Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34851) pckownz válasza No-kia (#34850) üzenetére


pckownz
senior tag

Jaham, szép lett :D

(#34852) No-kia válasza pckownz (#34851) üzenetére


No-kia
őstag

kösz
nah 2 ajtó megvan, maradt még 2, de előtte iszok eg ycitromos borsodit xD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#34853) westcoastog


westcoastog
veterán

Hm, lehet lesz ma egy logtech ultraflat billem, igaz 6k-m fogja bánni de sebaj. :U
vélemények? :U

[ Szerkesztve ]

(#34854) pckownz válasza No-kia (#34852) üzenetére


pckownz
senior tag

Miiiiiivan, buzi vaaaaaaaaaaagy??? :DDD :DDD

(#34855) - = Zk = - válasza No-kia (#34852) üzenetére


- = Zk = -
félisten

citromos borsodi? :Y
mi ez a szentségtörés odahaza?:C....

akkor most megvan az autó, vagy sem?...:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34856) westcoastog válasza - = Zk = - (#34855) üzenetére


westcoastog
veterán

A kocsi ott áll az udvarában. :DDD

(#34857) No-kia válasza - = Zk = - (#34855) üzenetére


No-kia
őstag

már lassan eg yhete megvan, nem figyelsz ombre? már anynit írtam róla , képek is voltak :D:D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#34858) #19617792 válasza westcoastog (#34853) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jó az.

(#34859) - = Zk = - válasza No-kia (#34857) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szuper:C
akkor reszkess magyarország, Tomee elszabadulni látszik:C....:))
miből tankolod?...

(#34856) westcoastog:
bárcsak ott állna. mert ha nokia kiszabadul 4 keréken... xDDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34860) westcoastog válasza #19617792 (#34858) üzenetére


westcoastog
veterán

Röviden, tömören. :C
(#34859) - = Zk = -
:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34861) - = Zk = - válasza westcoastog (#34860) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áááá, ez csöppet sem vicces :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34862) westcoastog válasza - = Zk = - (#34861) üzenetére


westcoastog
veterán

emberéletek forognak kockán :D

(#34863) westcoastog válasza - = Zk = - (#34861) üzenetére


westcoastog
veterán

dupla

[ Szerkesztve ]

(#34864) - = Zk = - válasza westcoastog (#34862) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát igen, épp ez az.
mert az, hogy nokia csinál magával valami... azt az ember feldolgozza, kiheveri. elfelejti.
:DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34865) No-kia válasza - = Zk = - (#34859) üzenetére


No-kia
őstag

hát eddig fizették, haza utat anyám, ha megyek vele akkor meg havrokkal közösen, 4-5 főre már elég kellemes összeg , továbiakban meg meglátjuk, sok a dolog, hangcucc megvan, de most meg gyűjteni kéne még a féékekre, mert ford scorpióból akarom átrakatnia 260-as tárcsákat, ez is lesz vagy egy tizes + szerelés, de majd csak szeptember végén, addig 200-300km-t megyek csak a mostani meg még jó állapotban van

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#34866) #19617792 válasza - = Zk = - (#34864) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nemsokára híradókban is hallhatjuk, hogy egy őrült autós, a Sierrajaval közlekedési apokalipszissal sújtotta a világot. :DDD

(#34867) westcoastog válasza #19617792 (#34866) üzenetére


westcoastog
veterán

wá készvégemvan. :DDD

(#34868) pckownz válasza #19617792 (#34866) üzenetére


pckownz
senior tag

Carmageddon 2010 vagy GTA Hungary
:DD :DD :DD

(#34869) pckownz


pckownz
senior tag

Hát nekem a Spearhead óta kimaradtak a Medal of Honorok.
Most leszedtem az Airborne-t, hát megértem miért maradt ki.
Mint valami fos sziti interaktív játék...

