Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) Intruder2k5 válasza vargalex (#17900) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezzel nem vagy egyedül... Egyrészt kicsi is a gépem a Win7-hez, másrészt sosem volt szimpatikus, így én is XP párti vagyok. :)

(#17902) AtHoS válasza vargalex (#17900) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ahha...Win7-nél is ugyanott van, de ilyen sorok vannak:

1.0 Gbps Full Duplex
10 Mbps Full Duplex
10 Mbps Half Duplex
100 Mbps Full Duplex
100 Mbps Half Duplex
Auto negotiation

Gondolom ebből nekem 100 Mbps Full Duplex kell

Én már nem sírom vissza az XP-t. A Win7 alap extra szolgáltatásai részemről lemossák az xp-t a pályáról. Persze gépigénye is magasabb

read-only mode on the forum

(#17903) vargalex válasza AtHoS (#17902) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, a 100 Mbps Full Duplex első nekifutásra jó lesz.
Milyen extra szolgáltatásai vannak a Win7-nek? Mármint, ha nem játszol, ahogy én sem. :)

Alex

(#17904) AtHoS válasza vargalex (#17903) üzenetére


AtHoS
nagyúr

pl. ha elindítok egy médialejátszást az emeleten, ami a földszinten lévő TV-n jelenik meg teljes képernyőn és a gép monitorán nem is látszik, tehát nem akadályozza a munkát, akkor a médialejátszó ikonja fölé víve a kurzort meg lehet nézni hol tart a lejátszás ill. a tálcán lévő ikonon mutatja egy zöld sávval vagy pl. böngésző letöltési állapota is ugyanígy látszik a tálcaikonon.

A keresési tulajdonsága is meglepően jól sikerült. Nem kell emlékezni, hogy pl. a vezérlőpulton hol is találok bizonyos dolgokat. Bejrom a kereső mezőbe és már dobja is az arcomba

Arról nem is beszélek, hogy nem xp-re fejlesztik már jó ideje a programokat.

Amúgy el lehet lenni xp-vel is, melóban még mindig azzal mennek a gépek és igazából elég mindenre

read-only mode on the forum

(#17905) PistiSan válasza AtHoS (#17904) üzenetére


PistiSan
addikt

Nagy xp fan voltam anno, de a 7 elvarázsolt ^^
Stabilabb, jobb. Nem azért írom mert új windows, anno a vistat is teszteltem, fél órát volt a gépen!

(#17906) vargalex válasza AtHoS (#17904) üzenetére


vargalex
félisten

Az első bekezdést egy Ubuntu is tudja. :) Nekem az van az XP mellett.

Alex

(#17907) Intruder2k5 válasza r0by (#17898) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De Neked viszont OLEG van fent, ha nem tévedek... Azzal már Laca 012 is küzdött, ha jól rémlik, vagy talán Rick4??? Na mindegy is, szóval ott már régebben is panaszkodtak a ddns kliensre, ezért is használtak egyedi scriptet. Tomato-ban viszont rendben működik, legalábbis eddig, erre a részére, még nem hallottam panaszt.

(#17908) Rick4 válasza Intruder2k5 (#17907) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, én is szívtam vele... Még egy 3K-s router is tud rendesen dyndns-t frissíteni, ez meg nem... Mindegy, a sok sok szakadási probléma is megoldódott, oleggel félóránként új ip, minden megszakad, msn kidob, stb. a gyári FW-rel meg okés, napi 1x ha frissít...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17909) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok!

