Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35901) pckownz


pckownz
senior tag

Nah joestet uraim :))
Holnap asszem meglatogatom az intezmenyt is vegre :DD

(#35902) westcoastog válasza WesTM (#35900) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez tulajdonképpen az A-s osztály bulija lesz, mi csak ott leszünk úgymond, nekem nem nagy öröm velük egy fedél alatt lenni, beleadjuk a pénzünket és részemről le van tudva. Feltűzik a szalagot, eszünk és otthagyjuk a csába az egészet osztán kimegyünk haverral inni..

(#35903) WesTM válasza westcoastog (#35902) üzenetére


WesTM
senior tag

Áhh értem. Azt hittem te szalagavatód lesz! :R :R :R

Most pedig rászánom magam, és megnézem az új szupercsapat filmet. Szerintem csalódás lesz, de majd kiderül. :K :K :K

(#35904) westcoastog válasza WesTM (#35903) üzenetére


westcoastog
veterán

A szalagavató ott kezdődik szerintem, hogy a két osztály jóban van, én nem hogy egy légtérben, egy kontinensen belül sem bírok velük együt lenni, na meg az osztályból is már csak 3 igazi haverom van, a másik kicsit elszállt magától, persze hogy ilyen társaságból nem kérek. Nagyon megvert engem az isten ezzel a fiatalkorral. :((

(#35905) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, hay :R
kicsit ki borderlandsoztam magam :C

péterem:
annyira nem lett rossz az új szupercsapat múvi.. nekem bejött. repo men és tsaival egyetemben:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35906) subaruwrc válasza WesTM (#35898) üzenetére


subaruwrc
félisten

Megszerezni sokkal-sokkal könnyebb őket, mint megtartani.

itt a lényeg papi

(#35907) - = Zk = - válasza subaruwrc (#35906) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem már mind a 2 ugyanolyan nehéz xD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35908) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, msn megoldva.
remélem..
kopp-kopp.:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35909) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

az mekkora gáz már, hogy az eredeti MOH lemezen keresem a 3 alap mappa valamelyikét: razor, skidrow vagy crack

ez már a vég szvsz:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35910) subaruwrc válasza - = Zk = - (#35907) üzenetére


subaruwrc
félisten

én azt mondom erre neked, hogy mindegyik megszerezhető.
mindenféle nagyképüség nélkül szerintem énis akármelyiket meg tudnám szerezni, a probléma csak azzal van, hogy nagyon régóta nem látok egyikben sem annyi fantáziát hogy megérje rá energiát pazarolni. nincs olyan csaj a látókörömbe aki megérné az áldozatokat, és a belefeccölt energiát, mert tuti hogy hülyének néz, vagy megcsal, vagy adott esetben csak a pénzedet szereti.
nekünk csak egy fokkal kell szebbnek lenni az ördögnél , de ha jó a dumád, akármelyiket megfektetheted.
tegyük azért azt is hozzá hogy a mai lányok sem olyanok mint mondjuk 20 éve. az már nem divat hogy udvarolsz meg egy két randi és mondjuk az elsőn nem is csókolóztok. nem kell a romantika, buliban meghívod egy két piára, taxival felviszed magadhoz , megcsinálod és másnap rá se köszönsz.
kb ez a színvonal.
akinek hiányozna az udvarlás az meg már nem kapja meg mert úgy vagy vele hogy miért nem cidáz le az első szép mondat után. nem igazán érti meg egymást a két nem, szerintem..

(#35911) westcoastog válasza subaruwrc (#35910) üzenetére


westcoastog
veterán

akkor én elég régimódi vagyok, én még a régi mód szerint csinálnám, de ahogy olvasom..
bár remélem van még pár kivétel a lányok között akik nem iylenek mint a maiak. :F

(#35912) pckownz válasza westcoastog (#35911) üzenetére


pckownz
senior tag

Én is mindig a régi módszert használtam :))

(#35913) - = Zk = - válasza subaruwrc (#35910) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezzel tökéletesen egyet értek....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35914) westcoastog válasza - = Zk = - (#35913) üzenetére


westcoastog
veterán

így van, osztálytársam is már csalta fűvel fával a nőjét és még mindig együtt vannak, na ezt kérem hogy, ja és újgazdag pondró a csaj is meg osztálytársam is, itt nem nevezhetjük a dolgot szerelemnek, pénznek kell hívni. :(