Az egyetlen jó dolog amit találtam benne, az az ejtőernyőzés.... :DD

Aki szereti a Diablokat, annak ajánlani tudom a Torchlight-ot :DD :C

(#34870) WesTM


WesTM
senior tag

HMMM? [link] :U

(#34871) #19617792 válasza WesTM (#34870) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nem hiszem, hogy fake lenne, mert pl 3DMarkos képen a GPU-Z-nél látni a GPU kódját (6718) és a 10.8 Catalyst egyik fájljában már fel vannak sorolva a lehetséges 6000-es ATI-k GPU-i, kódnévvel együtt. A tesztekben egy 6870-es szerepelt, 850 MHz GPU, ugyanannyi lesz az órajele, mint az 5870-nek, Cayman (XT) a kódneve. És az ATI 6000 inkább egy ráncfelvarrás lesz, mint új architektúra.

(#34869) pckownz: Jaja, az első MoHAA és a kiegek jók, a Pacific Assault is egész jó, de az Airborne az nagyon gyenge lett, pl robbanások és a tűz úgy néz ki, mint egy fingás megszínezve. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34872) No-kia válasza #19617792 (#34866) üzenetére


No-kia
őstag

xDxDxD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#34873) westcoastog


westcoastog
veterán

Nah meglett az új bill, kicsit szokni kell még, mert sokkal kisebb mint egy normális, minden össze van nyomva, eddig egész jó, jól néz ki. :)

(#34874) WesTM


WesTM
senior tag

[link]

Nagyon gondolkodok rajta. Költségkeretbe még éppen belefér. Lehet holnap rálicitálok. Tudja fene.

Earl: annyira feleslegesnek látok egy új ATi szériát, amennyire hiba hogy buzik is élnek a földön. De hát muszáj lehúzni még 1 bőrt...

gondolom a tesszalátor részre gyúrnak rá, mert abban a 870 nem volt túl erős. De ez csak az én logikám szerint jön ki... :D Nekem csak akkor tetszene a dolog, ha DRASZTIKUSAN le nyomná az 5ös széria árait. :K

Armin album elég jó, első fele kifejezetten tetszett, végére kicsit ellaposodott, de egész kellemes anyag! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#34875) westcoastog válasza WesTM (#34874) üzenetére


westcoastog
veterán

Jó kis lapos :C
Szerintem is fölösleges az új széria, főleg ha csak ráncfelvarrás, még csak most jött ki a hd5. :U

(#34876) No-kia válasza WesTM (#34874) üzenetére


No-kia
őstag

hát ez egy ráncfelvarrás, gondolom olyan kiba.sokat nemis dolgoztak vele, de legalább leszkiadva egy új széria a újgenes architektúra ,egjelenéséig

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#34877) Varoz válasza pckownz (#34869) üzenetére


Varoz
őstag

Szép estét!

Én amióta játszottam a BIAHH-al azóta nem medal-ozok. Sokkal jobb, főleg szinkronosan.
Amúgy a Medal a Pacififc-ig volt jó.

más: Na végre jó a wifim. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34878) WesTM válasza westcoastog (#34875) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R

A procijáról nem tudok sokat, próbáltam utána nézni, de semmi érdekeset nem találtam, gondolom 2mb l2 miatt nem lehet annyira csirke, 80gb hdd elég amire kell, 2 gb ram szintén, kijelzője pedig nagyon állat a felbontása végett. Lényeg rfactorozni tudjak koliban. weblapszerkesztő cuccok röhögve mennek rajta, msn, net stb. megoldva vele, és szerintem 50 nem rossz érte. Használhatóbb notik pedig 80 fölött vannak, annyi pénzem nincs az akcióra, meg minek vennék olyat, ha ez is megfelelő. Gondolom én...

Remélem Earl barátom tud valami komolyabb dolgot a procival kapcsolatban. :K :R

No-kia: Én is hasonlóra gondoltam. Mivel már az rv870 is a 770 optimalizálása, ami a 670-é, ami az r600 nak az optimalizálása, így nagyon már nem tud felizgatni a dolog.

Kicsit nagyobb lesz, kicsit többet eszik majd, gyorsabb lesz ~ 40-50%-al, és kicsit drágább lesz. Majd a 7-es széria talán...

