Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2

Hozzászólások

(#951) zsozsa74 válasza Lac-coo (#950) üzenetére


zsozsa74
senior tag

De kirúgni kirúgnál párat. Biztos, ami biztos... 😂

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#952) dino_m válasza Lac-coo (#944) üzenetére


dino_m
senior tag

Próbáld ki a BMW-t. Úgy is az a bajod, hogy a Porsche túl stabil. Szerintem a BMW-ben van meg kábé, amit a Porsche-ból hiányoltál. Az első tengelyen jóval kevesebb a tapadás, kanyarokban, főleg lassabb kanyarok meg folyton ki akar törni a hátulja.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#953) 19ati93 válasza Lac-coo (#944) üzenetére


19ati93
senior tag

Nekem 26.9 a legjobban multiplayerben a 720s Evo-val.

(#954) Lac-coo válasza 19ati93 (#953) üzenetére


Lac-coo
őstag

Hát mert ufo vagy ! :)

(#955) dino_m


dino_m
senior tag

"From Robillard3381:
Porsche 992 Cup compatible with game version 1.5.5*
Other cars will follow. Stay tuned!"

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#956) pa13


pa13
friss újonc

Sziasztok! AMS 2 kezdőként kérdezném, hogy hogy van az hogy egy osztályon belül (pl. Copa Classic FL) az egyik autóba verseny induláskor max 50L-t tudok tankolni (passat), egy másikba meg 100-at (puma). A Racing Life-ot játszanám és az egyik championship versenyen 7 kört kellene menni amihez a passat full tankja (50L/6 kör) nem elég, de a gol (50L/7 kör) és puma (100L/9 kör) simán végigmegy tankolás nélkül. Ezzel mit lehet kezdeni? Jópofa dolog a verseny közbeni tankolás, mert realisztikusabb/izgalmasabb a verseny, de ekkora eltéréssel az osztályon belül nem igazán szórakoztató.

(#957) zsozsa74 válasza pa13 (#956) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Vagy kötelező boxot állítasz be mindenkinek és akkor kicsit mindenki szív, vagy kikapcsolod az üzemanyagfogyást. Vagy nem azt az autót választod és akkor csak az AI lesz szopórolleren , vagy azzal az autóval mész és kispórolod, úgy, hogy az üzemanyag keveréket lean-re rakod. Nyilván így nem is fogsz gyorsan menni.

Kb. ennyi lehetőség van.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#958) pa13 válasza zsozsa74 (#957) üzenetére


pa13
friss újonc

Ok, köszönöm a gyors választ!

(#959) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Amúgy ez a TT figyelembe veszi, hogy valaki használ-e segítségeket ?

(#960) dino_m válasza Lac-coo (#959) üzenetére


dino_m
senior tag

Ha nem használsz segítséget, akkor nem látszik a TT listában, a sor végén, az az autó profil.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#961) zsozsa74 válasza dino_m (#960) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Őőö, az biztos, hogy nem. A végén az autóprofil az azt mutatja, hogy van-e szellemautó a futott időhöz. Nincs semmilyen jelzés, hogy segítséget használ-e valaki. De szerintem nem is túl lényeges...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#962) zsozsa74 válasza dino_m (#960) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Meg ebben mi lenne a ráció, ahogy leírtad? Tehát fordítva, ha használsz, akkor látszik. Szerintem ennek se lenne sok értelme. De igazából mindegy is, mert tényleg a szellemautót jelzi.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#963) Lac-coo válasza zsozsa74 (#962) üzenetére


Lac-coo
őstag

Az teljesen mindegy, hogy az látszik ha használsz, vagy ha az hogy nem ,végeredmény ugyanaz... Látszana ki megy robotpilótával. :D

(#964) zsozsa74 válasza Lac-coo (#963) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Azért mindegy, mert "robotpilótával" , azaz gondolom STM-re és esetleg a "csíkra" gondolsz, csak lassabban lehet menni, mint nélkülük. A fékezést mutató csík teljesen hülyeség és pontatlan. STM meg akkor is fogja az autót, ha nem kéne.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#965) dino_m válasza zsozsa74 (#962) üzenetére


dino_m
senior tag

Ja, azt hittem. :B

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#966) dino_m válasza zsozsa74 (#962) üzenetére


dino_m
senior tag

"Tehát fordítva, ha használsz, akkor látszik." :DDD :C
Ugyan ezt írtam, csak fordítva. :)
"Ha nem használsz segítséget, akkor nem látszik..."

