Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) individor válasza Intruder2k5 (#18800) üzenetére


individor
csendes tag

köszi!
elmentettem az oldalakat, még hezitálok, mert nem olyan egyszerű ez nekem

(#18802) Intruder2k5 válasza individor (#18801) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egyébként DD-WRT-re lehet, hogy felmegy webes felületen is, de erre nem esküszöm meg, mert én sosem próbáltam, csak tudom, hogy egyes (Linksys) routerekre így kell feltenni a Tomato-t, hogy előtte egy DD-WRT kell a gyári fw-re. Amúgy nem bonyolult az, már sokan végigcsinálták, akik szintén Windows-on szocializálódtak! :)

[ Szerkesztve ]

(#18803) Tressy válasza Intruder2k5 (#18769) üzenetére


Tressy
senior tag

Fölső portba volt dugva az usb drive az volt a baja.Alsóban már rendesen mountolja mindig

Hogyan kell rtorrentet wan felöl elérni?Mert lanról megy wanról nem

(#18804) Intruder2k5 válasza Tressy (#18803) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A tűzfal scriptet betetted?

iptables -D INPUT -j DROP
iptables -I INPUT -p tcp --dport 6890 -j ACCEPT
iptables -I INPUT -p tcp --dport 443 -j ACCEPT
iptables -t nat -A PREROUTING -i nvram get wan_ifname -p tcp --dport 443 -j DNAT --to-destination nvram get lan_ipaddr:443
iptables -A INPUT -j DROP

(#18805) Tressy válasza Intruder2k5 (#18804) üzenetére


Tressy
senior tag

igen ez megvan, talán a linkel lehet baj?mert igy próbáltam

https://domain/protected/rtorrent

(#18806) Intruder2k5 válasza Tressy (#18805) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem, ezzel nincs semmi baj!

Milyen netet használsz? Van publikus IP címed?

(#18807) Tressy válasza Intruder2k5 (#18806) üzenetére


Tressy
senior tag

dyndns cimet használnék.ftp elérhető többi vmiért nem

(#18808) Intruder2k5 válasza Tressy (#18807) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

ITT tudsz port tesztet csinálni, hogy valóban nyitva van-e a 443-as port...

(#18809) Tressy válasza Intruder2k5 (#18808) üzenetére


Tressy
senior tag

hm nem értem... connection refuse van annak ellenére hogy a tüzfalban megvan nyitva az a port

(#18810) Tressy válasza Tressy (#18809) üzenetére


Tressy
senior tag

amatőr hiba: nem volt beállitva a remote access a port ezért nem ment most már minden megy köszi szépen,a port checker segitett a megoldani

(#18811) Intruder2k5 válasza Tressy (#18810) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Milyen Remote Access? rtorrent-nél semmi ilyet nem kell állítani, a webes felületen a Remote Access csak az admin felületre van hatással!

(#18812) daykiller


daykiller
csendes tag

Sziasztok! :)

1 éve tulajdonosa vagyok egy ASUS WL-500G Premium V1-es routernek. Modding miatt vásároltam. Volt már rajta DD-WRT, amire raktam egy transmission torrent klienst, de lassúnak véltem a vinyót. 700kB-nál nagyobb sebességet nem tudtam elérni vele. Gondoltam összeállítok egy frankó openwrt firmware-t, mert arra gyanakodtam, hogy a kevés 32MB ram miatt lassú a vinyó, nameg a jffs-s rendszer sem tetszett. Azt akartam, hogy a 8MB flashbe csak annyi legyen, hogy indítsa az USB-t, élesítse, mountolja a vinyót és onnan töltsön tovább. Ez sikerült is, jelenleg is így üzemel, de a 32MB ram még mindig kevés, hiába van swap fájl, alig használja. Most is 1MB ram van szabadon. Már keresgetek megfelelő DDR ramokat a 128MB-os moddinghoz vagy valami olyan megoldás kéne, hogy felszabaduljon legalább 10MB ram, de eddig nem jöttem rá.
A másik problémám pedig az, hogy mindig passzív a router. Hiába engedélyezem a transmission portját a routeren belül, valamint a másik routernél is, a teszt szerint nincs nyitva. A remote controlról nem is beszélve. Egy TP-link router van előtte még, ami sajnos kell, mert egy másik gépnek is kell internet, amit a tplink biztosít.
Látom, hogy a Tomato firmware-ről sok szó esik. Érdemesebb lenne átváltanom rá?
Egyébként szanaszét moddingoltam már a drágaságom: 300MHz-en jár a proci, agyonhűtve, nagyobb elkók a táp résznél, mert kb 2 hónap után púposodni kezdtek a gyáriak, amióta a 2,5"-os vinyót is a gyári táp látja el villannyal. Egyébként nálam jól bírja a táp a vinyót, egyből felpörög, 5V körül van a feszültség. Csak 0,55A-t vesz fel a vinyó, amivel még bőven van tartalék áramerősség a maximális 2,5A-ből.
Egyébként így néz ki jelenleg: [link] :)

