Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#25851) EmberXY válasza MaxxDamage (#25849) üzenetére


EmberXY
addikt

Pár km után ez már nem számítana. :D

Met: Köszönöm. :R (Bár inkább csak kifogás, ami az öngól nagyságát relativizálja. ;] )

Up the Irons!

(#25852) donmackó


donmackó
őstag

Nem tudja valaki milyen néven lehetett kapni régebben azokat a színes szalagfüggönyöket amiket a bejárat ajtóhoz kellett feltenni? Vadászok mindenhol de nem találni sehol. :O

Release the cable hounds!

(#25853) Jorus válasza donmackó (#25852) üzenetére


Jorus
nagyúr

Erre gondolsz?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#25854) donmackó válasza Jorus (#25853) üzenetére


donmackó
őstag

Igen, csak szalagfüggöny címszóra nekem nem dobta fel a google. THX! :R

Release the cable hounds!

(#25855) Met


Met
nagyúr

Facebook oldal galériából le lehet valahogy menteni a képeket tömegesen?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#25856) Spet válasza Met (#25855) üzenetére


Spet
addikt

Sajátot vagy másét?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#25857) Met válasza Spet (#25856) üzenetére


Met
nagyúr

Másét
Találtam egy FF plugint de ott minden egyes képnél rá kell kattintani a mentésre.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#25858) Dinter


Dinter
addikt

Irodán dolgozok diákmunkában, 2 hete vagyok itt, még 1 hetem van. Mindenki hosszú nadrágban jár, illene nekem is? Igazából eddig végig rövidben jöttem és nem szóltak, csak ez így most jutott eszembe.

(#25859) Spet válasza Dinter (#25858) üzenetére


Spet
addikt

Meg kell/kellett volna kérdezni a dress kódot. De miután már csak 1 heted van, nem hiszem, hogy belekötnének, ha eddig elnézték.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#25860) Vakegérke válasza Dinter (#25858) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem jó néven vennék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25861) EmberXY válasza Dinter (#25858) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem simán jó, ha eddig nem szóltak rád. Ha a nők járhatnak szoknyában, akkor a férfiak is járhatnak rövidnadrágban, ha belédkötnek, csak hivatkozz rám. :D

Up the Irons!

(#25862) Dinter válasza Spet (#25859) üzenetére


Dinter
addikt

Volt oktatás, de ott csak a gyári dolgozókról volt szó. Igazából eddig eszembe sem jutott, csak most tűnt fel, hogy miért jár mindenki ilyen melegben hosszú nadrágban? :D

(#25863) Vakegérke válasza EmberXY (#25861) üzenetére


Vakegérke
veterán

A nők nadrágot is hordanak, szóval az egyenjogúság elvén Dinter fórumtársunk is mehetne szoknyában. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25864) krizmo_ válasza EmberXY (#25861) üzenetére


krizmo_
addikt

Igen, csakhogy olyan helyen, ahol a férfiaknak kötelező a hosszú nadrág, ott a szoknya alá illik harisnyanadrágot is felvenni nőknek... Amúgy, ne csináljatok már úgy, mintha annyira bánnátok, hogy szoknyában kell elviselnetek a nőket. ;] :D

(#25865) pjen válasza Vakegérke (#25863) üzenetére


pjen
félisten

Kilt? :)

(#25866) Vakegérke válasza pjen (#25865) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akár, de a hagyományok szerint a kilt alatt nincs alsónemű. :N

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25867) EmberXY válasza krizmo_ (#25864) üzenetére


EmberXY
addikt

Na dehát a "kötelező" nem ugyanaz mint az "illik", ebből is látszik, hogy a férfiak jogai el vannak tiporva. ;]

Up the Irons!

(#25868) philoxenia válasza Dinter (#25858) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#25869) Jorus válasza Dinter (#25858) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mosmá hagyjad szentem. :) Egyébként meg ha vki megjegyzi, jelezd neki, hogy belépéskor nem kaptál teljes körű tájékoztatást a társaságnál hatályban levő szabályzatok közül az arculati kézikönyvben foglaltakról. Egyúttal jelezd, hogy HR területen komoly kihívásokkal küzd a cég, és azonnal fejezd ki abbéli reményed, hogy adatvédelmi, IT security szempontból jobban működnek, ha már ilyen alap dolgokra sem képesek odafigyelni. :D
Én nagyobb cégek IT igazgatójaként simán rövidnadrágban toltam nyaranta, ha nem volt semmi megbeszi meg pofavizit. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#25870) pjen válasza Dinter (#25862) üzenetére


pjen
félisten

Kérjél fizu emelést,hisz egy hosszú szárú nadrág többe kerül.