(#35915) - = Zk = - válasza westcoastog (#35914) üzenetére


- = Zk = -
félisten

inkább csak laza együttlét... :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35916) westcoastog válasza - = Zk = - (#35915) üzenetére


westcoastog
veterán

Csak nem bírom föl fogni, hogy egy lánynak ennyi esze nincs hogy észrevegye, a pasija egy bunkó újgazdag paraszt, aki még rossz is, viselkedni nem tud. :F

Na, ma végre jó napom volt mondjuk úgy. :)

[ Szerkesztve ]

(#35917) - = Zk = - válasza westcoastog (#35916) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezek olyan vakok, mint egy bányaló...ha jobban megpénzeled, nyerít is... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35918) nixx-21


nixx-21
senior tag

[link] :)) :)) :))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#35919) #19617792 válasza nixx-21 (#35918) üzenetére


#19617792
törölt tag

És ha iPhone 4-re akarod cserélni, hát, no komment. Látszik, hogy téged is beszippantott agymosott az Apple... Amúgy a függetlenítés és a jailbreak meghirdetése előtt érdemes lett volna alapelveket olvasni:
" - minden olyan hozzászólást/apróhirdetést, amely jogszabályba ütközik, illetve jogszabálysértésre buzdít."

" - minden olyan hozzászólást/apróhirdetést, amely kimeríti a "Wareztevékenység" fogalmát, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
használatát elősegíti (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra);
használatára buzdít;
illetve segítséget kér ezek beszerzésében, használatában."

A kártya függetlenített és/vagy szoftver hackelt telefon, vagy a módosítás menetének rövid vázolása, felajánlása illegális, szabálysértő.

(#35920) westcoastog válasza nixx-21 (#35918) üzenetére


westcoastog
veterán

marha fölösleges eladnod, nem hinném hogy többet fog nyújtani az iphone 4, ha azt meg veszed akkor jön az iphone 5 és így tovább, direkt ez az üzletpolitika, hm ebben nincs benne ez, de adjunk ki egy új készüléket amibe beletesszük ezt! :U

(#35921) nixx-21 válasza #19617792 (#35919) üzenetére


nixx-21
senior tag

jailbreak nem szabálysértő...:)
erről megy most a vita és egyes helyeken már telejsen legális...

mellesleg ha letudom cserélni a telómat egy ujabbra bármilyen költség hozzáadása nélkül akkor miért ne tenném?:Y:Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#35922) #19617792 válasza westcoastog (#35904) üzenetére


#19617792
törölt tag

"A szalagavató ott kezdődik szerintem, hogy a két osztály jóban van"

Igazából a lényeg az adott osztály, a többiek nem nagyon számítanak. Ha nem bírod a többieket, tojni kell rájuk, szalagavató tart X ideig, se előtte, se utána nem kell sokat foglalkoznod velük. Én nemcsak a többi osztályt, de még a sajátomat sem bírtam még egy univerzumon belül is elviselni, 99% százalék gyökér, ribanc. 2, azaz kettő ember lett jó barátom, egy srác, meg a barátnője, de itt most nem a mai divatos, subaru által említett formulára kell gondolni, hanem a jó értelemben vett hagyományosra. Szegeződhet felém a kérdés: hogy nem fordult meg a fejemben, hogy ráhajtsak a lányra. 1: Mondás: A haver/barát nője tabu, ha mindkettővel jóban akarsz lenni. 2: Nőzés sohasem érdekelt, most sem, és nem is fog, szóval még alapot sem teremtettem a gondolatnak.

Én, a saját szalagavatómban egyáltalán nem vettem részt, ahol kötelező volt, megjelentem, a többi meg nagyon nem érdekelt. Egyáltalán nem akartam táncolni, meg egyáltalán még több időt együtt tölteni a sok barommal... Meg ugye tánchoz ált. fiú + lány kell, namármost természetesen én kb. szarok a nőkre, ők is rám, kvittek vagyunk, ennél többet nem is kell mondanom.

(#35910) subaruwrc: Mivel saját tapasztalatra abszolút nem építhetek, viszont nyilvánvalóan látható, amit írtál. Én eddig akárhova mentem, szinte csak és kizárólag plázaribancokba futottam vonaton, buszon, villamoson, akárhol és mivel tipikusan hordákban járnak és előszeretettel utánozzák az IFA teherautót (Ideiglenes Forgalmi Akadály), legszívesebben fellöktem volna a hordát, hogy A pontból B-be a legrövidebb idő és út alatt eljussak. De mivel nem vagyok tahó, bunkó paraszt, inkább megpróbáltam abszolválni az igényemet, hogy A pontból B-be a legrövidebb idő és út alatt eljussak. Ehhez mindig szlalomozni, sasszézni kell. Így gyorsan is haladok, meg nem is lökök fel másokat.

