Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2

Hozzászólások

(#1101) zsozsa74 válasza Raymond (#1099) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nekem ugyan nem ez van, de a G29-hez képest biztosan hiperugrás lenne. Azért ez csak egy DD bázis, arról a pedálról meg számomra meglepően jókat mondanak.

Én biztos a 8 nm-es verzára mennék, de sokaknak elég az 5 is.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1102) dino_m válasza Raymond (#1099) üzenetére


dino_m
senior tag

Én most Januárban rendeltem egy McLaren bundle-t. Március végére igérték. Egyelőre az 5nm-es lesz és későbbre tervezem 8nm-re bővíteni. Egy QR1-est már vettem előre és nem akarok 50 euróért még egyet venni, ezért kell várnom rá, mert állítólag nincs raktáron QR1 Lite. Én csak jókat olvastam erről a készletről, de persze ez nem a csúcs termék se a Fanatecnél se a többi hasonló terméket gyártónál. Viszont ár érték arányban nemigen van jobb. :K

Persze jó lenne ha már megjönne, mert a régi Fanatec CSR-em a végét járja, most éppen a felváltó kar szarakodik, néha kihagy, néha kettőt vált fel. Szóval nálam nem kérdés a váltás.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1103) zsozsa74 válasza dino_m (#1102) üzenetére


zsozsa74
senior tag

CSR kormány? Az kemény! Jó sokáig húzta! Azért az úgy a Forza Motorsport 3 környékén jelent meg, 2008-ban, ha jól rémlik. Ha rosszul, akkor 2011-ben az FM 4-el. De az se ma volt.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1104) dino_m válasza zsozsa74 (#1103) üzenetére


dino_m
senior tag

:B :)) Megfogadtam, hogy amíg jól működik, addig nem cserélem le. Mostanra jött el ennek az ideje. :((

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1105) Raymond


Raymond
félisten

Koszi mindenkinek, jol neznek ki ezek a bundlek akkor. Meguntam mar a Logitech kerregeset es persze a G29-en is a jobb shifter paddle nem mukodik szetszedni pedig semmi kedvem.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1106) v2 válasza Raymond (#1105) üzenetére


v2
senior tag

Pedálból a CSL ELITE V2 nagyon ajánlott, illetve a kormányos topik házigazdája [link] készít 8nm tápot ami a gyárival megegyező, fele forintért. Elég sokan használjuk :K

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1107) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Na megjött a heti TT-be a Nord - M1 Procar kombó(m). Igaziból már tegnap. Vicces, hogy a Forzába is ma érkezett meg a Nord pálya és a kiemelt Riválisokban ugyanez a kombó szerepel... :D
Míg az AMS2-ben mentem egy elég jó kört, a Forzában még nem sikerült végigmennem a pályán, nagyon szokni kéne a Forza fizikát.. :U

Aki nem csak GT3-mal hajlandó menni, annak jó kis kihívás a téli elég csúszós Nord, gyönyörű szűrt napfényben! Nyomjátok-nyomjátok! :C

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1108) Raymond válasza zsozsa74 (#1107) üzenetére


Raymond
félisten

Tegnap toroltem a Gamepass-bol a Cities Skylines 2-t es ott volt az ujjam a Forza felett is de aztan maradt. Akkor meg megnezem hogyan sikerult a Nord aztan torlom azt is :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1109) zsozsa74 válasza Raymond (#1108) üzenetére


zsozsa74
senior tag

A pálya maga szépnek szép, bár a nyomvonal most picit idegen volt, hogy AMS2-ben mentem már rajta pár ezer km-t. De azért nem tévedtem el... :D Csak kicsit mások néhol az ívek, meg más szélességű a pálya. De jól néz ki, meg jók a kerékvetők. Inkább a vezetéssel van gondom. Bár szerintem messze a legjobb Forza kormányos vezethetőség szempontjából, azért még mindig meg kell erőszakolnom magam, hogy így, meg úgy kormányozzak, hogy pályán is maradjak, míg itt vagy akár az ACC-ben olyan természetesebb nekem az érzés. Na meg hát a VR hiánya... :F

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1110) Enton válasza zsozsa74 (#1109) üzenetére


Enton
addikt

Big screen vagy egyébb desktopot elédvetíteni képes progival(ha még a reverb-ed van akkor a sima wmr-es desktop megjelenítés is elég erre csak elég közel kell ülni a vászonhoz) nézted már?

