Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35551) pckownz válasza #19617792 (#35549) üzenetére


pckownz
senior tag

Intezd el :))
Egy pesti ismeros lesz, akivel anno sokat barmoltunk a neten, egy asvas szombathelyi srac autoval, en es remelem te.
Este pedig kisebb ivaszat :))

Varoz, remelem a hacker alatt nem a crackerre gondolsz :DD
Alapvetoen IT Security konferencia. Persze cegeknek lesz war-game, CTF modra. Lesz n szamu gep, es adottak az ismeretlen biztonsagi resek, aki tobb gepre jut be, az nyer.
Lesz hack the vendor, ahol lehet hirnevet szerezni, egyes fejlesztok programjait lehet feltorni stb, illetve rengeteg biztonsagtechnikai es webfelhasznalasi tajekoztato.

(#35552) Varoz válasza pckownz (#35551) üzenetére


Varoz
őstag

Most már világos. :R
Piskóta. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35553) westcoastog válasza pckownz (#35551) üzenetére


westcoastog
veterán

capture the flag? élőben kell quakezni, vagy egy quake klónt kell írni fél óra alatt amiben megkell mérkőzni? :DDD ;]

(#35554) I'm Jocc válasza Varoz (#35550) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Hát, lekopogom, nekem rutinon segített. Jobban ment, mint mikor gyakoroltunk:DDD De már most izgulokXD

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#35555) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hazaértem. ettem ittam ennyi:C
gépezek.. kockulok, hulla vagyok.
szenvedek a net beállitásával :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35556) westcoastog válasza - = Zk = - (#35555) üzenetére


westcoastog
veterán

welkam hóm, jólesik újra az erőmű előtt ülni mi? :C :))
Szinte még csak tegnap volt hogy kimentél. :)

[ Szerkesztve ]

(#35557) Varoz válasza - = Zk = - (#35555) üzenetére


Varoz
őstag

Isten hozott itthon! :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35558) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#35555) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Isten hozott(és a repülő:D) újra Magyarországon :R

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#35559) - = Zk = - válasza westcoastog (#35556) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen:C
rögvest nfs world :P
meg ez a mafia 2.... de ez pixel hibázott, meg elbacta az asztal fényerejét, igy off.
a nettel szórakozom most sokat :W

többieknek is köszönöm a szép szavakat :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35560) westcoastog válasza - = Zk = - (#35559) üzenetére


westcoastog
veterán

Mi a neved a world-ben? Fölvennélek a barátlistára, meg akkor már mehetne egy-két verseny is. :))

(#35561) - = Zk = - válasza westcoastog (#35560) üzenetére


- = Zk = -
félisten

schalkefan

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35562) westcoastog válasza - = Zk = - (#35561) üzenetére


westcoastog
veterán

fölvettelek, gyere föl :)

[ Szerkesztve ]

(#35563) pckownz válasza westcoastog (#35553) üzenetére


pckownz
senior tag

Nem. :DD
Le lesz rakva par hetkoznapi pc, es ido alatt amelyik csapat tobbet feltor az nyer. :D

(#35564) westcoastog válasza pckownz (#35563) üzenetére


westcoastog
veterán

Vágom. :))

Lépnem kell, szeretnék kicsit többet aludni ma, a rohadás vigye el az egész hetet, tesizni biztos nem fogok holnap levanshitelve. :)) Jóéjt.

(#35565) - = Zk = - válasza westcoastog (#35562) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemkéne:C
bosszant, hogy nemtudok vezetékes netet varázsolni a laptopra :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35566) WesTM válasza - = Zk = - (#35565) üzenetére


WesTM
senior tag

Szia Drága Barátom!!!

Újra itthon!!! :C :C :C :C

Srácok, próbáltam bezélni emberekkel, lehet hogy ebből a hétből nem tudom a Zk welcome bulit kihozni, ESETLEG péntek. Nem tudom lehet e róla szó... De ez még nekem is necces.