(#35923) westcoastog válasza nixx-21 (#35921) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát szerintem fölösleges akkor is, de nembaj, kapsz egy új kinézetet hozzá. :DDD
(#35922) EarL 007
Mondjuk ha annyira nem lennék ilyen hülye hogy nem szeretek sok ember előtt fellépni stb/
és mondjuk táncolnék, akkor már fölkértem volna kapásból a most kiszemeltemet hogy jönne e táncolni. :D De mivel se nem táncolok, se nem szerepelek semmiben ezért evvan. :)
Egyszerűen a verseny a két osztály között, hogy ők úgyis jobbak stb, undorító szerintem, semmi kedvem egy ilyen társasághoz, de hát igen, a tanáraim szerint hülye vagyok, hogy az életem legnagyobb élményét hagyom ki, ilyen csak egyszer van az életben, jó én meg mondom egyszer szarom le, így is sok a vesződés, egy marha nagy pénzmágnes ez az egész bohóckodás. :U

[ Szerkesztve ]

(#35924) #19617792 válasza nixx-21 (#35921) üzenetére


#19617792
törölt tag

És a telefon kártyafüggetlenítése? :U

"mellesleg ha letudom cserélni a telómat egy ujabbra bármilyen költség hozzáadása nélkül akkor miért ne tenném?"

Egyrészt látszik, hogy veled is bármit meg lehet etetni, ami Apple. Másrészt mi a fasznak? Mire nem elég? Mindenre elég, akkor mégis minek? Jah, mert Apple úgy döntött, hogy akkor most Apple usereknek ez akkor is kell, amikor valójában semmi szükségük erre...

(#35923) westcoastog: Kiválón működik az Apple agymosó apparátuma, ez csak példázza. És talán tudja, talán nem, de látni, hogy élvezi, hogy az Apple kénye kedvére rángatja bele az új cuccok megvételébe.

[ Szerkesztve ]

(#35925) #19617792 válasza westcoastog (#35923) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én sem szeretek sok ember előtt fellépni, mert egyrészt nem is akarok, másrészt úgy is elbalfaszkodnám.

"Egyszerűen a verseny a két osztály között, hogy ők úgyis jobbak stb, undorító szerintem"

Az. De nemcsak osztályok között, iskolák között is. De engem ez sem érdekelt, mert nem azért jártam suliba, hogy ilyen marhaságokkal foglalkozzak.

"e hát igen, a tanáraim szerint hülye vagyok, hogy az életem legnagyobb élményét hagyom ki, ilyen csak egyszer van az életben"

Engem is kismillióan lehülyéztek, hogy miért nem, okokat felsoroltam, nem értették, vagy nem akarták érteni. Ennél vannak sokkal nagyobb jelentőségű és nagyobb élvezeti faktorú események az életben (ha valaki egyetemre megy, kapásból a gólyatábor...), ez csak egy szánalmas, agyon ajnározott, pénznyelő giccsparádé. Amilyen szánalmas a mai magyar közoktatás a középiskolák nagy részében, inkább a lényegre, az oktatásra fordítanák azt az időt és energiát, ami ebbe a szalagavatós történetbe fektetnek...

(#35926) WesTM


WesTM
senior tag

Újra itthon! :C

Tolom fel az F1-et mindjárt kiderül mit tud! ;]

(#35927) #19617792 válasza WesTM (#35926) üzenetére


#19617792
törölt tag

Dani barátom (Jászberényi. ;]) is le akarta szedni az F1-et, de lapiját albiban hagyta, pedig azon egyszerű és kényelmes lett volna SSH-val rácsatlakozni az otthoni Linuxos szerverére, így mobillal (kis SE, mert neki sem kell iPhone, meg nem is volna rá pénze...) próbálta összeügyeskedni, de hát a szeróján nincs fent az X, így csak Lynx-szel tudott volna böngészni, ami azért nem leányálom. :DDD Szervernek meg nem nagyon sikerült beadagolnia egy .torrent fájlt (pedig Linuxban nagyon otthon van ám rendesen.). Aztán mondtam neki, hogy húzza le az én seed szerómról. :DDD Na igen, az alap ftp kliens, amit feltett nem tud könyvtárat, vagy több fájlt egyszerre lehúzni, pedig sok .rar-ból áll a cucc. Gyorsan feldobta az ncftp-t, ami már tudta volna, csak nem sikerült belépni a szerómra, mert addigra elfogyott a telóján a pénz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35928) nixx-21 válasza #19617792 (#35924) üzenetére


