Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2

Hozzászólások

(#751) szacsee válasza dino_m (#730) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszi!

(#752) dino_m


dino_m
senior tag

COTA for AMS2

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#753) zsozsa74 válasza dino_m (#752) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Akkor most már tuti. Tegnapelőtt még csak a tízer képet láttam róla, meg találgatták, hogy a Cota lesz. Örülök, a plusz pályának azért, bár nem a kedvencem, sőt...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#754) dino_m válasza zsozsa74 (#753) üzenetére


dino_m
senior tag

Remélem mihamarabb meg tudják oldani, hogy ezek a pályák egyenrangú minőségűek legyenek a Reiza "gyári" pályáival.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#755) PapírVilla


PapírVilla
tag

Sziasztok!
Van olyan pálya, ahol pl. AI elleni versenyen a DRS szabályok működnek?

(#756) dino_m válasza PapírVilla (#755) üzenetére


dino_m
senior tag

Azokon a pályákon, ahol van hivatalos F1, ott vannak DRS zónák, az kb. tíz pálya, de lehet hogy több. Hangjelzés segít, hogy hol kapcsolhatod be a DRS-t.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#757) PapírVilla válasza dino_m (#756) üzenetére


PapírVilla
tag

Köszi.

(#758) tutuhawer válasza zsozsa74 (#734) üzenetére


tutuhawer
őstag

Szevasz

Akárhogy próbálok találni infót, csak nem sikerült.
Logitech g29 -hez melyiket vegyem le?

Előre is köszönöm

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#759) v2 válasza tutuhawer (#758) üzenetére


v2
senior tag

Szia. Az a kormány 2.2 nm tud ezek szerint neked ez kell
NAME: rFuktor 5.0.1 - By Karsten with Shadak & Panos
# V500 File 1
# Best of Karsten Hvidberg
# Custom force FFB File from Daniel V500
# Suitable for all Bases and Forces to 1-3Nm tested with 2-3Nm
# Optimized for all Bases with 1-3 Nm

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#760) tutuhawer válasza v2 (#759) üzenetére


tutuhawer
őstag

Köszönöm az infót!

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#761) dino_m válasza tutuhawer (#760) üzenetére


dino_m
senior tag

GVSE Car Updates 1.5.3

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#762) zsozsa74 válasza dino_m (#761) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ez jól jött, nagyon jók lettek a gépek! Tök jó, hogy foglalkoznak vele és hozzálövik az aktuális fizikához, ffb-hez.

Ha már moddolás.

Thunderflash aka Fred (ki, hogy ismeri), ismét úgy döntött, hogy marad és folytatja a moddolást! :D Elég bizonytalan a srác, de addig jó nekünk, míg csinálja.

Ő is frissítette az össze autót és most már nem csak egyenként tölthetőek le az oldaláról, hanem rendes volt egybe is csomagolta őket. Amely csomagot az Enabled mappába helyezés előtt nekünk kell kibontani és csak a benne lévő zip fájlokat áttenni az Enabled-be. Itt link a mod fájlokhoz: [link]
Ha valaki egybe szeretné szedni őket, akkor az utolsó fájl lesz az, aminek a címében benne van, hogy AIO azaz All in One.

Továbbá Fred kis jópofaságot is megosztott. Ez a Gift (ajándék) könyvárban van. Ha ezt is felteszitek, akko indítsatok el egy jó sokautós GT3 versenyt a mod GT3-akkal sötétben és élvezzétek a karácsonyi fényeket! :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#763) dino_m válasza zsozsa74 (#762) üzenetére


dino_m
senior tag

A PCMT autói teljesen pariban vannak a Reiza gyári tartalmaival és ráadásul hiánypótló tartalom.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#764) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Ja és azt nem is írtam, hogy Thunderflash kihozott még 3 Group B-s kocsit is. Szóval érdemes ránézni az oldalára.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#765) zsozsa74 válasza dino_m (#763) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Na igen. Kedvencem az Alpine pack egy kupás és egy GT4-es gépállattal. Szenzációs vezetni őket!

