Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26594) WesTM válasza #19617792 (#26593) üzenetére


WesTM
senior tag

:DD :DD :DD NA azért még erre válaszolok. :D

Kezd humoros lenni. :D

Ugyan úgy ahogy te az athlon 64 párhuzamodat levontad.

HA nem lett volna a q6600, amihez a phenom I-nek köze nem volt, nem kellett volna a II-t normálisan, ütőképesre megcsinálni.
Ne köss bele, mert pontosan ezt írtad a másik oldalról. :D

Nekem számít, szeretem a szart kihajtani a vasból, tudom te a néma gépet szereted, nálam ez nem szempont, ha az lenne, nem 1.4V-on tekerném szarrá húzva a procit, és nem vmodos kártyát használnék, elég becsületesen rángatva. :K

Ha szaroznám az AMD-t akkor ki is mondanám, de miért tenném, ha egyszer az ég adta egy világon semim bajom nincs vele. Zk barátom gépe az elő példa... stb. De tudod mit? Ha lenne egy 4 magos AMD, mondjuk 50ezerért, ami 10%-al gyorsabb az i5 750-nél, stabilan emberi fesszel menne 4ghz felett, akkor azt most a mellett állnék, de mivel nincs, így ez bukta.
Ez a szarozás duma is tipikus amd-s FAN szöveg, full paranoia igaz soha senki nem szarozott még, de azért nyomjátok. :) Ha jó lesz a 6 magos AMD, akkor majd a szerint fogok gondolkodni.

Akkor persze az Intel lenne a szar... ;] ;] ;] Ennyi erővel ne nézzél tesztet, mert mindenki hazudik, szemellenzőt hord, és hülye, mert tuningolja azt a szerencsétlen processzort. Ugyan már papi! :R

Fizetést kapsz hogy így véded az AMD-t? ;]

A szövegben nyílt SZAROZÁST rejtettünk el. (7.sor)

Én azt mondom, aki AMD-t akar vegye azt, aki intelt, az pedig azt.

Most már kifejezetten várom, hogy legyen egy AMD konfigod.

Aki pedig erre rejszol, meg is érdemli. :)

Nem vagyok én semmilyen fan, de mikor az ember a saját elég nehezen megkeresett pénzét költi, akkor általában a lehetőségekhez mérten a legjobbat veszi meg. :K
De majd ZK barátom alátámaszt ebben. :K És itt nem a mama/anyu/rokonoktól spórolt pénzről beszélek. :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.