-t, utána onnan indítottam és a posztot követtem. :)

(#36337) Tivi103 válasza - = Zk = - (#36328) üzenetére


Tivi103
tag

Köszi! Végül találtam hozzá ezt ,pontosan X540L -t ír a típusra, szóval remélem nem lesz gond vele! :)

(#36338) gyuri590


gyuri590
csendes tag

Üdv! Egy 3 éves ASUS N551JM-CN196H, Win 8.1-et futtató laptop integrált hangkártyájával (Realtek HD audio) van problémám.
A jack kimenetre csatlakoztatott fülhallgató a gép használatának függvényében folyamatosan változó zúgást, cicergő hangot produkál (pl. ha mozgatom az egeret, görgetek, teljesítmény igényesebb programot használok).
Sok javaslatot kipróbáltam: -különböző fej-/fülhallgatók produkálják ugyanazon a gépen
-audiodriver eltávolítás, újratelepítés, csere (asus és realtek honlapján elérhető
legfrissebb verziók)
-kábelek elhelyezésének megváltoztatása
-akkumulátorról használva is jelentkezik a probléma
Fontos megjegyzés, hogy sajnos sokszor földeletlen konnektorról tudom csak használni a laptopot, viszont 3 év alatt nem jelentkezett a probléma, illetve földelt konnektorról használva is produkálja a hibát.
Ezek alapján én csak a notebookon belülről felvett zajokra tudok gyanakodni.
Kérdésem, hogy egy külső USB-s hangkártya (pl.ASUS Xonar U5) használatával megszűnnének-e ezek a zajok?
Amennyiben igen, akkor a külső hangkártya képes felvenni a földeletlen konnektor miatt kialakuló 50 Hz-es folyamatos zajt? (ezt jelenlegi fülhallgatóm szerencsére nem játssza le hallhatóan)
Ez az utóbbi kérdés azért merült fel, mivel a folyamatos 50 Hz körüli zúgást meg tudtam úgy szüntetni a régi fülhallgatómnál, hogy a laptopon egy USB-be csatlakoztatott kábel végét vagy a gép alumínium házát megfogtam.
Ha valaki tud segíteni, akkor azt nagyon megköszönöm, mert nagyon zavaró a probléma és nem szeretnék feleslegesen egy külső hangkártyát vásárolni.

Szólj ha kell valami! Lehet tudok segíteni!

(#36339) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello

Notebook-ba szeretnék SSD keret tenni,odd helyére.Találtam egy olcsóbbat,egy drágábbat és még drágábbat,
Az lenne a kérdésem mi különbség köztük?

[ Szerkesztve ]

(#36340) Victoryus válasza ToBeY (#36339) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

ami a drágább, az Aliexpressen 1000ft körül van cakk-pakk... melyik mennyi hasznot tesz rá. Az utolsó meg márkásabbnak számít, ezért 4x az ára :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#36341) ToBeY válasza Victoryus (#36340) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tehát,az olcsóbb ~1600ft-os is jó lesz nekem? :B

[ Szerkesztve ]

(#36342) Victoryus válasza ToBeY (#36341) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Azt nézd meg, van-e plusz füle a dvd meghajtódnak! Én azzal szívtam a Lenovóval... Ha nincs, akkor ok. Amik eddig jöttek Aliról mind működtek, csak nekem nem passzoltak a laptopba. 1600-ért korrekt ár, nem kell rá várni 3 hetet legalább :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#36343) ToBeY válasza Victoryus (#36342) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Milyen plusz fülre gondolsz?Nekem is lenovo van egy l440-es.

(#36344) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok! Eppen tennem kosarba a lenovo ideapad 330at, ot, felmerult bennem a kerdes, hogy kesobb lehet e konnyen bővíteni ssdvel.
A hdd helyére menne ssd, vagy melle is lehetne boviteni, m2 es foglalat jellene gondolom, nem talalom sehol hogy van -e benne.
Tudna valaki segiteni? :R

Tisztelet a Gépésznek!

(#36345) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Hali!
Van egy akkus problémám.[link]
Azóta már annyival előrébb vagyok, hogy szétszedtem az akksikat (az új ebayes biztos, hogy nem eredeti). A réginél a 4 cellából 1 volt rossz, az újnál meg az összes jó volt. Megpróbáltam, hogy kicserlém a töltésvezérlőt, de semmi 8még rosszabb.
Valószínű, hogy az eredeti töltésvezérlő elérte a maximális ciklusok számát és nem eged tovább. Vagy tévedek?
(az ebayes akku töltésvezérlője meg gondolom szimplán beszart fél év után).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#36346) Papooo válasza ArthurShelby (#36345) üzenetére


Papooo
senior tag

Mi a gép pontos tipusa?
Lehet hogy az aprón találnál hozzá alig használt eredeti akksit normális áron.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36347) Victoryus válasza ToBeY (#36343) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

[link]
Nekem van a végén ez a kis fül, ahol a csavar rögzíti. Nézd meg, hogy milyen a mostani optikai meghajtód, ami benne van.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#36348) Kbali válasza VMatteo (#36344) üzenetére


Kbali
nagyúr

Gondolom még nem olvastad a milyen notebook-ot vegyek topikban a választ a kérdésedre.

(#36349) Victoryus válasza VMatteo (#36344) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nem nagyon van a 330-as gépekben m2-es foglalat szerintem. Én is végignéztem a Lenovo odalán amikor az enyémet akartam bővíteni.
Sata szokott lenni. Szerintem azt a gépet simán veri a Ryzen5-ös AMD-s változat, 140e-ért. Nálunk munkahelyen 7. generéciós I5-ös asztali gépek vannak, 8GB rammal, de a laptopom oda-vissza megeszi őket. Nem mindegy, hogy 4 vagy 8 szállal dolgozik. VirtualBox-al foglalkozunk éppen. Az I5-öt egy WS2016 telepítés + WS2012 konfig teljesen megette, gyakorlatilag fél perces késéssel reagált az egér mindenre... Tudom ez nem ide tartozik, deanno én is vacilálltam hogy I5 vagy Ryzen 5 legyen... nem bántam meg.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#36350) ArthurShelby válasza Papooo (#36346) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Lenovo z500

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.