Hirdetés

Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    Sziasztok
    fentebb már írtam hogy problémám van az alaplapommal
    GA-P67A-D3-B3 elvittem gariztatni ott pedig az ezzel foglalkozó emberke helyetti munkatársa volt ott aki azt mondta h konkrétan nem garizhassa le és h átse veszi . Nem tudtam mit mondjak ...

    a végén eljöttem felhivtam az igazi illetékest aki mondta h 10 perc és ott van menjek vissza , igy is tettem

    egyébként a probléma amiert nem akarta át venni a kollégája az az hogy a proceszor foglalatban a tüsék közt az egyik elvolt hajolva vagy mi .. egyébként mikor vettem lemerem fogadni h akkor is igy volt habár ha az lenne a hiba akkor ugye nem kapcsolna be a gép mivel a proci foglalat szar .. de nem mert beapcsol minden megy.
    Csak az integrált hálo kártya nem müxik mellete mikor windows ba lealitasra megyek a vinyo leál kikapcsol viszont a proci és a vga ventilátor pörög tovább kb 10-15sec és bekapcsol a vinyo is és elindul a windows ez elvileg déli híd hiba.

    szóval nem tudom hogy van e köze az integralt hálokártáynak vagy a déli hídnak vagy a 2 hiba jelenségnek köze a proci foglalatban lécö kiáló tüskékhez .. meg ha az lenne a hiba be se kapcsolna a gép
    de javítsatok / villágitsatok fel ezzel kapcs mert nem értek hozzá
    nos az illetées átvette 50-50% esélyel h csere lesz e .. 15nap / 3hét belül értesitenek h mivan vagy újat kapok vagy vissza ezt a régit
    szóval a fentebb felmerülő kérdéseimre ha valaki tud válaszolni azt meg köszönném :R

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Aktív témák

Hirdetés