Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34201) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
egy olyan problémám lenne, hogy néha (leginkább mikor netezek, de máskor is előjön) 1-2 mp-re sötétbe borul a képernyőm és ezt a hibaüzenetett kapom.

Display driver stopped respondig and has recovered

Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 260,99 stopped respondig and has successfully recovered.

Egy idő után elég idegesítő, hogy óránként minimum 2x, de van olyan hogy percenként előjön és nem tudom, hogy mi lehet az oka.

Nagyon hálás lennék annak aki tudná a megoldást!!

Segítséget előre is köszönöm!!

(#34202) ipeter83


ipeter83
csendes tag

Sziasztok!
Az alaplapom Asus M2N68-AM PLUS típusú.
A műszaki leírásában ezt a szöveget olvastam:

"*Az AMD CPU korlátozás miatt a DDR2 1066 memóriából az AM2+ CPU modellek csak csatornánként egy DIMM modult támogatnak. "

A procim AMD Athlon 64 X2 7850 2,8GHz AM2+
Az alaplapon 2db DIMM modul van. Nekem jelenleg 2x2GB 10660MHZ memória van bennük.
Igazából akkor ha jól értem akkor az egyik ram a jelen esetben felesleges?

Valaki segítsen már ki a mély homályomból.

A választ előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#34203) Heffi válasza Regirck (#34201) üzenetére


Heffi
őstag

A kérdésed inkább a VGA témakörbe tartozik, akár azazonnali , akár a kártyád saját fórumába.

Nálam ez a hibaüzenet néha akkor jött elő, amikor tuningoltam a kártyát, és a határokon vagy afelett jártam az értékekkel a 3Dmark futtatása alatt, szóval én azt mondanám, hogy haldoklik a videokártyád.

(#34204) Heffi válasza ipeter83 (#34202) üzenetére


Heffi
őstag

Még melőtt nagyon kétségbe esel, nézd meg a CPUZ-vel,(vagy biosban system info alatt, vagy Everest-el) hogy mennyi memóriát lát. Ha ott van mind a 4 GB, akkor semmi gond.

A műszaki leírásból én egyébként arra következtetnék, hogy ha azonos chipset-s alaplapod lenne, amin van 4 memória foglalat, csak 1 pár menne belőle. Bizonyára a manuálok szerkesztésénél ismerik a "másolás-beillesztés"-t, és nem vették figyelembe, hogy ezen a lapon eleve csak 1-1 foglalat van csatornánként. :)

(#34205) Heffi válasza S*Tom* (#34198) üzenetére


Heffi
őstag

A helyedben én gariztatnám, mert bizonyára valami hiba van (akár alaplap, akár poster), mert annak idején azért fizettél érte többet egy átlagos alaplapnál,mert ennek extra szolgáltatásai vannak, most meg ezek közül 1 nem igazán működik.

Az a pár hét várakozás megéri a magasabb eladási árat, és a tisztább üzletet.

(#34206) stimea válasza nguru (#34193) üzenetére


stimea
tag

Azért ez, mert fentebb javaslat ként szó volt e-s vagy q-s típusról is.

[ Szerkesztve ]

(#34207) degu válasza kertsa (#34199) üzenetére


degu
senior tag

Es elfogadtak gariba?
/Mert ott is megnezik,hogy tenyleg rossz -e?/
Amikor volt zsem,en sem vartam a garira,hanem vettem egy masikat rogton :K

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#34208) ipeter83 válasza Heffi (#34204) üzenetére


ipeter83
csendes tag

Szia!
Megnéztem az Everesttel ott kiírja, hogy 4GB.
Csak most már a frekvenciára lennék kíváncs, hogy mekkora sebességgel működnek.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#34209) Heffi válasza ipeter83 (#34208) üzenetére


Heffi
őstag

HA már everested van, akkor nézd meg az az eszközök fül alatt a CPUID menüben. Ott kiírja és szorozd meg 2vel

(#34210) Heffi válasza ipeter83 (#34208) üzenetére


Heffi
őstag

De a frekvenciánál többet mond a sebességmérés. Szintén eszközök fül alatt a "Gyorsítótár és memória sebességmérés"-t futasd le. Ott megkapod az írási, olvasási és másolási memóriasebességeket.

