Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2

Hozzászólások

(#1051) dino_m válasza jlaci74 (#1049) üzenetére


dino_m
senior tag

Automata kuplungra kell állítani a setupban.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1052) jlaci74 válasza dino_m (#1051) üzenetére


jlaci74
tag

:R
Thx! ... próba majd ha felépül az új rig ...

(#1053) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Ha valaki havazásban akarna csapatni, akkor mai nap kiderült számomra, hogy nem csak az egyetlen CotA mod pályán lehet havazást állítani, hanem pl. Sugo-n, Fujin és tán California Highwayen is.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1054) dino_m


dino_m
senior tag

Topolino. Soon!
Picture

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1055) zsozsa74 válasza dino_m (#1054) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ez nem volt a pcars2-ben, ha jól rémlik. Akkor ezek szerint gyártanak már egyebeket is a jó modderek... :C

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1056) dino_m válasza zsozsa74 (#1055) üzenetére


dino_m
senior tag

Szerintem ez AC-ból van. Volt mod a PC2-höz is ebből. Az Abarth változat és az a Kunostól volt. Persze nem biztos, hogy ugyanaz lesz.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1057) dino_m


dino_m
senior tag

LMP1 2016 Pack

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1058) Win-T


Win-T
senior tag

Üdv!

Ma tűnt fel, hogy a Fanatec McLaren V2 kormányomon a kis kijelző nem mutatja a végsebességet csak a fokozatokat, ahogy váltok fel-le. Korábban ez működött, és most is működik más játékokban (AC, ACC, Raceroom). Options/System menüben a shared memory és az UDP protocol PC2-re van állítva, a frequency pedig 3-ra.
Nem tudom pontosan megmondani mert nem figyeltem rá, de szerintem azóta nem megy mióta két kormányom van és néha cserélgetem őket. De nem tudok rájönni mi állítódhatott el. Ti tapasztaltatok ilyen hibát esetleg?

(#1059) dino_m válasza Win-T (#1058) üzenetére


dino_m
senior tag

Sajnos nem tapasztaltam... Mert még nem jött meg a McLaren kormányom! :W :O

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1060) v2


v2
senior tag

Tök jól adagolható fék volt a játékban, ez most megszűnt, pont olyan szar mint az ACC. Más is így érzi, vagy csak nálam akadt be valami?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1061) dino_m válasza v2 (#1060) üzenetére


dino_m
senior tag

Szerintem az egész fékezési mechanizmus nem úgy működik, ahogy kellene már az eleje óta. Sőt ez már PC2-ben se volt az igazi! Már nagyon sokan szóvá tették ezt a fórumon, de még mindig nincs rá jó megoldás. Ugyan ez a helyzet a hajtáslánccal is. Még azzal is adósok.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1062) v2 válasza dino_m (#1061) üzenetére


v2
senior tag

Nekem tetszett és jónak éreztem, de most a gumi miatt változott valami.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1063) dino_m válasza v2 (#1062) üzenetére


dino_m
senior tag

Az a baj, hogyha valamibe belepiszkálnak, attól kisebb-nagyobb mértékben, megváltozik egy csomó minden. Van hogy jobbnak érződik és néha jobb is lesz és van hogy rosszabbnak érződik és néha rosszabb is lesz. Ezen felül még piszkálják a pálya fizikát is, ami szintén befolyással van a vezetésre. Tehát, nem irigylem őket, hogy mikorra érnek el egy olyan eredményt, hogy az tényleg elfogadható legyen mindenki számára.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1064) zsozsa74 válasza v2 (#1060) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nem érzékelek ezzel kapcsolatban semmi változást vagy problémát.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1065) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Igazából csak modderkednek ,nem is tudom van-e értelme ,ide-oda huzogatni a csúszkákat. hozzárakni nem igen tudnak a játékmotorhoz, próbálják a maxot kihozn iabból mi van . Turbót pl máig nem tud a játék, bár kitakarították a kijelzőket au autókból. simhubbal ki lehet nyerni az adatokat, még most is a gázpedál állást másolja a turbó töltéshez, nulla szimuláció van benne.
Gumik meg lassan már a vicc kategóriába kerülnek.... [link]
Ahogy olvaso ma topikokat, kb mindenki letojja mi van, jól nézzen ki, legyen meg a csillió hertz azt jóvan. VR usereket meg ugye eleve kár jérdezni, nekik mindig is az volt a szép és jó ami jól/szépen fut VR-ben...