A PC3-ban meg tudták oldani, külön ikon mutatta melyik segítség volt bekapcsolva. Szrintem Reizának is menne. De, ahogy írod tényleg lényegtelen.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#967) dino_m


dino_m
senior tag

(#968) Enton válasza 6absbulldog (#911) üzenetére


Enton
addikt

No, az este nyomkodtam egy kicsit ezt a openvr-t, egész jó boostot ad fps-ben, majd ma csinálok vs bench-eket steamvr al.
Viszont nagyon tétlen a proci:


Még a proci mem az alapon, vganak nézegettem 90%-ig a teljesítményt visszafogni, cpu 120%-ot kaphat a 9+1 fázisból ha jól emlékszem, száloptimalizáció meg level maxon ai suit ban.

Kiváncsi vagyok HT off mag kikapcsolások hoznak e változást, majd azokat is megnézegetem.
Ilyen core unlock progihoz locoklós cpu tool nincs manapság ami hasznos is lehet?

Anno volt valami coreunlock izé az pár játéknál hozott különbséget. Még win7 idején asszem. W10 van most megéri w11-re menni?
Esetleg win7? Dx11 ott is megy.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#969) 6absbulldog válasza Enton (#968) üzenetére


6absbulldog
tag

A steamVR-t csak olyankor érdemes használni, amikor nincs más opció. AMs2 esetén például alapból elérhető az OculusVR (mármint, ha Oculus szemüveged van) és az mérföldekkel jobb teljesítményt ad, mint a steamVR.

(#970) Enton válasza 6absbulldog (#969) üzenetére


Enton
addikt

Mostmár, hogy egyszer sikerült nekiülnöm és egy jó időt nyomkodni a beállításokak, ez így egy nagyon igaz.
Csakmostmegmár azon elmélkedem, hogy 4080 vagy 7800x 3d kéne hogy jobb legyen?
Neadjisten mindkettő, ha nem is egyszerre.
X2 6000+ óta nem volt amd-m, meg teszekben ez a 14700kf se volt szörnyű, egyéb játékok, szépen kipörgetik a sok sok magok szálat benne akár p akár e core.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#971) zsozsa74 válasza 6absbulldog (#969) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én a felvetést sem értem. Miért használna valaki Oculus hmd-t Steam VR-al? Míg CV1-em volt, eszembe sem jutott ilyet tenni. Tök jó volt az Oculus VR-al. Mondjuk azt sem tudtam, hogy működne-e vele..

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#972) zsozsa74 válasza Enton (#970) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nekem nagyjából ez van, mármint 4080 meg x3d, csak épp 5800-as. Elég jól hasít azzal is, már Steam VR-ban, de mindig van a plusz teljesítmény, ami jól jönne..

Ha egyszer odáig jutok végre, mindenképpen kipróbálom ezt az open vr-t.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#973) dino_m


dino_m
senior tag

Havazik a COTA-n.
Lehet, hogy egy kép erről: autó, út és szöveg
Lehet, hogy egy kép erről: szöveg
Lehet, hogy egy kép erről: autó és szöveg
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy, autó, út és szöveg
Lehet, hogy egy kép erről: autó

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#974) zsozsa74 válasza dino_m (#973) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Fura, hogy a játék engedi ezt. Azt hittem, hogy a havazást teljesen kigyomlálta a Reiza a motorból. Mondván, hogy hóban úgyse nagyon versenyeznek. Esőben is alig, ugye..

