Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2

Hozzászólások

(#351) zsozsa74 válasza Zoolee1976 (#348) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nem csak azt. Ha megnézed a multis lobbikat, 10 embernél többet nem tudsz összeszámolni, azt is 3-4 lobbira elosztva... 😟

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#352) Zoolee1976 válasza zsozsa74 (#351) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Hát ezt sajnálattal hallom,pedig egy jó kihagyás után újra leültem elé, és szerintem igen jó szim lett! Gondolom az Assetto lobbijában sokkal többen vannak.Esetleg ha valaki néha nyomja akkor ossza meg az idejét velem, "magzoli" vagyok a steamen!

Zoolee

(#353) zsozsa74 válasza Zoolee1976 (#352) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Felveszlek. Én ha szimezek, akkor leginkább ezzel, néha az ACC-vel, de ezt a változatossága miatt (és a szerintem királyabb ffb miatt) jobban szeretem.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#354) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Valaki mostanában játszott online futamot?Én próbáltam párat de a player base az meglehetősen köcsög,kilöknek az ideális ívről a picsába és a játék semmi büntetést nem ad nekik.Szégyen ez egy szimulátortól!

Zoolee

(#355) zsozsa74 válasza Zoolee1976 (#354) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Sokat játszottam. Változó, pont olyan mint máshol is a public lobbik. Néha találni normális embereket. Amúgy sem sokan játsszák, már szinte névről ismerek mindenkit és tudom mit várhatok... Amúgy semmilyen szimben nem oszt büntit a gép. Persze nem tudom milyen büntire gondolsz. Itt is van, hogy vissza kell adni a helyet x mp-n belül. Persze ez nem szim szégyene, hanem a játékosoké.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#356) zsozsa74 válasza zsozsa74 (#353) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Jah, amúgy meg elfelejtettelek felvenni, bocsesz! :D Mondjuk gép előtt sem voltam azóta. Na majd most.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#357) Zoolee1976 válasza zsozsa74 (#356) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Köszi, akkor majd ott már látom hogy milyen idők a mérvadóak.Tegnap két futamon is a 5-6 hely között voltam és onnan nyomtak le a futam közepén az ideális ívről kétszer is.Ami azt jelenti hogy, szabad edzés qali plusz futam kétszer egy óra volt kb.Azért annyi időm nincs hogy ilyen gyökerekre herdáljam mint az a két paraszt, viszont lehet írnom kellene a nevüket és be sem lépni ahol benn vannak.Viszont ahhoz képest kevesen vannak online,lehet marad a hotlapozás!

Zoolee

(#358) dino_m


dino_m
senior tag

"Renato Simoni, Reiza:

This seems like an appropriate time to give a shout-out to Slightly Mad Studios and their considerable contribution in the making of Automobilista 2 - not just for developing a great sim racing engine and licensing it out to a small studio such as our own, giving out well over one year of continuous support to help us get the best of it, but doing all of that without taking a single penny in advance, or even for a few months into its release to ensure we were able to continue developing it to the best of our ability - all this made clear to us that more than anything they wanted us to get as much out of it as we could, and they certainly went out of their way to supply us with the means to do it.

This is most unusual in the gaming industry and for all that we owe them an immense amount of gratitude, as we did to ISI before them - anyone who already enjoys AMS2 or comes to enjoy it in the future as we continue developing it should be able to appreciate their contribution to making it a reality.

