Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2

Hozzászólások

(#601) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Ja és beindult a moddolás is. Egyelőre a pcars tartalmakat hozzák át, aztán idővel biztos lesz más is. Már van content manager is, amivel pofon egyszerű feldobni a modokat.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#602) Ary634 válasza zsozsa74 (#600) üzenetére


Ary634
csendes tag

Ezt jó tudni/olvasni. Régen néztem rá a multira, valahogy nincs úgy a köztudatban, mint mondjuk az ACC.

(#603) Debilon válasza Ary634 (#602) üzenetére


Debilon
addikt

Nincs, mert nem feltétlenül az aktuális hyper:olt tartalom van benne, pedig pl copa uno-val tök jó versenyt mentem hockenheimen

Meg még lehetne sorolni a kis dél amerikai klub pályákat

Én is inkább csak offline megyek test day, vagy pár rövid verseny

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#604) AcCEsS válasza zsozsa74 (#601) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Szükség lenne több versenygépre, úgyhogy nagyon jó, hogy portolják a PCARS-ból. Időnként nekifutok az Automobilista 2-nek, de valahogy képtelen vagyok hozzászokni a járművek furcsa viselkedésére. Pedig tetszik a grafika, elég jó az FFB, és sokan írják, hogy nagyon realisztikus, de nekem valahogy idegen és kiszámíthatatlan a járművek viselkedése. De azért időről-időre próbálkozom vele. :)

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#605) zsozsa74 válasza AcCEsS (#604) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Kérdés, mihez vagy szokva? Én az AMS2-höz. Nekem ahhoz képest kell megszokni a többi szimet, ha néha mással megyek, bár én úgy érzem, hogy a különbségek minimálisak. Talán csak a sima AC fizikája szokhatatlan nekem, pedig anno sokat próbálkoztam. De hát kinek, mi. :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#606) v2 válasza AcCEsS (#604) üzenetére


v2
senior tag

Ezerszer jobb mint például az ACC. Mondom ezt úgy hogy az ACC-ben van 3260 órám. Ha valahol furcsa a viselkedés akkor az az ACC. Ha az AMS2-ben lenne gt3 és Európa tartalom már rég piac vezető lenne. Ezt nem vita indítónak szántam.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#607) zsozsa74 válasza v2 (#606) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Hú bazze, azt hittem, hogy az 1200 órám az AMS2-ben sok... 😂

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#608) AcCEsS válasza v2 (#606) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Vitaindító? Dehogy! Amit írtál, messze nem az! Mindig jó a visszajelzéseket és a mások véleményét/tapasztalatait olvasni! Egész biztosan én vagyok a balfék, jóval több időt kellene rá szánnom, tökéletesítenem kellene az FFB-t is, asszem neki fogok ugrani újra! :K Pár napja olvastam zsozsa74 posztját a kormányos topikban a Karsten Hvidberg custom ffb-ről, azt is ki fogom próbálni. A játékon belül is annyira sok beállítás van, tuti nálam van valami elcseszve, de pl. a füvön menni kb. olyan mint jégen, és képtelen vagyok olyan mértékben fékezni/lassulni, mint az AI stb...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#609) zsozsa74 válasza AcCEsS (#608) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Azért ne mérd a dolgokat az AI-hoz. Az AI-k mindig egyszerűsített fizikával dolgoznak, hogy kevésbé terheljék a rendszert. És általában zsírhülyék. Néha meg jók. Bizonyos osztályokban, bizonyos pályákon. Elvétve. De amúgy minden játékban hülyék. De az a jó, hogy a public lobbikban sokszor az emberek is, szóval mindegy. :D

Milyen kormány cuccal mész?

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#610) v2 válasza zsozsa74 (#609) üzenetére


v2
senior tag

Én meglepődtem az AMS2 AI-ján, nagyon jókat lehet harcolni velük. Volt olyan, hogy hárman egymás mellett fordultunk. Vagy Spában az orouge előtt helyezkedik és van, hogy elenged aztán a következő körben már agresszívabb. Nekem nagyon bejön ez a szim, csak a tartalom lehetne nemzetközibb. Nem is értem a Reizát

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#611) zsozsa74 válasza v2 (#610) üzenetére


zsozsa74
senior tag

A fontos nemzetközi pályák nagy része benne van. Én tökre örülök, hogy végre nem csak az unalomig ismert pályákkal van tele, tök jó vérfrissítés a dél-amerikai pályák. Vannak rohadt jók köztük. Kedvencem Velo Citta, a majmos plakátjaival és a dimbes-dombos fekvésével. :D Az autóosztályokból is a legtöbb nemzetközileg fontos megvan, tán csak Tcr, Btcc nincs. És hát a brutál retro tartalom, ami tán sehol máshol nincs. Nekem nem igazán hiányzik semmi. Vagy van valami nagyon hiányzó?

