Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) radi8tor válasza FeRRaR1 (#7650) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Így lehet frankón csődbe vinni egy jól működő céget. Mert ezek a vevők nem fognak vissza jönni ekkora blamák után bármennyire is angol márkáról van szó.

⭐ Stella

(#7652) FeRRaR1 válasza radi8tor (#7651) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Ezt mondta az instruktorom a Porsche napon aki dolgozott a McLarennél is. Aki egyszer Porschét vett az vissza jön. Sokkal nagyobb az újravásárlási szándék. Ami tetszik a McLarenekben hogy egyenesben alig lehet őket megverni, viszonylag szép a hangjuk a turbó ellenére, és ez szubjektív de vannak nagyon szép autóik. Megtartották a hidraulikus kormányzást a jobb visszajelzésekért és precízebb érzetért. Ha meglátok egy P1-et vagy F1-et kb 3 éves hülye gyerekké változok még mindig :DDD

Viszont a fentiek amiket írtam ettől még igazak. Apex tulajnak is volt több Porsche és McLaren, többször is beszéltem vele, de videókban is feltűnik és elmondja. Porsche 40.000km szinte nulla gond. McLaren, váltó cserék, motor cserék, katalizátor cserék, eszi a féket és gumit de nem tapad az eleje, és annyi elektromos hiba hogy felsorolni is nehéz.

(#7653) rbalint88 válasza FeRRaR1 (#7652) üzenetére


rbalint88
addikt

Itt par haznyira van egy csoro lakopark (elysium), az egyik csokanak van ket McL, egy sarga es egy kek. Meg itt lakik, mert az X6M-et es az M4-et latom gyakran, de a ket angol beteg egy ideje nem mozog erre :DDD Azokat latni se kell, hallani is lehet, ha azzal jon haza :))

(#7654) Qru válasza FeRRaR1 (#7652) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Amugy ez a markahuseg nalunk a legmagasabb, azt mar a Subaru is ellote par eve egy ilyen hepajon.

#nincsbennetarcsi

(#7655) Reggie0 válasza FeRRaR1 (#7645) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem ezen a szintez ez tokmindegy, mire megy annyit megunnam a szinet es ujrafujatnam az auto ertekenek ezredebol :) Katalizator szinten, majd inasom lecserelteti amikor amugy is elvitetem szervizre. Ezek olyan kerdesek amik egyaltalan nem izgatnanak, ha annyi penzem lenne, hogy 10 hasonlo kaliberu autot vehetnek.
Ha meg nagyon gazdag lennek(level musk/gates) ugyis minden kor utan kidobnam, nem ulnek ra megegyszer olyan ulesre, amibe egyszer mar belefingtam, meg az auto aljara is biztos csapodott mar fel kutyaszar addigra :D

[ Szerkesztve ]

(#7656) Qru válasza Reggie0 (#7655) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak ha mondjuk mennel is vele nem csak porfogonak vetted akkor ezek bosszantoak.

#nincsbennetarcsi

(#7657) rbalint88 válasza Reggie0 (#7655) üzenetére


rbalint88
addikt

Attol meg, hogy gazdag vagy, nem kell hulyenek lenni es/vagy pazarolni. :R

(#7658) Qru válasza rbalint88 (#7657) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De. Maganrepcsivel kell menni a budira is. :D

#nincsbennetarcsi

(#7659) radi8tor válasza rbalint88 (#7657) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, ez egy nagy igazság. Meg hát ott van az a fránya önérzet. Hogy most akkor átvágta őt az autógyár és egy silány minőségű vackot adott el neki...

⭐ Stella

(#7660) kisza25 válasza rbalint88 (#7657) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Akiket ismerek és sok pénzük van, azok pont, hogy megnézik mit vesznek és amúgy eléggé spórolósak, persze vesznek luxus dolgokat, de nem ész nélkül és vigyáznak rá

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7661) FeRRaR1 válasza Reggie0 (#7655) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Tudod mi lett a francia királyokkal akik csak egyszer voltak hajlandóak ugyan arra a lóra felülni? ;]

Valaki szeret villogni azzal amije van (vagy nincs).
Nekem ezzel komolyabb gondom nincs is, csak én nem ilyen vagyok. Inkább kevesebbet mutattam mindig is. Engem nem boldogít ha több az irigy / utáló ember.