Wherever you land in the spectrum of racing game preferences, we should also all try to be happy with the range of great options currently in the market catering for the diversity of tastes that does exist, and recognize the role SMS played from GTR onwards in helping making sim racing what it is today - we are all better off for it "


:C

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#359) zilazil válasza dino_m (#358) üzenetére


zilazil
senior tag

:R

(#360) Zoolee1976 válasza dino_m (#358) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Ha ez tényleg így van, akkor le a kalappal SMS előtt.Tényleg tudásuk legjavát adták bele, mindenbe ami a nevük alatt kijött!A kapitalista játékipar pont most mutatja ki a foga fehérjét, félkész játékok teljes áron,ha meg jobbat akarsz fizess mindenért amit dlc nek hívnak,de hát ez a mai világ!Jobban örülnék a havi díjas játékoknak,mert ezek korántsem kész termékek amikért bármikor is teljes árat lehetne kérni!Ez kb olyan mint a pékségben,"de hisz ez a kenyér még szinte nyers, félig sincs megsülve,ahh uram ha még kifizet 300 forintot készre sütjük,de ha szereti barnábban akkor az 400 lesz!Kb ez a játékipar ma,csak ez nem a bőrünkre megy, csupán szarrá idegesitjük magunkat egy egy címen! Megéri?

Zoolee

(#362) zsozsa74 válasza guftabi96 (#361) üzenetére


zsozsa74
senior tag

És októberben a tervek szerint jön a Nordschleife és a GT3/4 kategória!

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#363) guftabi96


guftabi96
addikt

Megjelent az 1.0.4.0
Új autók:
-Lotus 23
-Mini Cooper S 1965
-BMW M1 Procar
-BMW E30 M3 Gr.A
-Mercedes 190 Evo Gr.A
-Mini JCW UK
Új pályák:
Gokart:
-Buskerud (2 vonalvezetés)
-Speedland (4 vonalvezetés)
Hockenheim (DLC):
-1988 Short

Patchnotes a linkelt oldalon.

#KeepFightingMichael

(#364) Foose válasza guftabi96 (#363) üzenetére


Foose
addikt

Már le is cibáltam. Kíváncsi vagyok..... :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#365) Foose


Foose
addikt

Csak kíváncsi lennék,ha indulna. Mi az isten ez????

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#366) Debilon válasza Foose (#365) üzenetére


Debilon
addikt

futtass a steamen egy játékfile ellenőrzést

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#367) Foose válasza Debilon (#366) üzenetére


Foose
addikt

pont most futott le. 46 fájl ellenőrzése sikertelen. Mi a @@@@ ez?? Egy frissítés ezt okozza? Ritkán is játszom vele,de eddig nem volt baja.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#368) 19ati93 válasza guftabi96 (#363) üzenetére


19ati93
senior tag

A minik nagyon jók. :C

(#369) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Nem szervez itt valaki versenyeket?
V8 vagy ilyesmi? :D
Alig vannak online versenyek.. ez olyan kaki.

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#370) guftabi96


guftabi96
addikt

Egy kis ízelítő, hogy mi várható október végén :)
Nürburgring-Nordschleife, Porsche, McLaren :)

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#371) 19ati93 válasza guftabi96 (#370) üzenetére


19ati93
senior tag

Holnap release! :DDD :DD

(#372) kozmy válasza 19ati93 (#371) üzenetére


kozmy
őstag

Reméljük :DDD

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#373) 19ati93


19ati93
senior tag

- Nordschleife DLC (Paid or season pass)
-- Modern GP Layout
-- Nordschleife

24h verzió akkor nem biztos?! Egyenlőre.

- 2015 Mercedes AMG GT3
- 2016 Porsche 911 GT3-R
- 2019 Mclaren 720S GT3
- 2019 BMW M6 GT3

- 2016 Porsche Cayman GT4 Clubsport
- 2017 Camaro GT4-R
- 2018 Mclaren 570S GT4

- Porsche Carrera Cup (2020 Brazilian series)

[Full blog]

(#374) 19ati93


19ati93
senior tag

Félsiker..

1.3 GB a patch.

(#375) Foose válasza 19ati93 (#374) üzenetére


Foose
addikt

Érdekes,nekem 1.8GB volt.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#376) 6absbulldog válasza Foose (#375) üzenetére


6absbulldog
tag

Hogyan lehet USB-s szekvenciális váltót megadni a játékban?
Hiába bindelem be, nem használja, továbbra is a kormányon lévő pillangóváltók aktívak csak.