MÁS: Gta III meg Vice City megy most a notin. Nosztalgia. :C

(#35567) WesTM


WesTM
senior tag

Na urak kérdésem lenne. HA most pénteken lenne a buli, akkor ki tudna eljönni? Este 9 kor kezdődne, én olyan 4 órára vagyok berényben, tehát utána jöhetne mindenki. :)

Válaszotokat minél hamarabb várom. Fizetni nem kellene semmit, 1 üveg pia amivel esetleg szponzorálhatnátok.

Lenne elég sok nő is, Zk barátomnak ismerős lenne a helyszín, ahol szilveszterkor voltunk, Kocsis Tominál. :) Ha ez az időpont nem jó, akkor már csak a jövő hét marad.

Sajnos én is rohadt messze vagyok, minden lehetőséget meg kel ragadni, gyakorlatilag látatlanban szervezek. :B

[ Szerkesztve ]

(#35568) #19617792 válasza - = Zk = - (#35559) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mafia 2-höz lehet egy driver frissítés kellett volna. Asztal fényerejét elbassza, de csak ATI karikon, ez is driver bug. Utóbbit meg lehet szüntetni, ctrl + alt + del...

(#35569) Varoz válasza WesTM (#35567) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem jó a péntek is.
Így lehet, hogy No-kia is el tudna jönni. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35570) WesTM válasza Varoz (#35569) üzenetére


WesTM
senior tag

Na akkor parádé! :C :C :C Még Zk és Nokia visszajelzését megvárom. Aztán megpróbálok tisztázni mindent. :K :K :K

[ Szerkesztve ]

(#35571) pckownz


pckownz
senior tag

Egy kis erdekesseg.
A tauri tort wow szerver mogott allo gepek:
[link]

Allitolag szinte mindent a tamogatoi sms-ekbol vettek.

(#35572) westcoastog válasza pckownz (#35571) üzenetére


westcoastog
veterán

nem gondoltam volna hogy ekkora és ilyen géppark van mögöttük :Y

(#35573) pckownz válasza westcoastog (#35572) üzenetére


pckownz
senior tag

...es egy csapat egyetemista allt mogotte, amikor elkezdtek. Anno.
Mostmar verbeli szakemberek lettek, sajat maguk altal fejlesztett forraskoddal, scriptekkel :))

[ Szerkesztve ]

(#35574) #19617792 válasza pckownz (#35573) üzenetére


#19617792
törölt tag

Azért az én haverom sem piskóta, saját Wow, Aion szerver, weblapok, mostanában Wow emulátorokat heggesztenek barátaival közösen, aztán NeoCore néven nem tudom mit fejlesztenek, de valami iszonyatos nagy cucc, repot is csináltak hozzá, meg wikit. C++ + MySQL-ben dolgoznak, elég komolyan tolják. Ők is mindent saját kútfőből tolnak.

[ Szerkesztve ]

(#35575) Varoz válasza pckownz (#35571) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tetszik az a sok intel proci. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35576) westcoastog válasza Varoz (#35575) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja igen, nem tudtam hogy mi is piszkálja a csőrömet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#35577) I'm Jocc válasza pckownz (#35571) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Szegény gépek... Már sajnálom őket hogy egy ilyen fos futtatására használják őket:D Mondjuk erre még egy comodore 64-et is sajnálnék.