15 éve T-system üzletkötőként is arrébb parkoltam a céges új Golfot meg bent hagytam a céges iphonet ha mentünk bulizni. Ne ez miatt legyen valami, mert akkor az annyit is ér...

kisza25

Kiszámoló blogon volt egy jó cikk erről hogy ki a gazdag és ki akar annak látszani.

[link] Most hirtelen nem találom amelyiket akartam, de ez is hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#7662) Reggie0 válasza FeRRaR1 (#7661) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem tudom, de a lo finom. :)

Szerintem ezek a vevok leginkabb csak villognak, meg csak nem is az uton vagy palyan, hanem a garazsban. Ott meg mindegy mennyi km-et megy.

#7657 rbalint88 Kelleni nem kell, de igazan csak ugy lehet.

(#7663) tboldi


tboldi
nagyúr

[link] 🤔

(#7664) radi8tor válasza tboldi (#7663) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Biztos lopot

⭐ Stella

(#7665) kisza25 válasza radi8tor (#7664) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és endszámmal hirdetik?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7666) radi8tor válasza kisza25 (#7665) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vicceltem ;)

⭐ Stella

(#7667) 2ozzmexy


2ozzmexy
aktív tag

"A buszlimuzinok korának vége, helyüket a terepjárónak álcázott, a hasznos teret leszámítva minden szempontból nagyobb, nehezebb és kevésbé praktikusabb SUV-ok veszik át, hogy 150 centis nők a volán mögül alig kilátva villoghassanak egymásnak, miközben szerencsétlenkednek az utakon. Nevetséges az egész, ahogy a környezetvédelemről szóló üres nyivákolás, miközben három tonnás foshalmokkal keresik az elég nagy parkolóhelyeket a városban."

forrás: [link]

Magam is meglepődtem, de ez most egy egészen más TC cikk, mint a megszokott butaságok, végre volt ott egy tökös arc aki ezt le merte írni...

Egy másik gyöngyszem tőle: "Megjelent például a Renault Espace negyedik generációja, ami óriási egyterűnek remek, bár autónak egy igazi szarhalom volt"

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#7668) radi8tor válasza 2ozzmexy (#7667) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem értem miért nem lát ki egy 150 centis nő a volán mögül SUV-ból. Az ülés simán felemelhető. ;)

⭐ Stella

(#7669) Qru válasza 2ozzmexy (#7667) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mert nem TC ujsagiro jegyzi, hanem a Kedvenc kereskedes neppere irta. Eleg korlatolt, a suv-oknak vannak tagadhatatlan elonyei is de velemeny cikk, azt rofog amit akar.

#nincsbennetarcsi

(#7670) rbalint88 válasza Qru (#7669) üzenetére


rbalint88
addikt

Vannak tagadhatatlan elonyei, peldaul jobban mutat az ovi elott, vagy az Andrassshy-n amikor a vottyonba mennek uj taskaert :))
Viccet felreteve nem az autoval van a baj, hanem hogy indokolatlanul veszik. Egy sima kompakt vagy kombi vagy egyteru sokszor jobb megoldas lenne. :R

(#7671) tboldi válasza radi8tor (#7668) üzenetére


tboldi
nagyúr

Akkor nem érik el a pedált. 🤷‍♂️

(#7672) radi8tor válasza tboldi (#7671) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És tényleg. :D
Akkor nincs mit tenni. Meg fognak pusztulni.

⭐ Stella

(#7673) Qru válasza rbalint88 (#7670) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig konnyebb az Andrassy-n felig felalni a jardara a jobb hasmagassag miatt. ;]

Ismerosom Qashqai-jaban ultem es tok jo, hogy nem a foldre kell leulnom (aka oregember nem gyorsvonat), mint Bubiban. Meg a dombszeru fekforendoron se kell aggodni, hogy felakad, se a jardara felallaskor. Viszont olyan tobbet eszik es olyan az uttartasa mint egy keramit teglanak. :D