De ha benne van, akkor követelem a havas Nordot! :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#975) dino_m válasza zsozsa74 (#974) üzenetére


dino_m
senior tag

Mondjuk, ez a hóban úgyse nagyon versenyeznek dolog, eléggé ki tud akasztani. Ez egy játék. Nyugodtan el lehet térni bizonyos dolgokban. Pl. Old Spán nem versenyeztek modern LMDh autóval, a játékban megtehetem. Ennyi erővel akkor le is tilthatnák és csak azokra a pályákra lehetne kivinni az LMDh-kat, amelyikeken a valóságban is mennek. Nem hülyeség. Remélem a havas körülmények visszakerülnek majd, ha már a fontosabb dolgok kész lesznek.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#976) zsozsa74 válasza dino_m (#975) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Jó lenne, mert iszonyat hangulatos, nagyon szerettem ezt a fícsört a pCars 2-ben. Csak szerintem azért nem kerül vissza (legalábbis egyelőre), mert egyből kezdődik az anyázás a fórumokon, hogy miért nincs a hóhoz ilyen gumi, meg olyan fizika, meg hóekét miért nem lehet a GT3-as Porkére akasztani, meg az AI sem jó a hóban, meg ilyenek. A Reiza meg akkor további kontent gyártás, meg multi polírozás helyett elkezdi vég nélkül a havas dolgokat hegeszteni, hogy az is jó legyen... Szerintem ezt el akarják kerülni kb..

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#977) PapírVilla válasza zsozsa74 (#976) üzenetére


PapírVilla
tag

Főleg, hogy még az esővel is vannak gondok, pedig Lm24-hez azért jól illene, mert ott mindig van esős szakasz.

(#978) dino_m válasza zsozsa74 (#976) üzenetére


dino_m
senior tag

Néha azt gondolom, hogy elég lett volna a fizikát, az FFB-t, az AI-t és a multit tovább fejleszteni és bővíteni a pálya és az autó kínálatot. Különben meg minden ficsört benne hagyni, ami a PC2-ben már megvolt. Durva lenne most az AMS2. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#979) dino_m


dino_m
senior tag

A 2024-ES WEC-VERSENYNAPTÁR:
Február 24-25. – Prológ (Katar)
Március2. – Katar 1812 km (Losail)
Április 21. – Imola 6h (Olaszország)
Május 11. – Spa-Francorchamps 6h (Belgium)
Június 15-16. – Le Mans 24h (Franciaország)
Július 14. – São Paulo 6h (Interlagos, Brazília)
Szeptember 1. – Lone Star Le Mans (COTA 6h, USA) mod
Szeptember 15. – Fuji 6h (Japán) mod
November 2. – Bahrein 8h (Bahrein)

Már csak Katar és Bahrein kellene, na meg a többi autó, és le lehetne nyomni a '24-es WEC-t. ;) :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#980) dino_m


dino_m
senior tag

Picture
Ford Mustang RTR-X '10 ver.1.00
Car converted/edited to AMS2 by GVSE

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#981) dino_m


dino_m
senior tag

"AMS2 V1.5.5.2 is now live - the latest update brings another batch of physics & AI improvements along with further updates to both new and old content, including more tracks with support for the new flag LED panel feature.

A minor but notable adjustment to the tire modelling of both modern slicks and wet treads has been fastracked with this release, sharpening up the feel of the tires that received the adjustment - these are listed in the changelog below. The changes have no major repercussions on user setups or overall performance of the cars.

On the AI front, adjustments to AI lateral movement rates, distances passing routines are triggered on and enabling of a function for AI in faster cars to "see" slower cars further up ahead have made line switches more flowing and also reduced hesitation both when passing for position as well as dealing with lapped traffic. Further improvements on this area are already in the works. AI also improved for several tracks with a new batch of fast line redos.