Azért jó hogy már a 6 jön, én meg még vidámnak elvagyok a 3-as szériával.. Ebből le lehet vonni pár következtetést azon kívül, hogy rohadtul nem fejlesztem a gépet. :DD :DD :DD ;]

(#34879) nixx-21 válasza WesTM (#34878) üzenetére


nixx-21
senior tag

procija nem valami vadállat azért...sőt
90nm-es 2Ghz 27W-os TDP
ittvan róla pár adat[írd be a keresőbe h M 760 és kidobja]
igaz 50K-ért...mondjuk többe tnem is nagyon ér ezt az árat is a kijelzője miatt éri meg de az is kitudja milyen képminőség midnenesetre ha az bejön és az akksija se szar akkor simán vállalható :K

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#34880) pckownz válasza No-kia (#34876) üzenetére


pckownz
senior tag

...és bővül a dx11-es kártyák kinálata, nyomja le az árakat.... :)) :R

Amúgy szerintetek Packard Bell Dot S2 vagy MSI U135? :F :K

Az MSI árából lejön 10% kedvezmény mert ott dolgozik nővérem :DD

[ Szerkesztve ]

(#34881) nixx-21 válasza pckownz (#34880) üzenetére


nixx-21
senior tag

sztem MSI nagyobb HDD és fém(?) ház miatt meg gyorsabb procc :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#34882) westcoastog válasza pckownz (#34880) üzenetére


westcoastog
veterán

Külsőre packard. :U :)

(#34883) pckownz válasza nixx-21 (#34881) üzenetére


pckownz
senior tag

De az MSI-be elvileg 3150 a Packard Bell-be meg 4500M HD GMA van... :U

(#34884) #19617792 válasza WesTM (#34874) üzenetére


#19617792
törölt tag

Remek notesz, annyi szent! :C

A Pentium M760 proci jó, 2 GHz, 2 MB L2, Dothan mag. Architekturális szinten közel áll a Pentium 3-hoz (amiből a Core 2 is fejlődött), nagy mértékben más, mint a P4, azonos órajelen jobb egy P4-nél. Az Atom 1.6 GHz-es modelljeinél erősebb szerintem. 27W TDP az Atomhoz képest sok, de ez egy "öreg" proci. Nem egy erőmű, de többnyire elég, net, msn, stb. megy, játék annyira nagyon fúdekibajógrafon nem, de kisebbek elfutkosnak rajta. Az ATI X600 meg ugyanaz, mint a jóöreg ATI 9600, csak PCI-e. Ennyiért ez a noti ajándék, remek minőség, masszív, nem cukormázos-taknyos mint a mai consumer notik legtöbbje. Proci okés, VGA szintén, RAM bőven elég, 80 GB, ha nem torrent szerver lesz akkor kb elég. Kijelző brutális! :C És remek a support hozzá, simán megy a Win7, sőt még Aeroval is.

Az ATI 6000 széria kb olyan lépésnek vehető, mint az Intel Tick-Tock taktikája, először architektúra fejlesztés, utána optimalizáció egy köv. gennel. Most az ATI nyeregben van, megteheti, hogy egy új generációt dobjon piacra. Intelnél először Core 2 -> Core 2 45 nm, 45nm Core i7 -> 32nm Core i7, stb. Ezzel nagyjából párhuzamba állítható az ATI 4-5-6k széria. R600 -> RV670 -> RV770 -> RV870 -> RVx70. Mint minden ilyen frissítésnek, ennek is teljesítmény növelés a célja. Az igaz, hogy az ATI 5000 remek teljesítményt nyújt, de a gyártónak az az érdeke, hogy mindig vegyék meg az új cuccait, így újítania kell neki is, hogy legyen mit megvenni. Az mindegy, hogy most egy jó ATI 5000 kari bőven elég, nekünk ATI 5000 kéne olcsón, gyártó meg leszarja nekünk mi kell nekünk, neki a pénzünk kell.

