Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2

Hozzászólások

(#451) dino_m válasza 19ati93 (#447) üzenetére


dino_m
senior tag

Tudom, de már megszoktam, még a pCARS fejlesztés alatt, hogy a komolyabb buildeknél törlök mindent. Végül is nem csak a carsetupban történt változás hanem grafikában is, gondolok itt a négy évszakos megjelenítésre a pályákon, a Live Track is változott. Szóval, úgy láttam jobbnak, hogy minden régi mentés, jobb ha megy. Eddig nem is futottam bele semmi anomáliába.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#452) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Remélem tényleg csinálnak egy Time Trial törlést az update után. És most már ilyen nagymértékben nem nyúlnak a fizikához a jövőben. (Nekem a korábbi is megfelelt... ) Sima 3 mp-t hoztam magamon a GT3 Porschével a Nordon. A korábbi időmet vérrel és verejtékkel szenvedtem ki. Most meg csak úgy durr neki, setup nélkül is rögtön jobb voltam kicsivel a korábbi setupos időmnél, setuppal meg az a 3 mp. Szóval törölni kéne az időket...

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#453) 19ati93 válasza dino_m (#451) üzenetére


19ati93
senior tag

Én csak a setupokat töröltem, és érdekesebb anomáliát én se tapasztaltam. Egy-két helyen a menüben a leírás hibás de hát ez megesik. :D

(#454) 19ati93 válasza zsozsa74 (#452) üzenetére


19ati93
senior tag

Azt mondták hogy lesz még 1 nagy törlés a közeljövőben.

(#455) Foose


Foose
addikt

Tegnapelőtt este miután megjött a májusi ápdét,másnap nekem jött egy frissítés,illetve asszem ma reggel is egy kisebb mint 200MB-os.... Tudjuk hogy ezek mit tartalmaztak? BuildID 6819302

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#456) Debilon válasza Foose (#455) üzenetére


Debilon
addikt

igen, olvasd el :D

steam kliens-library-katt a game-ra, és a bal oldalon ott lesz, rákattintasz és írja

de amúgy ma reggeli:
v1.2.0.2 CHANGELOG

Further adjustments to wet road roll sound.
Added pitlane cones to Laguna Seca 2020
Fixed a CTD issue on game launch if a championship save game with a DLC player car exists.

tegnapi:
V1.2.0.1 CHANGELOG

Reverted timed races to end without extra lap (will be added as an optional in a complementary update)
Fixed various incorrect/missing help texts
Added GTE/DPI to vehicle select category filters
Corrected various vehicle information errors
Adjusted wet road volume; Wet skid & scrub kick in points moved earlier, blend with dry sound shortened.
Minor Nurburgring art pass, correcting various LOD issues
Long Beach: Updated trackside cameras

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#457) Foose válasza Debilon (#456) üzenetére


Foose
addikt

Ja hát persze. Reggel csak kicsit ment a gép,láttam hogy frissít,aztán ki is kellett kapcsolnom a gépet. Azóta már nem is volt eszemben hogy megnézzem ott mit ír. :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#458) Foose


Foose
addikt

Mint korábban írtam is, kezdő vagyok az autós játékokban, bár van kormányom és H váltóm is, nem sokat játszok velük. Gyenge az angolom is. Kellene egy kis infó, mit állítsak ha alulkormányzott az autó? :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#459) 6absbulldog


6absbulldog
tag

Minden update után kipróbálom a játékot, de eddig nem győzött meg.
Ez most megváltozott. A legutóbbi update javított annyit a fizikán (documents folder ötrlés javasolt), hogy már ezzel játszom a legtöbbet. Végre jobban érzem a weight transfert, jobban tudok játszani a kanyarokban az autó súly áthelyeződésével, jobban lehet érezni és megfogni a hibákat.
Végre rendesen érezni az út és a gumi viszonyát.
Ez az update most nagyon kellett, mert kezdtem keresztet vetni az egész projektre. Most meg többet megyek Gt3, GT4-el itt, mint AC vagy ACC-ben.