Én már jópár régebbi címet NFS prostreet, 2, dirt CMR, dirt cmr 2 stb, gridek majd mind szépen vonaglanak nagyvásznon.
Bár itt van beépített is az se baj de engem is érdekel ez a forzás nord.
Majd ránézek én is.

Épp most csak a bázisom tápja minta meghalt volna, minden bázis indáskor leveri a teljes elektromos hálót. :( Majd még tesztelnem kell hátha csak egy elosztóm ment el de fene tudja. Hátha nem a bázis halt meg(csl elite xbox). ah :(((

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1111) zsozsa74 válasza Enton (#1110) üzenetére


zsozsa74
senior tag

De ez miért jó? Ha képernyőn akarok játszani, van jó minőségű monitorom. És a szememnek is jobb.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1112) dino_m


dino_m
senior tag

This is next!

Picture

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1113) dino_m


dino_m
senior tag

The Great Giana Sisters

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1114) zsozsa74 válasza dino_m (#1113) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Hogy jön ehhez a kocsihoz vajon ez, hogy "The Great Giana Sisters" ? Emlékeim szerint az egy C64 játék. :D Vagy autót is neveztek el így? Nekem gőzöm nincs.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1115) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Kezdem felfedezni magamnak a Historic pályákat. Azért most már többedszer kell megállapítanom, hogy régen még tudtak élvezetes pályákat csinálni. Most mentem pár versenyt Interlagos Historicon (1976), valami elképesztő ívek vanna benne. Szeretem a jelenlegi vonalvezetést, de sehol nincs a régihez. Az ember egy arénában érzi magát ahogy hasít és brutál sebességeket lehet elérni akár GT3-al is. Komolyan beleszédültem azokba az ívekbe. Az AI meg rohadt jól viselkedett. Egymással is harcoltak, gyorsak voltak. A 26-os mezőny eleje és vége közt 2-3 mp volt köridőben (105-ös erősségen és közepes agresszión), velem is harcoltak, lezárta a rést, ha megelőztem ott volt a nyomomban és a legkisebb hibánál visszatámadott. Áhh, szenzációs volt. :CJa és ez most GT3 gen2-vel volt.

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1116) dino_m válasza zsozsa74 (#1114) üzenetére


dino_m
senior tag

Lövésem sincs. Nekem ez a Radical SR8-RX. Az SR3-RS-t már beintegrálta a játékba.
Na én ezeket bírom nagyon. Ezek olyan igaz Track Day autók. :)

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1117) zsozsa74 válasza dino_m (#1116) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én is szeretem a Radicalt! Mindjárt megyek is egyet vele Interlagos Historicon. :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1118) 6absbulldog válasza zsozsa74 (#1115) üzenetére


6absbulldog
tag

Nekem a Kyalami historic verziója jön be nagyon (jobban, mint a jelenlegi) :D

(#1119) dino_m válasza zsozsa74 (#1115) üzenetére


dino_m
senior tag

Régen a sebesség volt az úr. Mindenki ahhoz építette az autóját. Nem szorították őket mindenféle szabályok közé, több is volt a halál eset, de mindenki a saját felelősségére csinálta, amit csinált. Ehhez mérten készültek a pályák is. Nem voltak tele derékszög kanyarokkal, lassítókkal és miegyebekkel, mint a mostani többségében Tilke rutinpályák. Azt várom mikor vezetik be az Y fordulós kanyarokat. :D

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1120) Win-T


Win-T
senior tag

Ezt a Racecraft Online-t miért tolják ilyen kevesen? Kipróbáltam pár este, de alig 1-2 emberrel futok össze versenyenként. Pedig tök jó lenne... nem tudom mit kellene csinálni a fejlesztőknek, hogy kicsit népszerűbb legyen a multi a játékban.

(#1121) zsozsa74 válasza Win-T (#1120) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Az AMS2-vel kapcsolatban ezek a nagy kérdések, hogy miért tolják online olyan kevesen. Én a magam részéről nem értem. Hiszen ennek van a legegyszerűbben összehozható (p2p alapú) multija, a legváltozatosabb dolgok állíthatók be, és még ai-kkal is feltölthető a lobbi, ha kevés a játékos. Persze vannak hibák és bugok a multiban is néha, de azért működik...