Maradtak volna meg RF2 motornál, többet elért volna a cég...

Mondjuk hasonlót: [link]

Jelenleg elvagyok vele, az FFB dögös, néhány körös csapatásra esténként pont jó, hosszabbra nem, az Ai még most is élvezhetetlen, nem is értem miért van mindenki oda érte ???!!!

(#1066) zsozsa74 válasza Lac-coo (#1065) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Azt hiszem, kell egy ilyen ember a Reizának! Szerintem beajánllak! :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1067) dino_m válasza Lac-coo (#1065) üzenetére


dino_m
senior tag

Ez nem moddereknek készült. Csak találtak egy kis kaput. Egyébként meg csak egyedi hangot nem tudnak az autókhoz hozzáadni. Más mindent egyedire tudnak hangolni. És nem akarnak a játék motorjához se hozzátenni, csak ki akarják aknázni, amit tud. És az jó sok.
A turbóról már a fórumokon is le lett írva, hogy egyelőre kivették, mert nem jól működött. Talán nem jó topikokat olvasol. Van egy csomó, ahol csak a hibákat lehet jelenteni. Az AI-tól kezdve a fizikáig, mindent. A VR-t is. :K
Ha rF motornál maradtak volna, akkor még mindig ott toporognának, ahol az rF2. Ez a videó meg beetetés. A legmaxibb beállításokon se lehet ilyen minőségű gameplayt előállítani az rF2-ben. Még mindig inkább valami közepes rajzfilmre hasonlít a legjobban.
Azért a tisztesség kedvéért megjegyzem, hogy az AMS2 se néz ki olyan jól, mint a PC2, vagy inkább a PC1, mert az mindkettőnél jobban nézett ki.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1068) v2 válasza Lac-coo (#1065) üzenetére


v2
senior tag

Minden rossz szándék nélkül kérdezem, hogy a Porka csúszásával mi a baj? Pont olyan mint a másik, csak ott látod a kormányon a javítást. Szerintem

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1069) dino_m


dino_m
senior tag

Fiat 500 Abarth Tuner for AMS2!

Picture

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1070) Lac-coo válasza v2 (#1068) üzenetére


Lac-coo
őstag

Már milyen másik ...?
az a bajom vele ,hogy ekkora csúszást nem bír el egy slik gumi, de talán még sima utcai se... Innent már nincs tovább, de itt végig 100 % stabilitással megy tovább, majd talál tapadást ... Sőt gyakorlatilag ilyen csószásokkal lehet itt jó időket menni .

(#1071) v2 válasza Lac-coo (#1070) üzenetére


v2
senior tag

Két link volt. A másodikat már linkelted RF2 SG fórumon. Nekem úgy jött le, hogy a második videó az rendben van szerinted. Nekem úgy tűnik, hogy a második videó pont akkora, vagy nagyobb csúszás. Vagy tévednék? Egyébként ilyen csúszásokkal tele volt a Top gear első szériája.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1072) dino_m válasza Lac-coo (#1070) üzenetére


dino_m
senior tag

Milyen adataid vannak arról, hogy mennyit bír egy slick gumi? Az megvan , hogy a GT-ben nem olyan slickek vannak, mint az F1-ben? Mellesleg számtalan példa van rá, hogy az F1-ben is és GT versenyeken is sokszor kisebb-nagyobb csúsztatással vesznek be egy-egy kanyart. És igen slickeken is találnak tapadást egy megcsúszás után. Az meg, hogy a valóságban mit lehet csinálni egy slickkel azt sok-sok évi versenyzés tapasztalata alapján lehet kijelenteni, ami gondolom neked nemigen van. :B ;)

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1073) Lac-coo válasza dino_m (#1072) üzenetére


Lac-coo
őstag

Ennyi ezer forintom lenne , mint ahányszor leírod ezt a hülyeséget, hogy hányszor vezettem ilyen autót ...! :D

(#1074) Lac-coo válasza v2 (#1071) üzenetére


Lac-coo
őstag

a LM Ultimate onboardra gondolsz , a sebringi utlsó kanyar ? Hát ha szerinted ez ugyan az akkor kár beszélnünk róla ....