MULTIPLAYER LOGS & REPORTS WELCOME!

On the Multiplayer front, users that experience showtopping reliability issues are now welcome to post their session log files on this thread to provide us with valuable info towards debugging these remaining
issues.

ANNOUNCEMENT
Both AMS2 + Season Pass 2020-2022 & AMS1 Ultimate + AMS2 Bundles have now been deactivated from the Steam store page - there are now two AMS2 All-Inclusive options in offer packing AMS2 Base plus the full DLC collection at a 15% overall discount.

The two options offer the same thing, the difference is the first is designed for owners of the two separate Premium DLC Packs, while the second aiming to cater for owners of the 2020-2022 Season Pass. As a New User looking for the complete AMS2 collection, you only need one of them.

As we progress with new DLC releases, both Bundles will be updated accordingly - this way, new users have a single-click option to acquire all existing AMS2 items at any point in time without duplicating their DLC purchases, while existing users get the option to expand their AMS2 collection with only the items they may be missing.

V1.5.5.2 CHANGELOG

UI & HUD
Fixed Automatic Clutch input bind label being inconsistently named in different states
PHYSICS
Minor slick tread adjustments for LMDh, F-HiTech Gen2, F-V12, GT1, GTE, GT3 (both gens) GT4, G55 Cup, GT5, G40 Cup, StockV8 (all seasons), Super v8, LMDh, Cadillac DPi, P1 (both gens), Group C, F-Reiza, F-Ultimate Gen2, F-USA Gen1-3 & 2023 (speedway compound)Minor wet tire tread adjustments for F-Classics, F-HiTechs, F-V12, F-V10s, F-Reiza, F-Ultimates, F-USAs, F-3, F-Inter, F-Trainers, LMDh, DPi, P1, P2, P3, P4, GTE, GT3, GT4 classes
Adjusted baseline pressure for GT3 Gen2 and LMDh to account for the removal of tire warming blankets (setup reset recommended)LMDh: Slightly increased brake torque
Added medium compound option for F-HiTech Gen2McLaren 720s Evo: Increased the max bumpstop/packer range to 4cm from 1cm
AI
Adjusted distance AI cars look ahead for slower lapped traffic & added new parameter for faster cars to see even further aheadSlightly increased avoid ratios for AI in lower aggression rangesAI line redos for Cascais, Fontana Speedway, Montreal Historic 1991, Le mans Bugatti, Kansai East & WestFurther adjustments to AI rates for lateral movements & distance thresholds for passing routines to kick inIncreased fuel threshold for AI to decide to pit for fuel on a long track for Endurance cars (LMDh, Cadillac DPi, P1 (both gens), GTE, GT3 (both gens)Bumped up AI skill spread on ovals to the same level of main road course variants to minimise excessive pack racing on ovalsAdjusted AI tire wear degradation for all F-USA classesAI calibration pass for GTE & LMdh, DPi, P1sAI wet performance calibration pass for F-Classic Gen4, F-Hitech Gen1&2, F-V12, F-V10 Gen1&2, F-Reiza, F-Ultimate Gen1&2
TRACKS
LeMans: Additional 3D marshals; Fixed visible gaps in the track near Porsche curve; Adjusted armco lod switching near Mulsanne: Added more of the remaining trackside objects; Adjusted an abnormal bump in the runoff near the Arnage exit curb; Fixed issue where tirewall objects might not be rendered in some external cameras; Adjusted track cameras in Bugatti layout to remove obscured viewsAdded LED flag panels to Kansai, Interlagos, Hockenheim & MonzaFixed safety car parking location for Kansai & HockenheimNurburgring 1971: Fixed the misalignment and added collision to the Continental Podium barriers in the paddockJerez 1988: Fixed body parts lod behavior on some 3D animated actors
VEHICLES
Fixed car exterior rain effects oscillating between dry and wetMercedes AMG GT3 Evo: fixed inverted cockpit bannerGTE: Added luminescent number panels BMW M8 GTE: updated display, improved cockpit lights, windshield banner addedBMW M8 GTE: Updated display & improved cockpit lights; Added windshield bannerF-HiTech G2M2: Fixed cockpit windscreen and mirrors double mesh issues"