(#34211) Mr.VWagen


Mr.VWagen
csendes tag

Üdv Mindenkinek!!
Kellene egy kis segítség!! Adva van egy Gigabyte GA-8IPE1000-G alaplap!! Összeraktam a gépet ahogy kell és ha benne van a videókártya (AGP nVidia Geforce 6200 256mb vagy AGP Asus n6200 256mb) nem hajlandó megmoccani vagyis be sem kapcsol!! Ha kiveszem a videókártyát akkor elindul csakhogy integrált v.kártya hiányában ugye nincs kép!! Valakinek valami ötlete?? Előre is köszi!!

One Bourbon,One Scotch,One Beer

(#34212) Scorpus


Scorpus
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Van egy Asus P5B alaplap, amelynek 1066MHz a maximum FSB-je hivatalosan, de ha én szeretnék bele tenni egy 1333MHz FSB-vel rendelkező processzort, akkor mit kell tennem? A termék weboldalán a CPU Support List-nél láttam ezt a lehetőséget. Tegyük fel hogy rendelkezem a megfelelő verziószámú BIOS-szal. Akkor elég az, ha az FSB órajelét 1333MHz-re húzom? (Persze a RAM-ok órajelére odafigyelve.) Ezzel a beállítással 24/7 kellene hogy menjen a gép, nem fognak emiatt melegedni az alaplapon lévő chip-ek, amik ezáltal károsodnak? Mit jelent ez konkrétan: beta support FSB1333 CPU ? Remélem nem azt, hogy ez csak kísérleti béta verzió, hanem hogy tényleg működik.

Aki tudja ezekre a választ, kérem írjon, köszönöm.

A mostaniakon kívül a régi rendszerben is voltak pozitív értékeléseim -> http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Scorpus

(#34213) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem kérdésem, hogy egy Asus P5Q Deluxe lapon az NB meddig van az egészséges felmelegedés fokán?
Mert ez a b*****ott nagy hűtő (Mugen 2) rálóg rendesen, és beszorul a levegő az NB-nél, alap feszekkel is elérte a 49 fokot:S

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34214) Csorosz válasza Speeedfire (#34164) üzenetére


Csorosz
aktív tag

Tök valós. i810-ben már voltak ilyen lapok.
A másik lapod meg szerintem azért nem találod, mert csomagolócéges megnevezése van.
Nem találsz esetleg a lapon más feliratokat is? Keressgess rá azokra, hátha kidob valamit a net. Például volt olyan lapom, amin pc-chips felirat és típuszám volt, így találtam hozzá biost anno.

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#34215) Csorosz válasza Scorpus (#34212) üzenetére


Csorosz
aktív tag

Működik, használhatod, és szerintem feszt sem kell emelned a lapon.
Azért először megpróbálhatnád a jelenlegi prociddal kitesztelteni az 1333-at. :R

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#34216) Scorpus válasza Mr.VWagen (#34211) üzenetére


Scorpus
csendes tag

Szia!

Nekem régebben volt egy hasonló esetem. Volt egy Sapphire Radeon X800GTO 256MB 256bit PCI-E videókártya, ami szépen működött egy alaplapban, nem volt vele semmi gond. Aztán alaplap csere történt, és egy Asus P5B került alá, ennek hatására nem akart elindulni a gép semmi áron. A régebbi alaplappal persze tökéletesen működött. Még szerencse hogy volt egy másik videókártya is (Sapphire Radeon HD3870 512MB 256bit Toxic PCI-E) és azzal minden gond nélkül működött a P5B. Csak az X800GTO-t nem csipázta valamiért, amire a mai napig nem tudok rájönni. Lehet hogy neked is ez a helyzet állt elő, javaslom hogy ha van rá lehetőséged akkor próbáld ki a videókártyát másik alaplappal, vagy az alaplapot másik videókártyával, és ha mind a kettő működik, akkor sajnos valamelyiket cserélni kell, mert nem szeretik egymást.