Ha így lehetne sodródn iegy Gt+scik autóval, mindenki így menne időrmérőn, Mint ahogy ebben a játékban kb ilyen stilusban lehet jó köridőt futni !!!!

[ Szerkesztve ]

(#1075) dino_m válasza Lac-coo (#1073) üzenetére


dino_m
senior tag

:F Igen? Hallgatlak! Hányszor vezettél ilyen autót? Hány verseny van a hátad mögött? A való életben. Tapasztalat, gyakorlat nélkül nem születnek mesterek.
Gondolod, hogyha kipróbálsz egy néhány szimulátort, akkor már szakértő vagy? És ha terelsz, akkor máris hitelesebb vagy? Megértem, hogy kínos számodra az ilyen felvetés és hülyeségnek tartod. De attól még nem lesznek hitelesebbek az állításaid. És másnak se kellene komolyan venni az ilyen önkéntes mérvadó, megmondó embereket. Mellesleg ebben a topikban te vagy az egyetlen, aki megpróbálja elhitetni, hogy a téma szakértője.
Azt hiszed bemondásra mindenki leborul eléd? Tudom, hogy a neten bárkiből lehet bárki, de csak akkor lehet valakit komolyan venni, ha már bizonyított. Nem véletlenül épül a tudomány is a bizonyítás elvére. Igazából mindig is az a lényeg, hogy ki mondja, nem az, hogy mit mond. Tehát továbbra is várom a hiteles beszámolódat arról, hogy mi alapján állítod, amit állítasz. Terelés nélkül. :K ;)

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1076) v2 válasza Lac-coo (#1074) üzenetére


v2
senior tag

Ezekkel az elképesztő észérvekkel nem tudok vitatkozni. Már mindent értek

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1077) dino_m válasza Lac-coo (#1074) üzenetére


dino_m
senior tag

Az is le lett írva itt, nem egyszer, hogy WEC nem az a műfaj, hogy farral előre közlekedjenek. Tudod? Megbízhatósági verseny. Egy ilyen játékban lehet jobb időt menni driftekkel, de a valóságban nem igen vállalnák be a pilóták élesben, mert sokkal többet veszítenének néhány tized másodpercnél. Szerintem, se magáról a sportról se az autókról nincs fingod se, csak érvényesülni próbálsz itt... a magad fura módján. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1078) zsozsa74 válasza Lac-coo (#1073) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Szerintem keress egy kiba kategóriát a játékban a több tucatból, ami neked is megfelel és autózz azzal! Ha egy ilyet sem találsz, ez nem a te szimed, kár erőltetned...

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1079) dino_m


dino_m
senior tag

Race 5: Yas Marina Circuit, Abu Dhabi - 11 February 2024

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1080) Lac-coo válasza v2 (#1076) üzenetére


Lac-coo
őstag

Érvelni, nektek... minek???? :U :D

(#1081) dino_m válasza Lac-coo (#1080) üzenetére


dino_m
senior tag

:F Még egy se hangzott el a részedről. :DD Bár szerintem, ennél többre úgyse lennél képes. ;)

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1082) dino_m


dino_m
senior tag

V1.5.5.6 CHANGELOG

GENERAL
Added increase pit status weighting of max visible vehicles selectionTurned off start lights when there is a full course yellowFixed crash when accessing rules screen directly from MP lobby (already hotfixed for main release)
PHYSICS
Minor tire tread adjustments for F-Retro Gen3, Lancer Cup, Copa Classics, Copa UnoFurther minor tire tread adjustments to GT3 (both gens), GTE, GT4, GT5, GT Open, G55 Supercup, G40 Cup, Mini JCW UK, Sprint Race, StockV8 (all seasons), Super V8, Caterham Superlight & SupersportFurther adjustments to drafting effects (reducing shape of the wake generated by the car in front so car behind needs to be more squarely behind it to get the draft & dirty air effects)Revised FFB for F-Junior, F-HiTech (both gens), F-V12, F-V10 (both gens), Caterhams (all models), Street Hyper, Street Super, Street Camaro SS
AI
Adjusted AI corridors for several tracks & corrected V1.5.5.5 error causing many of the corridors to be narrower than intended
Further adjustments to AI tire wear & resulting performance degradationGenerally increased AI loss of performance from running slicks on a wet trackFurther adjustments to AI overtaking thresholds
Adjusted thresholds for AI to concede position when challengedFurther adjustments to AI pull out rate for more fluid overtaking movesFurther adjustments to AI brake usage for GTE, GT3, LMDh, P1 (both gens), F-Classic (all gens), F-HiTech (both gens)Adjusted AI launch performance for Brabham BT52, F-Classic Gen1 Model2, Mclaren MP4/5B, MP4/7 & further adjusted MP4/6Removed / reduced AI speed boosters at Bathurst 2020, Buenos Aires 6S, Nurburgring GP, Silverstone GPHockenheim 1988: Fixed a problem with retired opponent vehicles or debris unable to return to the garage, becoming stuck on the track.Interlagos (all layouts) added minor AI corridor fraction adjustmentFurther AI calibration pass for F-USA Speedway variants (all gens)AI calibration pass for F-Junior, F-Ultimate Gen2, Copa Classic FL, GT5, Ginetta G40 Cup
TRACKS
Hockenheim 1977: Fixed garage dividers hidden in some session; Reversed the pit box orderHockenheim 1988: Fixed duplicate crowds in race weekend
Kansai: Minor adjustments to Digital flag placement
VEHICLES