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#766) dino_m válasza zsozsa74 (#765) üzenetére


dino_m
senior tag

Nekem is az Alpine a kedvencem. De azért próbáld ki a Ford Rs200-at Brannochbrae-n. Színtiszta rally.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#767) v2 válasza zsozsa74 (#762) üzenetére


v2
senior tag

Én azt nem értem, hogy ha ilyen komoly szinten van a moder akkor miért nem alkalmazzák a fejlesztők. Vagy a modolást miért nem teszik a hivatalos játékba, akár egy dlc is lehetne. Vagy rosszul gondolom?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#768) zsozsa74 válasza v2 (#767) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ahhoz a jogokat is meg kellene venni a kocsikra, hogy a játékba tehessék őket.

A géming történelemben már megtörtént párszor, hogy végül moddereket alkalmaztak. Most persze az, hogy egy másik játékból áthoz kész kocsikat és gyakorlatilag a kasznit ráülteti egy hasonló Reiza modell fizikájára, nem tudom, hogy mennyire tekinthető komoly melónak, már a Reiza szempontjából.

Persze szoktak még babrálni egyes kocsik tulajdonságaival, de valszeg az már csak csúszka húzogatás. Persze én tök laikus vagyok, csak tippelgetek... :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#769) Win-T


Win-T
senior tag

Annak mi lehet az oka, hogy az újonnan vásárolt Fana Clubsport RS kormány váltói nem működnek a játékban? Options-ben assigmentsnél símán beveszi az inputot, tehát ott még érzékeli a váltókat, de a játékba belépve nem vált se fel, se le. Minden más működik, minden más játékban hibátlanok a váltók, csak itt nem.

Illetve arra nincs valami megoldás, hogy ne kelljen minden egyes alkalommal mikor perecet cserélek minden kormánnyal kapcsolatos beállítást újra elvégezni? Kicsit lelombozó ezt állandóan végigzongorázni... :(

(#770) zsozsa74 válasza Win-T (#769) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én RS-el (is) nyomom. Nincs váltási problémám.

A controls menüpontban tudsz csinálni külön profilt minden perecedhez. Amikor lecseréled a kormányt, a profilt is váltanod kell. Ezt a váltást csak kint, a főmenüből tudod megtenni.

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#771) Win-T válasza zsozsa74 (#770) üzenetére


Win-T
senior tag

Az megvan, hogy csináltam külön profilt, de hiába töltöm be, nem érzékeli a kormányt, csak azután hogy kitörlöm a saves mappából a beállításokat tartalmazó fájt. De akkor meg újra kell kalibrálni, beállítani mindent. Agyrém... nem értem mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

(#772) dino_m válasza v2 (#767) üzenetére


dino_m
senior tag

Tulajdonképpen a Reiza is modderekből áll és anno az SMS is moddolta az rFactort és abból lett a GTR, stb... És ha jól tudom néhány modder már csatlakozott a Reizához.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#773) v2


v2
senior tag

Hungaroring mod nincs ? Vagy csak én nem találom?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#774) dino_m válasza v2 (#773) üzenetére


dino_m
senior tag

Csak olyan pályákat tudnak hozzátenni, ami a Madness Enginnel készült. De egyelőre csak a PC2-ből átemelt pályák vannak.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#775) zsozsa74 válasza v2 (#773) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Csak pcars2-ből áthozott pályák vannak és nem is igen várható más. Állítólag nem alkalmas erre a játék, baromi nehéz (vagy lehetetlen) modderként pályát készíteni.

Na közben Dino is írt...

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#776) PapírVilla


PapírVilla
tag

Sziasztok!
Van olyan autó, ahol a turbónyomást is lehet állítani.
Nem találtam a controls menüben, hogy melyik lehet az, amihez hozzá kellene rendelni....
Tudja valaki?