(#377) kozmy


kozmy
őstag

Ilyen sokan eddig nem voltak fent online megszámoltam 147 vannak fent perpill :DDD de a GT3 sorozat megjelenésének köszönhető szerintem. :D

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#378) Foose válasza 6absbulldog (#376) üzenetére


Foose
addikt

Erre majd egy szaki válaszol. Remélem. Mert én nem tudom. Nekem G29 van,az működik.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#379) 19ati93 válasza kozmy (#377) üzenetére


19ati93
senior tag

Igen valszeg a GT3+GT4, de főleg a Nordschleife miatt. Ami félig meddig elmaradt, de a GP pálya játszható.

Amúgy a játékot se játszották még ennyien. 1000 fölötti volt a játékosszám. (1150 - rekord simán az AMS2 számára.)

(#380) 6absbulldog válasza Foose (#378) üzenetére


6absbulldog
tag

Közben megoldottam, hiába ismeri fel a kormányomat, custom wheel-t kell beállítanom (seperate pedals), majd bindelnem mindent (kormány balra-jobbra, gáz, stb). Ekkor engedi bindelni a szekis váltót és működik is.
Annyi apró kellemetlenség, hogy ilyenkor viszont a kormány pillangó váltói nem működnek, de azt 10 másodperc visszabindelni, ha olyan autóval megyek.
És persze oda vissza tudom bindelni a szekis és pillangó váltókat a menüben, ezzel együtt lehet élni.

(#381) 6absbulldog


6absbulldog
tag

Vélemény az új update-ről:

- FFB nagyot ugrott előre, most már nem annyira "halott", mint előtte. Sokkal sokkal jobb lett!
- A fizika is javult (nem minden autót néztem meg újra), de jobban "érezni" a fékezést.
- GT3 autók nagyon jók lettek - bár mintha jobban tapadnának a kelleténél.
- A porsche kupa autó "érdekesen" viselkedik, főként korrigálás után. Kerestem neten és mások jobban megfogalmazták mi a baj: ilyenkor az autó egyszerűen ugrál. Youtube-on vannak erről videók. Eléggé irreális viselkedés. Gondolom, majd javítják.
- Nurburgring nagyon jó lett
- Több immerziós elem a pályán - helikopterek, drónok.
- Eddig sosem fagyott ki, de az új update óta kétszer már megtörtént.

Van fejlődés, lassan, de biztosan haladnak. Csak ez jelenleg még mindig kevés. Ha ezzel a tempóval haladnak, akkor két évvel a megjelenés után, már lesz belőle valami. Kivárom. :)

(#382) guftabi96 válasza 6absbulldog (#381) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát nem tudom. Én próbálom szeretni a programot, de nem megy.
Egy ACC után ezek a GT3-as autók csalódások. Pedig annyira jó tartalmakat nyújt, de ez a fizika... :(

#KeepFightingMichael

(#383) 6absbulldog válasza guftabi96 (#382) üzenetére


6absbulldog
tag

Még várjunk az AMS2 értékeléssel jövő nyárig. Megjelenéskor az ACC is hagyott kívánnivalókat maga után (VR-ban még most is).

(#384) dino_m válasza guftabi96 (#382) üzenetére


dino_m
senior tag

Lehet, hogy GT3-ban még nem az igazi, de formulában már most veri az összes többit. Persze ezt se tudom az igazi formulához hasonlítani, mint ahogy a GT3-at se, csak más szimekhez. Így meg nehéz megítélni, hogy mennyi köze van a valósághoz. :N

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#385) 19ati93 válasza dino_m (#384) üzenetére


19ati93
senior tag

Ezen a héten elvileg már jön a Nordschleife! :R

(#386) Davidgta


Davidgta
csendes tag

Ez a Nordschleife fizetős DLC???? Azt hittem aki Early Accessben megvette a játékot az az idén megjelenő DLC-ket megkapja még ingyen :F

(#387) Debilon válasza Davidgta (#386) üzenetére


Debilon
addikt

Igen fizetős, a másik fele passz (nekem backer csomag van, ott season pass is benne van)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#388) zilazil válasza Davidgta (#386) üzenetére


zilazil
senior tag

Nekem most leszedett 2,4 gigát, és ahogy nézem, a Nürburgring is a könyvtárban van.