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#35578) #19617792


#19617792
törölt tag

Idei félév is bukta analízisből, már most egy kurva szót sem értek, ami példát levezetnek értem, előveszek egy másikat gyakorlásképpen, WTF? Eztmégishogyafaszomba? Diszkrét matek ennél csak rosszabb, néha már kezd kurvára elegem lenni az egyetemből, ekkora fasz/retardált csak én lehetek, mi a fészkes fenének kellett nekem egyetemre jelentkezi. :W

[ Szerkesztve ]

(#35579) westcoastog válasza #19617792 (#35578) üzenetére


westcoastog
veterán

Nekem úgy mondta az infótanárom, hogy a 12. utáni okj-s papírral lehet egyetemre menni úgy hogy infón kívül mást nem kell tanulnom, remélem így van. :U

[ Szerkesztve ]

(#35580) westcoastog válasza #19617792 (#35578) üzenetére


westcoastog
veterán

dupla

[ Szerkesztve ]

(#35581) #19617792 válasza westcoastog (#35579) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nem tudom, hogy ez hogy van.

Ha ez a félév sem sikerül, komolyan abbahagyom a picsába az egyetemet (aztán megyek kukásnak, mit tudom én, mert egy érettségi + nyelvvizsga még erre sem elég...), mert már kész vagyok idegileg. Ma kb 14:30 körül értem haza, azóta a rohadt analízis feladatokat próbálom gyakorolni, értelmezni, de semmi, semmi, semmi. Ekkora kibaszott nagy hülye csak és kizárólag én lehetek, hogy egyetemre megyek, amiről tudnom kellett volna, hogy lehetetlen megcsinálni még az első félévet is.

[ Szerkesztve ]

(#35582) #19617792 válasza pckownz (#35551) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nem tudom elintézni, ha meg akarom csinálni ezt a kurva félévet, akkor otthon kell rohadnom és vakulásig gyakorolnom, értelmeznem kell mindenféle szart. Szóval se Hacktivity, se gólyahajó, semmilyen buli, semmi sem jöhet szóba egyáltalán.

Egyetem nesze nekem, mindenki mondta, dicsérte, hogy fú milyen jó lesz... A büdös lószart. Tökmindegy milyen egyetem, ugyanolyan nehéz mind. Néha már a sírógörcs kerülget.

Lassan azt is kezdem kurvára megbánni, hogy az informatika irányában kezdtem el érdeklődni még ált. iskolás koromban. Ehhez esetleg, talán, úgy-ahogy, valamennyire értek, máshoz meg nem. :W

[ Szerkesztve ]

(#35583) westcoastog válasza #19617792 (#35582) üzenetére


westcoastog
veterán

akkor magyarul a webes alkalmazásfejlesztős okj-s papírral is majd a seggemet kínálgatom? :U de nem tudok mit csinálni, nem mehetek ácsnak vagy kőművesnek ah nem érdekel. :W
ie9 béta, hm kipróbáljuk. :))

[ Szerkesztve ]

(#35584) #19617792 válasza westcoastog (#35583) üzenetére


#19617792
törölt tag

Esetleg némelyik tárgynál beválthatod a papírod és akkor azt a tárgyat egyáltalán nem kell semmikor sem felvenned.

Én talán csak diplomával érek valamit (ha egyáltalán érek valamit, munka ugyanúgy nem tartozéka a diplomának), mással semmit, de a diploma megoldható ha már az első félév is kb. lehetetlen?

[ Szerkesztve ]

(#35585) WesTM válasza westcoastog (#35583) üzenetére


WesTM
senior tag

Nem szégyen ám a szó hagyományos értelmében DOLGOZNI !

Egy kőműves nem ember? Egy kukás nem ember? Megmondom ki nem ember. A marketing manager. Mert ő aztán kurvára semmit nem csinál egész életében. Nézz szét a környezetedben, mivel tudsz tisztes keresetet biztosítani. Ne vágyj túl nagyra, mert abból könnyen arcra esés lehet. És ne Pest forogjon a szemed előtt.-mert az öreg hiba. Inkább kezd el lent, és szépen építkezz fel. :K

Azzal a szakmával amit pl. én választottam, sajnos nem sokat tudok hozzátenni az ország gazdaságának javulásához. De én ebben látok óriási lehetőséget, fantáziát, és nem utolsó sorban megélhetést. :K