Nemrég írtam hogy elviszik az 500g Premium V1-es routerem. Amikor hozzámkerült nem teszteltem le, a vevő összerakta otthon, és Wifi-n keresztül csatlakozik a hálózathoz a gép, de nem kap internetet. Van ötletetek?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#17910) ArchElf válasza JoceeHunt (#17909) üzenetére


ArchElf
addikt

Reset Factory Defaults, utána próbálni.
Milyen szolgáltató, milyen net, mihet kapcsolódik a cucc?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#17911) JoceeHunt válasza ArchElf (#17910) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Megpróbálom ide beinvitálni az emberem :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#17912) brez válasza ArchElf (#17910) üzenetére


brez
tag

Szia!
Én vettem meg a szóban forgó W550GP-t.
Szóval kábelnetem van, Invitel területen.
A vezetékes összekötéssel teljesen jól működik, csak a wifin nem ad internetet. Adtam jelszót, a laptopon beírtam, kapcsolódik is (kiírja, hogy csatlakoztatva), csak nincs internet elérés. :O

Az élet végülis szép...

(#17913) ArchElf válasza brez (#17912) üzenetére


ArchElf
addikt

Invitelből csak ADSL-es témát találtam, de talán próbálkozz be ott: [link]

Őőő, mármint van net a routeren kersztül kábelen, csak wifin nincs?
Nem lehet, hogy elírtad a jelszót? XP? Friss wifi driver van fenn?
XP-n előrordul(t), hogy rossz jelszó esetén azt írta ki, hogy csatlakoztatva, pedig az uthentikáció nem volt sikeres (rossz jelszó - kis-nagybetű - miatt). Próbáld ki először titkosítás nékül, majd WEP / WPA / WPA2. Ja és kérdeztem már, hogy a wifi driver frissítve volt-e?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#17914) brez válasza ArchElf (#17913) üzenetére


brez
tag

Kábelen minden gond nélkül ment a net (egy XP-s asztali gépen).
A laptopon Win7-em van, a wifi driverrel nem lehet gond, mert a régi wifis routerrel (D-Link DIR-300) teljesen jól működik.
Az a baj, hogy csak hétvégente vagyok otthon és nem sok időm van próbálgatni a routert, de akkor pénteken hazaérve kipróbálom a titkosítás nélküli csatlakozást.
Addig ha van még ötlet, meghallgatom, gyűjtögetem és hétvégén próba.
Köszönöm előre is! :R

Az élet végülis szép...

(#17915) Intruder2k5 válasza brez (#17912) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Mint már előttem is írták, mindenképpen egy RESET-tel kellene kezdeni, utána manuális újrakonfigurálás, tehát nem egy elmentett beállítást visszatölteni! Ezen kívül nem ártana a gépen is megnézni a beállításokat, hogy nincs-e véletlenül a WiFi adapterhez fix átjáró, és/vagy DNS cím rendelve?! Amit kap a gép a routertől IP beállításokat, azok megfelelőek? Tehát...

IP: 192.168.1.x
Alhálózati maszk: 255.255.255.0
Alapértelmezett átjáró: 192.168.1.1
DNS: 192.168.1.1

Ha van másik számítógép is a hálózaton, azt eléred? Tudod pingelni? Illetőleg azt is nézd meg, hogy ezt a címet eléred-e...

http://74.125.224.72/

(#17916) brez válasza Intruder2k5 (#17915) üzenetére


brez
tag

Köszönöm, ezt mind meg fogom nézni hétvégén. Ki fogom próbálni egy másik laptoppal is.
Egy másik kérdés: egy überbrutál hosszú (kb. másfélszer akkora, mint a ház legnagyobb mérete) antennát kaptam hozzá. Ez lenne a gyári? Vagy ez már tuning antenna? Ha nekem nem kell ekkora, akkor rá tehetek bármilyet és bármekkorát? A panel lakásban elég lenne kisebb is.

Az élet végülis szép...

(#17917) Intruder2k5 válasza brez (#17916) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem, az nem a gyári... Nyilván egy 8, vagy 16 dBi-s antenna, amit természetesen lecserélhetsz. A gyári valahogy ÍGY néz ki, tehát kisebb mint a ház...

[ Szerkesztve ]

(#17918) brez válasza Intruder2k5 (#17917) üzenetére


brez
tag

Aha, látom. Hát az enyém ennek legalább a kétszerese és olyan nehéz, hogy az a kis csavaros szorítós megoldás nem is tartja meg, mindig eldől. :W
Honnan lehet szerválni vmi kisebbet occsóé?