"Bármely kellőképp fejlett technika megkülönböztethetetlen a mágiától." - Arthur C. Clarke

(#18813) Intruder2k5 válasza daykiller (#18812) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A memória foglaltsága nem a kevés RAM miatt van, hanem mert - ha csak nincs belőle brutálisan sok -, a Linux belakja a rendelkezésre álló méretet. Nézd meg, hogy mennyi a valóban lefoglalt méret, illetve mennyi a "cached"? Utóbbit ugyanis bármikor felszabadítja, ha arra szüksége lenne egy alkalmazásnak! Nálam ez így fest jelenleg RT-N16-on, 128MB-al...

root@INT-ROUTER:/tmp/home/root# free -t
total used free shared buffers cached
Mem: 127084 114740 12344 0 2220 84136
-/+ buffers/cache: 28384 98700
Swap: 530136 11680 518456
Total: 657220 126420 530800
root@INT-ROUTER:/tmp/home/root#

Jól látható, hogy itt is csak 12MB van szabadon a gyorsítótár mellett. Buffer nélkül viszont csak 28384 a használt, és 98700 szabadon van! Természetesen megpróbálhatod a Tomato-t, de a helyzet azon is hasonló lesz, mint ahogy minden más firmware esetében is... Az USB-s HDD elvárható sebessége samba-n ~3MB/s körül van, FTP-n egy kicsit több, úgy 3,3-3,5MB/s.

[ Szerkesztve ]

(#18814) daykiller válasza Intruder2k5 (#18813) üzenetére


daykiller
csendes tag

Nálam így néz ki jelenleg:

root@OpenWrt:/# free -t
total used free shared buffers
Mem: 29708 27540 2168 0 1756
-/+ buffers: 25784 3924
Swap: 1048572 496 1048076

Ezek szerint nálam valamiért hiányzik a cache.
WInSCP-t használok átvitelhez, de a 700kB/s sebességnél nem akar többet. Torrentnél ingadozik a letöltési sebesség. Felmegy 1,6MB/s-re, majd leesik 400kB/s-re és ezt csinálja folyamatosan, ezért gondolok a kevés memóriára.
Futtattam egy sebességtesztet, ami ezt méri:
root@OpenWrt:/# hdparm -tT /dev/sda1

/dev/sda1:
Timing cached reads: 100 MB in 2.03 seconds = 49.23 MB/sec
Timing buffered disk reads: 38 MB in 3.13 seconds = 12.14 MB/sec
root@OpenWrt:/#

Szóval nem értem, hogy mi fogja le. Csak a memóriára tudok gondolni.

[ Szerkesztve ]

"Bármely kellőképp fejlett technika megkülönböztethetetlen a mágiától." - Arthur C. Clarke

(#18815) vargalex válasza daykiller (#18814) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Azért nem mutatja a cache-t, mert te a busybox-os free-t futtatod. Nézd meg ezzel:

cat /proc/meminfo

WinSCP-s másolás nem túl jó választás, ugyanis az ssl titkosítás viszonylag sok erőforrást elvisz az amúgy sem túlságosan gyors CPU-ból.

A letöltési sebesség valószínűleg a túl sok kapcsolat miatt esik le. Próbáld meg csökkenteni a peer-ek számát.

Az az 1GB swap egy kicsit túlzó. :)

[ Szerkesztve ]

Alex

(#18816) daykiller válasza vargalex (#18815) üzenetére


daykiller
csendes tag

Aham, köszi!

Így mindjárt másképp fest a dolog :D

root@OpenWrt:/# cat /proc/meminfo
MemTotal: 29708 kB
MemFree: 10108 kB
Buffers: 1388 kB
Cached: 6728 kB

Tudom, hogy sok az 1GB, de már így marad. :)

Rendben, állítok transmission-on, hogy kevesebb peer-rel dolgozzon, bár először a port nyitottságát kéne megoldanom, mert az bosszant. 44 napja fut a router, de még mindig nem töltötte vissza azt az egy tesztfilmet, amit letöltettem vele.
Sambát akartam egyébként, ami elvileg jól van konfigurálva, csak a Win7 x64 nem igazán akarja látni.

