Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2

Hozzászólások

(#501) Sziszifeca válasza dino_m (#500) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Remélem is :)
Nem tudod mikor fogják módosítani? :D

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#502) dino_m válasza Sziszifeca (#501) üzenetére


dino_m
senior tag

Folyamatosan dolgoznak rajta. Mostanában kell jönnie az új buildnek/patchnek.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#503) Sziszifeca válasza dino_m (#502) üzenetére


Sziszifeca
őstag

okés akkor.. várom :D

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#504) Foose válasza Sziszifeca (#503) üzenetére


Foose
addikt

Nekem nemrég jött a v1.2.3.0,de erre utaló javítást nem találok a leírásban.
AUDIO
Added diversified curb, grasscrete, astroturf sound effects according to material type & profiles (all cars)
Added dirt pickup sound effect (all cars)
Corrected various curb material sounds for Granja Viana, Ortona, Long Beach, Silverstone 1975, Silverstone 2001, Spa-Francorchamps, Kyalami, Imola, Kansai & Montreal
Adjusted audio pan compensation for curbs and added support for more types to road noise sound
Mercedes 190E DTM: Fixed no engine sound when looking back in chase cam view

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#505) Sziszifeca válasza Foose (#504) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Jaja néztem én is.
Most leszedtem a VR gyári fülesét, mert vagy egy 5.1 gamer fejesem amivel elég hangosra tudom állítani az autó hangját így nem zavar most. Na de akkor se jó ez így. :)

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#506) pRoject22


pRoject22
őstag

VR-ban van már valami okosság, hogy ne fagyjon ki festés választás közben? :W

¯\_(ツ)_/¯

(#507) zsozsa74 válasza pRoject22 (#506) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Erről még soha, senkitől nem hallottam. Sőt, velem sem történt ilyen.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#508) Sziszifeca válasza pRoject22 (#506) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Festés választás közben?
Nekem sose fagy ki.. :F

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#509) pRoject22


pRoject22
őstag

Srácok jelenleg el sem indul VR-ban, most telepítettem fel és hiába választom ki a start with openVR-t a steamen belül csak sima monitoros módban indul el, mindeközben a rF2 és iRacing megy hibátlanul :W

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#510) Enton válasza pRoject22 (#509) üzenetére


Enton
addikt

Ezt az openvr-t hogy tudod előhozni? Steamvr nem müködik? Azzal semmi nyűgje és elvileg akkor is openvr ban fut.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#511) Sziszifeca válasza pRoject22 (#509) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Hmm. Steamvr-ben fut nálam hp reverb .

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#512) pRoject22


pRoject22
őstag

#510 Enton
#511Sziszifeca

Na az volt a baj, hogy a számítógépnevemben volt szóköz és ékezet, ezért nem indult el, átneveztem és indul rendesen :DD

¯\_(ツ)_/¯

(#513) Sziszifeca válasza pRoject22 (#512) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Szupi :D

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#514) dino_m


dino_m
senior tag

Automobilista 2 September 2021 Development Update

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#515) 19ati93 válasza dino_m (#514) üzenetére


19ati93
senior tag

:C:C

(#516) 19ati93


19ati93
senior tag

(#517) dino_m


dino_m
senior tag

Lehet, hogy egy kép erről: szabadtéri és szöveg

Nem érhető el leírás a fényképhez.

Lehet, hogy egy kép erről: szabadtéri és szöveg

Lehet, hogy egy kép erről: autó és út

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#518) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Kipróbáltátok már a moddolt autókat? Egész jók! A telepítés leírása mellékelve van a fájlokhoz, de SimRacing604 csinált róla videót.

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#519) zsozsa74 válasza AcCEsS (#518) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Áhh, én nem szeretek a modokkal cseszekedni. Aztán meg jön egy frissítés, már nem lesz jó, meg gondot okoz a progiban itt-ott, nekem nem ér ennyit ez a pár autó.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#520) dino_m


dino_m
senior tag

Automobilista 2 November 2021 Development Update

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#521) 19ati93 válasza dino_m (#520) üzenetére


19ati93
senior tag

VW cup :P

(#522) dino_m


dino_m
senior tag

Automobilista 2 =Mod Alpine A110 Cup= - YouTube

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#523) guftabi96


guftabi96
addikt

(#524) AcCEsS válasza guftabi96 (#523) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Nem gyenge ez a frissítési lista! :K