Az élet végülis szép...

(#17919) Intruder2k5 válasza brez (#17918) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bármelyik számítástechnikai boltban... Nem egy vagyon! Esetleg adj fel egy hirdetést a hardverapro-n, hogy halott routert veszel 300Ft-ért, vagy keress ITT! :)

[ Szerkesztve ]

(#17920) brez válasza Intruder2k5 (#17919) üzenetére


brez
tag

Aha, köszi! :R

Az élet végülis szép...

(#17921) PistiSan válasza vargalex (#17823) üzenetére


PistiSan
addikt

A mai nap arra riadtam álmomból, hogy mi van ha ez a paraméter még sem jó nekem :)
Hol tudom megnézni openwrt alatt az értékét? Mi a megfelelő érték végül is?

(#17922) vargalex válasza PistiSan (#17921) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Melyik paraméterre gondolsz?

Alex

(#17923) Intruder2k5 válasza vargalex (#17922) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor nem csak én nem értettem... Hiába olvastam vissza! :)

(#17924) PistiSan válasza vargalex (#17922) üzenetére


PistiSan
addikt

nvram show -re kiadott egy rakás dolgot, Intruder2k5 szerint ez az érték nem biztos hogy jó nekem, azt mondtad hogy openwrt alatt fájlban van ez tárolva és valószínűleg nekem is jó ez a beállítás ott.
Erre gondoltam :)
sdram_ncdl=0x308

Hol tudom megnézni ezt az értéket, és mi itt a jó beállítás?

(#17925) Intruder2k5 válasza PistiSan (#17924) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezeket szerintem ne piszkáld, az a jó érték, amivel működik... :)

Amúgy ezek konkrétan minden esetben az NVRAM-ban vannak tárolva, függetlenül a rajta lévő firmware-től, mert ezek már jóval az fw indulása előtt beállításra kerülnek. Olyan ez, mint a PC RAM beállításai, az is független a rajta lévő oprendszertől, épp ezért attól függetlenül, a BIOS-ban állítandó be.

[ Szerkesztve ]

(#17926) vargalex válasza PistiSan (#17924) üzenetére


vargalex
félisten

Én azt mondtam, hogy az OpenWrt a legtöbb attribútumot, ami a többi firmware esetén nvram-ban van tárolva, file-ban tárolja. Pl. /etc/config/firewall, /etc/config/dhcp, /etc/config/ddns, stb.
A memóriával illetve órajellel kapcsolatos értékek csak az NVRAM-ban találhatók meg!

Alex

(#17927) PistiSan válasza vargalex (#17926) üzenetére


PistiSan
addikt

Jó van, akkor az érték végül is biztos jó nekem. Félre érthettem valamit anno....

(#17928) Intruder2k5 válasza PistiSan (#17927) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Emlékszel... Egyszer már nekiálltál módosítani ezeket! :)

(#17929) PistiSan válasza Intruder2k5 (#17928) üzenetére


PistiSan
addikt

Na jó de az kérdés nélkül volt, azóta nem nyúlok ilyenekhez amíg nem erősítitek meg hogy lehet xD ami úgy kezdődik hogy nvram azt nem szabad piszkálnom xD

(#17930) Intruder2k5 válasza PistiSan (#17929) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez tényleg így van, hogy mivel az OpenWrt a saját beállításait file-okban tárolja, így ez a néhány jelen lévő NVRAM változó valóban kritikus, úgymond "rendszerszintű" beállításokat tárol, amikkel nem jó játszani, mert könnyen megint tégla lehet a vége. V2-es router esetében nincs is sok értelme, mivel azt "húzni" úgysem tudod, legalábbis semmi erre vonatkozó infó nincs a neten, illetve a processzorának ez a 240MHz a BroadCom által meghatározott gyári órajele, még a V1-es esetében ez azért lehetséges, mert az 264MHz-en van járatva, viszont a gyári specifikáció 300MHz-et határoz meg a benne lévő processzorra. De ahhoz is erősen ajánlott az extra hűtés, ha valakinek ilyen irányú szándékai vannak...

