Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18651) kisza25 válasza F_Zolee (#18645) üzenetére


kisza25
félisten

Fú ezek engem is nagyon idegesítenek, az utóbbit koszűrtem azzal, hogy csak automata pénztárnál fizetek.
Az elöbbinél meg ráfekszek a dudára

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18652) tboldi válasza kisza25 (#18650) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem a Jazz már 7 éve és 5 hónapja van a nevemen. :D

(#18653) F_Zolee válasza kisza25 (#18651) üzenetére


F_Zolee
veterán

De ez is csak valami új őrület a szalagnál. Az már említésre se méltó, hogy az ember valagába tolják a kocsit meg 2cm-re áll meg mögöttem pakolni aztán már a táskámhoz se tudok úgy nyúlni, hogy ne verjem le könyökkel.

(#18654) kisza25 válasza F_Zolee (#18653) üzenetére


kisza25
félisten

Itt már tart rgy ideje, már majdnem lepofoztam múltkor valakit, azóta csak automata...

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18655) kisza25 válasza tboldi (#18652) üzenetére


kisza25
félisten

Trabi 1,1 2 év
Opel A vectra 4év
Skoda fabia 5,5 év
Kia pro ceed 5,5 év
Utána már sűrűsödött a mezőny :D
De az opel insignia is már 4 éve megvan, a vw meg vagy 7 évig megvolt

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18656) Micsurin válasza Pfiucska (#18641) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+ mindenki, köszi szépen :R Vigyorogtam egésznap mint a tejbetök. :D

Pfiucska nehéz döntés, lecsúsztam a keresztfélévről szóval januárig várok most van időm legalább agyalni. Játszik a Robotika és Gyártásautomatizáció is ha maradnék az OE-en valamint a Kiber-Orvosi Rendszerek Specializáció. Más más miatt tetszene mindkettő. :B
Haverok szerint erősen hülye és sztahanovista vagyok mert a kettő közt akarok az angol mellé egy német középfokot is minimum ha már várok januárig. :DDD

tboldi Ez a nem túlárazott darab ugye? :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18657) tboldi válasza Micsurin (#18656) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem, ez hazai beszerzés, 18k Ft, viszont made in China. A 200€-s lehet, hogy dajcs lenne? :D

(#18658) tboldi válasza kisza25 (#18655) üzenetére


tboldi
nagyúr

A WagonR-től 20 és ⅓ év után akarunk megválni, de előbb le kell műszakiznia a Hondának. :D

(#18659) 2ozzmexy válasza Micsurin (#18656) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

A Robotika erősen véleményes, az Orvosi pedig eléggé szűkterület. Előbbinek több jövőt látok itthon, főleg hogy az önvezetés is beletartozik mint tématerület. Az orvosira is van sok cég itthon, de nem tudom mennyire kihalási sorrendben megy a bekerülés, de tulajdonképpen minden rajtad múlik. Magam is robotos voltam az OE-n még 1900... nagyon régen. :DDD Ehhez képest olvass vissza mivel foglalkozom, több mint 10 éve szoftvertesztelés a fővonal, webteszt, projekt management, évek óta nem foglalkoztam már gyártásautomatizálással, megvannak erre a profi embereim, akik fejből(!) megmondják hogy az adott feladatot mivel lehet könnyen és olcsón megoldani, pontosan ezt szeretem bennük, hogy egyengetem a karrierútjukat ők pedig kérdés és kérés nélkül állnak rendelkezésemre ha valamiben nem vagyok 100%-ig biztos. Szóval a későbbi mentorodon sok múlik, hogy kinek dolgozol majd, mit és mennyiért. Nincsen kőbe vésve hogy egyik diplomával nem csinálhatod a másik melót, van például egy rakás közlek mérnököm, akik úgy használnak Catia-t, Solid Edge-t, RobCAD-et vagy Inventort, mintha egész életükben ezt tanulták volna. Van egy hiradós mérnököm a KVK-ról, aki jelenleg typescriptben ír selenium teszteket és nem győzöm a képzéseket szervezni neki, mert együtt járunk TMMi képzésekre pl.
Ne csüggedj, bármelyiket is választod az csupán alapot ad későbbre, hogy mit építesz rá csak rajtad múlik. :R

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#18660) Qru válasza aero. (#18643) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Koszi! Puruttya MacP. Itt csak egy van de nem vacakolnek a kulon szilentezessel.

