Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2

Hozzászólások

(#1001) Lac-coo


Lac-coo
őstag

180 fokos fordulatot vett a gumi, nektek előtte is tökéletes volt most is... komolytalan... :DD

(#1002) zsozsa74 válasza Lac-coo (#1001) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Most erre mondhatnám, hogy neked előtte is szar volt, meg most is. Gyakorlatilag mindig minden szar volt. Mindössze ezért nem értem, hogy miért kínzod magad, na meg minket is...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1003) dino_m válasza Lac-coo (#1001) üzenetére


dino_m
senior tag

Előtte se mondta senki, hogy tökéletes és most se mondja senki. Nehéz lenne megmagyarázni, hogy miért dolgoznak folyamatosan rajta Reizáék, ha tökéletes. :K :B

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1004) zsozsa74 válasza Lac-coo (#1001) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Amúgy elmondom, hogy én már a legelső bétától kezdve szerettem vezetni benne majdnem mindent és mindegyik verziójához könnyen és szívesen alkalmazkodtam, mert az egész csomag mindig is tetszett, más szim nem nyújt nekem ilyen szórakozást. És ez mai napig nem változott. A gumikat és a fizikát úgyis buzgerálják folyamatosan, ez ilyen akár az ACC-ben is, ott is nem tudom, hány gumimodell volt már, próbálják egyre jobbra csiszolni, de nyilván mindenkinek nem tudnak megfelelni, neked meg főleg nem.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1005) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Gyorsan keresni kell warezt , nehogy így maradjon.....

(#1006) PapírVilla


PapírVilla
tag

Szerintem az ACC-ben most sem lehet az Eau Rouge-on átmenni Porsche GT3-al padlón. Persze, lehet, hogy van olyan setup amivel igen, de az alapokkal biztos, hogy nem.

(#1007) dino_m válasza PapírVilla (#1006) üzenetére


dino_m
senior tag

Azért, mert az ACC-ban indokolatlanul alulkormányozottak a Porschék... azaz az összes autó úgy van hangolva alapból. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1008) zsozsa74 válasza PapírVilla (#1006) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Mondjuk AMS2-ben a default setup szándékoltan úgy van megcsinálva, hogy mindenki el tudja vezetni. De ma pl. time trialban leloptam a Nordschleifén élen álló Meki Evo setupját és 10 kanyar után feladtam a küzdelmet, instabil szar volt, estem, keltem.Én képtelen vagyok azzal bármire. Ő viszont nem, és ez rögtön jelent is vagy 15 mp-t, ami még egy 20 km-es pályán is (amit álmomból felébresztve is betéve tudok amúgy) meglehetősen durva... Szóval, ha valakinek túl kezes a default setuppal a kocsi, küzdősebbet akar, mert ő azt élvezi, ott a lehetőség átsetupolni. És még gyorsabb is lehet vele, ha jól szabja magára, mint a példa is mutatja.

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1009) Lac-coo válasza zsozsa74 (#1008) üzenetére


Lac-coo
őstag

Vagy rakjon fel esogumit szárazon?! LOL.

(#1010) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Kipróbáltam Porsche cup ot is, az is elkeserítő... Fórumokon még senki nem tette szóvá :) szóval valszeg marad ez így.

(#1011) dino_m válasza Lac-coo (#1010) üzenetére


dino_m
senior tag

Szóval mindenki hülye, csak te vagy kisvasút. :DDD

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1012) Lac-coo válasza dino_m (#1011) üzenetére


Lac-coo
őstag

Nem, csak úgy tűnik itt ilyen igénytelen erre a közönség ....
Hát aki nem érzi mi történt most a játékban, az nem is értem miért szimulátorozik !!!
Olyan szinten lettek buták, lassúak a gumik, hogy az leírhatatlan ....

[ Szerkesztve ]

(#1013) AtaWrc válasza Lac-coo (#1012) üzenetére


AtaWrc
tag

Tényleg szar az egész.
Add el, töröld le, játszál mással.
Nem unalmas már, az állandó fikázás ? :W

(#1014) zsozsa74 válasza Lac-coo (#1012) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Végül is részedről nem sokminden változott a játék megítélésével kapcsolatban. Szar volt és még szarabb lett. ¯⁠\⁠_⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠_⁠/

Én ilyenkor már el szoktam engedni az adott játékot. Mint pl. anno a Forza Motorsportot is az 5. rész után. (Mondjuk a legújabb megint bejön).

Persze ha a következő update után megírod az elkerülhetetlent, azaz, hogy még szarabb lett, mi annak is örülünk. :D Legalább tudjuk...

