Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2

Hozzászólások

(#901) dino_m válasza Lac-coo (#897) üzenetére


dino_m
senior tag

Hivatalos AI-jelentés.
A bejelentés benyújtásakor kérjük, adja meg a probléma reprodukálásához szükséges alábbi információkat:
Autó / pálya:
AI erősség beállítása:
Kanyar (ha a probléma sarokspecifikus):
AI agresszió beállítása:
Szabadedzés / időmérő / verseny időtartama/körök száma:
Időjárás, amikor a problémát észlelték:
Játékos gumiabroncs:
AI gumiabroncs (ha ismert, hogy eltér a lejátszótól):
Az edzés típusa, amikor a problémát észlelték (szabadedzés / időmérő / verseny)

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#902) Enton válasza Enton (#899) üzenetére


Enton
addikt

Itt is egy ilyen 4 kör plusz formation+cooldown lap:

[link]

Onboard vr, fps az gyalázatos de majd rámegyek az openvr-ra de még nem jutottam el oda hogy azt is belőjen.
Egy szó mint száz ez még mindig élvezetes, avagy proper fun!!!
És kb ez a lényeg csak.
Érdekes hogy loading screen-en hard + wet gumikat ír pályán meg már soft +wet van. sebaj a dec 31 adta a hideget nekik és jó is volt, nyárra simán kéne hard slick is.
Tüzijátékot meg nem láttam az éljel de majd megnézem 1óra pluszos futtammal is, itt most 60x szorzó a time-on. Ja meg Ai plusz egy aggression.
i7 14700kf 3090 tuf vga 90-100 közt pörgött, procit nem néztem. remélem open xr segít majd egy pöppet.

#901dino_m :

Link nem a igazi about block valamit dob. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#903) dino_m válasza Enton (#902) üzenetére


dino_m
senior tag

Ja lehet, hogy azért mert be voltam jelentkezve.
Official AI Report Topic

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#904) dino_m válasza Lac-coo (#897) üzenetére


dino_m
senior tag

TC-t a Setup menüben kapcsoltad ki, a Gameplay-ben?

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#905) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Nem, gameplayben authenticen van, de megnéztem ugyanúgy kikapcsol mindet az autó onboardja is. Fóleg mert ez is fapados, és a gázt veszi el, ami látszik a gázpedál állásán, plusz a dasboardom ledjeire ki van rakva aTC is , villog ha működésbe lép ...

Ez ilyen. Így túleröltetve azt mondom ha ez lenne egy 3-5 szintű TC akkor lenne jó .

(#906) dino_m válasza Lac-coo (#905) üzenetére


dino_m
senior tag

A fórumon azt írták, hogy a gameplayben kell kikapcsolni, mert állítólag csak úgy kapcsol ki teljesen. Onboardon csak vizuálisan kapcsol ki, legalábbis ezt írták. Én is authenticen használom egyébként, mert úgy olyan, mint realben.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#907) Lac-coo válasza dino_m (#906) üzenetére


Lac-coo
őstag

Mondom megnéztem ,ugyanolyan....A gamplayben nem kikapcsolásra találták ki a lehetőséget,hanem a bekapcsolásra ott ahol amúgy nincs TC ....

(#908) Lac-coo


Lac-coo
őstag

De amin sehogy sincs TC. azokat is uygan így leeht hajtani... Nagyon tapad.

(#909) dino_m


dino_m
senior tag

Track layouts to receive AI line redos

Ez a szál is az AI viselkedéséről szól, de a pálya finomhangolásának oldaláról.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#910) dino_m


dino_m
senior tag

Ex Project CARS Games Designer plays AMS2 V1.5.3 Update
(Video)

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#911) 6absbulldog


6absbulldog
tag

Wow, nagyon bejön a GT3 gen2, egyelőre csak ezeket néztem meg az új tartalomból, ezeket is csak időmérőn. Majd a következő napokban mélyebben elemzem.

Enton: Mindenképp OpenVR-t válaszd induláskor, én csak azzal nyomom és sokkal jobb a teljesítmény, mint steamVr alatt.

(#912) bence1885


bence1885
tag

Nagyon kellett ez a frissítés, rendesen elkapott a gépszíj. Egy nagyon jó multi hiányzik ebből a gameből (pl LFM) különben a feledésbe fog merülni az évek múltával. Nagyon megérdemelné a nagyobb figyelmet, de így official vagy egy LFM szintű multi nélkül én is nehezen veszem elő, mert kellennek az emberi ellenfelek nekem. Persze tudom még minden is fejlesztés alatt van.... Csak győzzünk várni. :) Meglátjuk mennyire viszi el az idén nemsoká megjelenő Le Mans Gt Ultimate.