(#460) zsozsa74 válasza 6absbulldog (#459) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Na, király! Sokan vannak így, ahogy olvasgatom a fórumokat. Nekem eddig is ez volt a kedvenc, de csak jobb lett az új nagy frissítéssel. Kicsit megélénkült az online jelenlét is multiban.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#461) Foose


Foose
addikt

És már meg is jött a következő frissítés. V1.2.0.5

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#462) kozmy


kozmy
őstag

Remélem a rázó kő hangokat is javítják mert borzalmas olyan mintha víz alatt valami buborékolna :DDD

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#463) Debilon válasza kozmy (#462) üzenetére


Debilon
addikt

szerintem a harmadik az lesz

AUDIO
Added more engine limiter samples
Wet skid/scrub volume lowered
Adjusted rumblestrip sound

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#464) Foose


Foose
addikt

Nem értem én ezt. Minden frissítés után ellenőrizni kell a fájlokat. Az előző frissítés óta csak keveset játszottam vele, most jött ugye a frissítés.. El sem indítottam még, gondoltam hátha megint kell neki fájlok épségének ellenőrzése.... Kellett,21 hibás fájl. 1.2GB újra letöltés. Mi a franc? Az igaz hogy a játék E meghajtón van Steam mappában,(itt van neki hely) de több játék is ugyanígy van nálam (nem véletlenül) és egyáltalán nem jellemző a többi játéknál ilyen probléma..

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#465) zsozsa74 válasza Foose (#464) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nagyon egyedi a problémád, biztos, hogy a hiba valahol nálad van. Jó néhány ams2 csoportban vagyok, meg sok fórumot olvasgatok, de ilyenről még nem hallottam mástól. Én továbbra is valami meghajtó hibára tippelek...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#466) dino_m válasza kozmy (#462) üzenetére


dino_m
senior tag

Írták a dev note-ban, hogy a hangok nagy része place holder, vagyis még egyelőre ideiglenes hangok vannak, amíg be nem kerülnek a végleges hangok. Folyamatosan dolgoznak az FMOD-on, ami a hangért felelős.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#467) Foose válasza zsozsa74 (#465) üzenetére


Foose
addikt

Megnéztem már az előző ilyen gondnál,a meghajtó 100%-os,pici hiba sincs rajta. És pont ezért nem értem,mert több játék van azon a meghajtón Steam mappában,és azokkal nincs gond. Hmmm

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#468) dino_m válasza Foose (#467) üzenetére


dino_m
senior tag

Egyszer megoszthatnád velünk, hogy milyen hardveren futtatod a játékot. Talán valaki kiszúrná, hogy hol lehet a gyenge pont. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#469) Foose válasza dino_m (#468) üzenetére


Foose
addikt

Szerintem már volt róla szó. Asszem :DDD I5-9400F 2.90GHz,16GB ram,Sapphire radeon rx5700 pulse,Win10 64bit.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#470) Foose


Foose
addikt

Látom az előbbi hozzászólással nem lettem bentebb... :DDD
Na most.... tegnap toltam egyedül egy kis gyakorlást az M4-el(ubdorító bömös... :D Ja nem!) és arra lettem figyelmes hogy valami zúg. Tudni kell hogy fejhallgatóval játszom! Levettem a fülest,és miután rájöttem hogy nem porszívóznak hanem a gépem az,kicsit meglepődtem. Most próbálom mérni,mit-mennyire használ a gép játék közben,de sokkal nem jutok előrébb. Egyszer sikerült egy gyors fotót lőni a játék háttérben futása közben,de sajnos a venti nem látszik. (ma újabb próbát tettem,elindítottam ugyanazt a pályát,gurultam,és kiléptem a játékból. Gyorsan ránéztem a ventire,2300-2400 körül forgott.) Sajnos mire játék futása közben be tudtam lépni,a gpu már leállt,ahogy a képen is látszik. A többi pedig itt: [kép] (amd radeon softwer.) Próbáltam olyat a progin belül hogy naplózás indítása,de nem találom melyik lehet az a fájl. A mentési mappa megvan. Csak idegen nevű fájlok vannak ott. :F

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#471) zsozsa74 válasza Foose (#470) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Sajna én ehhez nem értek...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#472) 19ati93


19ati93
senior tag

Multi még mindig eléggé 0. Emberek alig vannak, meg mikor találni végre egy normális lobbyt (13 fővel), akkor is időmérő után lefagy az egész cucc.. :W Mindenki csak áll és vár a semmire, hogy végre menjen tovább a lobby a futamra.. 13-ból maradt 2 ember mire átrakta a játék magát.. 5perc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#473) zsozsa74 válasza 19ati93 (#472) üzenetére


zsozsa74
senior tag

jah, az a hiba előferdül, tapasztaltam én is.