"Bármely kellőképp fejlett technika megkülönböztethetetlen a mágiától." - Arthur C. Clarke

(#18817) vargalex válasza daykiller (#18816) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Mi a tűzfal, illetve a transmission config-od? Nem ülsz másik router mögött?

Alex

(#18818) Intruder2k5 válasza daykiller (#18816) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na látod, van itt memória... :)

Az OpenWrt az ilyen puzzle, amit lehet, hogy egyébként jól is raktál össze, és a hiba a Win7-ben van, de az is lehet, hogy Te bakiztál valamit. Ebben én nem nagyon tudok segíteni, mert nem ismerem az OpenWrt-t ennyire. Persze Alex biztosan Neked is szívesen segít, mint ahogy mindenki másnak is szokott, de ha esetleg megunod a küzdelmet, feltehetsz egy Tomato-t, abban benne van a Samba, FTP, és a Transmission is. Ha csak ezek az igényeid, akkor nem kell semmit utólag mókolni, csak webes felületen beállítasz mindent, és hajrá! :)

(#18819) daykiller válasza vargalex (#18817) üzenetére


daykiller
csendes tag

Hi!

De van még egy router, amitől kapja a netet az Asus. Portokat forwardoltam, ahogy kell. Iptables-ben is forwardoltam, valamint az asus előtt lévő tp-link routerben is. A gépemen futó utorrent kliens portját is forwardoltam a tplinkben és az asusban is, nincs is probléma, nyitott a portja, de a transmissioné valamiért nem nyitott.

"Bármely kellőképp fejlett technika megkülönböztethetetlen a mágiától." - Arthur C. Clarke

(#18820) vargalex válasza daykiller (#18819) üzenetére


vargalex
félisten

OpenWrt alatt nem kell iptables-el mókolni. Van jó kis tűzfal config (/etc/config/firewall, ami természetesen Luci-ban is szerkeszthető).

Másold be, vagy privátban küldd el a firewall és a transmission configot!

[ Szerkesztve ]

Alex

(#18821) daykiller válasza Intruder2k5 (#18818) üzenetére


daykiller
csendes tag

Jópár forgatás után sikerült összerakni a jelenlegit, bár ezt is konfiguráltam még a vinyós töltés miatt.
Valószínűleg én bakiztam a samba configjában, bár a win7 akarja látni, csak mindig kéri jelszót, amit meg nem fogad el. :)

"Bármely kellőképp fejlett technika megkülönböztethetetlen a mágiától." - Arthur C. Clarke

(#18822) vargalex válasza daykiller (#18821) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

A /etc/config/smb.conf.template-ban (Luci-ban is szerkeszthető), ha

security = user

sor van, akkor cseréld le

security = share

sorra.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#18823) daykiller válasza vargalex (#18820) üzenetére


daykiller
csendes tag

Akkor akár törölhetem is az iptables-t, ugye?
Most akkor nekiállok a sambával szórakozni. Sikerült a transmissionos tűzfalas tipped, amit privátban írtál. Köszönöm! :)

"Bármely kellőképp fejlett technika megkülönböztethetetlen a mágiától." - Arthur C. Clarke

(#18824) vargalex válasza daykiller (#18823) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Igen, iptables teljesen felesleges OpenWrt alatt. Nagyon jól configolható a tűzfal.

Alex

(#18825) daykiller válasza vargalex (#18824) üzenetére


daykiller
csendes tag

Letöröltem és kiderült, hogy az adja a firewall-t. Gyors vissza is raktam. :)

"Bármely kellőképp fejlett technika megkülönböztethetetlen a mágiától." - Arthur C. Clarke

(#18826) vargalex válasza daykiller (#18825) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Lehet, hogy elbeszéltünk egymás mellett, de én nem az iptables csomagra gondoltam, hanem a /etc/firewall.user-be felvehető saját (manuális) iptables szabályokra. Természetesen a tűzfal maga az iptables.

Alex

(#18827) daykiller válasza vargalex (#18826) üzenetére


daykiller
csendes tag

Hi!

Értem. Mindegy, az iptables külön nem fut, úgy látom a ps parancs kiadásnál.

