Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2

Hozzászólások

(#851) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Hagyjuk ez már nekem kínos... :D

(#852) dino_m válasza Lac-coo (#851) üzenetére


dino_m
senior tag

Ez volt a szándékom. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#853) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Le mans video ... [link]

(#854) dino_m válasza Lac-coo (#853) üzenetére


dino_m
senior tag

Ezt is te csináltad? :DD

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#855) zsozsa74 válasza dino_m (#854) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Már nincs fent. Vagyis csak privát videóként, ami nem nézhető. Terjedt az FB oldalon is. Írtak róla a béta fórumban is. Válaszoltak a fejlesztők is, hogy intézik a dolgot, mert még nem volt publikus.

Amúgy akit érint, úgy néz ki, hogy nem jön ki már idén, azaz holnap a Le Mans dlc, mert még van rajta faragnivaló. Ki akarták adni, de így azért nem vállalják be. Szóval pár nap csúszás. (Legalábbis legutoljára még egy ilyen infó jött tőlük. Aztán bármi lehet.)

Annyit azért elárhulhatok, hogy szenzációs! :D

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#856) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Igazából nem értem miért tiltatták le, tök normálisan olyan videót rakott fel a srác, ahol minden működik ahiogy kell, nincs benne semmi anomália, ami miatt halasztották végül a kiadást... Ha már felizgattáka a sok játékost, hogy idén kiadják, ennyit meghagyhattak volna nekik .... Semmi kárt nem okozott az a video ...
Ami látszott rajta, az a szintén végtelenül passzív AI ....

(#857) dino_m válasza Lac-coo (#856) üzenetére


dino_m
senior tag

Azért vették le, mert egyelőre nincs engedélyezve a nyilvános bemutatás. Ez akár licensz miatt is lehet, ha tegyük fel, van már olyan tartalom a videón amire még nincs még licensz, de már az pl. az autó kész van. De lehet olyan ficsör , ami még kezdeti stádiumban van, és csak későbbi időpontban akarják kiadni, mikor már hiba nélkül működik, stb...
Képzelem milyen hsz. cunami lenne a fórumon, hogy miért nincs az rc-ben, mert ők már látták a videón. Tele van a fórum is ilyen hozzád hasonló jó szándékú felhasználóval.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#858) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Még mindig van esély az idei, azaz mai megjelenésre. :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#859) dino_m válasza zsozsa74 (#858) üzenetére


dino_m
senior tag

Az asszony kiakadna, ha szilveszter este neki állnék szimulátorozni. :D
Jó lesz ez jövőre is. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#860) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Valami komoly oka van ,hogy mindenáron tartani akarja az idei évet ....

(#861) zsozsa74 válasza Lac-coo (#860) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Mondjuk, hogy pár fórumon beígérték, hogy idén jön és szeretnék tartani, ha egy mód van rá?

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#862) dino_m


dino_m
senior tag

ss101742.jpg
ss112032.jpg
ss110738.jpg
ss105500.jpg
ss181210.jpg
ss161047.jpg
ss160647.jpg
ss115330.jpg
ss174128.jpg

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#863) dino_m


dino_m
senior tag

cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/256991682/movie_max_vp9.webm?t=1704029752

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#864) Lac-coo


Lac-coo
őstag

(#865) v2


v2
senior tag

Elvileg már tölthető a steam-en. (Nekem nem) Viszont sokaknak nem indul frissítés után

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#866) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Fasza lett még a játék sem indul :)

(#867) dino_m válasza Lac-coo (#866) üzenetére


dino_m
senior tag

Nekem se indul.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#868) zsozsa74 válasza dino_m (#867) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Egy órán belül biztosan lesz hozzá egy gyors patch. Volt már ilyen. Meg lesz is... Benne lesznek a mai napban! :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#869) dino_m válasza zsozsa74 (#868) üzenetére


dino_m
senior tag

Renato írta a fórumon, hogy már keresik a hibát. Mondtam, hogy ráért volna ez Január elején is.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#870) v2 válasza dino_m (#869) üzenetére


v2
senior tag

Azért ezt így az év utolsó napján....... hát nagy respect

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#871) dino_m válasza v2 (#870) üzenetére


dino_m
senior tag

Mindenképpen respect. Azt írták pár perce, 10-20 perc türelmet kérnek.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#872) dino_m válasza v2 (#870) üzenetére


dino_m
senior tag

Máris kész a javítás. :C Reiza!!!