nixx-21
senior tag

úúúgy birom mikor lenézel egyszerűen imádom:DDD

új,szép kijelző
nagyobb üzemidő
jobb kamera és videó
Apple A4(cortex A8 alapokon asszem) CPU
512 MB RAM
videótelózás (amit valszeg csak a bátyámmal fogok véghez vinni de akkoris az is bőven elegendő mert elég sokmindent mutathatunk egymásnak)
kocka forma:D
ezek mint az új teló mellett szólnak

mellesleg a kérdésre nem váalszoltál..
0Ft-ot teszek bele ebbe a dologba és nem nem anyuék fizetik valóban ingyen megúszom a cserét ha elmegy a telóm:K

ha vagyonalapot növelek ingyen akkor az miért ne érné nekem meg?

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#35929) westcoastog válasza WesTM (#35926) üzenetére


westcoastog
veterán

tehát akkor jönnek a képek a vadlóról ugye. ;]

(#35930) #19617792 válasza nixx-21 (#35928) üzenetére


#19617792
törölt tag

"új,szép kijelző"

Napi 378561287 órát azt basztatod, hogy kell?

"nagyobb üzemidő"

És, a következő miatt úgy is sokat nyomkodod, effektíve sokkal több nem lesz:

"jobb kamera és videó
Apple A4(cortex A8 alapokon asszem) CPU"

Aztán egyszerre 93827648273 process fut, hogy kell? Meg mi az, amire effektíve használod? Ahhoz nem kell bivaly teljesítmény.

"512 MB RAM"

Dettó.

"0Ft-ot teszek bele ebbe a dologba és nem nem anyuék fizetik valóban ingyen megúszom a cserét ha elmegy a telóm"

És az előfizut is te fizeted? Meg kb kurvára mindegy, hogy mennyivel tud többet az új iFos, mert minek, napi 9832764823756 órát basztatod? Jah értem, azért kell, hogy elmondhasd magadról, hogy ilyened is van, illetve e-penis növelés, illetve nehogy beégj, hogy neked még nincs. Meg n+1. alkalommal is Apple agymosás.

[ Szerkesztve ]

(#35931) nixx-21 válasza #19617792 (#35930) üzenetére


nixx-21
senior tag

hááh ezt msot benézted drága barátom.
honnan tudod h nem én fizetem az előfizut mert az utóbbi hónapot pl pont én fizettem:))

másik meg h mivel nem vagyok kereső ember (legalábbis esetek többségében nem) így apumnék fizetik de neki megér havi 5000 ft-ot h ingyen besézljünk egymás között(a család) amit bőven ki is használunk...
kérdéseidre a válasz:

igen
de,több lesz
igen,pl videóvágáshoz elkellhet néha menetközben, mikor nem vagyok gépközelben esetkeg pl:egy külföldi út
dettó,sok program futtatásához elkélhet

nem azért kell mert apple meg e-penis emg elmondhassma magamról, nems zotkam kélkedni az iPhone-ommal :) ;) ;)
ha ingyen megúszom akkor tökmindegy h mit cisnálok apám ennyit kötött ki:
ne varrjak a nyakába extra költséget és nem is csinálok innentől kezdve szabad a lépés

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#35932) #19617792 válasza nixx-21 (#35931) üzenetére


#19617792
törölt tag

"nem azért kell mert apple meg e-penis emg elmondhassma magamról, nems zotkam kélkedni az iPhone-ommal"

Én meg épp imént gyógyítottam ki egy emberből az AIDS-et, meg a rákot... Illetve tegnap létrehoztam egy fekete lyukat és sikerült kiszámítanom, hogy minimum mekkora gravitációs erő szükséges ahhoz, hogy mindent magába rántson a fekete lyuk. Kb ennyire hihető.

