Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) FeRRaR1 válasza radi8tor (#7795) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Úristen, először is rohaggyá' meg mert soha nem voltam ezen a fertő tik getván de most felmentem véletlenül. Szóltál de hát az ember soha nem veszi észre a figyelmeztetéseket :DDD

Másrészt nagy szakértő lehet a "csaj"...

Huracan STO nem jó semmire csak villogni vele.

Versenypályán nem annyira gyors mint egy Porsche, cserébe sokkal drágább.
Viszont Trofeo vagy STO módban ki is tiltanak a legtöbbről mert átlépi a decibel limitet, még a Nürburgringen is.

Szóval ez egy pálya autó, de nem annyira gyors mint egy fele annyiba kerülő Porsche, de cserébe nem is tudsz felmenni a pályákra mert kitiltanak.

Remek koncepció.

Jól néz ki és szép a hangja ezt adom, de a másik problémám hogy eszméletlen kényelmetlenek. Annyira hogy fáj mindened tőle. Sokan úgy járnak vele hogy párnákat raknak a seggük alá meg a hátuk mögé mert 30 percnél többet konkrétan fájdalmas ott ülni.

Szóval van egy autónk ami pályára készült csak nem mehet fel / egy kör után kitiltják. Rohadt drága és kényelmetlen.

Ezerszer inkább GT3 vagy GT3 RS. Ott a 9000 fölé forgó szívó boxer és pálya teljesítmény.
[link] ;]


Lambo az egy villantó autó, itt is főleg magamutogató emberek veszik. Porsche meg reggeltől estig végig aláz mindenkit a pályán, és sokkal jobb vezetni. Inkább funkcionális mint magamutogató. Nyilván nem szar az STO, lenne egy 20 kocsis gyűjteményem elférne benne. De valószínűleg a GT3 kulcsát választanám az esetek többségében.

KIMONDOM:
Egyszer lesz egy ilyen 4 literes szívó boxer Porschém. Nem tudom mikor, milyen, mikori... De lesz.

Zárójelben jegyzem meg hogy a Ferrarikat is jobb vezetni, és kényelmesebbek sokkal de sokkal élhetőbbek.

(#7802) Qru válasza 2ozzmexy (#7799) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen erre, minap lattam egy ilyet az utcan. Tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#7803) kisza25 válasza tboldi (#7791) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az ikeában lehet kapni átlátszó padlóvédőt gurulós szék alá :)
Ahogy nézem máshol is

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7804) tboldi válasza kisza25 (#7803) üzenetére


tboldi
nagyúr

grizlisandor már említette, csakhogy a legközelebbi Ikea is 40 km-re van tőlem. :D

Amúgy a győri Mömaxban és Möbelixben is láttam már, arrafelé gyakrabban előfordulok, mint Pozsonyban.

[ Szerkesztve ]

(#7805) kisza25 válasza tboldi (#7804) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

On dö lájn is lehet ám venni akár ikeából is:D
Én 2lakást rendeztem be úgy, hogy behozták a lakásba az összes bútort, de vannak ikea pontok is(parkolóba beáll a kamion és ott tudod átvenni.)
Pl itt
Vagy itt
Vagy itt
És ez csak az első 3db találat a google amit kidobott :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7806) Integrale válasza rbalint88 (#7770) üzenetére


Integrale
veterán

Teljesen önálló platformon van a Thesis (ahhoz tervezték a nulláról, azért is volt ekkora ordas bukta, na meg az a 40 szabadalom ami ehhez tartozik, sem olcsó mulattság) nem épült erre más, Quattroporte a legközelebbi rokona, azzal van itt-ott közös pont.

Ezekből valami limitált (mintha a 18e db nem lenne egyébként is limitált) széria jön be igazán. [link]

[link]

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#7807) rbalint88 válasza Integrale (#7806) üzenetére


rbalint88
addikt

Bocsi, nekem a premium platform az hosszmotor, hatso vagy osszkerekhajtassal :R
Egyebkent szeretheto auto, a beltere a mai napig ut, a nyilt porusu fa a kek plussel 😍

(#7808) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy átmenetileg anyósülés nélkül (ki van szerelve, kárpitosnál van 1 hétig kb) lehet-e használni az autót (rend őrei szemszögéből érdekelne persze) Opel Zafira 7 személyes.

(#7809) Qru válasza rbalint88 (#7807) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor Bubi mar majdnem premium! :DDD

#nincsbennetarcsi

(#7810) radi8tor válasza b4zsi- (#7808) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem simán. Hátsó ülést ha lehajtod akkor az is ülés nélküli használat és az is megengedett.