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#873) kozmy


kozmy
őstag

GT3 Gen2 nagyon bejövős lett nekem. :R Csak így tovább Reiza!! :R

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#874) 19ati93 válasza dino_m (#872) üzenetére


19ati93
senior tag

Nekem még mindig crashel..1 kört nem bírok megtenni se multiban se singleplayerben. Volt már steam verify, pc restart, biost defaultra csaptam és cpu-ram oc-t is kiszedtem biztos ami biztos, szóval minden default és még mindig nem jó. Fórumon olvastam hogy próbáljam inditani win8 kompatibilis módban, de az se segített.

Update előtt délelőtt mentem vagy 2 órát a játékkal akkor nem volt gond. :DDD

(#875) dino_m válasza 19ati93 (#874) üzenetére


dino_m
senior tag

Próbáltad a docuban lévő fájlok törlését?

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#876) Lac-coo válasza kozmy (#873) üzenetére


Lac-coo
őstag

Porschet néztem ,kicsit jobban rotál mint arégebbi, de ugyanolyan ereszd el a hajam nekem egy kicsit. TC nélkül olyan egyszerű vezetni, hogy ha ilyen lenne valóságbna tuti nem tennéek rá TC-t mert minek ....
De élvezetes. Csak tuti eltúlzott a tapadás ....

(#877) Debilon válasza 19ati93 (#874) üzenetére


Debilon
addikt

A nagy update után volt egy kisebb hotfix, azután mennie kell

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#878) v2


v2
senior tag

Neked azért nem jó mert szidod mindig :DD

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#879) dino_m válasza Lac-coo (#876) üzenetére


dino_m
senior tag

Miért kellene nehezen vezethetőnek lennie egy GT3-nak. Nem az autót nehéz vezetni, hanem határon menni vele. Ha túl könnyűnek érzed, akkor nem mész elég gyorsan. :DD
Qatar, Mola, Spa, Le Mans, Sao Paulo, COTA, Fuji és Bahrein pályákon teljesítenek majd jövőre ezek az autók. Gondolom minden pályán agyonvernél majd mindenkit ezzel az egyszerűen vezethető Porscheval. :))

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#880) Lac-coo


Lac-coo
őstag

no ,most már nekem id kilép mielőtt betöltené a versenyt. Előbb mentem 20 kört ,most ugyanazzal ugyanott crash ....

(#881) zsozsa74 válasza Lac-coo (#876) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi az amit annyira tudsz! Szerencsére itt van a jó öreg Time Trial. Válassz valami autó pálya kombót és menj már ott egyet, meg áruld el az ottani neved és hadd lessem - lessük meg azt az időt. A végén úgyis mindig a köridő a lényeg! Ha neked ennyire könnyű mindent is vezetni, akkor mutasd már meg ezt valahol léci!

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#882) Lac-coo válasza zsozsa74 (#881) üzenetére


Lac-coo
őstag

Ez milyen badarság... .a versenyzők közti különbségek miért tűnnének el mert valami könnyű ???!!! Közepes pilóta voltam leszek is mindig. Ha valami konzolos vacak lenne akkor is megvernének a jobbak... Ne gyerekeskedjetek már állandóan .....

(#883) zsozsa74 válasza Lac-coo (#882) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ja, hogy mi gyerekeskedünk...