Nade ma sikerült teljesen beállítani a routert. Samba is működik már, csak egy Win7 bug szivatott, de már hálózati meghajtó van. sFTP is felkerült. FTP-vel ingadozva, de 2-3MB/s között ugrál a sebesség, sambával viszont stabil 2,7MB/s.
Viszont a torrentezés még mindig lassú. Tegnap hajnalban beraktam kettő friss sorozatrészt letöltésre, de 1,0MB/s-nél nagyobb sebességet nem értek el, meg az egyik kilőtte a másikat. Arra gondoltam, hogy lehet az encryption foglalja be a procit, bár kikapcsolni nem lehet transmissionban, talán csak a settings.json-ban. Pedig az egyidejűleg maximális kapcsolatot is jócskán visszavettem.
Sikerült az is, hogy akár a mobilomról tudom vezérelni a torrent klienst a webes felületéről, valamint a LuCI-t is. Szóval öröm bódottá. :)
Mire reggel beértem melóhelyre, ránéztem a torrentre és addigra már az egyiket 2,5-szeresen visszatöltötte. :) Egyébként 20/10-es netem van.

Majd még egyszer leállítom a routert, vissza kell rakni a házába. :)
Kiszámoltam, kb 300Ft-ot zabál havonta a router. :) 7,44kWh fogyasztást számoltam ki egy hónapra, bár a pontos kWh egységárat nem tudom.

"Bármely kellőképp fejlett technika megkülönböztethetetlen a mágiától." - Arthur C. Clarke

(#18828) Intruder2k5 válasza daykiller (#18827) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Akkor egy kis feketeleves, hogy ne legyen teljes az örömöd! Na nem akarok én rosszat, de ez van... Szóval a torrentre reagálva, ne is nagyon várj 1MB/sec-nél nagyobb sebességeket, maximum nagyon szerencsés esetben, és nagyon kevés, maximum 1-3 szálon töltve! Ez a router ennyire képes, ez az egyik kompromisszum, amit a havi 300Ft-ért cserébe meg kell kötni...

(#18829) gyilkos répa


gyilkos répa
tag

sziasztok!

nem tudok belépni a routeremre. nem kizárt, hogy elfelejtettem a jelszót (bár kétlem). tomato firmware van fent. beírom az adatokat és vagy visszadobja, vagy a böngésző várakozik, majd legfeljebb odáig jutok, hogy egy nagyon egyszerűsített tomato oldal jön be, semmilyen részletes adattal, csak a címszavakkal.

mi lehet az oka?

próbáljam hard resetelni? (ugye akkor nem vesznek el a beállítások?)

újraindítani már próbáltam, nem segített...

(#18830) Intruder2k5 válasza gyilkos répa (#18829) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ilyen Tomato oldal nincs, amire Te gondolsz, az csak DD-WRT-ben létezik! Ha beenged, akkor a jelszó jó... Próbáld másik böngészővel, vagy válts privát böngészési módba, illetve ürítsd ki a cache-t, mert ez a "szétesett oldal" tipikusan ilyen hibajelenség. Ha ezek után sem tudsz bejutni, van rá mód, hogy belépj jelszó nélkül, és megtudd a beállított jelszót, de szerintem neked erre most nincs szükséged.

Hard Reset-nél elveszik minden beállítás!

[ Szerkesztve ]

(#18831) gyilkos répa válasza Intruder2k5 (#18830) üzenetére


gyilkos répa
tag

szia!

próbáltam több böngészővel is és most privát módban is. miután beírom az általam jónak gondolt jelszót, a chromeban csak az történik, hogy "lekérés küldése folyamatban".

majd pl:

Hoppá! A Google Chrome nem tudott csatlakozni a 192.168.1.1 webhelyhez
Keresési javaslat: www.­192.­168.­1.­1rr.­com

vagy bejött már egy olyan oldal, melyen a bal felső sarokban néhány adat jelent meg, vagy a tomato piros fehér oldala néhány "fejezetcímmel", frame nélkül, a főoldalon, minden adat nélkül...

kezd bosszantani. az is lehet, hogy rosszul emlékszem a jelszóra, mert bevallom, utoljára több mint fél éve léptem be rá :)

(#18832) gyilkos répa válasza gyilkos répa (#18831) üzenetére


gyilkos répa
tag

most pl ez jött be plain textben

oldal címe: Status: overview

ill a bal felső sarokban

Tomato RAF
Version 1.28
(itt a hálózatom neve)
System
WAN
LAN

(#18833) Intruder2k5 válasza gyilkos répa (#18831) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor a továbbiakhoz fog kelleni egy PUTTY! A router hátulján az ezsetup gombot, nyomd le, és tartsd nyomva ~20mp-ig, majd ezután a PUTTY-al lépj be telnet-en, tehát nem SSH-n, hanem telnet-en, a 233-as porton. Itt nem fog semmilyen adatot kérni, hanem csak simán beenged! Ezután add ki, a következő parancsokat...

nvram show | grep http_passwd | grep -v default
nvram show | grep http_lanport=

Ezekből megtudod, hogy milyen porton, és milyen jelszóval kell belépned.