[ Szerkesztve ]

(#17931) TomyLeeBoy


TomyLeeBoy
tag

Hali!

Jelentem megoldódott a dyndns probléma. Kitöröltem minden beállítást a routerből ami a ddns-el kapcsolatos, elmentettem, azután ujra megadtam (ugyan azokat) az adatokat, elmentettem, és "update successful".

Az idő sebessége: 1s/s

(#17932) Intruder2k5 válasza TomyLeeBoy (#17931) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Szeretem ezeket a rejtélyes, és megmagyarázhatatlan hibákat, és a még inkább különös megoldódásukat. :)

Ebben a történetben is az az érdekes, hogy a dyndns frissítésére az NVRAM-ban tárolt adatokat használja, és ugyanezeket jeleníti meg a webadmin felületen is.

nvram get ddnsx0

Tehát ha utóbbiak helyesek, már pedig gondolom ezt ezerszer átnézted, akkor az előbbieknek is helyesnek kell lenniük, hiszen ugyanazokról az adatokról beszélünk.

Na de a lényeg, hogy jó lett! :)

[ Szerkesztve ]

(#17933) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Úgy néz ki táphibával kell megküzdenem wl500w társaságában.
Már annyira felbosszantott (persze a router volt az utolsó amit néztem :W ) a probléma, hogy legszívesebben kivágnám a francba az egészet. Azért elszámoltam tízig és csak szépen átkábeleztem, míg tápot nem szerzek hozzá.

Ha mégis úgy döntenék, hogy csere (nyitottam is gyorsan egy keresős hirdetést), akkor mit lenne érdemes keresni helyette?

torrent és 1-2 fájl megosztása neten volt eddig a terület amire használtam (már persze a net megosztáson és WiFi-n kívül), de elgondolkodtam, hogy lehet a téli időszakban 1-2 weboldalt is felpakolnék rá.

read-only mode on the forum

(#17934) Intruder2k5 válasza AtHoS (#17933) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha ez a vonal szimpatikus, akkor ASUS RT-N16, ami szinte 100%-ig ugyanez, csak 2-3x gyorsabb kivitelben. Egyéb esetben a lehetőségek végtelenek, elég sok féle USB-s router van a piacon, mind minőségben, mind árban, mind pedig teljesítményben nézve is...

TP-LINK WR1043ND
Linksys E3000
Linksys E4200
D-LINK DIR-825
Netgear WNR3500L
Netgear WNDR3700
stb...

[ Szerkesztve ]

(#17935) AtHoS válasza Intruder2k5 (#17934) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Maradtam Asus vonalon és RT-N16-ot választottam. Ha minden igaz, akkor hétfőn lesz a kezemben a készülék.

Nézegettem a többi típust is amit írtál, de úgy láttam, hogy memória terén az N16 kiemelkedik a mezőnyből.

Közben beszereztem egy 5V/3A adaptert és szépen működik a WL500W. Haver biztos fog örülni az adományomnak. Sajna neki van egy TP-Link (nem tudom a pontos típusát) routere, amivel a 80-as digi net feleződik egyből. Ha nincs router, akkor a sebesség rendben van. Na ez a router lesz majd cserélve az wl500w-re, bár csak szimpla router funkciót kell tudnia.

Gondolom, ha nem lesz rácsatolva a wl500w-re a megfelelően kialakított winyó, akkor az alap FW fog működésbe lépni :F

read-only mode on the forum

(#17936) atesss


atesss
addikt

#17886-re valaki ?

(#17937) vargalex válasza AtHoS (#17935) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Arra azért jó, ha készültök, hogy PPPoE kapcsolat esetén 300 MHz-re húzva és a memóriaidőzítéseket is megpiszkálva is "csak" kb 63 Mbps megy át. Alap órajelen nyilván ennél valamivel kevesebb.