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1015) dino_m válasza zsozsa74 (#1014) üzenetére


dino_m
senior tag

Lac-coo megmondta igénytelenek vagyunk! Kész! Mit nem értesz ebből. Sőt ne is szimulátorozzunk! Holnaptól megyek is F1 23-azni.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1016) PapírVilla


PapírVilla
tag

Hát nem tudom, kipróbáltam itt is a GT3-as Porsche-t (amúgy csak ACC-ben használom ezt a kategóriát) és nekem pl. az OultonParkban koránt sem csúszásmentes és nem is sinautó (sőt!). De én nem vagyok "pro" az is biztos.

(#1017) Lac-coo válasza PapírVilla (#1016) üzenetére


Lac-coo
őstag

Senki nem mondta , h csúszásmentes....

(#1018) dino_m


dino_m
senior tag

Buta és lassú a gumi, most az AMS2-ben. Ebből már értenie kéne egy igényes, magára valamit is adó szimulátorosnak. Ezek szakszavak. Ha nem tudod mit jelent, ne szimulátorozz! :DDD

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1019) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Nekem 8, jatszhatjazok a hulyet, akinek jó úigy is , annak jó. A drasztikus romlás tagadhatatlan !!! Van 8- ás végü warez, nekem az tökéletes....

(#1020) dino_m válasza Lac-coo (#1019) üzenetére


dino_m
senior tag

Drasztikus romlás!! What? :F
Mi az a 8-ás végű warez? Írogatsz itt hülyeségeket. :Y :Y :Y :W :W :W :W
Szar árkád fos, de 8-ás végű warez az tökéletes? :F :F :F :F Te érted, amit itt leírsz? :U :U :U :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1021) Lac-coo válasza dino_m (#1020) üzenetére


Lac-coo
őstag

0 as végű, sorry.

[ Szerkesztve ]

(#1022) dino_m válasza Lac-coo (#1021) üzenetére


dino_m
senior tag

:F Hát ez kész! :D :DD :DDD

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1023) Lac-coo válasza dino_m (#1022) üzenetére


Lac-coo
őstag

B+ 1.5.5.5.0 valami hasonlo.., 0 a vege, tokom se tudja fejbol.....

[ Szerkesztve ]

(#1024) zsozsa74 válasza Lac-coo (#1023) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Kár volt a drága karakterekért...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1025) dino_m


dino_m
senior tag

Lehet, azért mert igénytelen vagyok, de nekem nagyon bejön ez a fajta gumikezelés. Rákattantam a Caterhamre és valamiért állandóan vigyorgok vezetés közben. Persze sz@r az egész, tudom. De én igénytelen vagyok és ezért nem számít. :))

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1026) PapírVilla válasza dino_m (#1025) üzenetére


PapírVilla
tag

Próbáld ki a régi szivar F1 autókat is (nem tudom mi a játékban a neve, de a Lotus 49 alap). Szerintem ez a gumi nem az előnyére változott. Az előző tetszett, most jobban csúszik mint az AC-ban és ami igazán a bajom, hogy kiszámíthatatlan.

(#1027) dino_m válasza PapírVilla (#1026) üzenetére


dino_m
senior tag

Nem igazán a gumival volt bajom, hanem inkább beállítás probléma volt. Bejáraton alulkormányozott volt, kijáraton meg túlkormányozott. Kicsit állítgattam a futóműn és máris kezesebb volt. A súlypontáthelyeződéssel van még gond a Lotus 49-nél(is), meg a differenciál műnél érdemes kicsit piszgálgatni, de azon még dolgozik a Reiza, írták is, hogy még nem jöttek rá a tutira. A hajtáslánc is még vizsgálat alatt van, szóval még akár jobb is lehet, ha végre megtalálják a problémás részt.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1028) kozmy


kozmy
őstag

Ma du jött pár 100Mb frissítés nem jöttem rá mit frissített. De a mekik fordulatszám szabályzó ledjeit jól el baltázták össze vissza villog és el is van deformálódva

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#1029) dino_m válasza kozmy (#1028) üzenetére