A mostaniakon kívül a régi rendszerben is voltak pozitív értékeléseim -> http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Scorpus

(#34217) Scorpus válasza Csorosz (#34215) üzenetére


Scorpus
csendes tag

Abban az alaplapban most egy Q6600-as G0 proci van, akkor megnézem azzal egy kis tuning erejéig, de majd csak hétvégén mert öcsémnél van vidéken. Ha minden okés, akkor ezek szerint birnia kell egy Q9xx procit is, ugye?

A mostaniakon kívül a régi rendszerben is voltak pozitív értékeléseim -> http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Scorpus

(#34218) Csorosz válasza Mr.VWagen (#34211) üzenetére


Csorosz
aktív tag

Mivel nem mai hardverek, próbáljátok meg kontaktisztítóval kitakarítani az AGP slotot, és a kártyákat is természetesen. Továbbá rakjatok rá csipogót és azonosítsátok be pontosan, hogy hol is akad meg a post folyamata, amikor nincs benne vga. Táp is okozhatja a gondot ha gyenge. Nézétek meg a kondikat is a lapon, púposak-e a tetejükön. Ez is okozhat instabilitást.

[ Szerkesztve ]

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#34219) ipeter83 válasza Heffi (#34209) üzenetére


ipeter83
csendes tag

Köszönöm szépen Heffi a segítséget.

A sebesség 535,8 MHZ tehát akkor jónak tűnik.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#34220) Csorosz válasza ipeter83 (#34219) üzenetére


Csorosz
aktív tag

Ha 4 slotod lenne, akkor működne csak 2. Erről szól a Post üzenet.

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#34221) Csorosz válasza Scorpus (#34217) üzenetére


Csorosz
aktív tag

Ja-ja. De csak amit a lap cpu supportjában feltüntetnek.
Nekem giga 965p-s3 lapom van, abban a 390-es fsb-n (1540) egy E6750 alulfeszelve megy gyönyörűen.
Lapnak sem kell +fesz.
Egyébként lap válogatja, de 450-500 mhz is lehet az fsb vége...

[ Szerkesztve ]

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#34222) FlashR


FlashR
tag

Heló
Arra tud-e vki magyarázatot,hogy mi baja lehet az MSI P35 Neo3 lapomnak? Hibajelenség: Bekapcsolás után mutatja a logo-t,minden hardver felpörög,de ennyi. nem megy tovább,biosba nem tudok belépni,TAB-al nemtudom eltüntetni a logo-t,de a bill megy,mert ahogy nyomkodom,az usb vevőjén villog a led. Nemértem :F lehuztam mindent róla,csak az alap proci ram vga van. Milehet?

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#34223) Csorosz válasza Csorosz (#34221) üzenetére


Csorosz
aktív tag

Béta bios-al próbálkoztál? Nekem egyszer azután csinált ilyet egy NeoFR.
USB-ről bios írás oldotta meg a gondot.

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#34224) FlashR válasza Csorosz (#34223) üzenetére


FlashR
tag

semmi bios frissités nem történt...
de még biost se tudok frissiteni,mert odáig sem jut el,hogy vmiről bootoljon :U csak egy szép msi-s ürhajós logó és semmi több.

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#34225) Falinaptár


Falinaptár
csendes tag

Sziasztok.Segítségeteket kérném.
Asrock 4coredual-sata2 alaplapom van. E4500 proci, 9500 gt 1 gb ddr400 -as ram.
Az alaplapom támogatja a ddr2-es memóriát is. Tegnap vettem egyet(1gb, 533), és nem működik.Gép elindul, de nincs kép.DDR1 vissza, és csodák csodájára minden jó.
Külföldi fórumokon is sokaknak pont ugyanilyen problémáik vannak, de konkrét megoldás nincs.
Ram, alaplap, vga, táp hiba kizárva.