#nincsbennetarcsi

(#7674) radi8tor válasza Qru (#7673) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én akkor ültem Qashqai-ban amikor a fizető parkoló sorompójától nem tudott visszatolatni a csajszi (elfelejtett fizetni).
5 percig néztem a bénázást, aztán megkértem had segítsek, és 1 ívben sikerült hátra tolatni vele. (ez még Focus idejében volt :P )

⭐ Stella

(#7675) Qru válasza radi8tor (#7674) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Aurist vezettem igy. Parkoloban odajott hozzam egy no, hogy segitsek neki beparkolni (parhuzamos parkolas a belvarosban). Mondom jo, huzza le az ablakot es mondom mit csinaljon. Erre siman a kezembe nyomta a sluszkulcsot... :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#7676) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Mindig elszörnyedek hogy aki egy ilyen egyszerű műveletre képtelen, az mi a francot keres az utakon? Megnehezíteném a jogsi szerzést, és 3-5 évente kötelező tréninget írnék elő annak is akinek van. Brutálisan sok a reménytelen sofőr az utakon.

(#7677) Vismajor01 válasza rbalint88 (#7670) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én nem azé vettem SUVot mert andrassshyn vegyek vottyont :D

ÉN pont azért vettem amit tud az egyterűvel szemben
Magasabb hasmagasság = könnyeb pakolhatóság, könnyebb beszállás
Kellemesebb futómű, hajózik simán nyeli a fekvőrendőröket, fellehet állni vele a padkára simán.
Jobb motorerő, egyterűek hasonlóan nehezek de ott már 200 LE fölött az VR6RGTI meg OPCRSGT, és van belőle 2db hahun. A suvoknál meg minden van, a takarékos dizeltől a V8 benzinen át a V12 dizelig, mindenki megtalálja a magáét. Most az h jobbna kilátsz magasabban ülsz hagyjuk is.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7678) radi8tor válasza Vismajor01 (#7677) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na ja de ezt a diverzitást is az autógyártóknak köszönhetjük, akik most pusholják a SUV vonalat. Régen ezt megkapták a kombik is. ;)

⭐ Stella

(#7679) Qru válasza FeRRaR1 (#7676) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem meglepo, mar a rutinvizsgat is eltoroltek itthon evekkel ezelott...

#nincsbennetarcsi

(#7680) 2ozzmexy válasza FeRRaR1 (#7676) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

"3-5 évente kötelező tréninget írnék elő annak is akinek van" ezzel tökéletesen egyet tudok érteni, megy a +1, szerintem gyűjtsünk aláírást és nyújtsunk be törvénymódosítást. Arról nem is beszélve hogy akinek egy éven belül 4-nél több baleset volt azt vissza tanulóautóba, mert ott valami félremehetett nagyon...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#7681) 2ozzmexy válasza Qru (#7669) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Természetesen, de ez most jólesett hogy valaki le merte írni... biztosan ismered a mesét a királyról és a láthatatlan ruhájáról... végre volt egy kisfiú aki kimondta hogy nincs is rajta ruha. :DDD

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#7682) 2ozzmexy válasza rbalint88 (#7670) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Neked még nem aktuális, de hidd el, ha 40 magasságában gatter lesz a derekad meg a térded, akkor veszettül nem lesz mindegy honnan kell ki-be tenni a csomagokat meg a gyereket és hova kell beüllni. Nekünk van a családban mozgáskorlátozott aki önerőből nem tud átülni a kerekes székből a jobb1-be például és hidd el sokat számít hogy a "földre vagy a polcra üllteted".

A másik rém egyszerű ok: Időutazás következik 2018-19 tájára:
Vegyél kérlek egy Honda Accord kombit, vagy egy Mondeo kombit, ne adj Isten Almera, Primera? Segítek: NINCS! Rendelni se! Gondoltam OK, nézünk Mazdát, van 3-as (családi autónak muhaha), vagy van 6-os kombi tizen millió, ellenben CX3/5 6milláról indult a normális, Hondából van a SUVjuk, Fordból Kuga emberi autó árában tehát nem lakásárban tizen-huszon milliókért hanem mondjuk 5-8M között. Rendben, nézünk frnaciát, majd köpök egyet minden alkalommal na, túlélem, szerinted volt!? :B
Úgy felidegeltem magam - és jelezném még a képernyő előtt ülltem és keresgéltem! - hogy maradt a Vitara. Szigorúan kéziváltó, szigorúan FWD középfelszereltség erősebbik motor. (Tudod, régi elvem hogy nem veszek alapfelszereltségű autót és legkisebb motorral autót, aka fillérb***ó konfig nem kell, mert puritán és alulmotorizált 10-ből 11) :R