(#913) dino_m válasza bence1885 (#912) üzenetére


dino_m
senior tag

2024-re van előirányozva a multi rendbe tétele. Év vége előtt nem igen számítanék komolyabb előrelépésre. Legalábbis, a ligázni vágyók számára nem. De ha a Reiza azt mondja, hogy év vége, akkor kábé 2025 közepe. :D
A játékban lévő multi elég jó alkalmi összeröffenésekhez. Én nem bánnám, ha ezt tudnák tökéletesíteni, hogy akár bajnokságokat is lehessen futtatni, mondjuk egy jó online championships, ami az offlinehoz hasonló lehetne. Ha ezt rendbe szednék, akkor ez egy nagyon jó rendszer lenne. Nem sok olyan játék van amelyikben játékon belül egy ilyen részletesen beállítható online rész van, ingyenes szerverhasználattal. Amúgy is rühellem az ilyen harmadik fél által felállított online ligákat, de ez az egyéni szocproblémám. :)

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#914) PapírVilla válasza dino_m (#913) üzenetére


PapírVilla
tag

Szerintem kéne versenyeznetek egyet Lac-coo -val online!

(#915) v2


v2
senior tag

A verziószám nem változik, mivel az exek változatlanok maradnak - build 2490 változásnapló:
LMDh: Kisebb diffúzor alapvonal-emelés beállítása (minden modell); AI kalibrációs pass
GT3 Gen2 (minden modell): Állítsa be az LD alapértelmezett végső meghajtót a hosszabb opcióra
LeMans 24h / Bugatti: Hozzáadott hiányzó tömegeket a garázs lelátón; További LOD és teljesítmény hangolás; A mesterséges intelligencia vonal átdolgozása a 24 órás elrendezés érdekében (gyorsabb, simább és kevésbé késői fékezés)
Porsche 963: Igazított illesztőprogram-animációk

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#916) zsozsa74 válasza v2 (#915) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ez most mi? :D

Azt látom, hogy gugli fordítós....

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#917) v2 válasza zsozsa74 (#916) üzenetére


v2
senior tag

most jött a steamen

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#918) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Az mod autók hangjai tönkrementek. Úgy tűnik, hozzá kell igazítaniuk a moddereknek az új verzióhoz.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#919) dino_m válasza PapírVilla (#914) üzenetére


dino_m
senior tag

Semmi akadálya. Bár a vita nem arról szólt, hogy melyikünk a gyorsabb. Speciel én is messze vagyok az ufóktól. De pont ez a lényeg. Hogyha vannak sokkal, de sokkal gyorsabbak, akkor nem az autókkal van a gond, hanem tudásszinttel. Ha valaki azt állítja hogy nincs kihívás az autóban, akkor mindent tud róla és simán kellene hozni az űridőket.
A gond az, hogy úgy állítja be, hogy ez túl könnyű, túl tapadós, stb... Csak azt nem mondta ki nyíltan, hogy ez egy árkád szar és semmi köze a valósághoz. Éveken át ezt művelte az összes pCars fórumon. Valami becsípődött neki a Madness Engine-nel készült játékokkal szemben. Szóval semmi gond. Jöhet trollkodni, de folyamatosan le lesz oltva. ;) Ennyi. Ha normálisan jön, akkor normálisan társalgunk. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#920) Lac-coo válasza dino_m (#919) üzenetére


Lac-coo
őstag

ez hülyeség, minden játékban vannak gyorsak meg lassabbak. Egy mario kartban is. Pedig egyszerű mitn a bot. Mégse tudnék valszeg ott se ufoidőt menni...

(#921) zsozsa74 válasza Lac-coo (#920) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Megnéztem a videódat. És hát tc nélkül azért láttam, hogy (főleg T2-ben) ment az orra mindenfelé a kocsinak. Lehet, hogy kevés tc-vel gyorsabb is lennél. Egyébként megpróbáltam, de a (default) Porkével nem tudtam hozni a legjobb körödet versenyben, (default) Mekivel igen, de csak épphogy. Mondjuk én mindig is Mekis voltam... :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#922) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Azért ennek a Le Mans endurance-nak is megvan a szépsége. Most lepengettem 6 kört az LMDh-val, de multiclassban, tettem jó gyenge osztályt is, hogy legyen lekörözés, emiatt nagyon jó verseny alakult, mert sajna az AI néha elég gyenge ebben. Beáll az 5 osztállyal lassab gép mögé. De legalább utolértem őket. Közben nappalból éccaka, meg a felhő- napsütés is változott. Atom volt. A saját osztályos gépekkel 6 tizeden belül voltak a legjobb körök 100-as erősségen. Hátul a Porsche kanyarok valami fantasztikusak ilyen tapadós géppel. :C