[ Szerkesztve ]

(#34885) nixx-21 válasza pckownz (#34883) üzenetére


nixx-21
senior tag

utóbbi annyival jobb h HD videót gyorsít....játszani egyikkel se tudsz na mármost akkor ez a kérdés szükséged van a HD gyorsításra?
(netbookon felesleges hacsak nem használsz külső moncsit)

mert ha nem akkor MSi-ben ott a +90giga HDD és a kemény +60Mhz:DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#34886) WesTM válasza nixx-21 (#34879) üzenetére


WesTM
senior tag

:C :C :C

Papi ezt hallgasd: Mischa Daniels feat. J-Son - Where You Wanna Go

Szerintem ez hatalmas sláger lesz, már ha beszivárog a discokba... ;]

EarL: Akkor megnyugodtam! :R MIkor megláttam a hirdetést, akkor már nekem az nagy +pont volt hogy HP. Rosszat még nagyon nem hallottam róluk. 2 magos laptopra nincs pénz, meg jobban belegondolva mi a tökömnek kell 2 magos noti? rfactor menjen, másra meg itt az itthoni vas. Filmezni, letölteni, msn net stb., és webszerkesztésre, meg dok. írogatásokra bőven elégnek kell lennie. :K

ÉS! most jön a szopás... :DD ELVITTÉK... hogy a büdöskurva életbe... :((( :((( :(((

(#34887) #19617792 válasza nixx-21 (#34881) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nagyobb HDD az MSI mellett szól, de nem fémházas, csak matt műanyagok a burkolatok. Szép is lenne "olcsó" netbook fémházzal... Mindkettőben 1.66 GHz-es Atom proci van, az N445, N450 szerintem ugyanaz, mert minden keresési találatom a procira ugyanazon paramétereket adta. Sőt az N445-t az Intel oldalán nem találtam.

Ha a Pinetrailes alaplapokat vesszük, hogy az újmódi Atomokhoz GMA3150 van társítva, így azt gondolom a mobil verzió sincs ez másképp. De elképzelhető GMA X4500MHD is, ami már egy jó int VGA, HD-képes, jól játszik le HD-t. A Packardban a leírás szerint tényleg X4500MHD van. Ha jól tudom a 4500-hoz vannak normális Linuxos driverek, de ebből a szempontból a 3150 ismeretlen nekem.

Épp most találtam meg, hogy az MSI-ben valóban GMA3150 van, ami elég vérszegény, képet ad, driverek vannak hozzá, de többet ne nagyon várjunk el tőle, kb GMA950 szint.

WesTM: A proci nem egy erőmű, de alap dolgokra bőven jó lesz, csak ne nagyon gyilkold komoly játékokkal, meg full HD videókkal, flashsel, igaz, attól az Atom is kifekszik. Egy ismerősöm notijában AMD Mobile Sempron 3000+ van, 1.8 GHz-es egymagos proci, teljesen jó, ha elég RAM van, akkor nem lesz nagy gond.

Kár hogy elvitték... :W

[ Szerkesztve ]

(#34888) pckownz válasza nixx-21 (#34885) üzenetére


pckownz
senior tag

Viszont a Packard Bellnek 7,5H -s akksija van. :))
Illetve 5in1 kártya olvasó. MMC az kártya fajta, ugye?
SD HC kártyát jó lenne, ha tudna olvasni. :))

Utólag látom MSI is 7,5órás.
Ha HD videot nézek, akkor max 720p, még gépen is. Ezt meg elviszi az Atom magában.

Jó lenne ha Carbon szaladna rajta, meg egy Warcraft 3 szintű gém, illetve Diablo2, de ez alap.
Bár laptopomban GMAx3100volt, és az is elvitte a Carbont, sőt még a CoD4-et is.
Hopsz, még a Wow-ot is :B

Eddig ár + HDD miatt MSI nyer. Holnapig alszok rá egyet :))
(viszont akkor ha netbook, megmarad a gép gémelni :C )

(#34889) WesTM válasza #19617792 (#34887) üzenetére


WesTM
senior tag

Hát igen, most az ideg belém szaladt... :( :(((

Holnap rálicitáltam volna... Na nem baj, majd keresek mást. :D Van még rá jó 3 napom.