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#612) AcCEsS válasza zsozsa74 (#609) üzenetére


AcCEsS
senior tag

CSL DD alap, GT3 vagy RS kormánnyal.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#613) zsozsa74 válasza AcCEsS (#612) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Akkor te is ki tudod próbálni az ajánlott custom ffb fájlt. A négy közül az egyik. Bele van mindegyikbe írva, hogy hány nm-es cuccokhoz van. Minden további, bázis és játékbeli beállítas is megtalálható a txt fálj elején.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#614) 19ati93 válasza zsozsa74 (#611) üzenetére


19ati93
senior tag

Jelenlegi generációs F3-F4-es autókat licenszelhetnének. :C
Meg valami szintúgy közel jelenkori túraatókat, stock car-t is.

(#615) zsozsa74 válasza 19ati93 (#614) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Stock car éppenséggel akad azért a játékban...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#616) 19ati93 válasza zsozsa74 (#615) üzenetére


19ati93
senior tag

Régebbiek igen.. (nem a brazil szériára gondolok hogy abból hiányozna valami)

[ Szerkesztve ]

(#617) zsozsa74 válasza 19ati93 (#616) üzenetére


zsozsa74
senior tag

A brazilból van 2023-as is.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#618) speter33 válasza zsozsa74 (#617) üzenetére


speter33
aktív tag

Sziasztok!
Van különbség a Standard és az Early Access verzió között?
Nem árra gondoltam :)
Early nem kap(ott) olyan extra tartalmat, amiért a Standard-ben külön fizetni kéne?
Bocs a hülye kérdésért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#619) Debilon


Debilon
addikt

Early-t biztos nem vennék, csak standard

Eatly access már régóta nincs, abból lett a végleges ugye

Amihez több tartalom lett utólag, azok a backer csomagok és a reiza "árulta"

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#620) speter33 válasza Debilon (#619) üzenetére


speter33
aktív tag

Köszönöm szépen :R

(#621) zozek


zozek
tag

Sziasztok,

Az official event-nél nem jelenik meg semmi sem. Ez ilyen? Nem mindig van, vagy nálam van valami hiba?

(#622) zsozsa74 válasza zozek (#621) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nincs hiba. A következő frissítéssel helyreáll minden. :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#623) zozek válasza zsozsa74 (#622) üzenetére


zozek
tag

Köszi :)

(#624) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Ha valaki modokkal dobná fel a játékot, akkor innen elérhető a Content Manager, amivel gyerekjáték feltenni őket (leírás és, hogy mi kell még hozzá az is ott található)
[link]

Az oldalak, ahonnak pálya és autó modokat lehet leszedni:
[link]
[link]
[link]

Ha valakinek kell segítség, szóljon! ;)

A modok online is használhatóak. Pályáknál előfordulnak kisebb hibák, pl. boxból kijövet egy óriási, ámde láthatatlan fekvőrendőrön jössz ki, gyakorlatilag ugratva, vagy pop up-olnak a távoli tárgyak, stb. Na de a modok már csak ilyenek...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#625) v2 válasza zsozsa74 (#624) üzenetére


v2
senior tag

A középső linken az első sor a gt3 mod, nekem nem működik! Nektek jó?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#626) zsozsa74 válasza v2 (#625) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Hogy nem működik? Nem jelenik meg a játékban? Nekem egyébként igen.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#627) v2 válasza zsozsa74 (#626) üzenetére


v2
senior tag

Nem jól csináltam! Most sikerült! Hát ez zseniális!!!!!! Törlöm is a p.csába az ACC-t

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#628) v2 válasza v2 (#627) üzenetére


v2
senior tag

Ezek a modok mennek online valahol?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#629) zsozsa74 válasza v2 (#628) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Elvétve látni publicban mod-os lobbit. Ugye alapból sincs túl sok public lobbi...
Ha van kedved, mehetünk valamikor modokkal. Akár ma is...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#630) v2 válasza zsozsa74 (#629) üzenetére


v2
senior tag

fél 9?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#631) zsozsa74 válasza v2 (#630) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ok! Alul látod a steam id-mat! Dobj egy bari meghívót! Aztán steam-en dumálhatunk is.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#632) v2 válasza zsozsa74 (#631) üzenetére


v2
senior tag

Nem talál a steam zsozsa74 felhasználót

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#633) v2 válasza zsozsa74 (#631) üzenetére


v2
senior tag

indi69 vagyok, hátha neked sikerül

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#634) zsozsa74 válasza v2 (#633) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Felvettelek.