Hát én csapódtam egy angol csapathoz és heti kétszer szervezett versenyeken veszek részt. Épp imént fejeztem be életem versenyét. Úgyhogy annyira nem izgat már, hogy mennyien vannak public lobbikban. Amúgy is a public olyan, mint bárhol, tele idiótával, csak agyfaszt kap az ember. Csapatban meg korrekt srácokkal játszom. Egyébként az uccsó nagy update óta a public lobbikban is kb. kétszer annyian vannak, mint korábban, persze az még mindig csak két számjegyű embermennyiség...

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#474) Enton válasza zsozsa74 (#473) üzenetére


Enton
addikt

Na az úgy megint más.
Van felvétel(?), mert ha igen akkor csatlakoznék, szervezett formában még nem láttam angol nyelvű alakulást(mondjuk annyira még nem is kerestem rá).

Még a végén a hiányzó dlc-ket is bepótolnám. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#475) zsozsa74 válasza Enton (#474) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Facebookon található a csapat. Használsz fb-t?

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#476) Enton válasza zsozsa74 (#475) üzenetére


Enton
addikt

Akad, rá tudok keresni és csatlakozni kívülről vagy meghívós?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#477) zsozsa74 válasza Enton (#476) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Privát csoport.

Automobilista 2 All Nation Sim League's néven fut. Jövő vasárnap indul egy hosszabb GTE bajnokság. Gondolom lehet felvételt kérni. Ha nem, szólj, akkor intézek valamit. Meg csütörtök esténként szokott lenni egy bajnokság. Most fejeződött be a Roco-val, nem tudom még mi a következő. Hárman vagyunk benne magyarok.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#478) Enton válasza zsozsa74 (#477) üzenetére


Enton
addikt

Küldtem egy join-t nekik. Kösz az infót. :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#479) dino_m


dino_m
senior tag

V1.2.0.8 CHANGELOG

GENERAL
Fixed an issue that could lead to CTD at session start in some cases
Fixed an issue that could cause a CTD when using pit strategy selection list in multiplayer sessionsAdjusted Livetrack Grip RangeMinor revisions to shadow cascading parameters from cockpit viewIncreased number of hourly real weather forecast slots to allow simulated 24 hour sessions with no slot re-use
UI & HUD
Fixed incorrect help text on some instances of Live Track Preset optionFixed missing localization of Damage > Rear Aero input label on pit strategy editorFixed German localization typo on pite exit blend line tip textFixed French text displaying on German localization on telemetry HUD tipUpdated various environmental/technical terms in Spanish localization
PHYSICS & AI
Further tire tread fine-tuning for Proto classes, GTs, Stock Cars, F-Retros, Procar, Group A, Group C, F-UltimateMercedes AMG GT3: Adjusted default engine brake mapF-UItimate: Increased FFB Max Force range; adjusted default diff settingsFixed error in Mini dampers & disabled redundant fast damper range
AI: Adjusted aggression scalars and care with player for tintops; reduced throttle response time for GTE & GT3; callibrated GTE, GT3 & StockCarsAdjusted AI Grip for Imola & added corner-specific speed boosts to Piratella, Acque Minerali, RivazzaCascais Added AI corner boost to last cornerInterlagos: Adjusted AI lines & corridor changes at Mergulho and Arquibancadas for improved behavior; Added speed slowdowns on pitlane exit path
AUDIO
Adjusted rumble strip sound frequencyFurther surface sound optimizationsSurface sound filtering present only on roadnoise/skid sounds (Grass & dirt excluded)
TRACKS
Spa-Francorchamps 1993: Add dynamic conesVelopark: Center start trigger across track and pit lane widthAdded seasonal foliage to all Imola variantsLaguna Seca: Fixed curbs uv1/uv2; Add more remaining trackside objects; adjusted glow on the start lightsImola: Fix wall collision error
VEHICLES
Camaro GT4.R: Added 3 new liveriesHelmet cameras: Reworked the helmet cams meshes and materials for the Modern formula, GT modern, club, 70s and 80s. now support triple screen/ultra wide (54 to 89 degrees of FOV)Fixed RPM LED ranges for Mclaren 720S, F309, F301, Metalmoro MRX P3Updated Porsche GT4 Cayman & Ginetta G55 tire material fixing issue with tires disappearing in certain circunstances