(#389) 19ati93 válasza Davidgta (#386) üzenetére


19ati93
senior tag

Fizetős bizony. (9 €) Store link: https://store.steampowered.com/app/1386931/Automobilista_2__Nurburgring_Pack/

[ Szerkesztve ]

(#390) zsozsa74 válasza Davidgta (#386) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ilyenről szó sem volt. Aki anno támogatóként kicsengette a 100 dodót, az kap meg mindent "ingyen". Az Early Access emlékeim szerint jóval tovább tartott, mint a támogatói lehetőség. Ott annyi volt az előny, hogy olcsóbban megkaptad a játékot.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#391) kozmy válasza zsozsa74 (#390) üzenetére


kozmy
őstag

Pontosan így van ez :K

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#392) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Viszont a Nordschleifére ne sajnáljátok a jurót! Valami fantasztikus lett!

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#393) dino_m


dino_m
senior tag

"Automobilista 2 has now been updated to V1.0.6.0 - features a new GT3 car, a large update to the latest Nurburgring release, and some further significant improvements to physics & AI.

IMPORTANT! A number of physics adjustments requires setups being reset to default in the garage menu to take effect.

V1.0.5.6 -> V1.0.6.0 CHANGELOG
CONTENT
Added BMW M6 to GT3 class
Added Ginetta G55 to GT4 class


UI / HUD
Fixed issue where too much chat history was played back in some instances
Seat adjustment input is now continuous (hold to move)
Adjusted various background image anchors to improve display on 16:10 and triple screen


PHYSICS & AI
Slightly increased longitudinal slip in Cup / Stock 2020 / Proto P3-P4 tires
Stiffened sidewalls for GT / Stock / Proto tires
Revised default tyre pressures & ranges for all cars (closer to optimal and / or as per real series regulations - requires setup reset to default)
Adjusted default steering lock / ratio for GT3 / GT4 cars to more accurate values (requires setup reset)
Revised Balance of Performance for GT3 / GT4 class
Revised brakes for GT3/GT4 cars
Corrected tyre tread width for Porsche Cayman Clubsport (265mm front / 305 mm rear), Porsche 997 3.8 Cup (275mm / 315mm)
Revised Porsche Cup aero, adjusted default roll bars
Reduced front splitter downforce dropoff with yaw in all GT/ Stock Cars
Fixed missing wet tire compound for Camaro GT4R
Adjusted Camaro GT4R suspension
Adjusted Copa Montana center of gravity height
Revised Procar, Group A, Ultima Race baseline damper rates
Fixed Ultima race front left, rear right fast damper ranges incorrectly available
Improved rear efficiency, reduced Group A rear brake torque
Adjusted FFB max force for F-Vee, Procar, Mini, Stock Car 2020, GT3, GT4 cars
Callibrated tire temperature color display range (correcting errors with some tires not displaying correct colors for optimal / overheat tires)
Adjusted rear wing efficiency for Stock2020, Montana


AI
Further smoothing out of AI lateral transitions to reduce jerkiness/weaving/abrupt lane changes
Added logic to prevent AI slowing on track after returning from partially outside track limits
Added logic for AI to be more reactive and switch switch behaviors more often
Initial steps to reduce the impact of small Front-to-Rear collisions between AI (as seen at race starts especially with vehicles of differing performance)
Reduced range of AI variation from ideal racing line
GT3, Porsche Cup, P4, P3, P2, F3 callibration pass
Minor AI aggression scalar adjustment for GT cars
Further wet weather callibration passes for all GT / Stock / Proto cars