⭐ Stella

(#7811) Vismajor01 válasza b4zsi- (#7808) üzenetére


Vismajor01
addikt

Persze, csak ne üljön oda senki

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7812) Integrale válasza rbalint88 (#7807) üzenetére


Integrale
veterán

Így már világos. Nekem ilyen jellegű vágyaim nincsenek. (FWD A8 nem prémium? :P )
Biztos szerethető, ha nyernék a lottón, akkor beraknám a Phaeton, R-Class, C6, 5 GT, Avantime és a VelSatis mellé, hogy tudjam nézegetni ezeket a senkinek sem tetsző tárgyakat.

Napi használósnak úgy, hogy tudom nincs hozzá szélvédő, sem lámpák (csak bontott) és egyebek, úgy bátor lenne.

"Bad reklám is reklám too"

(#7813) rbalint88 válasza Integrale (#7812) üzenetére


rbalint88
addikt

FWD A8 csak a 2.8V6-tal es a borzalmas 2.5V6TDI-vel volt, az a szegenyseg-csomagos belole. :R
A felsoroltak kozul csak az 5 GT nem tetszik, a tobbi nekem is johetne a felesleges autos garazsba :)

(#7814) Qru válasza rbalint88 (#7813) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig a Velsatis egy vizualis kornyezetszennyezes... Lenne arra az ures helyre jobb valasztas. :))

#nincsbennetarcsi

(#7815) Integrale válasza rbalint88 (#7813) üzenetére


Integrale
veterán

Nem nem, volt D4 is 3.0 V6-tal FWD, sőt talán az A8 hybrid is FWD volt a 2.0 TFSI-vel.
D3-ból 2.8-3.0-3.2 is volt elöl kaparós. D2-ből V8 is.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#7816) barnam_ válasza Qru (#7814) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt meg kell hagyni a franciáknak, hogy mindig bátrak voltak új dolgokkal, formákkal kísérletezni.
Anno ~20 évvel ezelőtt amikor a VelSatis kijött, nagyon megfogott minket gyerekként a VelSatis különcsége.
Az más kérdés, hogy kb. a Renault összes prémium kezdeményezése egy kudarc volt :D (piaci szempontból)

(#7817) Qru válasza barnam_ (#7816) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azzal a VW is lukra futott (lsd Phateon) a sajat neve alatt.

#nincsbennetarcsi

(#7818) barnam_ válasza Qru (#7817) üzenetére


barnam_
nagyúr

Aztán rájöttek, hogy kifizetődőbb megvenni egy prémium brandet/céget és annak a profitját lefölözni.

(#7819) Vismajor01 válasza Integrale (#7812) üzenetére


Vismajor01
addikt

El a kezekkel 5 GT-tol, legszebb autó ever

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7820) Integrale válasza barnam_ (#7818) üzenetére


Integrale
veterán

Amikor a Phaeton piacrakerült, már a tulajdonukban volt a Bentley, Bugatti, és persze az Audi is a csoporthoz tartozott. Valószínűleg a Phaeton bukásának is ez volt az egyik oka.

"Bad reklám is reklám too"

(#7821) Integrale válasza Vismajor01 (#7819) üzenetére


Integrale
veterán

Nekem ne mondd, így gondolom én is.

"Bad reklám is reklám too"

(#7822) Reggie0 válasza Vismajor01 (#7819) üzenetére


Reggie0
félisten

Olyan, mint egy 318d es egy prius 2 szerelemgyereke :D

(#7823) Vismajor01 válasza Reggie0 (#7822) üzenetére


Vismajor01
addikt

Szerelem gyerek az biztos de prius nincs benne :D :P :P

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7824) barnam_ válasza Vismajor01 (#7823) üzenetére


barnam_
nagyúr

Inkább valami alabamai vérfertőzésen átesett quasimodo :DDD

(#7825) Reggie0 válasza Vismajor01 (#7823) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem mast dobott ki:

(#7826) Integrale válasza Reggie0 (#7825) üzenetére


Integrale
veterán

:K

"Bad reklám is reklám too"

(#7827) aero. válasza Reggie0 (#7825) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Mindig elfog a birtoklási vágy egyre, olcsóak is. Csak lenne benne egy normális motor.

[ Szerkesztve ]

(#7828) 2ozzmexy válasza aero. (#7827) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Normális motor van benne, fel-le mozognak a dugattyú benne, nem elektron ciccegés hangja van. ;]
Jah hogy betegágy? Nyilván, brake my wallet... :R

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#7829) aero. válasza 2ozzmexy (#7828) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Elég egy BMW, az is sok. 1 óra múlva megyek érte, 920k a cehc-je. Pár apróság, meg néhány kiborult csontváz :R és óhh…, ha még kész lenne, de nem.