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#982) dino_m válasza dino_m (#981) üzenetére


dino_m
senior tag

Még nem teszteltem, de az AMS2 fórumon sokan dicsérik a frissítés után a gumik viselkedését. Azt írják, hogy sokkal hihetőbb, kevésbé megbocsájtóbb lett.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#983) 19ati93 válasza dino_m (#982) üzenetére


19ati93
senior tag

Nem érzek valami nagy különbséget. Talán a sikánokból való kigyorsításoknál van némi plusz wheelspin. Főleg az első sikánban. Tempósabb kanyarokban ugyanolyannak érződik. Monzában tesztelgettem és egy kicsit még sikerült is javítani a legjobbamon. 1:45.0 most, 45.2 volt eddig.
(720S EVO, default setup, 0-0 wing elől-hátul)

(#984) dino_m válasza 19ati93 (#983) üzenetére


dino_m
senior tag

Minél valósághűbb, annál jobb időket lehet menni, mert egyre jobbak a visszajelzések. Legalábbis elméletben. :)
Egy technikásabb pályán talán jobban érződhet a különbség. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#985) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Kigyomlálták a fizikából teljesen a sokak által szidott "csúszkálást". Gamermuscle yt-ber csákó is leginkább ezért ekézte a játékot. Valóban volt egy olyan, hogy egy-egy gyors kanyarban a kerekek elkezdtek csúszni, a kocsi szinte megállt egy pillanatra, majd hirtelen csúszott vagy ment tovább. Szó se róla én is éreztem, de mindennel együtt nem különösebben zavart, mindig alkalmazkodtam a fizikájához, mert a full csomag miatt mindig ez volt nekem a kedvenc. De most elűnt, volt nincs. Érezhetően "gördülékenyebbek" a kanyarvételek. Jobb lett sokal. :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#986) dino_m


dino_m
senior tag

Tegnap landolt egy újabb frissítés/javítás.
V1.5.5.4 CHANGELOG

Azt észrevette már valaki, hogy Robillard3381 modjai megmaradnak a frissítések után is? Az összes többit újra kell telepíteni. Ennyit tesz, ha valaki már belső ember. :)

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#987) zsozsa74 válasza dino_m (#986) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Igen, nekem is feltűnt, hogy egyes modok megmaradnak. Azt akkor még nem tudtam, hogy az övé, de most már igen és értem is, hogy miért...😁

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#988) v2 válasza dino_m (#986) üzenetére


v2
senior tag

Nem lett ez most kicsit "árkádos"? Nem tudom, hogy mondjam, olyan túl könnyű vezetni érzés

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#989) zsozsa74 válasza v2 (#988) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Elvileg pont, hogy kevésbé megbocsátóbbra faragták a gumikat most és én ezt tapasztaltam is egy-két kategóriában, amivel mentem az elmúlt napokban. Főleg GT3, GT4 és GT Open.

Te mivel mentél, aminél ezt tapasztaltad?

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#990) v2 válasza zsozsa74 (#989) üzenetére


v2
senior tag

GT3 új meki Monzában. Nyilván nem azt várom, hogy vezethetetlen legyen, de ez most nagyon sima. Legalábbis én így érzem

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#991) Lac-coo válasza v2 (#988) üzenetére


Lac-coo
őstag

"....MOST ...." ??? :D

(#992) v2 válasza Lac-coo (#991) üzenetére


v2
senior tag

Igen, most! Ne kezd b+!!