A felsőoktatás java arról szól, hogy vidd a pénzt. Lehetőleg minél többet. És arra is gondolni kell, hogy "rossz" esetben életed végéig ezt fogod csinálni. :K

30% kb. az aki a diplomájával tud érvényesülni. Kemény dolgok ezek. És nem minden pest. Vidékről pestre menekülnek, pestről meg vidékre. Akkor kinek van igaza? :U

Jah és ne pestben gondolkodj. Mert magunk között, és semmi rossz indulattal, de KI NEM SZARJA LE PESTET? Nem olyan mesevilág az. Nagyon nem. SŐŐŐŐT. Én kifejezetten rühellem. Magadnak tanulj, és sose felejtsd el hogy NEM SZÉGYEN DOLGOZNI.

Apum nem diplomás, anyum igen, mégis nagyon tisztességesen eltartja a családot apu, csak nem rest DOLGOZNI. :K Nekem ő a példakép.

[ Szerkesztve ]

(#35586) westcoastog válasza #19617792 (#35584) üzenetére


westcoastog
veterán

némelyik tárgy, hm, remélem matekra beváltható, mert abból olyan szinten vagyok segghülye
hogy már egész 1. osztálytól fogva 2-esekkel rugdostak át. :U
(#35585) WesTM
értem mit akarsz mondani, de itt nem arról van szó hogy nem nézem embernek a keményen melózó kőművest vagy bárki mást, csak ha egyszerűen nem érdekel az efféle meló, jó tudom sosem az van amit az ember akar, na de ha teszek érte akkor talán találhatok olyan melót amit szeretek is csinálni és élvezek. :K

[ Szerkesztve ]

(#35587) WesTM válasza westcoastog (#35586) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R :C

Nem is azt akartam kihozni belőle, csak érted mire gondolok! :K :R Biztos vagyok benne hogy jól fogsz dönteni! :K

Előbb beszéltem Drága Szeretett Zk barátommal. De jó volt hallani a hangját istenem! :C :C :C

Én viszont megyek most bulizok picit!

Legjobbakat társaim! :R

(#35588) #19617792 válasza WesTM (#35585) üzenetére


#19617792
törölt tag

Bizonyám. Fizikai munka is munka, becsülni kell azt is, csak hát nem fizetik meg eléggé, ezért kell valamit kezdeni, hogy jobbak legyenek a lehetőségek, ha már lehet jobb egyáltalán.

Jó dolog körbenézni, hogy mivel lehetne keresni, de speciel nálunk, a környéken semmi nincs, csak Pesten volna bármi is. Legfeljebb utcaseprőnek lehetne elmenni, de abból meg nem lehet 1-ről a 2-re jutni.

Jaja, senki sem lehet egyből vezető, főnök, akárki, végig kell menni a szamárlétrán, ami sokszor szívatásokkal jár, de ha valamit el akarunk érni, hogy tűrni kell.

"Azzal a szakmával amit pl. én választottam, sajnos nem sokat tudok hozzátenni az ország gazdaságának javulásához. De én ebben látok óriási lehetőséget, fantáziát, és nem utolsó sorban megélhetést."

Most lehetne mondani, hogy ki nem szarja le, hogy hozzá tud-e tenni az országhoz, amikor ilyen szarok a lehetőségek? Először mindenki a saját bajait próbálja enyhíteni, mindenkinek van épp elég baja bőven. Persze, ha magunkon nem tudunk segíteni, akkor országon se nagyon.

Felsőoktatás csak a pénzről szól egyértelműen, mocsok nehéz, ha nem úgy megy a diáknak, ahogy kéne, akkor 150+ félévente, csak szegény diákok mit tehetnek? Nem sok lehetőségük van, sokszor van az, hogy a diáknak nyáron azért kell dolgoznia, hogy meglegyen a tandíj, vagy az albérlet ára, stb. Nem is a tanárokkal van baj, mert többnyire jófejek, remekül teszik, amit tenniük kell (csak előírás, hogy ezt és azt el kell várniuk), csak mint látható, a rendszer adott idő alatt túl sokat követel tanártól, diáktól egyaránt, nagyon leegyszerűsítve talán itt áll vagy bukik minden.

