Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63428) ViktorSz válasza AIex (#63418) üzenetére


ViktorSz
tag

Először is köszönöm ezt a rettentően hosszú és részletes választ neked + persze @tfe-nek is .
Eddig nagyjából arra jutottam,hogy mindent is újra átértékelek,átnézem az ajánlott videókat,igazából most már tényleg fogalmam sincs,mi lenne a jobb :).
Leginkább az egyre ritkább tömörfás-melók miatt szeretnék egy gépet a 2 közül(maf/fest),de marha nehéz eldönteni,melyikre is verjem el a sok dellát a kettő közül.Azt mondjuk nem értem,mitől lenne faanyagra alkalmatlanabb a Mafell.A Festool egyetlen előnyét abban látom,hogy 1db művelettel könnyebb pl egy vékony anyagokból álló széket összecsapolni(ez megoldható a maffal is,csak többet kell ütköztetni.Meg a fene tudja eldönteni,hogy egyetlen széles idegencsap a stabilabb a tömörfában,vagy a kettő különálló tipli?!(megannyi kérdés :)),bizonytalanság)
Na mindegy,úgy látom ezt nem holnap fogom eldönteni...
Viszont a lamellóval kapcsolatban az a meglátásom,hogy először is KELL egy lamelló,aztán ha valaki olyan "fillérbaszó",mint én,az döntsön a fent említett két gép közül,nyilván az az ideális,ha mindhármat megveszi.
Lamiból(szerintem) tök felesleges a zetap2,stb,tökéletesen elég a classic.Egyszerű,qrvajó,szuperpontos.
Korábban itt a fórumon dícsértem a DWlamit(én barom :W ),de aki nem csak hobbiból akar kekszelni,az tényleg adja ki rá azt a +pénzt,mert teljesen másvilág...imádom/kedvenc újgépem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.