Szóval igazad van, leírom még egyszer ha idáig még nem akadtál ki: IGAZAD VAN, de nincs se kombi se egyterű és nem is volt már évek óta. Hogy a többi márkáról miért nem ejtetten szót? Mert vagy túlárazott volt vagy betegágy. :DDD (teljesség igénye nélkül ami csak a márka miatt esett ki, pedig budgetben belefért volna: olaszok, VW csoport, Dacia, Renault, DS, Merci )

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#7683) rbalint88 válasza 2ozzmexy (#7682) üzenetére


rbalint88
addikt

Magasan lehet ulni ugy is, hogy nincs feleslegesen terepjaronak alcazva az auto :) Egyteruekkel nincs bajom, sogoreknak is Sharan van, tok jo hajozgatni vele es annyi hely van benne, hogy minden szeknek kulon helyrajzi szama van. :DDD Csaladban van egy Splash, jarkaltam is vele fel evet, de az sincs elrontva feleslegesen nagy kerekkel, kemeny rugozassal es stb.
Vitarat neztunk anno 2019 elejen mi is, nekunk automata kellett volna (varosba felesleges onszopatas kezivaltost venni), 6,2-ert nem volt megnyero a toitoi wc muanyagjabol keszult ajtokarpit es az ennek megfelelo hangu ajtocsapodas, meg kicsit szukos is volt csomiban. Ja meg el kellett volna adosodni erte es mivel nem volt szerelem, ezert elengedtuk ezt, aztan lett vegul az A4 cabrio :DDD Nem bantuk meg, most jon a masodik gyerek es fel se merult (asszony reszerol sem!!!) az eladasa, a Vitaraval valoszinu nem mosolyogtunk volna ennyit :)
Egyebkent 188 centi vagyok es van 4 torott csigolyam, meg egesz jol tudok kimaszni a foldszintes kocsikbol :B

(#7684) Qru válasza 2ozzmexy (#7681) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mai eszemmel valosziinuleg egy emelt Imprezat vennek (XV) vagy egy emelt kombit (Outback). Esetleg Forester...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#7685) kisza25 válasza radi8tor (#7668) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Megragadtad a lényeget, csak nem suvod van ;] :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7686) kisza25 válasza Vismajor01 (#7677) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Jobban ki látsz az addig van, amíg nem lesz mindenkinek suvja :D amúgy egy dusterből alig látsz ki valamit

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7687) Qru válasza 2ozzmexy (#7682) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezt aterzem, vittem rokont elore meg segitseggel sem tudott beulni a Subaruba. Hatul magasabban van az ules oda tudott csak beulni.

#nincsbennetarcsi

(#7688) 2ozzmexy válasza rbalint88 (#7683) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nekem pont az tetszik benne hogy van hasmagasság, ami BP-en nem árt, főleg ahol 2m magasra építenek minden fekvőrendőrt és sok utcában a 25 centis padkára kell féloldalasan felugratni a szabályos parkoláshoz.
A kézi váltó azért lett városba, mert nem sok gondoskodást kíván és olcsóbb is. Az S-Cross sem jobb, sőt akkor még rá kellett volna fizetnem 1M-t. A lényeg hogy igazad van a kombi és egyterű kapcsán, de sok gyártónak nincsen vagy szó szerint éveket kell rá várni, ellenben a SUV meg ott áll a kereskedés udvarán, csak papírozni kell és lehet vinni. Kényelmesebb és tágasabb mint a vele egy árban lévő személyautók (már ha élhetek ezzel a fogalom zavarral), cserébe többet fogyaszt és drágábban lehet eladni, a nők meg imádják mert tank-feeling, nagy és erős, amolyan átmegy mindenen érzése van (közben meg nem, de szerencsére gondolkodni nem divat). Szóval ha akkoriban néztétek, akkor tudod hogy abban az ársávban voltak SUV-ok meg egérkamionok. :W