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1122) dino_m válasza zsozsa74 (#1121) üzenetére


dino_m
senior tag

Erre az évre ígérte a Reiza, hogy feljavítják végre az online részt is. Ha tényleg jó lesz, akkor kíváncsi leszek rá, hogy ténylegesen megugrik-e felfelé a játékosok száma.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1123) zsozsa74 válasza dino_m (#1122) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ahogy írtam vannak bugok, még a pcars2 "legacy bugjai". Pl. egy lobbi az időmérő után nem mozdul tovább, befagy. Elég bosszantó. De ez nem mindig történik. Nagyrészt működik. Ettől még jöhetnének az emberek csőstül. Szóval én sokat nem várok attól, hogy foglalkozni fognak a multi résszel.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1124) v2


v2
senior tag

A legtöbb embernek az van a fejében, hogy ez nem szimulátor. A többi meg online tolja mert az jobb mint kerülgetni azt a sok idiótát akit össze fúj a szél

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1125) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Legtöbb szimes kiprobalja és még is köszöni szépen , elfelejti. Én extra sok időt adtam neki .... :) Szoval lehet hogy szim csak nem jó szim.....

(#1126) zsozsa74 válasza Lac-coo (#1125) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Na, akkor itt az idő, hogy mondj egy jó szimet! ;) Elő a farbával!

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1127) dino_m


dino_m
senior tag

Toyota Supra Stock and Tuner for AMS2

Picture

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1128) dino_m


dino_m
senior tag

Na, jó hülye voltam. A PC1 óta használom a Madness motort ebben a formájában és megfeledkeztem, a saját szabályomról, hogy minden frissítés után töröljem a Dokumentumokból az AMS2 mappát, az egészet úgy ahogy van. 1.5.0 óta nem töröltem és szívtam a gumival és az FFB-vel. Tegnap kínomban gondoltam egyet és letöröltem. Pár perc míg a játékban újra beállítottam mindent és most minden a helyén van. Eltűnt az első tengely "lebegés" szerü érzése, újra érezni a betapadást, nem csak csúszkál és fék is jó lett. Eszméletlen jó. A gumi az egyik legjobb a szimek között, az FFB a legjobb(Default+) és az AI is jobbnak tűnik. Ezért szívtam hetekig! És a BMW M1 újra olyan amilyennek lennie kell. Meg az új LMDh és GT3 V2!!! Eszméletlenül jók lettek. Még a mod autók is élvezetesebbek. Ha valakinek még ilyen gondjai vannak, az csak törölje az egész AMS2 mappát a Documents mappából! Minden frissítés után!

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1129) zsozsa74 válasza dino_m (#1128) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én sosem törlöm. És még ez nem is okozott gondot. Pc1-2-ben sem. Viszont frissítések után a kocsiknál mindig nyomok egy "reset to default"-ot. Ezt egyébként javasolja is a Reiza.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1130) dino_m válasza zsozsa74 (#1129) üzenetére


dino_m
senior tag

Tudom, de csak nagyobb frissítéseknél szokták javasolni, de én WMD alatt megtanultam, hogy jobb ha minden megy, mert nem csak a car setupot menti el, hanem más dolgokat is és ott változtatnak az értékeken vagy más formátumban írják, stb... Igazából gőzöm sincs, hogy mitől, de most ég és föld a törlés után.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1131) zsozsa74 válasza dino_m (#1127) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nagyon jók ezek a Totoya modok! Főleg a tuner verza, az rendesen odaver! Ezek is voltak a pCarsban vajon? Már nem emlékszem.

Bár autót tudnak újat is csinálni, csak pályát nem. Mondjuk jöhetne még Mugello, Algavre, meg igaziból mindegyik, ami benne volt a pCarsokban.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1132) dino_m válasza zsozsa74 (#1131) üzenetére


dino_m
senior tag

Lehet, hogy a PC3-ból vannak. :K PC1-2-ben nem voltak ezek, a 3-ban van két ilyesmi Toyota.
Jöhetne mind! :DD

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1133) zsozsa74 válasza dino_m (#1132) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Tényleg pCars3! Eszembe sem jutott, az már nem nekem létezett az én kis szimes univerzumomban, de ha tudnak onnan áthozni cuccokat és felfűzni őket ams2 fizikára, akkor király!