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#480) dino_m


dino_m
senior tag

Automobilista 2 V1.2.0.8 is now live - this is another complementary update to the v1.2 release from a couple of weeks ago, fixing some recent and long-standing bugs that could the game to crash under some circunstances.
If you still experience any instability while running AMS2 specially following an update, it´s worth running through the checklist below:
1- Verify the integrity of game files via Steam to ensure your installation doesn´t have any faulty or corrupted files
2- While you should not need to regularly delete your DocumentsAutomobilista 2 folder to start a fresh profile every month, some users have reported that starting fresh helped them solve a few issues, specially handling / controller related ones
3- If you experience freezes, CTDs or stutters, double check the applications you have running in the background via Task Manager, close the ones that aren´t essential to see if they might be interfering with the game functionality
4- If you experience crashes running with shadows on Ultra since V1.2 release, try switching it down to High - High is the equivalent of pre V1.2 Ultra, with the latest update making Ultra a bit more demanding on certain GPUs.
5- If you own a G923 and are experiencing issues with game freezing on startup, this topic features some good recommendations
V1.2.0.8 also adds an art revision including seasonal foliage to all variants of Imola, adding to the beautiful scenery around the iconic Italian track.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#481) 6absbulldog


6absbulldog
tag

Azt mikor oldják meg, hogy akinek külön USB-s váltója van, az tudja használni mint alternatív váltó (mint AC esetén, ahol tud egyszerre működni a pillangó és a kézi váltó) ?

(#482) Foose


Foose
addikt

Srácok,át tudom pakolni a játékot másik mappába? Most E meghajtón van nekem steam mappában,és minden frissítés után hibás. Elindul,de valami hibával mindig leáll.. (fájlok épségének ellenőrzése rendbe rakja) Azt hittem a vinyó hibás,de 100 %-os. Szereztem egy picit nagyobb vinyót C-nek,115GB van most rajta szabad. A játék jelenleg 51GB-t foglal. Át raknám C-re,lehet? Vagy csak uninstall és újra telepítés....? És akkor C-re telepítem. A mostani frissítés megint betett neki,25 hibás fájlt talált a steam fájlok épségének ellenőrzése.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#483) dino_m válasza Foose (#482) üzenetére


dino_m
senior tag

Úgy tudom, hogy csak a telepítő mappát tudod áthelyezni, de a játékot újra kell telepíteni az új helyére. Végül is úgy is hibásan van telepítve most.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#484) Foose válasza dino_m (#483) üzenetére


Foose
addikt

Hát,lényegében a steam ad rá lehetőséget hogy oda legyen telepítve..... Mmmmm,Na még átgondolom ezt...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#485) Foose


Foose
addikt

Az nem lesz gond,ha kimentettem a profiles mappát,és szándékomban áll C meghajtóra telepítés után bemásolni? :DDD :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#486) Debilon válasza Foose (#485) üzenetére


Debilon
addikt

szerintem kezdd nulláról azzal biztos kiszűrsz mindent

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#487) Foose válasza Debilon (#486) üzenetére


Foose
addikt

Hát,a ffb beállításokat szeretném menteni. Nem volt könnyű Ebben a profiles mappában nekem csak 3 fájl van. default.controllersettings.v1.03.sav,default.localsettings.v1.03.sav,default.sav. Meg nyilván van egy ffb_custom_settings.txt,és egy graphicsconfigdx11.xml fájl is amit be akarok másolni.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#488) zsozsa74 válasza Foose (#487) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ffb beállításokat fotózd le és csináld nulláról! Az a biztos!