#nincsbennetarcsi

(#18661) Alusky válasza 2ozzmexy (#18649) üzenetére


Alusky
aktív tag

Az egymás seggében levés alap dolog, azt hiszik akkor gyorsabbak leszünk, mert közelebb van a pénztáros. :DDD

(#18662) Qru válasza F_Zolee (#18653) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az nekem is a halálom, amikor rámállnak a sorban a pénztárnál. FŐleg ha vmi fokhagyma és/vagy sör szagú egyén az... :(

#nincsbennetarcsi

(#18663) Tsebacsi válasza Qru (#18662) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Covid alatt párszor morogtam egyesekre - akik akkor is a sarkunkra álltak - hogy legalább most legyen képes tartani a legalább 1 métert. És néz rám bután... Komolyan birkák.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#18664) Qru válasza Tsebacsi (#18663) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gesztinek volt egy nagyon jó írása erről a jelenségről. Hogy már most/még mindig ilyenek vagyunk. Mi lesz majd ha esetleg nem lesz áram, vagy elfogy a kenyér? Akkor kibelezzük egymást simán egy zsömlééért is. :(

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#18665) Tsebacsi válasza Qru (#18664) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ó pontosan ez lesz :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#18666) barnam_ válasza kisza25 (#18651) üzenetére


barnam_
nagyúr

Erről a dudálásról jut eszembe, hogy otthon rendszeresen előfordul mostanában, hogy levágják a kanyarokat és átjön a felező vonalon, nekem meg állandóan korrigálnom kell hogy elkerüljem az ütközést.
Nem értem ez mért lett szokás... nem fogja fel a 2 IQ-jával hogy miért probléma... (és ezek jellemzően olyan kanyarok ahol nem látod ki jön szembe)
Már azon gondolkoztam hogy minden kanyar előtt rá kellene feküdni a dudára hogy a paraszt menjen vissza a saját sávjába :DDD

(#18667) barnam_ válasza Micsurin (#18656) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem vagyok mérnök (informatikust ne vegyük annak :DDD ), de szerintem az orvosi iparágban mindig lesz jövő. Barátnőm egy időben orvosi mérnököket keresett Németországba.
Németre + pont, nem tudhatod mikor akarsz esetleg elköltözni otthonról, és sok K+F Németországban van.

(#18668) barnam_ válasza Tsebacsi (#18663) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nyomorékok az emberek... :DDD
Tisztelet a kivételnek!

(#18669) 6030D válasza barnam_ (#18666) üzenetére


6030D
Ármester

Toszkán életérzés. Ott a kis Fiat Pandával a hegyi szerpentinen minden kanyarban dudálnak. Ha szemből is dudál, akkor fékez. :DD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#18670) Qru válasza barnam_ (#18666) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezek szoktak aztán a hírekbe bekerülni, hogy ismeretlen okokból áttért a szembe sávba... :(

#nincsbennetarcsi

(#18671) barnam_ válasza 6030D (#18669) üzenetére


barnam_
nagyúr

Puerto Ricoban is ez volt a szokás... :DD csak ott 1,5 autónyi hely van és ha nem figyelsz leesel a szakadékba.

(#18672) szabonagyur válasza Qru (#18662) üzenetére


szabonagyur
félisten

Kosarat húzom magam mögött tartva a távolságot, előttem levőtől meg lamaradok.

Fizetésnél aki rám áll megkérdezem finoman, hogy szeretné e a fizetni is ha már oda állt :DDD

(#18673) szabonagyur válasza barnam_ (#18666) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mivel nagy része közben a telefont vagy az autó kijelzőt nyomkodja, fel sem tűnik neki, hogy dudálsz, vagy éppen nem sávon belül van. Sőt sokszor a legkisebb autókkal képtelenek sávon belül maradni az emberek.