(#25871) Dinter válasza Jorus (#25869) üzenetére


Dinter
addikt

Csak rossz érzés úgy járkálni most, hogy mindenki más hosszúban van, és lehet hogy szúrja a szemüket.

Itt ülök a HR-en egyébként :DDD

Meg saját ruhám, miért kérjek fizu emelést? :D

[ Szerkesztve ]

(#25872) carl18


carl18
addikt

Üdv! :)
Szeretnék vásárolni egy adott dolgot utánvételel,a gond az hogy nincs számlája az illetőnek és számlaszámot kér a vaterafutár.

Van olyan szállítási opció ahol ha én megvásárlom utánvételel akkor készpénzbe kézhez kapja a pénzt?
Én nem olyan rég eladtam a GTX 1050-et és ott is kézhez kaptam a pénzt hiába adtam meg a számla számot.

Szóval olyan szállító kéne aki nem kér számlaszámot és kézhez adta a pénz annak aki elad nekem :D
Bocs kicsit fáradt vagyok és egybe folynak a betűk :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#25873) donmackó válasza carl18 (#25872) üzenetére


donmackó
őstag

A postai utánvétnél lehet számlára és címre is kérni a kifizetést.

Release the cable hounds!

(#25874) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Hirtelen nem tudom hova kell írni. Melyik topicba...Gondoltam itt teszem fel a kérdést. Postán lehet bankszámlára utalni pénzt? Egyik tagnak kellene egy kis lóvét elutalni. Raiffeisen bankos. Sajnos messze van tőlem a legközelebbi bank. Meg ha oda is érnék melóból addigra bezár..Más módon jelenleg nem tudnék utalni, csak a posta maradna. Lehetséges? Postán a Raiffeisen bankos számlájára utalni. Köszönöm előre is. :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25875) #33253120 válasza mayday00 (#25874) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem lehet.
Max a címére tudod küldeni, és jó pénzért kiviszi neki a postás.

(#25876) carl18


carl18
addikt

Üdv! Ismét ide találtam :D
Vaterán nézelődem :D elárulná nekem valaki vaterán miért kerül egy GTX 1050 120,000 ft-ba ? :D
A hirdető szerint 160,000 helyet csak 120,000 ft :D
Egyszerűen nem értem mi zajlik az ilyen ember fejében mikor ára hoz létre? :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#25877) coco2


coco2
őstag

Okos órákkal van valakinek személyes tapasztalata? Melyik árkategória az, amit érdemes lehet ajándék gyanánt venni (ami nem gagyi)? Látok mindenféléket 10k huf-tól 110k huf-ig.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#25878) Esqs


Esqs
tag

Üdv!
Tud valaki ehhez nagyon hasonló ingyenes képzésről, amelynél nem feltétel a némettudás? :R

(#25879) EmberXY válasza carl18 (#25876) üzenetére


EmberXY
addikt

Polkorrekt: Az ár csak az eladóra és a vevőre tartozik...
Nem polkorrekt: Ha csak egy hülyét talál, aki bedől, már megérte, életbe lép a polkorrekt magyarázat. ;]

Up the Irons!

(#25880) Bjørgersson válasza carl18 (#25876) üzenetére


Bjørgersson
félisten

120 Ft-ért kérek 100-at. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25881) Vakegérke válasza Bjørgersson (#25880) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor csak 1.200 darabja. Jó buli, beszállok, ha megengeded, én csak tízet kérek 12.000-ért. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25882) Bjørgersson válasza Vakegérke (#25881) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megoldjuk valahogy. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25883) carl18 válasza Bjørgersson (#25880) üzenetére


carl18
addikt

Annyiért jó volna :D Én is örülnék neki. Sajnos ez a darab ár vaterán :D
Persze írtam neki egy kérdést ez nála miért kerül ennyire sokba :D NEm bírtam magamba tartani :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#25884) Bjørgersson válasza carl18 (#25883) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért írtam, mert te tizedesvesszőt írtál, vagyis 120,000 = 120. Az ezres tagolást ponttal, szóközzel vagy semmivel végezzük. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25885) carl18 válasza Bjørgersson (#25884) üzenetére


carl18
addikt

Ja bocs az azért van mert megszoktam úgy választom el a táblázatnál a harci kapacításokat.
Mikor már túl sok 0 van egymás után akkor én is belebonyolodok, ezért szoktam elválasztani tizedes veszővel.