(#34226) Mr.VWagen


Mr.VWagen
csendes tag

A Kondik jók egyik sem púpos! marad a takarítás! Szertem jó lehet a táp is persze nem biztos! első pár alkalommal beindult minden rendben is volt csak utána kezdődtek a gondok!! Köszi a segítséget!!!! :R

[ Szerkesztve ]

One Bourbon,One Scotch,One Beer

(#34227) FlashR válasza Falinaptár (#34225) üzenetére


FlashR
tag

Sztem az 533-as DDR2-t nem eszi meg...csak a 667-est. csak mert nem ilyen asrock,de volt VIA chipsetes lapom és volt ilyen probléma vele...

[ Szerkesztve ]

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#34228) Falinaptár válasza FlashR (#34227) üzenetére


Falinaptár
csendes tag

Remek.Köszönöm, akkor elvileg 667-es ddr2 -t már viszi ?
Mert ma mennék a párjáért(533),de akkor csere(667).

(#34229) Core2duo6600 válasza stimea (#34181) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Az iponban 3 év gari van rá, ez is jó lehet, ha árban megfelel.

Ha a közeljövőben akarsz cpu t cserélni, Quad Core ra, akkor inkább célszerű P45 ös chipsettel rendelkező lapot választani, de a p35 ös is jó lehet akár, nincs köztük olyan nagy különbség.

Még akár ez is jó lehet, a többiekhez is szól a kérdés, hogy ez a JW mennyire megbizható.
http://ipon.hu/webshop/product/_jw_jw_ip35_pro/38566

Túl sokat ne válogass, a 775 ös foglalat lassan már kifutóban van, így egyre szükül a választék hozzá.
Ha nem akarsz cpu t tcserélni azaz költeni a gépre, akkor célszerű egy olcsó, és hosszú garis lapot választani.

(#34191) stimea
Ha már CPU t váltasz, akkor 4 magpsra váltsál.

(#34192) Heffi
A chipseten mulik leginkább és persze a bioson, de mivel egy régi cpu ról van szó, ami már nincs gyártáson , amibe bele lehet tenni abban megy is, a jelenlegi cpu hoz egészen biztosan nincs értelme drága lapot választani, mert nem a lap a szük keresztmetszet.

(#34201) Regirck
Win reinstall, ill. driver frissités, de okozhatja ram gond is akár.

(#34212) Scorpus
Ha stabil akkor mehet akár így is, de garancia nincs rá, hogy jó lesz, hiszen hivatalosan nem támogatja és nem is biztos, hogy a bios helyesen ismeri fel, és rendesen állít be hozzá mindent

De igen, azt jelenti, hogy lehetnek benne hibás, mivel régi a lap, már nem fejlesztik tovább, olyan amilyen.
És igen, komolyabb terhelést jelent az alkatrészeknek, amiket a gyárót 1066 os fsb re lött be, koros lapról beszélünk, ezeknek a tervezett élettartama már lejárt, így az sem meglepő, ha rendeltetésszerű használat esetén is elromolhat bármikor.

(#34213) Zomb€€
Addig, amíg meg nem áll. Mivel passziv a hűtése igen meleg tud lenni.
Akár 80 fokos is, nekem égette a kezem, ha buzerálni kellett valamit, akkor várnom kellett, hogy lehüljön a gép.