Pár hete körforgalomból jöttem kifele, előttem másik autós. Elkezdte menet közben a gyereket hátul rendezni és nyomott egy satu féket, esélyesen ahogy meglökte magát lábbal, hogy hátra forduljon a gyerekhez. Dudáltam rá majd a megelőztem zárón keresztül, de fel sem tűnt neki, hogy mit csinált.

(#18674) radi8tor válasza szabonagyur (#18672) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a baj ezzel, hogy ez rájuk hatástalan. El van borulva az agyuk. Át sem megy az üzenet.

⭐ Stella

(#18675) barnam_ válasza radi8tor (#18674) üzenetére


barnam_
nagyúr

Egy Kamaz talán átmenne... :DDD :(

(#18676) radi8tor válasza barnam_ (#18675) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyszer én is próbáltam ezt a kosarat magam mögött tartom dolgot, aztán azt vettem észre hogy taszigálják előre és már a seggemben van a saját kosaram.

⭐ Stella

(#18677) Qru válasza szabonagyur (#18673) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kb mindennapos. Múltkor is kacsázott előttem így egy autós, mellé érve láttam, hogy a mobilját nyomkodja. :(

#nincsbennetarcsi

(#18678) Qru válasza szabonagyur (#18673) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ilyenkor megállok és vádlón ránézek. Az általában hat. :D

#nincsbennetarcsi

(#18679) szabonagyur válasza radi8tor (#18676) üzenetére


szabonagyur
félisten

Vissza kell taszigálni :D

Amúgy meg imádom az emberek fejét nézni amikor megszégyenülve hátrébb megy, mert addig nem fizetek amíg nem megy hátra. ;]

(#18680) F_Zolee válasza radi8tor (#18676) üzenetére


F_Zolee
veterán

Java azért még ott van, hogy sok bamba ott hagyja út közepén a kocsit-kosarat az üzlet legszűkebb helyén és elmegy bámészkodni. Legjobb amikor az én kosaramat akarják eltolni. De ha ez nem lenne elég enyémbe pakol aztán néz bambán mikor mondom, hogy köszönöm nem kérem azt. :D

(#18681) szabonagyur válasza Qru (#18677) üzenetére


szabonagyur
félisten

Csak tudnám mit tudnak az emberek egész nap pofázni telefonon. Szinte biztos vagyok benne, hogy a legtöbb esetben a beszéd a semmiről megy, felhívja az összes havert/barátnőt és ugyanazt a semmit mesélik egymásnak (tudom van bőven rokonom akivel el lehet telefonálni 1-2 órát úgy, hogy nem lenne végeredménye sem).

(#18682) kelly416 válasza Qru (#18662) üzenetére


kelly416
veterán

Nem értelek Titeket. Rám is rám allnak néha, vagy nekem zolják a kosarat, de megkérem szépen hogy ne tegye és úgy meglepődnek, hogy el is felejtenek még egyszer rám állni.

(#18683) kelly416 válasza barnam_ (#18666) üzenetére


kelly416
veterán

Remélem egyszer egy tolólapossal vagy egy batár kamionnal megy szembe az ilyen, aminek a vezetője nem fogja félrekapkodni a kormányt.
Én is szívesen végigdaráltam volna már párat, ha a sajátomat nem félteném.

(#18684) Qru válasza szabonagyur (#18681) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Áá ugyan, biztos nagyon fontos dolog ha már a maga és mások életét is kockára teszi érte... ;]

#nincsbennetarcsi

(#18685) Qru válasza kelly416 (#18682) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Még hozzájuk sem kell szólni elég ha ránézel és akkor kapcsol a többség.