Alex

(#17938) Intruder2k5 válasza AtHoS (#17935) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK! Reméljük, hogy Neked is sok örömöd lesz az N16-ban! :)

Igen, HDD nélkül természetesen csak "hagyományos" routerként fog funkcionálni. a WL-500W. Alexnak viszont igaza van abban, hogy a 80-as netet sajnos ez sem lesz képes átvinni. Ezek a routerek már jó néhány éves konstrukciók, és bár a maguk idejében nagyon erős vasak voltak, azt tudomásul kell venni, hogy nem optikai netekhez vannak méretezve. Én úgy saccolom, hogy alap órajelen olyan 55-58Mbps-t fog átvinni, de ezt majd meglátod, ha beüzemeled. Ha használ WiFi-t, akkor annyival mindenképpen előrébb lesz, hogy az n szabvány miatt ez képes áttolni az egészet, amit routolni is tud, illetve 10-15Mbps-t elvileg rá kell tennie a TP-LINK-re, ha az 40-et tol át...

[ Szerkesztve ]

(#17939) AtHoS válasza vargalex (#17937) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No ezt sem gondoltam volna, hogy még a routert is válogatni kell 60Mbit-es net felett :Y

Közben előkerítettem haverom routerének típusát. Az érdekes az volt, hogy mikor rákérdeztem a helyi topikban nem vetette fel senki, hogy a router hardvere korlátoz [link]

Ha mégis szeretné barátom élvezni a teljes sávszélt, akkor milyen routert lenne érdemes a 80-as digi netjéhez beüzemelni. Persze a költséghatékonyság a legfontosabb tényező :DDD

Intruder2k5

Végül is az 55-58Mbit is már jócskán több, mint 30Mbit. Sajna erre is rosszul emlékeztem, mert nem 40MBit-re lassult, hanem 30-ra :B

wifit nem használ, és a router is a gyerkőcök miatt kell, bár most felügyeleti progit kellene beüzemelni, mert a legidősebb gyerek már kíváncsi, a kisebbek meg nagyon tanulékonyak ;]

read-only mode on the forum

(#17940) Intruder2k5 válasza AtHoS (#17939) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

80Mbps az már pont egy olyan sebesség, ami egy 100Mbps router teljesítőképességének felső határa közelében mozog, a 100-as portok ugyanis gyakorlatilag olyan 90-92Mbps sebességre képesek maximálisan. Tehát akármekkora CPU is van benne, a portok akkor sem tudnak többet. Na most a 80-hoz per pillanat még elég a 100-as, de ha netán egy kicsit gyorsabb lesz a net, akkor már megint nem fogja tudni kihasználni, ezért érdemes lenne gigabites routerben gondolkodni. Ebből a legolcsóbb a TP-LINK WR1043ND, ami olyan 12000HUF körül mozog, a felső határ pedig a csillagos ég. Amúgy nem csak 60-80 felett, de ha egy kellően régi routere van valakinek, az már akár 20-30Mbps körül is elkaparhat, főleg torrentezéskor, többszáz kapcsolattal.

Na igen, ezt mondtam én is, hogy még ha nem is fogja tudni kihasználni a 80-at, de akkor is mindenképpen lesz előrelépés az ügyben. A felügyelet is viszonylag jól megoldható routerből, mint időbeli korlátozásra, mind pedig tartalomra nézve, a megfelelő kifejezések blokkolásával.

(#17941) AtHoS válasza Intruder2k5 (#17940) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kösz, majd meglátjuk mire jutunk. A döntés barátomé lesz én csak felvázolom a lehetőségeket.

A felügyeleti részt pedig szépen át fogom tekinteni :R

read-only mode on the forum

(#17942) Intruder2k5 válasza AtHoS (#17941) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A bizonyos oldalak blokkolása, Tomato-val pont a minap volt téma az én fórumomon is, egy RT-N12-vel kapcsolatban... De ugyanott, az "Access Restriction" menüben lehet időben is korlátozni bizonyos IP vagy MAC című gépeket, vagy a WiFi-t ki-be kapcsolni adott időpontban. Szóval (majdnem) minden megoldható...