(#34222) FlashR
Dugj be egy kábeles billentyüzetet, ps2 be, ha azzal sem megy, akkor lehet kuka a lap ,de akár táphiba is lehet

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#34230) Zomb€€ válasza Core2duo6600 (#34229) üzenetére


Zomb€€
őstag

De gyanítom, hogy a 80 fok már nem annyira egészséges az NB-nek:S
Tehát meddig mehet fel károsodás nélkül max? Vagy ez lenen a 80?:-]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34231) FlashR válasza Falinaptár (#34228) üzenetére


FlashR
tag

667-est biztos viszi! Viszont egy bios reset-et megpróbálhatsz miután beletetted a DDR2-t,elvileg nem kell,de hátha makacs az alaplap :)

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#34232) Core2duo6600 válasza Zomb€€ (#34230) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Tekintve azt, hogy a cpu-k 80 ill. 100 foknál kapcsolnak le maguktól, az NB nél is van egy határ.
Én nem foglalkoztam az nb hőmérsékletével, gyári cpu cooler volt rajta automata fordulattal és kész.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#34233) Heffi válasza ipeter83 (#34219) üzenetére


Heffi
őstag

I, jónak tűnik, szerencsére úgy néz ki, feleslegesen aggódtál a manualban írt megjegyzés miatt.

(#34234) Heffi válasza Core2duo6600 (#34229) üzenetére


Heffi
őstag

Igen, ahoz a procihoz elég egy p945-s lap is, de ha egy p45-s lapot vesz, egy kisebb beruházással komolyabb gépet csinálhat belőle.

(#34235) csibor


csibor
őstag

A G41 chip elvileg támogatja a 530-as processzorokat?

(#34236) urielz29


urielz29
csendes tag

Sziasztok
Kerestem egy Packard Bell asztali gépek-topikot, de nem találtam, így hát ide irok. A probléma a következő: elszállt egy Packard Bell imedia gép alaplapja. Ezek Foxconn-t használnak, én meg szeretnék egy jobb lapot alája. Annyit tudok hogy microATX lapok járnak bele. A kérdésem az lenne volt-e valakinek ilyen esete, és milyen deszkát lehetne alája bepakolni, esetleg lesz-e inkompatibilitási probléma valamilyen szinten ( ahogyan én nézem, minden olyan, mint egy normális gépnél)...
Kössz , ha tudtok segíteni

(#34237) csibor válasza urielz29 (#34236) üzenetére


csibor
őstag

Ha szabvány ATX,Matx,akkor nem lehet semmi gond.

(#34238) Heffi válasza csibor (#34235) üzenetére


Heffi
őstag

Ha megfelelő a tokozás, tehát mindkettő lga775-s, akkor igen, mintahogy korábban írta Core2duo6600, a régebbi procikat "amibe bele lehet tenni, abban megy is".

(#34239) urielz29 válasza Heffi (#34238) üzenetére


urielz29
csendes tag

01. honnan tudom meg hogy szabvány miniATX-e?
02. 775-ös foglalat kell legyen, mert egy Core 2 Q8300-as intel proci van benne
köszönöm a válaszokat :R

(#34240) csibor válasza Heffi (#34238) üzenetére


csibor
őstag

Csak fordított felállásba már futottam bele I915 nem vitte a D9XX procit,

(#34241) csibor válasza urielz29 (#34239) üzenetére


csibor
őstag

MicroATX A Elvileg a mostaniaknak vinni kéne.De az intelt most tanulom,ezt majd más pontosan megmondja.

(#34242) Core2duo6600 válasza urielz29 (#34239) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Leginkább onnan, hogy megnézed a lap típusát és rákeresel a weben, de lehet, hogy a deszkára rá van írva.
Hogy kompatibilitási gond lesz-e ez függ, attól, hogy milyen cuccok kerülnek majd bele az új vasba.
De hiába a szabvány, már találkoztam olyannal, hogy egy adott lapban nem ment egy adott cpu míg egy másik iugyanolyan típus igen, és az eredeti is ment egy másik hasonló lapban.

Leginkább szemrevételezéssel, a Micro atx előírja, pl hogy a csavarok hol vannak, és talán a lap maximáis alapterületét is kifejezi, de ha egy képet betennél a régi lapról az is sokat segítene.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#34243) Csorosz válasza Zomb€€ (#34230) üzenetére


Csorosz
aktív tag

40 foknál nem nagyon kéne annak sem melegebbnek lennie. Kézzel érintve az már igen meleg. Hosszú távon fogod kárát látni ha így használod. Nem fér el rá egy kis 5cm-es venti? Ilyen esetekben az sokat segít. Vagy távolról egy 9-es, 12-es esteleg.