Kíváncsi leszek, mert hasonló problémáról még csak nem is hallottam...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#489) Foose válasza zsozsa74 (#488) üzenetére


Foose
addikt

Áh, már este újra telepítettem a játékot. Egyenlőre semmit nem másoltam be. Mondjuk nincs is jól beállítva a ffb, meg a gombkiosztás :DDD majd később.... Tettem pár próba kört este. Hát, működik :DD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#490) 19ati93


19ati93
senior tag

steam sale! base game -50%, season pass -20%, premium track pack -50%

(#491) andrasth


andrasth
tag

Ez a V1.2.0.x frissítés nagyon király lett, egyenlőre csak néhány autót/pályát próbálgattam test dayen. Azonnal érezhetően jobb lett a gumifizika, a Default ffb nekem a prg történetében most első ízben jobban tetszik, mint az eddig használt Silver raw vagy a Lex Vr féle custom ffb-k. Az időjárás meg a gumizódás szuper, és a próbált autók hangjai is brutáljók lettek, replay alatt pláne. Főleg azoknál az autóknál nagyon szembetűnő, hogy mennyire élvezetes lett a cucc, amiket eddig nem nagyon szerettem: Cadwellen órákig körözgettem a leggyengébb Caterhammel - nem tudtam abbahagyni :) A kis motorkerékpár blokkos ARC Camaro zseniális, ahogy határon csúszik kigyorson és a hangja visszajátszáskor... atom. A nagyon ronda Rocco 001 is tök élvezhető, az új Porche GTE egy vadállat. Cadillac, Corvette sínautó feeling. Hosszú lesz végigpróbálni, és nyilván maradt benne sok drótozgatnivaló, de nagyon jó irányba mennek a dolgok.

(#492) Foose


Foose
addikt

V1.2.1.0 CHANGELOG

GENERAL
Fixed an issue that could lead to CTD on loading screen when using French localization in some instances Fixed an issue that could lead to CTD when selecting an existing championship save in some instances Fixed real weather in championships sometimes loading from wrong location. Fixed incorrect track info when saving vehicle setups in championship mode Added default compound assignments to various series that didn´t have one, fixing bug that could cause CTD during pitstops Fixed inconsistencies in various similar material settings which could cause slick tires to become completely gripless in certain surfaces when very wet
UI & HUD
Added "ENABLE ANALOGUE INPUTS IN MENU" option to 'Controller > Configuration' options screen to disable analogue inputs in menus. Defaults to disabled for wheels with presets available and can be set per input type
PHYSICS
Added updated traction control scaling for cars that have the device (may still need some car-specific fine tuning) Fixed error in Caterham Supersport tire tread Minor adjustments to GTE, GT3, Stock Car tire treads Minor suspension geometry & wheel rate multiplier adjustments for cars in GTE, GT3, GT4, GT5, Ginetta G40, Stock Cars, Sprint Race, F3 classes Adjusted front splitter height sensitivity for Ginetta G55, Camaro GT4R, BMW M4, Stock Car 2020/2021 Minor diffuser aero revisions & BoP pass to GT3 cars Minor aero revisions for Ultima GTR Race Fixed error in camber ranges of Metalmoro MRX, Montana
Various aero & default setup adjustments for Metalmoro MRX, Roco Adjusted default power ramp angle in Mclaren GT4, GT3, C8.R, Sprint Race & Stock Cars Mclaren 720S GT3: Revised diffuser, front brakes, ride height range & default settings Mclaren 570S GT3: Adjusted rear ride height Fixed corrected GTE fuel capacity from a previous build which had been reversed by accident Enabled onboard adjustable roll bars for MCR2000 Reenabled refuelling in formula series that shouldn´t have them allowed (this will be added back as an option later)
AI
GTE, GT3 AI performance callibration pass Adjusted speed AI can sustain while running off the ideal racing line Increased 2020 AI Grip at Silverstone 2020 Adjusted AI for slightly lateral swerving in urgent reaction at max aggression / slightly higher concede drops, lower boosts during overtaking conditions
TRACKS

Added seasonal foliage to Silverstone (all versions)
Long Beach: Fix tire wall adverts material issue; removed wandering fence poles from T8 runoff; Revised pit lane exit limits, Cheat block follows the yellow (was blue) pit exit line. Hockenheim Historics: Minor performance pass; Revised startlight glows Slight zoom tweaks to Long Beach & updated FOV at Interlagos trackside cameras to minimise shimmering
VEHICLES

Ginetta G58 P1: Added 6 new liveries Added day running lights to Porsche Cup, Metalmoro AJR, Stock Cars Porsche Cayman GT4: Add Pirelli tire branding to the sidewall