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1134) dino_m válasza zsozsa74 (#1133) üzenetére


dino_m
senior tag

PC3-ban volna egy-két pálya is amit szívesen látnék AMS2-ben. Talán majd egyszer megoldják a pálya integrálást is normálisan. Nem mintha így nem lenne elég tartalom. :D

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1135) zsalesz válasza dino_m (#1128) üzenetére


zsalesz
tag

Még véletlenül sem vitát szeretnék indítani, de az mindenképpen érdekelne, hogy mi az ami miatt azt állítod a gumi fizikája az egyik legjobb a szimek között?!
Igazából már egy ideje nem játszottam az AMS2-vel, tegnap este bekapcsoltam kicsit és nekem nagyon furcsának tűnt. Az auto a Porsche 992 volt és Le Mans-on próbáltam terelgetni.Nem tudnám pontosan megfogalmazni, hogy milyen volt érzetre, de mindenképpen furcsának tűnt.

(#1136) v2 válasza zsalesz (#1135) üzenetére


v2
senior tag

Melyik FFB setup volt berakva? Na, mindjárt itt lesz Laccoo :DD

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1137) Lac-coo válasza v2 (#1136) üzenetére


Lac-coo
őstag

Hit gyülivel nem vitatkozom.... :D :DD

(#1138) v2 válasza Lac-coo (#1137) üzenetére


v2
senior tag

De mégis itt vagy :)) Szerintem te titokban imádod ezt a játékot :K

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1139) zsozsa74 válasza zsalesz (#1135) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én nem állítok ilyet, bár tény, hogy 95%-ban csak ezzel versenyzek, 5% ACC. És ezért is tudom biztosan állítani, hogy amikor hosszú ideig egy vagy több játékkal vezetsz és utána nézel rá egy következő szimre, az furcsa lesz. De minimum szokatlan. Én is így vagyok a többivel. :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1140) zsalesz válasza v2 (#1136) üzenetére


zsalesz
tag

Default +

(#1141) zsalesz válasza zsozsa74 (#1139) üzenetére


zsalesz
tag

Akkor lehet tényleg csak ennyi a baj.

(#1142) zsozsa74 válasza zsalesz (#1141) üzenetére


zsozsa74
senior tag

És plusz, amikor az AMS2-ben gondoltam, hogy kipróbálom a sokak által dicsért default + FFB beállítást a hosszú ideje használt custom ffb (Danielkart V500) helyett, megint csak azt sem tudtam, hogy hol vagyok a pályán, annyira furcsa volt minden. Pedig a játék fizikája ugyanaz maradt. Annyira rossznak ( vagy szokatlannak? ) éreztem, hogy nagyon hamar visszatettem a jól bevált customra. Szóval minden is számít.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1143) dino_m válasza zsalesz (#1135) üzenetére


dino_m
senior tag

A furcsa egy igazán jó kifejezés csak sajnos értelmezhetetlen. Mert mihez képest furcsa?
Hadd mondjak egy példát! Ha valaki évekig hajt egy BMW M3 E92-őt és egyszer csak elkell adnia, mert a lakás felújítás sokba kerül. :K Majd átül egy Peugeot 308-ba, de a márka hűség miatt mind a két kocsin ugyan olyanok a gumik, akkor is furcsa az M3 után a Peugeot. És ez a valóság, nem virtuális. Szóval mihez képest furcsa?
Igazából ami furcsa az AMS2-ben az az alapbeállítás a legtöbb autón, továbbá furcsa a fékmechanizmus, furcsa a differenciálmű lemodellezése, persze nem minden autónál. Továbbá még ott van a pályafizika, ami szintén összefügg a fent leírtakkal és a gumifizikával és ez mind összefügg az FFB-vel, mivel az változik a fizikai beállítások módosításával együtt. De a gumi mindezek ellenére kezelhető, sőt majdhogy nem már természetesnek hat. Hozzáteszem, hogy számomra, mivel egy szimben számolni kel azzal, hogy mindenkinek megvan a maga elképzelése, hogy milyennek kellene lennie.
Egy dolog biztos, hogy én nem szeretek szimeket összehasonlítani, mivel többnyire más koncepciók, más motor hajtja őket és láthatjuk, hogy minden szim készítő kicsit másként látja a valóságot. Ha nem így lenne, akkor minden szim egyforma lenne és olyan lenne, mint a valóságban. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1144) 6absbulldog válasza zsalesz (#1135) üzenetére