Közben szólt Sturm Norbi cimbim, hogy fél 9-kor lesz valami magyar lobbi, hogy jövök-e, mert szólt neki indi69... :D Vicces, kicsi a világ.

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#635) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Üdv! Van itt valaki, aki tudja hol találom meg a játék saját Default, és Default+ ffb presetjeit ? Esetleg valami AMS2 modern fórum link is jöhet!
Köszi.

(#636) zsozsa74 válasza Lac-coo (#635) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Documents/AMS2/ffbsettings.txt

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#637) Lac-coo válasza zsozsa74 (#636) üzenetére


Lac-coo
őstag

Az nem az, oda a moddolt , saját ffb profilt kell bemasolni....

(#638) zsozsa74 válasza Lac-coo (#637) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Akkor passz. Biztos elrejtve a programkódban. Töltsd le Danielkart v100-at (azt hiszem, ez a legújabb), másold be oda, benne van minden utasítás, játékban tedd át customra és annyi. Nem kell foglalkozni a defaultokkal.

Én ezt használom és qrta jó.

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#639) Lac-coo válasza zsozsa74 (#638) üzenetére


Lac-coo
őstag

Egyelőre nem találtam olyan custom presetet ami ennek a nyomába érne... Majd valahogy csak kiszedem...

(#640) zsozsa74 válasza Lac-coo (#639) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Hajrá! 😂

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#641) Lac-coo válasza zsozsa74 (#640) üzenetére


Lac-coo
őstag

Vagy ha nem majd téli raero időmben moddolok magamnak megfelelőt...

(#642) zsozsa74 válasza Lac-coo (#641) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ha ekkora profi vagy, hajrá! Az is egy hobbi. Én inkább "beleültem" a készbe és versenyzéssel múlatom a drága időt...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#643) Lac-coo válasza zsozsa74 (#642) üzenetére


Lac-coo
őstag

Én is csak beleulnek ha nem tudnám, hogy 200 % - al jobb lehet mint a gyári... Így hogy már mentem vele igy is , mer nagyon rossz a gyári.

(#644) zsozsa74 válasza Lac-coo (#643) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Itt válogass! Ha nem találsz, olyat, ami tetszi, szerintem veled van a baj... :D
[link]

A Danielkart-osat ajánlom. Nekem eddig minden verziója bejött, meg még pár ezer légynek. Van neki verziója külön mindenféle nyomatékú dd bázishoz optimalizálva.

De azért az a véleményem, hogy túl van ez az ffb dolog lihegve nagyon. Csak az van, hogy az emberek jobban szeretnek állítgatni, mint pályát tanulni, meg körözni. De mondom, ez is egyfajta hobbi. :D A default és default+ ffb-k is teljesen jók... Mégis mi lesz jobb, mint a gyári? Kettővel többet zizeg a kormány vagy mi? Áhh...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#645) Lac-coo válasza zsozsa74 (#644) üzenetére


Lac-coo
őstag

Árad belőled a nagykepuseg és a rosszindulat .......

[ Szerkesztve ]

(#646) zsozsa74 válasza Lac-coo (#645) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Érdekes meglátás, amikor éppen segíteni akarok, pedig mondjuk nem tartozol a legszimpatikusabb fórumozók közé.

Az ffb buzulásról mindig is ez volt a véleményem. Szóval gondolj amit akarsz! Egyébként meg szívesen!

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#647) v2 válasza Lac-coo (#645) üzenetére


v2
senior tag

Nem mész vissza sg-re?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#648) Lac-coo válasza zsozsa74 (#646) üzenetére


Lac-coo
őstag

Abszolut fogalmatlan vagy ffb temaban... Es ez nem segitseg, ez segitsegnek rosszul alcazott rosszindukat... nemmist jottem le a falvedorol ...

(#649) zsozsa74 válasza Lac-coo (#648) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Oké! Majd oszd meg velünk is légyszi, ha megalkottad a mindent ütő ffb filet AMS2-höz! Őszintén érdekel, mert ez messze a kedvenc szimem.

Én meg nem személyeskedtem veled, pedig lett volna rá alkalom bőven, ahogy tolod itt a fórumozást. Szóval te se tedd! Vagy tedd, igaziból mindegy. :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#650) dino_m válasza Lac-coo (#635) üzenetére


dino_m
senior tag

AMS2- Vehicles- Physics -ffb. Talán ezek azok, de még a PC2 elnevezések vannak így nem vagyok benne biztos, hogy melyik, melyik.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Automobilista 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.