Diploma jó dolog ha van, mert a semminél azért több, de mégis mennyit kell érte kínlódni, mi az ára ennek... Megéri? Akinek bejön annak persze, akinek nem, olyan mintha nem is lenne diplomája.

"Vidékről pestre menekülnek, pestről meg vidékre. Akkor kinek van igaza?"

Mindenki menekül, ahonnan tud. Aki teheti az országból is menekül a jobb élet reményében, ami vagy összejön, vagy nem.

"Jah és ne pestben gondolkodj. Mert magunk között, és semmi rossz indulattal, de KI NEM SZARJA LE PESTET? Nem olyan mesevilág az. Nagyon nem. SŐŐŐŐT. Én kifejezetten rühellem."

Ezzel én is így vagyok, de pl nekem másutt nem adódhatna lehetőség. Itt fent, északon alig van valami. A határ közelében lévő kis városokban, falukban sem igazán bőségesek a lehetőségek. Technikai fejlődés lassú, mintha még mindig a szocializmusban élne a terület. Szellemi munka feltörőben, de még mindig nagyobb számban találni fizikai munkát végzőt. Szinte az itt lévő városok amolyan a Pesten dolgozó emberek lakótelepei. Mifelé tendálunk? Informatika, műszaki, modern dolgok, pénz, marketing, stb., irodai munkák zömmel, mezőgazdaság meg megyeget lefele a WC-n (pedig régen milyen erősek voltunk benne), pedig határvidékeken volna lehetőség ebben.

"Magadnak tanulj, és sose felejtsd el hogy NEM SZÉGYEN DOLGOZNI."

Teljes egyetértés! :R Dolgozni már csak azért sem szégyen, mert rá vagyunk kényszerítve, hogy dolgozzunk, különben miként élünk meg?

westcoastog: A papírral csak azokat a tárgyakat tudod kiváltani, amelyekről a papír szól, amelyeket érint.

[ Szerkesztve ]

(#35589) #19617792 válasza WesTM (#35587) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én magamnál erősen megkérdőjeleztem a döntésem helyességét. Még lehetne változtatni, de idő kérdése, meglátom miként alakulnak a dolgok.

(#35590) pckownz válasza WesTM (#35585) üzenetére


pckownz
senior tag

Hmm.
Ehhez ha megengeded hozzaszolnek :DD

En 10eves korom ota (elso gepem) programozo akarok lenni. Ezzel szemben mar faterral szekeket csinalgattam 6evesen. Szivesen lennek acs, elektro muszeres, festo, komuves, szakacs, pincer, autoszerelo. Ezeket mind szivesen csinalnam, de a nagy almom a programozas.
En Pestnel csak nagyobban gondolkodok, mivel nagyvarosba szulettem, nottem fel, atkerultem egy kis varosba es nyomaszt. Ebbol kiindulva, minimum pest.

En barmilyen managert, akarkit megbecsulok, mert hiaba nem egy gep mellett all napi 8oraban havi 80ezerert, de meg is dolgozik. Hogy hogyan, az mar az o dolga. Szukseg van rajuk ugyan ugy, mint a foldmuvelokre is.
Ha nincs aki megtermessze a buzat, nincs kenyer.
Ha nincs marketing manager, nincs aki elkalauzoljon egy aruhazat, ahol kenyeret lehet venni.
Ha nincs operator a futoszalag mellett, nincs szatyor amiben elhozom a kenyeret.
Ha nincs kukas, nincs ki elvigye a szatyrot.
Durvanak hangzik, de valahol meg is igaz.