AUDIO
Adjusted Mclaren 720s tire skid volume
Lowered tranny whine given enigne sounds feature them prominently


TRACKS
Nurburgring: Various fixes for LODding / Z-Fighting issues; Corrected a few trackside ads;
add proper groove to 24hr layout; trimmed roadverge excess polys; Various crowd corrections; Various texture updates; further correction to trackside shimmering cameras; minor optimization pass
Kyalami: New AIW pit lane path (fix AI hitting pit wall when leaving pitbox, improved merge to main path at T1); Relax track cut limits on some runoff areas; Minor performance, art pass & LOD fixes
Interlagos: Fixed floating pit box lines
Campo / Curvelo: Adjusted flag LOD range
Montreal Historic: added missing HUD map


VEHICLES
Porsche Cayman GT4 - Fixed red cockpit material issue
Fixed lights for Fusca (all variants) + wiper uv mapping fix (HC1/HC2)
Adjusted brake glow ranges for carbon brakes (player & AI)
Camaro GT4R: Fixed missing RPM leds"

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#394) dino_m


dino_m
senior tag

"Originally Posted by Renato Simioni:
We don’t exactly have direct access to SMS assets and they’re not in any way obligated to supply them to us, but we do have a relationship that allows for reasonable requests they have supplied a handful of track models and we have also given them a few of our own in return. With the exception of Azure though we do model all our tracks and surrounding terrain from scratch, only using some of their trackside objects.
On the car front they have been even more supportive - we have over 50 cars to be added to AMS2 in the coming months and about a third of them are based on models supplied by SMS.. They’ll obviously feature in AMS2 with our sounds and physics but these 3d models give us an invaluable jumpstart, and it’s also a big factor in us being able to release them as free additional content and make that work financially. SMS has also introduced us to several of the licensors these assets relate to, providing a big boost to our own relationships with these brands.
We evidently have been working hard but we have a lot to be grateful for in our relationship with SMS - we’d not be in the position to fulfil these ambitious plans without their support.
Naturally they stand to benefit from whatever success we achieve with AMS2, but I’d hope every sim racer is able to nurture some appreciation for how exceptional it is for a studio of their success to hand their technology and a number of assets to another small studio like ours and let we run with it as we see fit."

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#395) guftabi96


guftabi96
addikt

Eltelt bő másfél hónap az utolsó próba óta szóval ismét mentem néhány kört.
Azt kell mondjam, hogy érezhető fejlődés történt. Kb először élveztem igazán a játékot és éreztem azt, hogy nagyjából úgy viselkedik az autó, ahogy annak viselkednie kell. A FFB is javult szerintem.
Csak így tovább.

Automobilista 2 December Development Update
Érkeznek a GT1 autók illetve Spa (jelenleg csak az aktuális vonalvezetés, a többi verzió később jön).
Képek alapján pedig később lesz Group C és Long Beach is.

#KeepFightingMichael

(#396) 19ati93 válasza guftabi96 (#395) üzenetére


19ati93
senior tag

The Custom Championship tool which had been planned as one of the highlights of this update unfortunately won´t quite make it in time for this release.

Ajj pedig ezt vártam már nagyon. :U

(#397) 19ati93 válasza guftabi96 (#395) üzenetére


19ati93
senior tag

A porsche GT4-es képen a pálya pedig Daytona! Nem rossz. :D

(#398) guftabi96 válasza 19ati93 (#397) üzenetére


guftabi96
addikt

Tényleg, az fel sem tűnt :D
Ha jól látom ez az "International Horseshoe".

#KeepFightingMichael

(#399) Enton


Enton
addikt

Ez az "auto advancing in.." mi a bigyula lenne:

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#400) Foose


Foose
addikt

Azért az durva,hogy viszonylag ritkán játszok a játékkal,de most nem akart indulni. Steam fájlok ellenőrzése. "79 fájlt nem sikerült ellenőrizni" Mi? Miért? :Y

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.