#nincsbennetarcsi

(#18686) kelly416 válasza szabonagyur (#18673) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom, felétek mi a szokás, de errefelé minél kisebb autója van valakinek, annál nagyobb ívben kanyarodik.
Pl. Swift csak a záró vagy felező vonal mellől tud jobbra fordulni, és csak a padka mellől mehet balra.
És persze mindezt úgy, hogy a sáv közepéről egyszer jobbra a padkáig, majd vehemensen balra el. Jobb esetben balra tekerés közben már van bal index is, ha nem jöttél volna rá magadtól, hogy minek kellett hirtelen padkát tag-elni. ;]
De akinek nagy autója van, az simán megy balra a felező mellől és jobbra a szegély mellől.

(#18687) kelly416 válasza radi8tor (#18676) üzenetére


kelly416
veterán

Ha nem értenek a szép szóból és löködik a seggem, olyankor jó lendülettel vissza szoktam tolni a kosarukat egy "jajj, leesett valami és lehajoltam érte" mozdulattal. Ugyanígy lehet lökni a saját kosaradon is egyet hátra.

(#18688) kelly416 válasza F_Zolee (#18680) üzenetére


kelly416
veterán

Múltkor a lidlből kijött egy hímtag és az ajtóban ott hagyta a kosarat (mert nem kell bele százas, másképp tuti nem teszi), mert a pénztáros balekoskodása felcseszte.
Én barom, még vitatkoztam vele, hogy miért az embertársait bünteti, holott csak a kocsija mögé kellett volna tolni a kosarat addig, ameddig vissza nem viszi. Úgysem ment volna neki autóval.

(#18689) kelly416 válasza Qru (#18685) üzenetére


kelly416
veterán

Biztos elromlott a nézésem, de ez nálam nem szokott bejönni.

(#18690) radi8tor válasza kelly416 (#18687) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudom de én általában defenzíven ( /konfliktuskerülően) viselkedek. Nem szeretek önkéntes rendőrt játszani.
2 hetente egyszer elintézem a nagy bevásárlást, utána templomban hálát adok az úrnak hogy nem lehelt rám 10 centiről egy vénember sem :D

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#18691) Qru válasza kelly416 (#18689) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jámbor vagy. Bár azért egy parasztlengőst nem kérnék tőled. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#18692) MunezXBK válasza Qru (#18691) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ezek szerint tőlem kérsz. ;]

(#18693) Qru válasza MunezXBK (#18692) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azt nem írtam... :D

#nincsbennetarcsi

(#18694) kelly416 válasza radi8tor (#18690) üzenetére


kelly416
veterán

Én kicsit szeretek néha bele-bele állni valamibe, amikor nagyon bánt a másik viselkedése, de igyekszem tultenni magam ezeken.
Ettől viszont nem érzem rosszul magam. Először próbálom a Qru által favoritált csúnya nézést, másodszor szépen megkérem hogy lépjen ki a testszagomból, harmadjára viszont zokszó nélkül visszalököm a kosarával együtt. Szerintem a fokozatosság elvét betartom, nem érzem magam sem parasztnak sem önkéntes rendőrnek. Csak kiállok magamért.

(#18695) kelly416 válasza Qru (#18691) üzenetére


kelly416
veterán

Tőlem? Ugyanmár. Nem vagyok én verekedős, soha nem is voltam. Cselgáncson is csak esni tanultam, úgyhogy gyakorlatlan vagyok ebben.

(#18696) Qru válasza kelly416 (#18695) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Parasztlengősnek az a technikája, hogy nincs technikája. Most inkább a testtömeg előnyödre céloztam. :D

#nincsbennetarcsi

(#18697) 2ozzmexy válasza Qru (#18696) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Ezért kell Krav Maga-zni, gyere velem edzeni, jó buli lesz... ;]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#18698) kelly416 válasza Qru (#18696) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Az van. Mármint tömeg egy kis testben. :B

(#18699) bitpork válasza 2ozzmexy (#18697) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ilyen esetekben - ezt biztosan állíthatom - nincs szerepe a maga-zódásnak.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#18700) 2ozzmexy válasza bitpork (#18699) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nem is azért hoztam fel... ;)
Full kontakt, az első 3 edzésen szilvásat játszanak... :B

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.