En meggondoltam, hogy atmegyek faiparra, vagy festonek, de nem tettem. Mert szeretem ezt csinalni, amihez diploma kell. Mellesleg nalunk a csaladba senkinek sincs diplomaja. A felsofoku kepzes is ritka. Faternak pl 7(!) darab szakmaja van.

Azt hiszem Jocc is ala tudja tamasztani, hogy mennyire (sokszor tulzottan) atelessel beszelek a tanulmanyi elkepzeleseimrol, a szakmarol.

No offense, csak ha mar Te is, en is velemenyezek :)) :R

(#35591) WesTM válasza #19617792 (#35588) üzenetére


WesTM
senior tag

Na picit ide ugrottam, még nem készült el a pörkölt! :)

Earl papi teljes mértékben igazat adok neked! A sulival kapcsolatban pedig utolsó percig küzdj, hogy utána ne tudd magadat hibáztatni, és még az is lehet hogy simán összejön a dolog!!!

pck bácsi: Ittam a szavaidat, telje mértékben igazat adok neked!!! :R :R :R Ezért tisztellek annyira! :R

Szól az Armin - Mirage a laptopon, szerencsétlen majd ki ejakulálja a hangszórókat, de ez van ezt kell szeretnie... :DD ;]

(#35592) #19617792 válasza WesTM (#35591) üzenetére


#19617792
törölt tag

Pörit ide. ;]

Madách Imre - Az ember tragédiájából remekül illik ide egy-egy idézet, méltán híres idézet.

"Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál!"

Előtte egy másik:

"A célt tudom, még százszor el nem érem.
Mit sem tesz. A cél voltaképp mi is?
A cél, megszünte a dicső csatának,
A cél halál, az élet küzdelem,
S az ember célja a küzdés maga."

Olyan csatát kell megvívnunk, amelynek a célja nagyra törő és voltaképp nemes, mivel saját magunk kiteljesedését akarjuk elérni, de mégis milyen áron tesszük? A küzdelembe belerokkanva mégis mit élvezhetünk az elért célon? A tudat, hogy elértük kielégíthet, de mégsem teljesen... Küzdelem nélkül nincs cél, márpedig a célért küzdeni kell, csak még mindig mibe fáj nekünk a cél?

[ Szerkesztve ]

(#35593) pckownz válasza WesTM (#35591) üzenetére


pckownz
senior tag

Hmm porkolt. :))

Neha azert hianyzik a falusi elet, de a hetkoznapokat nem tudnam megszokni :)) :R

Na jolvan, szerda esti laz. Lepek, alszok, es holnap ha nem lesz jobb, atalszom a napot.
Nem akarok lebetegedni nagyon hacktivityre.

Joejt ;)

(#35594) - = Zk = - válasza WesTM (#35587) üzenetére


- = Zk = -
félisten

énis téged, ombre :R (L)(L)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35595) subaruwrc válasza - = Zk = - (#35594) üzenetére


subaruwrc
félisten

welcome

(#35596) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

valaki errefelé? :U
tudom, korai, hogy itt lézengek, de hazajöttem baccátok meg :DDD

szerk:
szia subaru :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35597) westcoastog válasza - = Zk = - (#35596) üzenetére


westcoastog
veterán

gyere nfs-ezni. :))

Earl, nixx, s5-bios, új procik, és hőmérséklet mérés javítása vagy hasonló, majd mindjárt beírom.

[ Szerkesztve ]

(#35598) westcoastog válasza westcoastog (#35597) üzenetére


westcoastog
veterán

- Update CPU AGESA code.
- Fixed BIOS report incorrect CPU temperature.

(#35599) - = Zk = - válasza westcoastog (#35597) üzenetére


- = Zk = -
félisten

picit bővebben.. xD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35600) westcoastog válasza - = Zk = - (#35599) üzenetére


westcoastog
veterán

world, tegnap nem voltál fenn. :)
még leszek egy max 30 percecskét azt megyek dögledezni. :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.