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#525) Enton


Enton
addikt

Na és mikor lesz már ebből valami?
Mert már ez a 2dik novemberi pacth news, de eddig egy teljes játék mellett kipróbálhatatlan demon kívül más nem jött. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#526) zsozsa74 válasza Enton (#525) üzenetére


zsozsa74
senior tag

A hónap során. Legalábbis ezt írják.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#527) dino_m válasza Enton (#525) üzenetére


dino_m
senior tag

Erre a hétvégére ígérik. :K
Azért két részletben jött a fejlesztői napló, mert túl hosszú a lista és a frissítés is két részletben jön. A második update, December elején... legalább is ez a terv. :B

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#528) Enton válasza dino_m (#527) üzenetére


Enton
addikt

Meg jobban mutat ha kérdezik mit csináltak.
Értem én nem, sok ujjat tudnak már mutatni ilyen téren, a lényeg hogy foglalkoznak a dologgal, és egészen menő a cucc.
Meg egész jó lobby-k tudnak összejönni manapság is akár:

[link]

Én voltam a balga hogy a törést bekapcsolva meg 200%-on hagytam de eddig még nem próbáltam de ponn halálosabb mintha visual only lenne. :D
De nem gondoltam volna hogy a magányos kis lobbym-ból 10+ fős(ez még épp most töltődik felfele) verseny is összejön.

Olyasmikről hogy biggrid 50-60+ verda és több sofőr támogatás van-e tervben várható-e vagy csak szó is róla???
Meg ezt a gumi stratégiát se vágom a legtöbb verdánál csak soft meg wet gumi ami az évszakok 3/4-ében haszontalan vagy elsül egy kör alatt. :(

Mostanában nem olvasgattam az első novemberi frissítős hír után semmi forumot, reddit-et bármi egyébb infós helyet.

Egy csomó verdánál pl TT alatt elmelegszik és megy lefele a jó ívről úgy kell lassítani, hogy ne melegedjen és kanyarodjon is. :(
Pedig azt tudna még tapadni, de tudom én vagyok aki elfékezi a gumijait és vagyok lassú emiatt, nem hibáztathatok senki emiatt. Hiába is szeretnék. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#529) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Elég szimpi és jó kis game ez VR alatt is.
De a hangokon módosítottak és 5.1-ben fülessel a saját autó hangját alig hallani. Stereo fúlessel jó még mindig. De az 5.1-es fülest nem tudom stereoba allitani.
Régen ba.ott jó volt így nem adja az érzést. Ez nekem rengeteget számít.
Nem.tudja estleg valaki hogy ezzel mit lehet kezden, mókolni.

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#530) balage06 válasza Enton (#525) üzenetére


balage06
tag

Renatoék találtak egy bugot a gumimodellben, ami miatt csúszik egy hetet a patch, de hétvégén valószínűleg lesz publikus build is. A bétát próbálgatva nagyon ígéretesek a változtatások, az autók többsége sokkal természetesebben viselkedik a diff és gumi fixek után. Például kikapcsolt TC-vel most már egy GT3-as kocsival is meg tudtam pördülni, korábban minimum leszorítóerővel is röhögve lehetett őket lepadlózni a kijáratokon.

(#531) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Láttam, hogy most akciós (50%) a Racin' USA Full Expansion Pack, ami egy 3 részből álló DLC-pack (lesz?), amiből eddig az első rész jelent meg, a másik kettőt meg még 2021-re igérték. Valamit lehet tudni a megjelenésre váró két pack tartalmáról? Mert ez így elég nagy zsákbamacska... :K

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#532) balage06 válasza AcCEsS (#531) üzenetére


balage06
tag

A második rész várhatóan hónap végéig megérkezik, 90-es évekbeli és 2000-es évek eleji CART/ChampCar autók lesznek benne, plusz három pálya (Cleveland, Watkins Glen biztos, a harmadik még nincs leleplezve). Az utolsó harmad jövőre várható és ovál pályákat említettek eddig annak kapcsán.

(#533) AcCEsS válasza balage06 (#532) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Köszi! :R

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#534) Debilon


Debilon
addikt

már tölti is a steam, kijött a 1.3.0.0

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#535) guftabi96 válasza Debilon (#534) üzenetére


guftabi96
addikt

Masszív előrelépés :K

#KeepFightingMichael

(#536) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Fenomenális lett szerintem a vezetési modell. Érezni a gumikat és a kanyarvétel darabossága (a sticky diff ugye) megszűnt. Bye-bye pCars örökség! Egyedül a graf maradt, de az nem is baj...