Ja és persze VR-ban. Hamarosan ránézek én is az Open XR-ra, hogy hoz-e valami pluszt a Steam VR-hoz képest. A G2-m megzabálja a 4080-at is... :U

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#923) dino_m válasza Lac-coo (#920) üzenetére


dino_m
senior tag

Pont ez a lényeg, hogy aki gyorsabb nálad annak is ugyanez a cucc áll a rendelkezésére. Csak van aki a határokig ki tudja aknázni és van aki nem. Ez olyan mint a valóság. Ugyanazzal a Porsche-val van aki gyorsabb a másiknál. Elég vicces lenne ha a lassabb azzal jönne, hogy túl könnyen vezethető az autó, túl sok a tapadás. Nos a tapadás, ami a pályán tart. Ha mondjuk azt mondod túlkormányozott volt, csúszkált vagy hasonlók, az jobban alátámasztaná az elért eredményt. Szerintem.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#924) Lac-coo válasza zsozsa74 (#921) üzenetére


Lac-coo
őstag

Ment hát, dierkt szinte szögletesen padlóra rúgtam mindenhol ...Ilyen gázadásokkal rég afalban kellett volna lennem .... Azért csak 550 LE. ( Vagy mennyi )

(#925) zsozsa74 válasza Lac-coo (#924) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Szerintem itt meg pont az a lényeg, hogy tc nélkül nem volt elég tapadásod és ezért nem tudtál jól kigyorsítani... :D

De azért remélem, hogy elolvastad a tegnap linkelt cikket a gt3 kategóriáról.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#926) 19ati93 válasza Lac-coo (#924) üzenetére


19ati93
senior tag

A 720S Evo még mindig top speed hiányban szenved mint az elődje. Egyszerűen useless Daytona, Monza, Le Mans-ban. 1sec-et könnyen ráverek ezeken a pályákon egy AMG vagy Porscheval. Monzában csak kb fél sec. :DDD

Minden más pályán viszont szép előrelépés, 1,36-os köröket nagyon lazán lehet gurítani pl Hockenheimben az elődhőz képest. Az utolsó szektorban jön ki rendesen az extra downforce, meg az a turn in harapás az autó elején amit sokszor hiányoltam.

(#927) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Gondoltam ránézek megint, baszik indulni :)
Tegnap raktam újra az egészet, teljesen gyári telepítés. ami fura, hogy ilyenkor nem jók már az autó adatai sem betöltésnél ...

(#928) 19ati93 válasza Lac-coo (#927) üzenetére


19ati93
senior tag

Nekem is rosszalkodott tegnap, verify steam cache megvolt vagy 3x meg töröltem a dokumentumokban az ams mappát és aztán végül magához tért..

(#929) Lac-coo válasza zsozsa74 (#925) üzenetére


Lac-coo
őstag

Nem ,azt mondtátok megyek TC-vel mert lassan körbekocogok a pályán ...Nyilván TC-ve lgyorsabb.. Bár ez is gyorsabb lenne setuppal, meg gyakorlással ...
Úgy kapcsoltam le, hogy ezzel akombóval mentem ,most azóta mi történt vele ? :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#930) zsozsa74 válasza Lac-coo (#927) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Na ilyet még nem is láttam...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#931) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Volt délután egy pár megás frissítés. Ezzel ismét beindult a heti Time Trial 2-2 autó-pálya kombóval, meg bekerült az állandó TT-be Le Mans és az új verdák.

Most már április elejéig látni, hogy mik lesznek a heti TT-ben. És bekerült egy általam a hivatalos fórumtopikban ajánlott kombó is! :D Finoman felháborodásomnak adtam hangot, hogy mióta megjelent a Nordschleife a játékban, azóta egyszer sem volt a heti TT-ben. Rögtön javasoltam is egy odaillő gépet a Bömbi M1 Procar-t. Imádok kuplung - H váltóval csapatni vele a Zöld Pokolban. Na hát ez a kombó be is került február 14-21 közötti héten. :C Amúgy vannak még jófélék.