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#493) Foose


Foose
addikt

V1.2.1.2 CHANGELOG

GENERAL
Added LiveTrack Preset support to multiplayer and dedicated server Fixed an issue that would result in a crash when switching to a second custom championship save that was not created in the current session Fixed refuelling disallowed in custom championships (does not apply retroactively to existing saves) Fixed an issue where incorrect location would be selected in saved setups screen in multiplayer Fixed an issue that could result in a CTD when determining pit speed limit on loading screen in some cases
UI & HUD
Fixed Real Weather status text of session settings "Weather Forecast" input from displaying incorrectly in some cases. Made "Dry" Track Wetness label on in-game screens based on wetness of whole track not just main driving line. Added missing texts for fuel/tire multipliers 3-5x (lobby detail screen). Added detailed lobby information to MP Lobby Screen. (highlight 'Session Settings' block to view it) Added sub-menu to lobby screen where host can access/change rules/realism/session settings in multiplayer games. (cannot override dedi controlled games)
PHYSICS & AI
Further adjusted AI speed while running offline Increased AI Grip for Bathurst, Imola, Silverstone Rebuilt AI paths for Nurburgring GP & Silverstone from scratch
TRACKS
Added seasonal foliage to Hockenheim & Brands Hatch Silverstone: Rebuilt new pit lane cement wall and armco collision Oulton Park: Minor performance pass Updated Interlagos & Nurbugring TV cams in attempt to reduce shimmering
VEHICLES
Stock Car 2021: Updated Guga Lima livery

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#494) kozmy


kozmy
őstag

Mire jó ha ide be van dobva az updat-ről minden? Ha valaki játsz a jázékot az ugy is látja mit frissíta az AMS.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#495) dino_m válasza kozmy (#494) üzenetére


dino_m
senior tag

Arra is jó lehet, ha valaki pihenteti a játékot, mert még jócskán fejlesztési stádiumban van és ha ide viszont rendszeresen benéz, akkor láthatja, hogy javában dolgoznak rajta. Esetleg még kedvet is kaphat hozzá vagy esetleg újra előveszi kicsit csapatni. ;)

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#496) kozmy válasza dino_m (#495) üzenetére


kozmy
őstag

Mindig tanul az ember valamit ;)

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#497) Foose


Foose
addikt

Automobilista 2 V1.2.1.4 is now live - one more complementary update, hopefully addressing recent conflicts with the latest versions of Logitech GHub and users of related hardware. The latest build also adds seasonal foliage for Cadwell Park, Donington Park, Oulton Park & Snetterton.

V1.2.1.2 -> V1.2.1.4 CHANGELOG

GENERAL
Fixed a bug where player could receive instant wrong way DQ for no reason when leaving the pits.
Disable collisions for vehicles on pit exit in sessions with AI present (prevents AI on main track colliding with vehicle existing pits, pending further updates to behaviour)
Fixed and issue that could result in CTD when launching the game with G923 device connected and recent versions of G Hub installed
Fixed Logitech G923 LEDs flickering in menu.
Fixed an issue that could lead to a false positive/negative cut detection in some rare instances
Fixed pit exit cut block not immediately issuing a penalty/warning when triggered. (Currently affects Azure, Laguna Seca, and Long Beach)


PHYSICS & AI
Further updates to traction control system
Minor tire tread adjustments to GTE, GT3, Stock Car, P2, P3, P4 tires & all wet tires
Mclaren 720S GT3: Slightly stiffened default front suspension, adjusted diffuser center of pressure
Minor diffuser adjustments to Porsche GTE, GT3-R & Metalmoro AJR
Further AI callibration passes
Further reduction of AI pace while running off the ideal racing line
Revised Bathurst & Silverstone AI paths
Further increased AI Grip at Nurburgring (all modern track layouts)


TRACKS
Added seasonal foliage to Cadwell Park, Donington Park, Oulton Park, Snetterton
Updated Brands Hatch seasonal foliage
Brands Hatch seasonal texture update, to match with other brit track standards
Long Beach: Fixed pit lane exit penalty


VEHICLES
F-Ultimate: Fixed right mirror mapping issue

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#498) dino_m


dino_m
senior tag

[link]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#499) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

De elbaszták ezt az autó hangot 5.1-en. A saját kocsim hangját alig hallani.
Stereo-ra állítva jó lenne, de nekem VR-hez külön 5.1 van, és így elveszíti az élményt..
Eddig tök jó volt.. :( :(((

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#500) dino_m válasza Sziszifeca (#499) üzenetére


dino_m
senior tag

Ez még nem végleges hang.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.