Akkor az van, hogy rohadtul nem mész semmilyen határon tényleg. Márhogy a sajátodon sem. Én sem vagyok egy ufó, nem faxméregetés miatt írtam, csak kíváncsi lettem volna kb. hogy mi az amit bírsz ezekkel a könnyen vezethető verdákkal.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#884) dino_m válasza Lac-coo (#882) üzenetére


dino_m
senior tag

"Ez milyen badarság... .a versenyzők közti különbségek miért tűnnének el mert valami könnyű ???!!!"
Ezt ki mondta? Éppen hogy előjönnének a különbségek. Ha valamit szerinted, túl könnyű/egyszerű vezetni, akkor számodra jól van beállítva és így nem kihívás a legjobb időket hozni. Azokban a bajnokságokban, ahol mindenki ugyanolyan autóval kell hogy menjen, ott csak az számít, hogy ki tudja a legjobban határon vezetni az autókat. Ha már csak tizedeken múlik a különbség, ott már nincs mellébeszélés. Még sohase hallottam olyanról, hogy valaki azért nem tud jó időket menni, mert nem csúszkál alatta az autó, vagy arról, hogy túl sok a tapadás. Szerintem te fordítva ülsz a lovon. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#885) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Utoljára : egy 500+ lóerós, 1200 kilós gépszörnyhöz képest nagyon könnyű vezetni az autót. Aki ezt nem érti azzal nem tudok mit kezdeni ....
Határon menni mindennel lehet ,ha egyesben alig forog el a kerék , akkor is van egy idő után olyan kormányállás+padlógáz kombó ahol már eldobom, Attól még az nem jó ...

No mindegy, hagyjuk, fasza minden ! :D

(#886) dino_m válasza Lac-coo (#885) üzenetére


dino_m
senior tag

:F Jó akkor érthetően mondom. Nem az a lényeg, hogy határon eldobd, hanem az hogy az autó és a pálya határait kihasználva minél gyorsabb legyél és tied legyen a leggyorsabb köridő. Ha azt szajkózod, hogy túl könnyű vezetni egy autót, akkor feltételezhető, hogy vagy UFO vagy és simán megy a Top 5 vagy nem mész elég gyorsan. Ezek versenyautók nem sétakocsikázásért viszik a pályára, az egy másik műfaj.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#887) zsozsa74 válasza Lac-coo (#885) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ajánlom ezt a cikket: [link]

Ez kicsit tisztába teszi, hogy mi is a GT3-as kategória és kik vesznek benne részt. (Most miattad fel kellett mennem az Origo-ra, pedig tizenakárhány éve sikeresen kerültem... )

Csak egyetlen idézet ide valami Kiss Norbert nevű embertől, ami sok mindent világossá tesz.

"Ezeket az autókat nem nehéz vezetni, sok vezetési segédletet hagytak meg bennük, így a hobbipilóták is könnyedén boldogulnak a kormány mögött."

Na hát ezért ilyen.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#888) dino_m


dino_m
senior tag

Automobilista 2 Price history · SteamDB

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#889) Lac-coo válasza zsozsa74 (#887) üzenetére


Lac-coo
őstag

TC nélkül megyek ....GT3 mal.
De néztem más autókat is nyilván, van még erősebb ami szintén kb falábbal forgatható meg gázzal ...

Ne csináljuk már ezt egymással ...

[ Szerkesztve ]

(#890) zsozsa74 válasza Lac-coo (#889) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én azt értem. De kettővel bárki tud tc nélkül menni...

Én most toltam egyet a kedvenc helyemen, a Nordschleifén egy két körös versenyt 105-ös AI-kkal. Közepes agresszió. Max rajtrács, az 30 versenyző, utolsónak indultam az új Meki Evoval. A végén 11. lettem, rohadt jót versenyeztem, és bár ezen a pályán tizenezer km, bár inkább már huszonezer van a lábamban, a ranglistákon is egész jó helyeket érek el (GT Open, GT3, LMP2) jópárszor majdnem eldobtam az autót, mert a saját határomon toltam, így lecsíptem fűre is, kerékvetőre is, ahol a TC mentett meg. Menet közben nagyképűen letekertem 3-asra, de a verseny végére visszakerült 6-osra, mert simán eldobigáltam volna párszor anélkül. Mert a határomon küzdöttem a gépekkel. És elmondhatom, hogy szinte koccmentesen ment le a verseny, pedig ez nem az a pálya, amin kifejezetten sok hely van. Nem rántotta rám az AI sem a gépet, persze minden hülye szituba sem mentem bele.

Ha sétatempóban megyek, csak az aszfalton, nekem sem kellett volna TC. És tök utolsó is lettem volna...