Ezen a héten természetesen Le Mans-é a főszerep ott is. Az új GT3-akkal. Szóval nyeregbe! :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#932) dino_m válasza Lac-coo (#929) üzenetére


dino_m
senior tag

Redbull Ringen? Nekem semmi gond vele, most néztem. Pedig nem is a system disken van a SteamLibrary.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#933) pRoject22 válasza zsozsa74 (#922) üzenetére


pRoject22
őstag

20-30%-ot hoz az OpenXR kb.

¯\_(ツ)_/¯

(#934) zsozsa74 válasza pRoject22 (#933) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Tényleg, ilyen sokat? :Y

Van hozzá valami pöpec leírás (akár angolul)? Vagy valami okosság, hogy mit-hogyan?

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#935) pRoject22 válasza zsozsa74 (#934) üzenetére


pRoject22
őstag

OpenXR Toolkitet feltelepíted és az Opencompositet, az opencomposite progiban kiválasztod az Automobilista2.exe filet és átállítod openxr futásidejűre.

Indítás után shift+F2 és előjön az openxr menü ahol még külön tudod állítania felbontást, szineket és élességet stb.

https://mbucchia.github.io/OpenXR-Toolkit/

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#936) dino_m válasza Lac-coo (#929) üzenetére


dino_m
senior tag

Többek szerint TC nélkül jobb köridőket lehet menni. Nem erről a Porsche-ról volt szó, hanem úgy általában a GT autókról az AMS2-ben.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#937) dino_m


dino_m
senior tag

Automobilista 2 The BEST Sim Experience! Lemans Multiclass

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#938) zsozsa74 válasza pRoject22 (#935) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Köszi! Mindenképp kipróbálom!

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#939) dino_m válasza Lac-coo (#897) üzenetére


dino_m
senior tag

Ezzel az idővel első lennél TT-n. :K Egyelőre. ;)

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#940) Lac-coo válasza dino_m (#939) üzenetére


Lac-coo
őstag

biztos nem, tuti tele van pályaelhagyásokkal, verseny, csúszkált is rendesen .

(#941) Lac-coo


Lac-coo
őstag

TT, van benne bőven hiba ,utolsó két kanyar kifejezetten pocsék. De annyira nem izgat az egyedül korozgetes, ennyit szántam rá, vagy 6-8 kört. 1:29:08....Tc : 2.

[link]

(#942) dino_m válasza Lac-coo (#941) üzenetére


dino_m
senior tag

Az szép. Én első nekifutásra csak 1.31 elejét mentem

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#943) Lac-coo


Lac-coo
őstag

(#944) Lac-coo


Lac-coo
őstag

McLarennel becsúsztam 1:28 alá, de nekem ez már a vége, a fülemen folyik ki az agyam ... :)
[youtube ]

(#945) zsozsa74 válasza Lac-coo (#944) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Grat! Holnap lehet, hogy még ránézek, ha lesz energiám. Bár lehet, hogy inkább arra fordítom, hogy a Nordon GT Openben visszavegyem az első helyet, az izgalmasabb nekem... :D

Van most a heti TT-ben a Le Mans - GT3 gen 2 kombó. Hát itt olyan szinten vagyok lemaradva, hogy az hihetetlen, pedig így belegondolva, nem látok túl sok "trükköt" a pályában, pedig valahol csak elvesztem azt a tizenhárom (!) másodpercet... :U Jézus...

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#946) Lac-coo válasza zsozsa74 (#945) üzenetére


Lac-coo
őstag

biztos nem nyúzom tovább.. tipikus az az autó , ami akkor gyors ha taknyon csúszik a hátsó tengely ...Nem szeretem ...

(#947) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Akit érint:

Thunderflash frissítette a modjait. Mert az új update-el eltűnt a modok hangja. Most már jó.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#948) dino_m válasza zsozsa74 (#947) üzenetére


dino_m
senior tag

És a PCMT, GvsE utcai autói is frisítve lettek. Robi3381 nem frissítette a modjait (még). Lehet, hogy nem is fogja, mert őt már a Reiza foglalkoztatja.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#949) zsozsa74 válasza dino_m (#948) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Tessék, meg is van a modder foglalkoztatása. Múltkor pont ezt hiányolta valaki. Tippem szerint Laccoo lehetett... 😁

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#950) Lac-coo válasza zsozsa74 (#949) üzenetére


Lac-coo
őstag

Vagy nem.... ? Én pont leszarom ki dolgozik a cégnél.... :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.