[ Szerkesztve ]

(#35933) - = Zk = - válasza nixx-21 (#35918) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pfff :C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35934) westcoastog válasza #19617792 (#35932) üzenetére


westcoastog
veterán

Earl the anti apple god. Ilyen rang miért nincs? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35935) - = Zk = - válasza westcoastog (#35934) üzenetére


- = Zk = -
félisten

idővel lesz:C.....

feltéve, ha az apple nem gyilkolja őt halálra, a maga puszta létezésével:)))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35936) Varoz


Varoz
őstag

Tiszteletem!

Látom a vitát és kicsit nézegettem az iPhone-okat. Hát finoman szólva is röhej. Alapvető dolgokat nem tud, meg kiadják új telefonként azt amit az elsőbe is bele kellet volna tenni.
Ez a térerős mizéria meg egyenesen szánalmas
Az iPhone 4-re csask ennyi: HD2
6x körberöhögi az összes iPhon-t. Akinek van egy kis esze nem vesz iPhone-t.

nixx
Én a helyedben inkább egy HD2-őt vennék, ha elment a 3GS.
Hasonlítsd össze a kettőt, ég és föld a HTC javára.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35937) #19617792 válasza westcoastog (#35934) üzenetére


#19617792
törölt tag

Rosszindulat forever. ;] Én még egyetlen olyan embert nem láttam (pedig egyetemen sok embernek van ilyen-olyan iPhoneja), sőt, a létezéséről sem tudok, aki egy iPhone birtoklásának megkezdése óta nem változott meg a személyisége, vagy nem szippantotta volna be az Apple gépezet...

(#35936) Varoz: Finoman fogalmaztál, nyertél. :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35938) - = Zk = - válasza Varoz (#35936) üzenetére


- = Zk = -
félisten

adj isten...

én maradok a Nokia oldalán :C
5800 után N97 mini a befutó.... igaz, ez nem most lesz, de feljegyeztem magamnak:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35939) westcoastog válasza Varoz (#35936) üzenetére


westcoastog
veterán

Szintén lájkolom a htc-t :)

(#35940) #19617792 válasza - = Zk = - (#35938) üzenetére


#19617792
törölt tag

Aztán mire N97 Mini összejönne megint látni fogsz valamit, ami jobb lesz, mint az N97 Mini, ill. jobban szeretnéd. :DDD Nekem mindegy, hogy Sony Ericsson, Nokia, Samsung vagy HTC (ne Apple, ennyi a lényeg. ;]). Amire leginkább használok egy telefont, azt tudja megfelelően, több nem is kell. :DDD Esetleg egy WiFi, mert nem szeretem elkunyerálni mások lapiját (bár mindenki rendes, segítőkész és odaadná...), hogy pl. Neptunban megnézzek valamit...

(#35941) WesTM


WesTM
senior tag

westcoast papinak: :R

:R :R :R

Az új f1 játékról. Én már inkább nem mondok semmit. 8 év után, ezt a rakás szart kapni. 10 perc után fáj a fejem tőle. Gyalázat. Ez kell a mai gémereknek? Hát maradok az rfactornál. Hatalmas csalódás. Amit megbocsátottam a dirt2-nek azt itt nem tudom. Nem 1 kategória a két játék. Mi ez az irányítás? Mi ez a borzalmas hang? Grafika szép-szép, de ez édes kevés. Hát grat. codemasters, ezért kár volt a patron... Ilyet a Simbinre kéne bízni, ők talán még játékot tudtak volna faragni belőle... :U

[ Szerkesztve ]

(#35942) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Én meg úgy vagyok ezzel az iPhone, HTC stb.. kategóriás telefonokkal, hogy amíg nem lesz nekem jobb, addig nem fikázom egyiket se:DDD Ez olyan, mint sokan kő kemény sport autókat fikáznak, hogy így szar úgy szar amúgy szar, én addig nem fikáznék egyet sem, amig LEGALÁBB vezetési tapasztalatom nem volt többel, és nincs összehasonlítási alapom... Értitek..(volt aki azt mondta nekem, neki nem tetszik a Lotus Elise, mert NFS MW-be nem jött be neki az irányítása... :W )

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#35943) westcoastog válasza WesTM (#35941) üzenetére


westcoastog
veterán

Lájk. :D Ahogy nézem vajszínű belseje van (L) De az az első lámpa valami botrányosan csúnya. :D

(#35944) #19617792 válasza WesTM (#35941) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ez a Mustang így, ebben a formájában gyönyörű. :C :R

Én még nem próbáltam ki az F1-et, de egy mai arcade autóstól nem is várok el sokat, mert sajnos hiába. Neked simulator kell, az F1 2010 még a simulator szót sem ismeri. :DDD Egy átlagos arcade játék, csak mivel F1, ezért felülértékelődik.