Nekem kellett egy ridegtartható családi autó, aminek kiszámíthatóak a költségei, megbízható, nincsenek benne méregdrága alaktrészek mint DSG váltó, dupla befecskendező, változógeós turbó, hybrid rendszer, PD elem, szóval semmi sallang, mégis beleférünk kényelmesen akár hosszabb útra is négyen, biztonságos, erős és minderre volt 5M kp a zsebemben meg az elveim. Szerintem sokan jártak velem egycipőben akkoriban, és gyakran még most is, ilyen helyzetben hogy ne várj 2 évet egy kombi corollára vagy Aurisra a racionális döntés a SUV. :B

Én büszke vagyok rá, ám az fölöttébb felbosszant amikor valaki egy kalap alá vesz a többi a Suzukissal és SUV-ossal (nem rád értem, hanem a többi közlekedőre az utakon), főleg mivel a napi használós egy F31 320d és folyamatban van "még két préda elejtése"', az egyik egy Volvo S80 2.5T automata bőrbelsővel és minél több extrával, a másik egy Saab 95 2.3T automata szintén bőrbelsővel minél több extrával.
Szóval büszke vagyok erre:

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#7689) kisza25 válasza 2ozzmexy (#7688) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A forgalomban lehet Verstappen, vagy Hamilton a volánnál, akkor is csak egy suzukis lesz. Sajnos az van, hogy kis autóval mész bármilyen gyorsan, el akarnak taposni, közepes autóval már nem annyira, a nagynak meg ott is adnak elsőbbséget, ahol nem is kellene. Idén seat ibiza, i30, fiat tipo és opel Insigniával közlekedtem. :)
Általában bmw és audi akar letúrni az útrol, vagy fehér skoda oktávia :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7690) krono. válasza 2ozzmexy (#7688) üzenetére


krono.
tag

"2m magasra építenek minden fekvőrendőrt és sok utcában a 25 centis padkára kell féloldalasan felugratni"
Soha nem okozott gondot semmilyen személyautóval egyik fekvőrendőr és padka sem, pedig a Clioban 25-30mm-es ültetőrugó is van.

"Kényelmesebb és tágasabb mint a vele egy árban lévő személyautók"
Ezt az én tapasztalatom nem igazolja semmilyen szinten, pont ugyanolyannak éreztem minden esetben.

"ne várj 2 évet egy kombi corollára vagy Aurisra"
2018-19-ben nem emlékszem, hogy problémák lettek volna ilyen téren.

"hidd el, ha 40 magasságában gatter lesz a derekad meg a térded"
Azért reménykedem, hogy 40 magasságában nem lesz egyik sem kuka, szégyellném, ha gondot okozna egy átlagos autóba beszállás ilyen korban, ez szerintem nem a korral jár.

#7677 Vismajor01
"hasonlóan nehezek de ott már 200 LE fölött az VR6RGTI meg OPCRSGT, és van belőle 2db hahun"
Pont abban a prémium kategóriában, mint az RX400h, mindegyik másik gyártónál is elérhető hasonlóan erős motorral autó, ami egyébként nem sport felszereltség része.

Lehet belemagyarázni dolgokat szerintem, de érdemesebb bevallani, hogy ez tetszik és kész. Azzal nem lehet vitatkozni. De ezek az érvek, szerintem nagyrészt komolytalanok, a crossoverek előtt is pont ugyanilyenek voltak a városi körülmények, mégis tudott közlekedni mindenki probléma nélkül, nem a 3 centivel nagyobb hasmagasság és emeletesháznyi felépítmény oldotta meg ezeket a problémákat.

(#7691) Vismajor01 válasza krono. (#7690) üzenetére


Vismajor01
addikt

Pont abban a prémium kategóriában, mint az RX400h, mindegyik másik gyártónál is elérhető hasonlóan erős motorral autó, ami egyébként nem sport felszereltség része.

Hogy miiiii? :D :D
Hol? Beirtam hahura hogy "egyterű" v "kisbusz" és 200LE, 2007-től, és kijött 16 db (4m forintig)

16 db.