[ Szerkesztve ]

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#34244) Raider84


Raider84
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy az eszközkezelőben ott van egy sárga kérdőjel a SM buszvezérlőknél. És már próbáltam egy csomó mindent de nem sikerült eltüntetnem.
Egy pár adat róla:
Hardver azonosító PCI\VEN_1002&DEV_4385&SUBSYS_43851458&REV_3A
PCI eszköz ATI SB700 - SMBus Controller
Alaplapom: GA-MA74GM-S2H
Ha tudnátok nekem valami tippet adni azt nagyon megköszönném.

(#34245) urielz29 válasza Core2duo6600 (#34242) üzenetére


urielz29
csendes tag

itt két kép
a lapon nem irja a gyártót, de egy pár helyen be van a csatlakozók fémjébe préselve a logó.
http://prohardver.hu/dl/upc/2010-11/10/126859_cccvpqhhbwo2zf7k_img_17440.jpg
http://prohardver.hu/dl/upc/2010-11/10/126859_ossjvp3nahngzzv8_img_17430.jpg

Csak lapot kell cserélni, minden egyéb jó: proci Q8300, Samsung memóriák, Fsp táp, Nvidia videokari...le voltak ellenőrizve. Indításkor kezdi betölteni a Biost, aztán kapcsol ki.Második indításra már be sem tölti, kb. 2 másodperc után kapcsol ki. Épp kiment garanciából...a PB pedig irgalmatlan drágán cserél alkatrészt, ha nem garanciális

[ Szerkesztve ]

(#34246) Gabesz02


Gabesz02
csendes tag

Sziasztok!

Bocsi,hogy ide írok,de a megfelelő topicban nem kaptam választ a kérdésemre :( Szóval
az lenne a problémám,hogy a különböző netes oldalakon található videókat nem tudom felnagyítani! Klikk az adott videóra szépen el is indul,majd kiteszem teljes képernyőre és az egész egy nagy hófehér képet mutat! De amint újra lekicsinyítem szépen megy tovább :O Mi lehet a probléma??? Már az agyamra megy,kérlek segítsetek! Ja és a böngészőt újra telepítettem már de semmi változás... :W

Üdv:Gábor

(#34247) dinka.86 válasza Heffi (#34197) üzenetére


dinka.86
aktív tag

nah. hát az a vicces helyzet állt elő h ha mindkettő dvd írót rákötöm egymás fölé akkor szuperul megy látja. de amint leveszem róla a régit akkor kész vége nem is tölti be a wint kéri h cseréljem fel v nemtom...ötlet?:)

(#34248) Heffi válasza dinka.86 (#34247) üzenetére


Heffi
őstag

Hát így messziről nehéz...

Mindenesetre meg kellene nézned a biosban, hogy melyik ide csatornán (Primary master & slave, Secondary master &slave) milyen eszközt ismer fel, illetve mi a beállított bootolási sorrend.

(#34249) attrax


attrax
aktív tag

Hello volna egy fájó kérdésem:
FuSi 478-as alaplapon az IDE 2-re nem tudok akasztani semmit.A sata porton(az egyiken) van egy SATA HDD a másikon semmi. Az IDE 1-en van egy hdd és egy dvd rom és szeretnék még egy dvd romot az ide 2-re tenni.Lehetséges ez?Miért nem látja?Talán rossz?Már mindenféle Jumperelést kipróbáltam pls help!

Unterschreiben

(#34250) attrax válasza Gabesz02 (#34246) üzenetére


attrax
aktív tag

Más alkalmazásokban nem hibázik a videokártya?Talán tedd fel újra a driverét vagy nézd me g a beállításokat

Unterschreiben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.