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#993) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Amúgy, igen , igaz, most már kb élvezhetetlenül árkád. Tagnapról bennem van a porsche, ahhoz képest nulla. Spa ban úgy megy át az eaurougeon ,hogy meg se mozdul, tegnap még elég veszett volt... szóljatok nekik, ne piszkálják már, egyre inkább elbasszák még ami jó volt azt is ....

(#994) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Remélem nem marad így ... ez szar .Megnéztem több pályán is, sokat mentem vele a napokban, gépészkedős gyors kanyarok eltüntek, atomstabil mindenhol a Porsche GT3 v2 ...
Remélem visszarakják a régebbi gumit, mert ez katasztrófa.

(#995) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Szerintem az ACC-ben is pont ilyen, legalábbis a Meki Evot néztem. Azt meg senki nem árkádozza. Amúgy van a játékban még vagy 30 kategória. Üljetek bele egy P3-as Roccoba, aztán fogjátok meg a seggét , ha bírjátok!

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#996) Lac-coo válasza zsozsa74 (#995) üzenetére


Lac-coo
őstag

Hát a Porsche nem ilyen, az tuti, az sehol nem ilyen. Azt se értem miért kellene bármibe átulnom... ugyan az az autó ugyanaz a pálya , setup mint a patch elott, és most elvezhetelenul ,bután tapad... elrontottak, ennyi , talán nem marad úgy bár ahogy a forumokat olvasom nagy kritikát nem kap, az ams usereknek ugy tűnik jó ez ! :) Én meg eleve tc nélkül használom, úgy meg főleg gagyi az egész...

[ Szerkesztve ]

(#997) zsozsa74 válasza Lac-coo (#996) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Hát ha te kizárólag GT3-azni akarsz, akkor van bőven lehetőséged más szimekkel, ha ezt annyira szarnak találod! Szóval szerencsés vagy! 😁

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#998) Lac-coo válasza zsozsa74 (#997) üzenetére


Lac-coo
őstag

Bar nem értem ez hogy jön a témába, de kosz, nagyfiú vagyok ,jol ismerem a lehetőségeket, él is tudom donteni mit akarok! : :DD

[ Szerkesztve ]

(#999) zsozsa74 válasza Lac-coo (#998) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Mit nem értesz? Elmondtad, hogy szar. Láthatóan GT3 fan vagy, mással tán még nem is mentél a játékban. Én meg leírtam, hogy vannak más lehetőségek, nem kell kínoznod magad ezzel a szarral, hiszen vannak dedikált GT3 játékok is, azok tuti jobbak. Na hát így jön témába. Kapis? :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1000) dino_m


dino_m
senior tag

Most volt a Daytona 24 órás. A Porsche GTP 1.31.xxx időt ment a qualin. Versenyen 1.35.xxx volt a legjobbja. A játékban a TT-ben a legjobbak 1.30.xxx mentek. Ez alig több a valódihoz képest, ami általában elnézhető. Én néhány kör után 1.36.xxx-et mentem, ami megközelíti a verseny legjobbját. Ezek alapján mondhatni könnyű vezetni a Porsche GTP-t, bár még messze vagyok a real időmérőhöz és a játék legjobbjaihoz.
Viszont a kérdés az, hogy ezt az időt konstans tudnám e tartani több, mint 700 körön keresztül, legalábbis a rám jutó időben, mert ugye volt pilóta csere is. Na, ezek az autók erre vannak beállítva, hogy kibírják a 24 órás versenyt egyhuzamban. Nem arra, hogy zsonglőrködjünk vele. Ez egy ilyen műfaj. Ha gépészkedésre meg kihívásra vágyik valaki, akkor talán ne ilyen autóval akarjon közlekedni. Arra ott van az özvegycsináló Porsche a 911 RSR 74 a játékon belül. Egészen más élmény mint egy mai GT3. Ez olyan mintha egy busz szimulátorban azt várnám el, hogy nem lehet a busszal 120-szal belemenni egy hajtűkanyarba. Vagyis biztos be lehet menni csak nem lehet belőle kijönni. :DDD

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.