(#777) zsozsa74 válasza PapírVilla (#776) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Szerintem az autók setupjában keresd a megoldást. Boost gomb létezik, de az más jellegű. Ilyen, hogy turbó gomb, nincs a játékban. De milyen autóban volt ilyen egyáltalán? Tán a 80-as évek eleji F1-ben.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#778) dino_m


dino_m
senior tag

Christmas gift

RX Track Pack now in AMS2

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#779) Lac-coo válasza PapírVilla (#776) üzenetére


Lac-coo
őstag

Nem lehet... PCars sose tudott turbot szimulálni, AMS2-ből látványosan még a turbonyomás kijelzőket is kivették , én legalább is nem találtam abban a pár turbos autóban amit néztem ....

(#780) PapírVilla válasza zsozsa74 (#777) üzenetére


PapírVilla
tag

Valamelyik régebbi F1 autóban van. Tekerő gomb egyébként %-osan lehet állítani a nyomást. Ha jól emlékszem AC-ban is van ilyen autó.

(#781) PapírVilla


PapírVilla
tag

Sziasztok!
Szokott valaki változó időjárási körülmények között játszani?
Pl. száraz pálya, aztán eső.
Nálam olyan, mintha csak a gumi textúrája változna meg (slick/wet), úgy csúszik, mintha nem váltottam volna gumit. Persze az AI-t nem zavarja az eső... :)
Van valami trükk, vagy ez ilyen?

(#782) zozek


zozek
tag

Az official events ennyi volt? Megint nincs aktiv. :F

(#783) zsozsa74 válasza PapírVilla (#781) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Kerüld a felgumizott íveket esőben, mert rákerülsz a szopórollerre! :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#784) Lac-coo válasza PapírVilla (#781) üzenetére


Lac-coo
őstag

Elég fura, Az AI olyan féktávokat vesz vizen, hogy a közelébe nem érek, főleg ha mögülem érkezik . Gumit a hud jó hőfoknak jelzi, gyakorlatban tök hidegek maradnak, métereket kell csúszni vele minden kanyarban, hogy felmenjen egy kicsit. Online jó móka lenne az eső, bár senki nem szereti, offline szerintem használhatatlan .....

(#785) dino_m


dino_m
senior tag

(#786) PapírVilla válasza zsozsa74 (#783) üzenetére


PapírVilla
tag

Gondoltam rá, de szerintem mindehol csúszik (persze az AI a száraz ideális íveken megy). De az is lehet, hogy autó függő a dolog. Régebbi (1974-77) F1-es autókkal próbálkoztam.

(#787) Lac-coo válasza PapírVilla (#786) üzenetére


Lac-coo
őstag

Mindegy milyen autó, ez ilyen .....

(#788) PapírVilla válasza Lac-coo (#787) üzenetére


PapírVilla
tag

Akkor ebben az ACC sokkal jobb.

(#789) Lac-coo válasza PapírVilla (#788) üzenetére


Lac-coo
őstag

A másik idegesítő dolog az AI féktávjai...Ha előttem van olyan hosszú féktávot vesz, hogy gyakran felöklelem, ha meg mögöttem akkor meg lehetetlenül rövidet és offtrack meg is előz ....
A gumikopás is gagyi, 50 perces versenyen kopik a gumi kb 3-4 %-ot, a köridők gyakorlatilag folyamatosan nőnek ahogy a benzin fogy .
Némely autót remek vezetni, ( bár fenntartom ,hogy gyak mindenen átmegy mint egy forza horizon ...) , de ezek az otromba hibák nagyon lerontják az egészet játékmenetet .....

(#790) dino_m


dino_m
senior tag

Kép

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#791) dino_m


dino_m
senior tag

Automobilista 2023. december 2. fejlesztési frissítés

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#792) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Márt csak pilótacsere kellene ,és volna értelme is ennek nagy endurance hypenak ....