[ Szerkesztve ]

(#7830) 2ozzmexy válasza aero. (#7829) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Kiborult csontvázak, jah, az ismerős. :DDD Szerinted mennyi volt mire vezérlést cseréltek az F31 320d-ben? :D Most "papucsozák", mert a téliről elment a minta, már csak 3,6mm, ami necces osztrákiában. A magasságállító okádta el magát éppen, de még nem jöttem rá hogy szenzor vagy motor baja van... :W Na persze nem ártana neki egy újabb klíma feltöltés mert éppen rinyál rá, valahol ereszthet valamelyik tömítés és nyüsszög valami hátul, de még nem néztem meg. Kinek gorillája van, ne sokkalja a banánt. ;] (egy selyemmajomnak jobban örülnék mondjuk :)) )

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#7831) tboldi válasza Integrale (#7812) üzenetére


tboldi
nagyúr

“Napi használósnak úgy, hogy tudom nincs hozzá szélvédő, sem lámpák (csak bontott) és egyebek, úgy bátor lenne.”

Gyári újként sem rendelhetők? Az ártól tekintsünk el.

Amúgy én is csak ünneplősnek tartanám a Thesist.

[ Szerkesztve ]

(#7832) Qru válasza aero. (#7829) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mi volt a baja? Vagy rovidebb lenne a mi nem lista? ;]

#nincsbennetarcsi

(#7833) tboldi válasza tboldi (#7831) üzenetére


tboldi
nagyúr

Keresgéltem az 🍓-en, majd a fiatalkatreszek.hu-n és az Unix oldalán. Tényleg nem. 😱

(#7834) aero. válasza Qru (#7832) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Lehet mazsolázni :D
Olajat, szűrőket, gyertyákat, termosztátot én vittem. Rendesek amúgy, szelepfedél miatt a gyertyacserét nem számították fel. Meg a sallangokat sem, mint kormánycsere, ablakemelő kapcsoló cserét sem (ok, ez nettó 12 másodperc ennél). Illetve grátisz 10% kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#7835) Integrale válasza tboldi (#7831) üzenetére


Integrale
veterán

Nincs, sem Kappa Coupehoz. Betorik, GTK.

"Bad reklám is reklám too"

(#7836) tboldi válasza Integrale (#7835) üzenetére


tboldi
nagyúr

😕

Az Ypsilonhoz testkábelt sem kaptam, magam gyártottam le 50-es vezetékből és szemes saruból. :D [kép]
Bár állítólag az importőrváltás miatt van gubanc ebben az esetben, nem azért, mert ez az alkatrész megszűnt volna.

Amúgy lehet, hogy igaza lesz molnarpeternek, azóta, hogy ezt kicseréltem, egyszer sem jött elő az insufficient oil pressure üzenet Aladdin lámpájával együtt.

[ Szerkesztve ]

(#7837) Integrale válasza tboldi (#7836) üzenetére


Integrale
veterán

Dehogy, köze sincs az importorhoz, sem a Stellantishoz. Ez az olaszok baromsága, nincs támogatás az autókra, de nem csak 20-30 évesekre, hanem egy 3-as Deltához is van kb A4-es lista, ami nincs.

"Bad reklám is reklám too"

(#7838) tboldi válasza Integrale (#7837) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mindegy igazából, megoldottam a problémát. A lényeg, hogy most hibátlanul megy, és anyum is boldog vele. :D

(#7839) Qru válasza aero. (#7834) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Fincsi...

#nincsbennetarcsi

(#7840) Richard!


Richard!
addikt

Felkészült a télre a Győr-Szol: több száz tonna só a raktárban
Boldi nálatok mi a helyzet? :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#7841) tboldi válasza Richard! (#7840) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem itt is lehet legalább ennyi só, csakhogy Móvár 52%-kal kisebb területű, gyakorlatilag minden km²-re dupla mennyiség juthat. :D

[ Szerkesztve ]

(#7842) Qru válasza Richard! (#7840) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hogy a ki.szott sotetzoldek mindenre harapnak de erre nem... Nem csak az elovilagot karositja sulyosan de ugye a jarmuveknek sem tesz jot. :((

#nincsbennetarcsi

(#7843) focvis


focvis
veterán

Brúnóra!



(#7844) Tsebacsi válasza focvis (#7843) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mindig csak a szex meg a szipu...
(A bal szélső kettőt én ittam, BRÚNÓÓÓ :D :R :C)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7845) focvis válasza Tsebacsi (#7844) üzenetére


focvis
veterán

On more round

(#7846) EQMontoya válasza focvis (#7845) üzenetére


EQMontoya
veterán

Diszkréten szolmizalunk (mi-ti-szó)

Same rules apply!

(#7847) Reggie0 válasza focvis (#7843) üzenetére


Reggie0
félisten

Latni se birom, lounge-ben ingyen volt a pia. Utolso emlekem, hogy felmegyek az elso gepre, a kovetkezo az, hogy 3000km-el odebb a lakasban ebredek. Par nappal kesobb jott vissza par emlekfoszlany.

(#7848) Qru válasza focvis (#7843) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egi!

#nincsbennetarcsi

(#7849) Tsebacsi válasza focvis (#7845) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Sok lesz sok lesz.... :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7850) focvis válasza Tsebacsi (#7849) üzenetére


focvis
veterán

Az előbb félrement

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.