Átirtam terepjáróra, városi terepjáróra

143 db.

De ja, neked van igazad és én csak belemagyarázok :C :C

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7692) Qru válasza 2ozzmexy (#7688) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Neztem anno en is AllGrip-es GL+-t de nem ment el idoben Bubi igy kimaradt. Engem a konnyebb parkolhatosag es a jo 4wd rendszer ami meggyozott* a tartossag es hasmagassag mellett. A belter minosege meg kb hidegen hagy.

*Volt kollegamnak is van lattam mit tud a havas Matraban es amit tud az nekem eleg lett volna. Ahol az O2 4x4 nem ment fel ott ez lazan felkocogott. Es nem a hasmagassag miatt, a V60 D6 is lazan felment ugyanott.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#7693) krono. válasza Vismajor01 (#7691) üzenetére


krono.
tag

Hát az RX400h az én szememben nem a kisbusz kategóriát képviseli, de ha szerinted igen, akkor legyen úgy.

Kombira ugyanez, 213 db. :C

(#7694) rbalint88 válasza 2ozzmexy (#7688) üzenetére


rbalint88
addikt

A vitara es scross egyebkent pont racionalis auto, mert se nem dragabb, se nem nehezebb, mint egy atlag kompakt. A belterrel volt bajom csak, hogy konkretan semmivel nem minosegibb a splashnel. Abszolut megertem, aki ilyen autot vett/vesz, en is sokaknak ajanlottam a hibaival egyutt pont a racionalitasa miatt.
Nekem a luximuxi x3-5-7, q5-7, merci glc-gle-gls-g es tarsaival van bajom, 2,5-3 tonnas szarsagok. Tul jo az eletszinvonal :)

(#7695) radi8tor válasza rbalint88 (#7694) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vitarát (hibrid) dicsérte az én autószerelőm is. Azt mondta abból lát a legkevesebbet meghibásodni.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#7696) Vismajor01 válasza krono. (#7693) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem azt mondtam, hogy képviseli a kisbuszt, de igen, főleg X5 és XC90 7 üléssel, ami még mindig nem teljesértékű mint egy Sharannal de jobb esetben több mint egy 5+2es kombiban.

És sokkal több köze van az egyterűkhöz és kisbuszokhoz mint a kombihoz. Eleve Sharan cikkről kezdődött el a diskurzus, hogy miért vesznek egyterűek helyett SUV-ot. Erre irtam, hogy én pl a motor paletta miatt, erre irtad, hogy egyterűekben is megtalálható ugyanaz. Mikor bebizonyitom neked hogy rohadtul nem, akkor jössz hogy hány ilyen kombi van-ami kit érdekel, tekintve senki sem beszélt róluk?

Megint egy kapufa.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7697) Qru válasza rbalint88 (#7694) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nalam a telek miatt kimondottan elony a slaggal moshato belso. ;]

#nincsbennetarcsi

(#7698) rbalint88 válasza Qru (#7697) üzenetére


rbalint88
addikt

El kell adni a telket es lehet venni rendes autot ;]

(#7699) 2ozzmexy válasza rbalint88 (#7694) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Régen úgy aposztrofáltam hogy legyártottak egy vasaló swiftet, a motortérbe beleöntöttek egy energiaitalt és kapott a kasztni egy szteroid injekciót. :DDD Beltere olyan amilyen, valahol spórolni kellett a gyártási költségeken ha már több lemez kellett hozzá mint egy Splash-hez, de legalább látod hol spóroltak és nem 10 év múlva derül ki hogy a vízpump csapágyán spóroltak. :DDD

Igen, azok a 2,5-3 tonnás csatahajók tényleg semennyire sem a városba valók, csak terepre meg gagyi, így maradt neki ez. ;]
Az életszínvonalról tudnék tovább is értekezni, mivel éppen vasárnap voltam Gödöllőn a Karácsonyházban... aztán be van mindenki xarva a gázszámlától, de azért 20ezer alatt nem igazán hagytak ott és sorban álltak a bejutásért... :W

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#7700) 2ozzmexy válasza Qru (#7697) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nem slaggal, mágikus szivaccsal. ;]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.