dino_m
senior tag

V1.5.5.5 CHANGELOG
GENERAL
Implemented local blue flag for track flag panels in live play
Fixed safety car being loaded in events with flag rules disabled
Fixed FCY options being enabled when flag rules are disabled; Added warning to user if their flag rules setting change would introduce a scheduled FCY
Trackside vehicle beacon lights will now flick on when there is a full course yellow
Fixed issue with the 'Get closer to your lead' timer wouldn't work for the race leader during full course yellow; Display the remaining time allowed to catch the car ahead during full course yellow sooner
Fixed engine always being stopped during pit stops
Changed Max Visible Vehicles algorithm to use lap distance distance and weight towards other vehicles in the pits when viewed vehicle is in the pits and vice versa
UI & HUD
Added missing translations for Scheduled Full Course Yellow setting and correct hide it when disabled by rules setting
Added event preset for Endurance Brasil 2023
PHYSICS
Minor tire tread adjustments to Caddilac DPi, P1 (both gens), P2, P3, P4, GTE, GT3 (both gens), GT Open, Porsche Cup, F-Trainers (both), GT Classics, Copa Classics, Lancer Cup, F-Inter, F-Ultimate Gen1, Group A, Group C, BMW Procar, Stock Opala 1986, Stock Omega 1999, Caterhams (Supersport, Superlight & 620R), Hypercars, Supercars
Revised FFB for F-Ultimate (both gens), F-Reiza, P1 (both gens), P2, P3, P4, Stock Car Brasil 2019-2023, BMW M1 Procar, GT Classic, Group A, Aussie Racing Camaro
Minor aero adjustments to LD variants of Group C & GT1 cars (lower drag & slightly more drag lift leading to more accurate top speeds and overall performance)
Adjusted effects of drafting for both player and AI ( generally draft is more powerful than before)
Adjusted dirty air effects to compensate increased overall draft effects (overall still more perceptible turbulence than before)
AI
Added track-specific logic to narrowing AI corridors
AI corridor narrowing is now disabled for AI immediately behind player & for AI going through lapped traffic
Adjusted dirty air effects to compensate increased overall draft effects (overall still more perceptible turbulence than before)
Reduced effect of water saturation on AI grip levels
Reduced AI simplified peak slip angles for all modern slicks
Slightly increased AI pull urgent out rate & speed thresholds while running off the ideal racing line
Revised all AI tires to reduce front / rear grip split (for cars with larger rear tires) to reduce high speed understeer issues & general AI advantages in traction (especially rain)
Further AI brake usage adjustments to LMDh, P1 (both gens), GTE, BMW Procar
AI calibration pass for BMW Procar, F-Trainers (both), GTE, Hypercars, P1 (both gens), P3, P4
Daytona: Disabled AI speed boost at the bus stop chicane which could occasionally contribute to AI losing control there
Barcelona 1991: Recalculated corridors (ahould fix AI drivers stopping on track when retiring)
TRACKS
Le Mans: Added seasonal meshes roadsigns; Adjusted arrow signs; general mapping/blending corrections; Added remaining buildings & TSOs; Adjusted static objects; Further LOD tuning; Further trackside camera adjustments
Added 3D trees to Monza (all versions)
Added track flag panels to Jerez & Cascais
Fontana: Reverted trackside cameras adjusted for Gil de Ferran tribute back to modern cameras

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1030) dino_m válasza kozmy (#1028) üzenetére


dino_m
senior tag

Uninstalláld a modokat, ha vannak, az AMS2CM-mel! Csinálj egy fájl ellenőrzést és utána rakd vissza a modokat! Ha GT3-as McLarenről van szó, az nálam teljesen rendben volt, esetleg pálya függő, de nem tudom melyik pályán tapasztaltad a hibát.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1031) kozmy válasza dino_m (#1030) üzenetére


kozmy
őstag

Módokat nem használok semmihez. Az összes pályán ilyen a fordulatszám szabályzó a GEN 1-2 GT3 mekin

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#1032) kozmy válasza dino_m (#1030) üzenetére


kozmy
őstag

[kép] [kép] kissé kesze-kuszák a ledek :DDD

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#1033) dino_m válasza kozmy (#1032) üzenetére


dino_m
senior tag

Ez szándékosan ilyen. Ha kékben van és még nem váltottál, akkor megjelennek a piros ledek, hogy túlpörög. Középen meg dizájn. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1034) kozmy válasza dino_m (#1033) üzenetére


kozmy
őstag

Az oké akkor de a formájuk is rendben van így? olyan mintha sörétessel oda lőtték volna azokat a LED-eket.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#1035) dino_m válasza kozmy (#1034) üzenetére


dino_m
senior tag

Végűl is van benne minta. Lépcsőzetesen tükröződik 1-2-3 emelkedik 3-2-1 meg lefelé megy enyhén, a két-két szélső is tükrözi egymást. Követi a műszerfal tetejének az ívét. Robillard csinálta állítólag. Engem nem zavar, a feladatát elvégzi. :))

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1036) Lac-coo válasza kozmy (#1034) üzenetére


Lac-coo
őstag

Igaiból is van ami ilyen.... [link] ( video ) ..Igaz a fordulatszámokat nem sikerült eltalálni a játékban .

De a gumik már viccesek, olyan szinten táévolítják már a megcsúszás és a teljes tapadásvesztés közötti sávot, hogy gyak ezekj már nem slik versenygumik, hanme valami kopott téligumik nyálkás úton... 10 métereket csúszik oldalirányban az autó, tiszta vicc ....