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#891) kozmy


kozmy
őstag

Én egyszerűen csak élvezem a játék tulajdonságait aztán jól van az úgy. Nem bonyolódik bele a valóságba. ;)

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#892) Lac-coo válasza kozmy (#891) üzenetére


Lac-coo
őstag

Én is élvezem ,egész sokat játszom ezzel... De attól még had ne mondjam ez az etalon...

(#893) zsozsa74 válasza Lac-coo (#892) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nem kell azt mondani. Senki nem várja el. De ha folyamatosan csak a fika ömlik és megkérdezem, hogy mégis te hogy mész, hogy használod és arra csak az a válasz, hogy gyerekes, akkor hadd ne fogadjam el én se, amit írsz. Mert én meg nem azt tapasztalom.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#894) dino_m válasza Lac-coo (#892) üzenetére


dino_m
senior tag

Senki nem mondta, hogy ez az etalon... de egyre közelebb van ahhoz, hogy az legyen. :K ;)

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#895) Enton válasza zsozsa74 (#890) üzenetére


Enton
addikt

Próbálgatni kell a setupokat ha már a sajátod/default-ot kimaxolod, mostmár él egy ideje a TT csak gyűlnek a köridők lehet mihez menni bőven.
Ha már neked is van fent, saját setupos majd megnézem őket, mostanában max pár kört gurultam gépcsere lévén, de majd mostmá rá kell függni ha már lett új gép alá.

Mindenkinek Buék.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#896) dino_m


dino_m
senior tag

BUÉK!!! Mindenkinek. :))

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#897) Lac-coo


Lac-coo
őstag

BUÉK !
Közben feltöltttem pár kört. 115 AI, szinte alap setup. TC nélküli sétaautózás ....

[link]

(#898) zsozsa74 válasza Enton (#895) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én aktív vagyok TT-n, mondjuk leginkább Nordon. És default setuppal. Eddig legalábbis.

Búék!

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#899) Enton válasza Lac-coo (#897) üzenetére


Enton
addikt

Én most lemans-t néztem, csak 91-es ai low aggression, 4 kör + formation lap, max grid 4 kat p1 gen 2 gt3 gen1+2(én a mercit vittem gen2 def setup csak szárnyak lecsapva minimálra[295öt láttam de pár klikkel a 300 vég sem lehetetlen kérdés váltót lehet e hosszabbat rakni mer sokszor megvan a 6os vége így is]), nálam ezen opciók mellett csak hard és wet gumi opció volt.
Majd töltök videót én is, de jóféle móka, mondjuk kb 2 kör alatt a 19-ből 7dik lettem úgy hogy 3-4 kiment előttem kötelező kiállásra. Mókás ahogy a p1-es utolér először nagyobb gt3-as tömegben csak kecmeregnek, de gondolom nagyobb ai val meg aggresionnel menőbb is lehet.

Na meg inkább aztat mondjátok meg, ha dec 31et állítok 23:00-ás verseny éjfélkor tűzijátékozik-e van e ilyen a gémben vagy ezt a ziccert pont jól kihagyták.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#900) Enton válasza zsozsa74 (#898) üzenetére


Enton
addikt

Nézem majd, alapból még én is defaultokat használok/tam, de mivel könnyen van mód sok mindent is állítgatni azt azért célszerű kihasználni(lemansban pl 0-0-ás szárnyak a kezdőértékek akármivel is induljon az ember, különben sok jóra nem számíthat a ember[monza 2, drag raccing], és abból lehet szépen visszaadogatni arra a pár s-es kanyarkára).

Defaultokon már sima guminyomásokon el lehet dobni sok tizedeket. Ha nagyon nem megfelelő a hőfok és nyomás nekik az adott beállításoknál.

Majd akarok nézni jó pár beállítást még én is több pályán is, tudom is én, téli vs nyári, esti vs nappali, soft vs hard(ha van mindkettő) mennyire hőfokfüggők default setup mellett legelső körben, meg majd az esős részekkel mindent újra. Sok időt fog ez vinni de legalább jóféle, meg majd menni kell multizni is.
Keresni kell majd ligát valamit, csak hogy legyen egy kis tétje is. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.