Azon röhögök, hogy mindenki rating systemet akart, hogy akkor aztán majd az egész világ jön multizni. Most meg az van, hogy bevezették, sokkal több online lobbi van, mint eddig (nyilván mindenki kipróbálja az update hatásait), de a lobbik 98%-ánál a rating system OFF-on van... :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#537) Foose


Foose
addikt

És már jött is rá egy patch.
V1.3.0.1 CHANGELOG

GENERAL
Fixed default Formula championships crashing from targeting old Azure track instead of updated one
UI & HUD
Fixed throttle/clutch pedal values inverted on full tacho variant Fixed replay list not correctly aligned in ultrawide resolutions
FFB
Optimization pass on Default+ profile FFB adjustments to BMW M4, M6 & M8 GTE; F-Vee, Mini 1965, Corvette C3 & C3-R, TSI Cup
PHYSICS & AI
Further tire tread revisions & AI Calibration pass for F-Trainer, Caterham Academy, Vintage TC1, Vintage TC2, Copa Fusca, Copa Uno, TSI Cup, Opalas, Omega Stock, F-Vee Further fine-tuning of Traction Control slip ranges Adjusted crankshaft mass for Vintage Touring Cars & Copa Classic Corrected VW Polo & Virtus mass Increased preload resistance in cars with open differential AUDIO
Adjusted traction control sounds for all cars
TRACKS
Azure Circuit 2021: Reduced AI on AI trapping against armcos causing crashes/pileups; adjusted line at the chicane to reduce AI going 2-wide and clipping the barriers causing crashes/pileups; Reposition the rolling start location to before last corner and reduce rolling speed to 60 kph
VEHICLES
TSI Cup: Fixed missing custom livery folders causing mix-up with Mini liveries; Fixed small gap in cockpit dashboard

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#538) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

USA track pack part 2 december 3-án jön!

[link]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#539) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Azt be lehet valahogy állítani, hogy a hátramenet ne a fék nyomásával kapcsoljon be és a féket nyomva lehessen tolatni, hanem R fokozatba váltok pl. a fülekkel és a gázpedált nyomva guruljak hátra?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#540) Debilon válasza AcCEsS (#539) üzenetére


Debilon
addikt

Pedálok azok nincsenek nálad separatedre állítva? Mert ha igen, akkor fura, ha nem akkor állítsd be

Vagy a controlsnal nincs valami ilyen opció?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#541) zsozsa74 válasza AcCEsS (#539) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Gondolom, itt mindenféle segítség be van kapcsolva. Mert nekem ez sosem jött elő, nem is tudtam, hogy lehet így is.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#542) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Ha nálatok nincs ilyen anomália, akkor feltételezem, hogy nálam van valami elkonfigolva. Köszi a tippet srácok!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#543) dino_m válasza AcCEsS (#542) üzenetére


dino_m
senior tag

Automata váltóval játszol?

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#544) AcCEsS válasza dino_m (#543) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Igen, a váltás automata módban megy, de be vannak állítva a váltófülek a kormányon, és működnek is, ha felül akarom bírálni az automatát, pl. simán vissza tudok egyet gangolni, ha szükséges. Gondolom valahogy az automata mód kavar be, de pl. rFactor2 alatt simán működik a tolatás úgy, hogy automata módban van a váltás, de visszaváltok R-ig és gázt adok. Az AMS2-ben meg átvált 1-re, és előre akar menni.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#545) dino_m válasza AcCEsS (#544) üzenetére


dino_m
senior tag

A control menüben az első fül alatt legyen a pedal type, separeten.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#546) dino_m válasza dino_m (#545) üzenetére


dino_m
senior tag

Közben megnéztem. Az se segít. :(
Viszont, csak akkor lép működésbe a fékpedál tolatásként, ha hosszan nyomjuk.
De a legjobb megoldás, ha nem automata váltást használunk, az úgyse életszerű versenyautóknál.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#547) AcCEsS válasza dino_m (#546) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Azért köszi, hogy megpróbáltad, persze, majd idővel lepattanok az automata váltásról, de egyelőre tanulgatom a járművek úton tartását, és már az is nagy kihívás! :DDD Elég gyakran érzem AMS2-ben irreálisnak a járművek viselkedését, és még jobban bénázok, ilyenkor felcseszem magam és kikapcsolom az egészet, vagy átállok rFactor2-re. De valami mindig visszacsábít... :K

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#548) 19ati93 válasza AcCEsS (#547) üzenetére


19ati93
senior tag

Meglepően gyorsan ráérzel majd a manuál váltóra, csak kapcsold ki. :D Előszőr fura lesz, de idővel az lesz majd a fura mikor belegondolsz hogy automatával mentél eddig mindig.

Sokkal kezelhetőbb az autó így.

(#549) dino_m


dino_m
senior tag

Lehet, hogy egy kép erről: szabadtéri és , szöveg, amely így szól: „下 - AUTOMOBILISTA2”

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#550) 19ati93 válasza dino_m (#549) üzenetére


19ati93
senior tag

Nem látni a képet :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.