A földön a legerősebb harcos is csak 480 harc erővel rendelkezik, pontosan 480 KI egység. De mikor jártam másik bolygón ott nem ritka volt a több milliárdos erő is. Azzal már bolygokat lehet porrá zúzni, szóval nem is akár milyen lehetőségekről van szó.
100 alternatív dimenzió van, rengeteg erős harcos van még, én azért vagyok hogy ki derítsem ki az erősebb tőlem. Kargoku kallandjai, első rész az űrhajó :D Írta Kargoku, Rendezte Kargoku, forgatókönyv író Kargoku.
TÜTÜTÜTÜTÜT TÜTÜTÜTÜTÜT ÜTÜTTÜTÜTÜÜTTÜTÜTÜTÜTÜ Kamehameha!!!!!!!!!!

Ime a filmem, eladó de csak úgy adom el ha én játszhatom a fő szerepet :D Sylvester Stalone se adta el úgy a Rockyt ha nem ö játszhassa a fő szerepet.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#25886) EmberXY válasza carl18 (#25885) üzenetére


EmberXY
addikt

Csak egészség legyen, az a fontos. :D

Up the Irons!

(#25887) Bjørgersson válasza carl18 (#25885) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te ne haragudj, néha előtör belőlem a nyelvtannáci. :D

De azért jól vagy? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25888) kovacsroli válasza carl18 (#25885) üzenetére


kovacsroli
senior tag

köszönöm! :R
:DDD :DDD :DDD

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#25889) ubyegon2 válasza carl18 (#25885) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ez mindent megmagyaráz! Nem tudtál még visszatérni rendesen ebbe az univerzumba. :O

(#25890) carl18 válasza Bjørgersson (#25887) üzenetére


carl18
addikt

Na hazaértem ismét, hulla vagyok. A topikban benne van hogy "Fáradt gőzös kérdések" Így hülyeséget szerintem nem rossz helyre írom :) Amúgy What up gyerekek ? Megy a pálinka? :D
Csak mert poénból leírtam ezt a hülyeséget nem jelenti bolond vagyok :U

Valaki nem tud Szolnok megyében jó szórakozó helyet? :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#25891) philoxenia válasza carl18 (#25890) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Milyen stílus? Pálinkás?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#25892) carl18 válasza philoxenia (#25891) üzenetére


carl18
addikt

Hát Rendes szórakozó hely, csak ne legyenek kötekedős Gypsik. Hát egy kicsit minőségibb szórakozó helyre vágyok ahol azért van egy kis szelektálás, nem enged be bárkit. " Kocsma itt is van" De ki akar kiöregedett vesztes alkoholistákkal inni.

Mezőkövesd valóban jó de kéne valami közelebb. Nosztalgia diszkó se volna rossz ha volna ilyen 90-es évekbeli kicsir pörgös zene :D [link]
Ez is nagy zene :) imádok rá táncolnI :D

Abádszalóki vagyok de itt már egy ideje nincs semmi, és hát a táncos véremet ki kell valahol eresztenem :D
[link]
Még Mezőkövesden az utcán vettük fel tavaly :D Ott is bulit csináloK :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#25893) philoxenia válasza carl18 (#25892) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szalóki vagy? Én eredetileg füredi.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#25894) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Forintot szeretnék angol fontra váltani. Mint devizát mint valutát.

Hol tudnám ezt legolcsóbban megtenni szerintetek.

Üdv

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#25895) ubyegon2 válasza Predator2 (#25894) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Devizát elég behatároltan tudsz, mivel eleve van egy banknál deviza számlád. Ehhez jórészt az a bank fér hozzá, akinél vezeted.

(#25896) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Tudja vki gmailba hogyan lehet visszaállítani a régi skint?
Az új nem jön be......

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#25897) ubyegon2 válasza Shingen (#25896) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

[link]

Ha jól értettem a kérdésed.....

Én se vettem még észre, pedig ott van az orrunk előtt. :)

[ Szerkesztve ]

(#25898) Shingen válasza ubyegon2 (#25897) üzenetére


Shingen
addikt

Igen jól.

Huuuuu Köszi kerestem mindenhol, pedig ott volt előttem.... :D ;]

風林火山

(#25899) ubyegon2 válasza Shingen (#25898) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

:D
Jó, hogy megkérdezted, mert így utána vizslattam, én amúgy simán belenyugodtam, hogy ezután ilyen lesz. Most, hogy megvan ez a bonyolult módszer, gyorsan vissza is állítottam! :B

[ Szerkesztve ]

(#25900) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A szaktopik nem igazán pezseg. Hátha alapon itt is felteszem a kérdésem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.