(#35945) pckownz válasza WesTM (#35941) üzenetére


pckownz
senior tag

En pont a masik oldalat nezem az ermenek. :))
Nekem nagyon tetszik, sokkal realisabb az iranyitasa a sebesseghez kepest, mint akarmelyik NFS-nek.
Nalam kb egy szinten van a HP2 -vel :))
Azt mondom, F1 innen mar csak jobb legyen.
Remenykedem dobnak bele egy SafetyCar patch-et is, vagy DLC-t vagy akarmit. :U

(#35946) nixx-21 válasza #19617792 (#35932) üzenetére


nixx-21
senior tag

istenem h lehetsz ennyire előitéletes és általánosítóó.. :W :DDD

Varoz:térerő para az igen van de csak gyenge térerő mellett és minden telefonnál árnyékol valamennyit a kéz

HD2 jólenne de sajnos abba bele kéne adjak pénzt nagy valószinűséggel, meg WinMo így a játéok és egyébb kis hülye programok (amik tényleg hülyeségek de egyszer egyszer fel tudják dobni az ember kedvét) appstore-ból nincsnek..

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#35947) WesTM


WesTM
senior tag

Jóisten. Visszaolvasok teló témára beszarok rajtatok. :DDD Ez a legnagyobb gondja mindenkinek? De kurvajó világ van... Nem teljesen mindegy milyen telefont vesz? Nem nektek kell használni. Earl bácsi neked se fogják levágni a lábad, ha Nixx mégis iphone-t vesz. :K Ha nem kerül semmibe, akkor hülye lenne nem lecserélni. Miért te nem ezt tennéd? Kész. Inkább azon agyaljatok, hogy keressünk többet. :K Szerintem az fontosabb... Persze én is ellenére vagyok a 100+k-s telefon témának, mert szerintem úgy faszság az egész, ahogy van, de ez már az én szoc. problémám. :K

Earl: Én csak magát a lehetőséget sajnálom, hogy erre pocsékolták el. :(

pckownz: Nem vagyunk egyformák! :R :R :R De még milyen szerencse. HA rajtam múlna 1 darabot nem adnának el ebből, ahogy a gridből se pl. Például sebességérzet 0 a játékban. 300nál olyan mintha 150-el kóricálnék. A motorhang nincs szinkronban a képpel stb. Ilyen apróságokkal cseszték el a szememben az egészet. A botrányos fizikárló ne mis beszéljünk.

Azt javaslom mindenkinek, hogy próbljon ki egy Race 07-et, vagy GTR evot. Ott meg tudták csinálni, hogy ha kell arcade jellegű legyen, hisz minden segítséget be lehet kapcsolni, ha kell akkor vérbeli szimulátor. Joggal merül fel a kérdés, ezt itt miért nem sikerült megoldani? Nem sokba került volna megbízni egy Simbint, vagy egy Image Space-t hogy leprogramozzák a fizikát. :N

[ Szerkesztve ]

(#35948) nixx-21 válasza WesTM (#35947) üzenetére


nixx-21
senior tag

én is valahogyx így vélem ha 0Ft-t teszek bele b@szottul megéri.:D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#35949) #19617792 válasza I'm Jocc (#35942) üzenetére


#19617792
törölt tag

"(volt aki azt mondta nekem, neki nem tetszik a Lotus Elise, mert NFS MW-be nem jött be neki az irányítása... )"

Aki NFSMW alapján dönt autóról, az inkább ne is vezessen, mert nem fog mandinerből 350 km/h-val bevenni egy hajtűkanyart... :DDD

(#35950) Varoz válasza nixx-21 (#35946) üzenetére


Varoz
őstag

Hát ha annyiért elviszik, mint amennyiért kiraktad akkor egy az egyben megvan a HD2.
Nekem se a HTC-n se a Sonyn nem megy el a térerő akármit csinálok vele. Le se gyengül.
A kis progikra nem tudok mit mondani, nekem nem kell így nálam nem indok. Neked kell, akkor ez egy negatívum, de én még mindig azt mondom, hogy ez legyen a legnagyobb gond.

WesTM
Kíváncsi vagyok már én is erre az F1-re. Nem tudom rám, hogyan fog hatni. Lehet meglesem ha normálisabb lesz a netem, mert most elég ingadozó.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.