(#17943) meone


meone
tag

Sziasztok!

Megint meg akadtam az rtorrenttel nem akar indulni, pedig az összes torrentett ami volt benn kitöröltem.
Újra ez alapján mentem végig [link], most ügyeltem a dolgokra futtathatóvá tettem a 2 fájlt és még se indul újra reboot után meg se mozdul.
Mi lehet a gond? :F

Köszi előre is.

Elnézést kérek mindenkitől a helyes írásom ért :)

(#17944) Intruder2k5 válasza meone (#17943) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Esetleg próbáld meg EZT, vagy ha nem sikerül, akkor még inkább EZT.

(#17945) ArchElf


ArchElf
addikt

Hogy módosítok jelszót konzolból, ha a felület nem működik?
passwd nem megy (megváltozik ugyan az /etc/password de azt nem szedi fel a flashfs save)
nvram set http_passwd=jelszó nem megy, hiába írok utána még egy nvram commit-ot, újraindulásnál a régi jelszó él... (nvram-ban is) wtf???

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#17946) meone válasza Intruder2k5 (#17944) üzenetére


meone
tag

Szia!

Ma néztem ugyan úgy reboot után megnéztem most meg már feléledt. :)
Az általad linkelt fórumon, nagyon kezd meg tetszeni a tomatos fw fontolóra veszem,
hogy át fogok térni arra, van még egy pár dolog amit ki kel mentenem lemezre de aztán váltok.

Köszöntem a gyors segítséget. :R

Elnézést kérek mindenkitől a helyes írásom ért :)

(#17947) Conv


Conv
csendes tag

A segítségeteket szeretném kérni. Asus WL500g v1 router + E1752 (telenoros simmel) stick közös működésre bírásáról lenne szó.

Valószínűleg nincsen elegendő tudásom a probléma önálló megoldásához, mert a haladó szintű leírások számomra olyan idegenül hangzanak a linux miatt, hogy esélyem sincs a hozzáértőknek készült rövid megoldási javaslatokat megvalósítani.

Tudna valaki részletesen (szájba rágósan) segíteni, hogy a roteren fent lévő Tomato 3G-s firmwareben milyen beállítások, módosítások, paraméterek szükségesek, hogy a stickkel működjön a router? Az is lehet, hogy létezik ilyen leírás, előre is elnézést ha csak én nem találtam rá.

Köszönöm segítségeteket!

(#17948) s_knight


s_knight
tag

Sziasztok!

Van egy WL500gV2-es routerem. A mai napon ráraktam az OLEG féle fw-t (latest). Van egy 4GB pendrive-om amit ha minden igaz EXT3-ra sikerült formáznom a Nattymel. A routeren az utolsó próbálkozásomkor még volt ssh meg el is értem, de az eredeti állapotban lévő USB pendrive-ot nem látta a cucc. Router kikapcs, usb format EXT3-ra. USB berak routerbe, majd router power on lan connection with notebook done.
A gond most jön:
1. nem látom a routerem (nem tudom elérni vezetékről)
2. miért nem látja a routerem az usb drive-ot?
3. nyilván a 2ből következik, de igy hogyan tudok neki swapot generálni az usb-re illetőleg appokat telepíteni a routerre?

Tudna valaki segíteni egy picit ebben? Holnap kezdem majd egy reset gomb nyomásával ha nem tudom másik gépen életre kellteni a kapcsolatot...

Köszönöm előre is.

MSI EX700-020, 2GB, T5450

(#17949) Intruder2k5 válasza s_knight (#17948) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nekem ugyan egy kicsit zavaros amit írtál, de reset-eld le, hátha észhez tér...

[ Szerkesztve ]

(#17950) ArchElf válasza ArchElf (#17945) üzenetére


ArchElf
addikt

Bárkinek ötlet?
Amúgy asszem teszek rá egy frissebb FW-t, hátha valami bug...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.