Gondolkodtam valami netbookon is, volt a héten itt a tescoban asus 1005H, mikor ki akartam menni meglesni, hogy milyen, addigra nem volt kitéve. Ez a formám most... Arra lettem volna ott kíváncsi hogy a 10'-es kijelző mennyire kicsi. Első benyomás sokat számított volna...

[ Szerkesztve ]

(#34890) #19617792 válasza pckownz (#34888) üzenetére


#19617792
törölt tag

MMC az egy kártyafajta ja, manapság már nem olyan gyakori. 720p az nem olyan nagy kihívás az Atomnak, jó lejátszóval megy az. A GMA 3150 a X3100-hoz képest gyengébb a X4500MHD erősebb.

(#34889) WesTM: Emellett még az Asus 1001P/PX ami még okés netbook, szép kockás mintás, nem takony-fényes. 10" a határmezsgye netbooknál, azalatt már túl kicsi a képe és "nehéz" olvasni. Több haveromnak is van 10" 1024x600 felbontású netbookja, szerintem tűrhető, hát nem PH!-znék sok-sok órát rajta, de nem veszélyes.

[ Szerkesztve ]

(#34891) Varoz válasza WesTM (#34889) üzenetére


Varoz
őstag

Tesómnak van 8220-as, olyan 75-80k körül, meg esetleg van 60 körül 6110-es, meg Dell-ből van hasonló, mint a 6110-es.
Megkérdeztem tőle, hátha érdekel.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34892) westcoastog válasza WesTM (#34886) üzenetére


westcoastog
veterán

Kár hogy lemaradtál, biztos találni még jó notit ennyiért. :))

(#34893) #19617792


#19617792
törölt tag

Amúgy itt van a Pentium M 760 gyári oldala, ha valakit érdekel. :)

(#34894) WesTM válasza #19617792 (#34890) üzenetére


WesTM
senior tag

Még kimegyek holnap, megnézem hátha tettek e ki, kíváncsi vagyok rá. :K :K :K Mellettük szól a nagyon hosszú akkus használati idő. :K

Varoz: :R :R :R Holnap beszélek ősökkel, hogy akkor mi legyen, hogy legyen, anyu azt magyarázta inkább vegyünk újat, én meg mondom van lóvém intézem, majd megbeszéljük holnap,hogy akkor mi is legyen. :K :R :R :R

westcoastog: Hát reméljük a legjobbakat! :C :C :C

(#34895) pckownz


pckownz
senior tag

MSI u135 lesz belőle :)) :R
Megálmodtam, szeptember közepére itt van :))

(#34896) WesTM válasza pckownz (#34895) üzenetére


WesTM
senior tag

:C :C :C :C

És addig nem kapcsolod ki a géped? :Y :D

(#34897) nixx-21 válasza pckownz (#34895) üzenetére


nixx-21
senior tag

én is így választottam volna ha lesz mellette gamer gép akkor felesleges anynira a "játékos" netbook ha meg gamer noti kell akkor tessék zsebbe nyulni mivel asztali fronton sem olcsó bár lehet találni olcsón nagyon jó kis notit...lássuk bátyám notiját mai gémeket tűrhetően viszi a kics GT240M 1giga :K 130K-ért anno(február) ajándék volt pedig akkor sem volt jó a pénzügyi helyzet sztem azóta a válság csak csökkent de a lapi ára csak nőtt :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#34898) pckownz válasza WesTM (#34896) üzenetére


pckownz
senior tag

Kész bazmeg kész, de ráérzett a gyerek :DD :C

Pendrive-ot lehet particionálni?
Mert akkor veszek egy 8gigást, elosztom 3 felé, Xp Lite, Ubuntu netbook és adatok. :DD

[ Szerkesztve ]

(#34899) WesTM válasza pckownz (#34898) üzenetére


WesTM
senior tag

;] ;] ;] neeeeeeeeeeeeeeeee :DD Én a helyedben megnézném, hogy kikapcsolás után megy e a dolog. :D

(#34900) No-kia válasza WesTM (#34894) üzenetére


No-kia
őstag

én tmobilba szoktam ilyet tapizni, ott mindig van kirakva

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.