[ Szerkesztve ]

(#1037) zsozsa74 válasza Lac-coo (#1036) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ha egy derékszögű kanyarba 200-al rongyolsz bele, fog az még többet is csúszni... A fizika nagy úr! :DDD

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1038) Lac-coo válasza zsozsa74 (#1037) üzenetére


Lac-coo
őstag

Igen csak tapadást már nem talál utána max a betonfalnál... fizika nagy úr .

(#1039) dino_m válasza Lac-coo (#1038) üzenetére


dino_m
senior tag

A betonfalnál már nem tapadásnak hívják, hanem becsapódásnak. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1040) Lac-coo válasza dino_m (#1039) üzenetére


Lac-coo
őstag

Surlodas , ugyan az.....

(#1041) dino_m válasza Lac-coo (#1040) üzenetére


dino_m
senior tag

Úgy még sose hallottam, hogy belesúrlódott a betonfalba. :DDD

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1042) Lac-coo válasza dino_m (#1041) üzenetére


Lac-coo
őstag

Ok.

(#1043) kozmy válasza dino_m (#1035) üzenetére


kozmy
őstag

Hát akkor ez ilyenre sikeredett :DDD Végül is a játék is el látja a feladatát működik itt-ott élvezhető. Majd csak kivavítják.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#1044) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

M1 Procar-ral a Ződ Pokolban H váltóval, heel-toezva csapatni, még mindig az egyik legnagyobb szimes élményem! Szenzációs lett a verda szerintem, akármit is csinltak vele. Okos gumikkal méghozzá! :DD Na itt se ABS, se TC, leszórítő erő is csak ímmel-ámmal, csak a lóerők, meg némi, de nem túl sok tapadás. Ha akarom, kilinccsel előre megyek, ha akarom célirányosan orral előre... :C

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1045) dino_m


dino_m
senior tag

V1.5.5.5 Hotfix 2
Changelog:
Fixed Full Course Yellows input incorrectly disabling on value change
Minor tire tread adjustments for Kart 125cc, GT Open, Stock Car V8 2020-2022 & 2023, F-Inter, F-Junior, F-USA speedway compounds
Revised FFB for Vintage Touring Cars (both tiers)
Slightly upscaled AI Aggression ranges for all classes except high-end formulas
Increased AI corridor fraction for IMS
F-Vintage (both gens): Reduced impact of fuel load on AI performance
AI rolling resistance calibration for GT3 (both gens), GTE
AI calibration pass for F-Junior & F-USA 2023 Speedway variant
Adjusted corridor edges near Boeups to minimise risk of AI incidents while battling for position
VIR: Added custom grip range (same standard as Grade 1 tracks)
McLaren 720S GT3 EVO: Corrected contrast on display texture

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1046) dino_m válasza Lac-coo (#1036) üzenetére


dino_m
senior tag

Szerintem nyugodtan kijelenthetem, hogy ez a topik nincs semmilyen kapcsolatban a hivatalos Reiza fórummal. Tehát üdvözítőbb lenne mindannyiunk számára, ha a hivatalos fórumon tenné közre mindenki, ha valami hibát talál vagy csak hibának vél valamit. Reiza garantálja , hogy minden bejelentést megvizsgál és fontossági sorrendben javítani fogja, ha az tényleg fenn áll. A tegnapi frissítéssel bejelentették, hogy most néhány hónapig nem jön semmily komolyabb frissítés, se fizikára, se más a játékot komolyabban befolyásoló dologra.
"Save for some force majeure issue or a minor hotfix over the weekend this should be our last public update to AMS2 for at least a couple of months as we switch focus to new longer term developments."
Szóval tök felesleges majd hetente beírogatni, hogy mennyire rossz lett, ez meg az. Most érdemben hónapokig nem fog változni semmi. Az esetleges hibákkal tehát tessék a hivatalos fórumhoz fordulni és türelemmel várni, amíg megoldják.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1047) zsozsa74 válasza dino_m (#1046) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Legalább lesz ideje mindenkinek kipróbálni a GT3-on kívül mást. :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1048) zsozsa74 válasza zsozsa74 (#1047) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Rögtön tudom ajánlani a már említett M1 Procart, akkor a P1 Gen 2 osztályt, meg pl. a SuperV8-at, amelyeket szenzációs vezetni.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1049) jlaci74 válasza zsozsa74 (#1048) üzenetére


jlaci74
tag

A kedvenc autóimmal sajnos nem tudok menni mert nincs H váltóm, ezt meg lehet kerülni valahogy?
DTM e30, 190-es Merci
Az AC-ban mennek kormányváltóval is ...

(#1050) v2 válasza jlaci74 (#1049) üzenetére


v2
senior tag

Itt is :K

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.