6absbulldog
tag

Ugyan nem felém irányult a kérdés, de mivel ez egy fórum, hátha másnak is hasznos lesz.
Inkább hosszútávú versenyeket megyek a szimekkel ezért különösen fontos számomra a gumi fizika.
AMS2-ben érzem a legjobban a hideg/üzemi hőmérséklet/túlmelegedés hatásait. Érzem, mikor melyik van a határon, illetve annak átlépésénél érezhető, hogy melyikkel mi történik. A kopás mértéke és az azzal járó változások is természetesnek érződnek. Ez az egyetlen szim, amelyiknél nem kell soha ránéznem a gumi állapot jelzőre, mert mindig pontosan tudom/érzem, hogy mi a helyzet velük.
Más szimeknél gyakori hiba, hogy a gumi egyik körről a másikra látszólag ok nélkül változik egy nagyon durvát és ennek nincs meg az "átmenete" érzésre.

Az is fontos, hogy megfelelően állítsd be az autót a vezetési stílusodhoz, alap setupokkal nem is megyek AMs2-ben, mert szerintem azok nem valami jók.

(#1145) zsalesz válasza dino_m (#1143) üzenetére


zsalesz
tag

Ami az igazsághoz hozzá tartozik, hogy ugyanazzal az említett autó és pálya kombinációval mentem az RF2-ben, és utána itt az AMS2-ben is. Nos a furcsa kifejezés onnét ered.Míg az előbbinél tényleg érzem az autón, hogy sodródik a kanyarban és szinte leválik a gumi a felniről, addig itt olyan mintha egy csónak sodródna a vízen. Előbbinél a gumik melegedésnél elfogy a tapadás, jelentősen megnő a féktáv, addig az AMS2-nél nem igazán jött át ez sem. Igazából tényleg nem vitatkozni akarok, csak tényleg nem értem mi az az Extra gumi fizika ami itt sok esetben elő kerül, mint az AMS2 egyik legfőbb és legerősebb tulajdonsága.

6absbulldog

Na amit leírtál azt én pont fordítva érzem a fent is említett másik játék előnyére. :)

Ezért is jó, hogy ennyi sim elérhető, mindenki másban érzi jól magát. :) Talán pont ez a lényeg.

(#1146) dino_m válasza zsalesz (#1145) üzenetére


dino_m
senior tag

Én se akarok vitatkozni. Ahogy érzed. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1147) PapírVilla


PapírVilla
tag

Sziasztok!
Játszik valaki VR-ben (Meta Oculus)? Lenne kérdésem.

(#1148) zsozsa74 válasza PapírVilla (#1147) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én csak VR-ban, de G2-vel, ha nem Meta specifikus a kérdésed...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1149) 6absbulldog válasza PapírVilla (#1147) üzenetére


6absbulldog
tag

Oculus Rift S

(#1150) zsozsa74 válasza zsalesz (#1145) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én egy ideje már nem rugózok amúgy ilyeneken, hogy melyik a legjobb szim, meg melyiknek legjobb a fizikája. Mert biztosan tudom, hogy számomra az AMS2 nyújtja a legjobb csomagot. Pályák, autók, FFB, graf, VR, optimalizáltság terén is és az van, hogy minden eddigi verzió fizikájával jól elvoltam, mindegyiket jól esett vezetni. Egyszer volt, hogy nem tetszett, amikor főként a GT3-ak sínautók lettek, akkor én is írtam nekik a hivatalos fórumon, meg sokan mások is, nem is maradt sokáig úgy a dolog. De más verdákat, akkor is jó volt vezetni.

De ott van pl. az AC, amire mondhatnám, hogy szar, mert sosem jött be se a fizikája, se a grafikája, nem volt soha jó érzés vezetni. Nekem. De tudom, hogy sokkal többen játszák, mint pl. ezt, már csak ezért sem szaroznám le, egyszerűen nekem nem feküdt. Ezért jó, hogy van választék.

Ja és az RF2 sem bírta belopni magát a szívembe soha. Ott még odáig sem tudtam eljutni, hogy a kormányomat értelmesen beállítsam, pedig tettem bele némi időt. Még az ACC-vel vagyok jobb barátságban, csak hát ott meg a VR teljesítmény elég kriminális, márpedig én úgy tolom. Meg hát azért hamar megunom csak a GT autókat.

De pl. az AC2-t izgatottan várom! :)

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.