Corrected height offset in several Copa Classic models setting them higher than they should
Porsche 911 RSR 74: updated tach valuesMcLaren Senna: Fixed missing glass roof issueCadillac DPi: Fixed missing cockpit details issue

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1083) zsozsa74 válasza dino_m (#1082) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Hű! Gt3 gumifizika változások! Valószínűleg még a szarnál is szarabb lesz! :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1084) dino_m válasza zsozsa74 (#1083) üzenetére


dino_m
senior tag

:C

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1085) zsozsa74 válasza dino_m (#1084) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én most egy cimbivel meg AI-val csapattam 88-as Imolán, meg régi Kyalamin Hitech Gen 1-el, meg Formula Classic gen 2-vel. Életem legnagyobb szimes élménye volt. Én VR-al, cimbi 3 monitorral, levettünk minden hud-ot, olyan élmény volt, hogy még most is csak nézek ki a fejemből, meg ő is kb. És az AI is nagyon jól viselkedett 105-ön, meg közepes agresszión.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1086) Lac-coo válasza zsozsa74 (#1085) üzenetére


Lac-coo
őstag

Az Ai rakás szar, félre áll az ember elől, offtrackbol elozne allandoan..komolyan ez életed élménye? Atyaeg...... Nem igen láttál te meg jó szimulátort ,de akár jó árkádot se.... :D

(#1087) zsozsa74 válasza Lac-coo (#1086) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nyilván. Jó, hogy vagy nekünk, csak nem tudom, hogy miért nem azokkal a jó szimekkel erőlködsz... :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1088) dino_m válasza Lac-coo (#1086) üzenetére


dino_m
senior tag

General AI Performance Discrepancy Reports (No Discussion)
Ezt a topikot keresd! Írd be a problémád az AI-val. Senki nem fog vitatkozni veled, csak jelentsd a tapasztalt hibákat.
Itt a PH-n nem segít rajtad senki. Ide hiába irogatod a bajaidat. Egyikünk se dolgozik a Reizánál és egyikünk se pszichiáter. Szóval sajnálom. Nem tudunk a problémáiddal foglalkozni.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1089) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Kipróbáltam minap a Fiatot, nagyon igényes mod lett. Kicsit meg kellett berhelni a setupot, mert nagyon alulkormányozott volt, de aztán frankó lett. Jó kis AI-s versenyt nyomtam vele. :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1090) dino_m válasza zsozsa74 (#1085) üzenetére


dino_m
senior tag

Jó lehetett. Én még mindig csak egy 32" monitorral nyomatom és én is le szoktam venni a hudot, hogy semmi ne terelje el a figyelmem. Sokkal autentikusabb. Viszont most úgy rémlik, hogy a rádióból se jött semmi vagy csak annyira belemerülök, hogy nem hallom. :BNa mindegy, majd ránézek erre is. :K Az AI-t én is közepesen használom, már mások is írták a fórumon, hogy így sokkal okosabb. És tényleg nem csak előre megy, de versenyez is. Egymással is és az én dolgomat is megnehezíti. Nem egyszer visszavette tőlem a helyét, majd újra megelőztem, a következő kanyarban megint bejött mellém/elém. Tényleg jókat lehet menni vele mostanában.
Sajnos a mod pályákra ez nem érvényes. Mivel eléggé behatároltan tudják a mod pályákat betenni a játékba az AI újítások ezekre nincsenek hatással. Lehet addig el kellene engedni a mod pályákat, amíg nem tudják teljes értékűen be integrálni a játékba vagy csak az élményautózás marad rajtuk. Végül is az se rossz.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1091) dino_m válasza zsozsa74 (#1089) üzenetére


dino_m
senior tag

A California Highway-en mentem vele meg az Azure Coaston. Jó kis élményautózás. Tetszik nekem is. Több ilyen kellene. :))