(#793) dino_m válasza Lac-coo (#792) üzenetére


dino_m
senior tag

Részlet a decemberi fejlesztési naplóból (gépi fordítás):
"Ami az MI-frontot illeti, amellett, hogy javítottuk, hogy milyen típusú vezetési hibáknak van kitéve az AI, valamint hogyan és mikor fordulhatnak elő, valamint további kalibrálási finomításokat végeztünk mind a teljesítményükön, mind a bokszutcai stratégiai döntéseken, hivatalos támogatást adtunk hozzá az AI pilótacserékhez a boxkiállásokban - amikor kiállunk és helyet cserélünk egy meghatározatlan AI pilótával, az autó mesterséges intelligencia irányítása alatt áll a következő kiállásig (feltéve, hogy a játékos úgy dönt, hogy akkor átveszi az irányítást). Ez a funkció már belopózott a legutóbbi frissítésbe, de az AI teljesítményét nem méretezték megfelelően a lejátszó által futtatott AI erősséghez, amelyet most kijavítottak. Mint az AMS2 legtöbb új funkciója, ez is bővülni fog a jövőben - a felhasználók kiválaszthatják, hogy mely AI illesztőprogramok közül A Pool csapattárs(ak) lehet, milyen edzéseken és etapokon fognak futni, valamint ki kezdheti és fejezheti be a versenyt.
Ezenkívül az AI-sofőrök mostantól lassabb forgalomban villogtatják fényszóróikat, amikor feljönnek, hogy körözzék őket, ahogy az az Endurance versenyeken jellemző A felhasználóktól kapott egyik gyakori panasz az éjszakai versenyek"

Az hasznos tud lenni, ha az ember tud olvasni, mert sok információhoz jut ezáltal. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#794) Lac-coo válasza dino_m (#793) üzenetére


Lac-coo
őstag

Igen, pont az ilyen AI bohóckodásra gondoltam. Nyilván sokan játszanak majd úgy, hogy az AI megy magában 2 órát ... :D :D :D .Remek szórakozás. Ezt online illene megoldani ....
AI villogtatás meg kb 25 éves isi engine ficsör, gondolom megtalálták a kapcsolóját ....

[ Szerkesztve ]

(#795) dino_m válasza Lac-coo (#794) üzenetére


dino_m
senior tag

Szerintem olvasd el a többit is, a fejlesztési naplóból.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#796) Lac-coo válasza Lac-coo (#794) üzenetére


Lac-coo
őstag

De ha csak némi betöltés után ugrik is az időben, az se az igazi. ez online a jó móka ...

(#797) bence1885


bence1885
tag

Eddig olvastam a topikot, de mindegy egyes Laccoo hsznél fogynak az agysejtjeim. Azt hiszem fel kell hagyjak egy darabig az internettel. Szolgaltató helyében IQ szinthez kötném a bekötés feltételét... ez mar no comment....

(#798) zsozsa74 válasza bence1885 (#797) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én már megtanultam ignorálni a hsz-eit a kormányos topikban, ahonnan ki lett rúgva/önként távozott, mert ott is egyedül volt sokkal okosabb a többi szembe jövő full hülyénél. Egyszer csak itt is bekövetkezik... 😎

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#799) 6absbulldog válasza Lac-coo (#789) üzenetére


6absbulldog
tag

Valami beállításbeli gondod lesz, mármint gameplay szinten. AI nehézség, vagy segítségek, ilyesmi.
Én is ilyen egy órás versenyeket megyek 110-120-as AI-al és egyáltalán nem tapasztalok ilyesmit. A gumikopás pedig pont az egyik legerősebb pontja a szimnek. Én gumikímélő sofőr vagyok, de kihívás életben tartani őket, ha nagyon meghajtod.

[ Szerkesztve ]

(#800) Lac-coo válasza 6absbulldog (#799) üzenetére


Lac-coo
őstag

Segítség nincs semmi bekapcsolva, AI 105-120 között autótól függően ....
Ami jól működik a gumikopásban az az elfékezés, olyankor szinte azonnal kuka az egész ,főleg valami formulánál ...
He nem hibázok sokat és nagyot, vagy nem csúszkálok minden kanyarban kiliccsel kifelé, akkor szerintem nagyon keveset kopik ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.