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1092) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

A következő heti egyik TT kombó az általam javasolt Zöld Pokol+ Bömbi M1 Procar lesz. Remélem rápróbáltok néhányan. A heti TT-k óta most lesz először a Nord, nem is értem miért hanyagolták. Én szigorúan H váltó-kuplunggal megyek! :C

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1093) zsozsa74 válasza dino_m (#1090) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Igen, a mod pályákon eléggé eltévednek a mesterséges srácok... :D

BTW Mugello-t lassan belemoddolhatnák! Bár még jobb lenne egy hivatalos Reiza verza...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1094) dino_m válasza zsozsa74 (#1093) üzenetére


dino_m
senior tag

Hát ezzel csak egyetérteni tudok. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1095) dino_m válasza zsozsa74 (#1092) üzenetére


dino_m
senior tag

Nem tudom, nekem az M1 most nem tetszik. Úgy érzem, hogy az első tengelyen szinte semmi tapadás sincs, rohadt hamar blokkol a fék és csak szúszik. Tempós kanyarokban sincs oldalirányúan megfelelő tapadás. Sokszor ráfutottam az előttem állóra(AI), pedig elég hosszú féktávot vettem. Dolgozom az M1 setupján, de nem találtam még meg a nekem megfelelőt. Ráadásul azt is észrevettem, hogy fékezéskor úgy viselkedik, mintha lenne benne ABS, pedig elvileg nincs. Vagy csak én vagyok béna. Ezt se hagynám ki az egyenletből. :B

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1096) zsozsa74 válasza dino_m (#1095) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Az oldalirányú tapadással nekem is volt gondom az elején, de pár kör után hozzászoktam. Egyelőre csak default setuppal mentem vele, azt hiszem most 12. vagyok a normál Nordos TT listán. A heti TT-re viszont kísérletezek majd valami setuppal, nekem is kicsit lebegős az orra.

Érdekes, nekem a fékekkel sosincs bajom, hamar akklimatizálódok. Tegnap cimbinek már eltűnt fele gumija egy verseny végére, folyamatosan panaszkodott, hogy így blokkol, úgy blokkol, pedig LC-s fékkel megy ő is, nekem nem volt semmi gondom, se kopással, se blokkolással.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1097) dino_m válasza dino_m (#1095) üzenetére


dino_m
senior tag

Nekem sima potméteres fékem van egyelőre, de idén fogok fejleszteni, mert CSR-em kezdi megadni magát. Igen nekem az első felvezető körön már elfogy az első gumim, a mért kör meg már kuka. TT-ben méri az első kört, de az szinte sose sikerül. :DDD

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1098) Raymond válasza zsozsa74 (#1093) üzenetére


Raymond
félisten

Hat igen, bele, mert nalam is a Brands Hatch, Mugello es Willow Springs amiken legtobbszor megyek ha csak elinditok par korre egy jatekot.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1099) Raymond válasza dino_m (#1097) üzenetére


Raymond
félisten

Ezekrol az olcso belepo Fanatek bundle-krol [link] van itt velemeny? Mert nezegettem hogy kene valami normalisabb a G29 helyett, csak nem akartam abba az iranyba menni hogy a 500EUR base plusz kormany plusz pedalok mert eleg ritkan jatszok. A bundleknal igaz csak ket pedalos verziok vannak, de azt meg tul is elnem siman es az 5nm verzio is eleg mert a Playseat Challenge meg az alatt is nyogni fog talan.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1100) Win-T válasza Raymond (#1099) üzenetére


Win-T
senior tag

Nekem 8nm-es CSL DD van a Playseat Challenge-en. Nem mondom, hogy nem lehetne jobb, de elbírja símán. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.