(#18834) gyilkos répa válasza Intruder2k5 (#18833) üzenetére


gyilkos répa
tag

szuper vagy, nagyon köszi, meg is próbálom!

(#18835) gyilkos répa válasza Intruder2k5 (#18833) üzenetére


gyilkos répa
tag

sikerült, a jelszó az volt, amit sejtettem.

viszont böngészőből továbbra sem tudok normálisan belépni...megpróbálom egy másik gépről.

(#18836) Intruder2k5 válasza gyilkos répa (#18835) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én mondtam, hogy ez nem jelszó probléma... Továbbra is azt mondom, hogy PC oldalon keresd az okot!

(#18837) gyilkos répa válasza Intruder2k5 (#18836) üzenetére


gyilkos répa
tag

igen. attól tartok, hogy valami kártevő került a laptopomra, mert a desktopomról be tudtam jelentkezni (az nem wireless).

a fenébe...keresnem kell valami mentesítőt.

még egy utolsó kérdés. a wireless titkosításnál melyik protokollt érdemes használni? rengeteget kínál fel.

WPA2 personal, enterprise?

nagyon sokat segítettel, nagyon köszönöm!

(#18838) Intruder2k5 válasza gyilkos répa (#18837) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Persze van még biztonságosabb beállítás, de szerintem ez így bőven megteszi... :)

A túlzottan paranoiás beállításokkal az szokott lenni a probléma, hogy ha előkerül egy WiFi-s mobil, vagy egy régebbi WiFi kártya, akkor valami biztosan nem fog támogatni valamit, és akkor nem fogsz tudni csatlakozni. Ez így már biztonságos is - egy megfelelően hosszú jelszóval -, és üzembiztos is.

(#18839) gyilkos répa válasza Intruder2k5 (#18838) üzenetére


gyilkos répa
tag

nagyszerű, köszi szépen!

na most akkor keresek valami spyware killert... :)

nem hiányzott.

(#18840) Intruder2k5 válasza gyilkos répa (#18839) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szívesen, és sok sikert! :)

(#18841) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Lehet nemjól csinálok valamit, de amikor ezt csinálom:
"A routeren indulásképpen csináljunk egy Hard Reset-et. Ehhez működés közben nyomjuk le 10 másodpercre a hátoldalon található RESTORE gombot. Ha ez sikerült, akkor állítsuk be restore módba. Ehhez húzzuk ki a tápcsatlakozót a hátuljából, majd várjunk néhány másodpercet. Nyomjuk be a RESTORE gombot, tartsuk lenyomva, és közben dugjuk vissza a tápcsatlakozót. Most figyeljük a LED-eket, és ha a Power LED villogni kezd, akkor elengedhetjük a gombot. Gyerünk vissza a számítógép elé, indítsuk el az ASUS Firmware Restoration Tool-t, tallózzuk be a trx file-t, és indulhat a feltöltés." nem akarja feltölteni csak ezt írja ki "No Wirelles device in recovery mode in fount" -mit csinálok rosszul?

(#18842) Intruder2k5 válasza RaPiDsHaRe (#18841) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A recovery módba állítás után lehetőleg minél gyorsabban csináld meg a flashelést, mert tapasztaltam már olyat, hogy bizonyos idő után a router timeout-ol, és akkor már "nem várja" a firmware-t. Ez persze nem 10mp, de lehetőleg ne villogjon ott magában 4-5 percet, hanem amikor beáll recovery módba, akkor mielőbb kezd el a frissítést. Ezen kívül Vista Win7 alatt mindenképpen Rendszergazda módban indítsd a programot, és minden tűzfalat, antivírust, stb, ami portokat blokkolhat, kapcsolj ki! Ha végképp nem megy, akkor használj XP LiveCD-t, (pl. Hiren's BootCD) azzal jónak kell legyen. Többen voltak már így vele, hogy hiába állították, hogy minden le van tiltva, valami végül mégis megfogta.

Ja, és véletlenül se WiFi-n csináld, ezt mindig csak kábelen! Ez a "No Wireless Device" is többeket tévesztett már meg, de csupán a routert hívja így a program, a WiFi-hez ennek semmi köze!

[ Szerkesztve ]

(#18843) RaPiDsHaRe válasza Intruder2k5 (#18842) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Ki próbálom a Hiren Boot cd-t, hátha azzal menni fog. Már vagy 10 perce megcsináltam és még mindig villog a power led-je.
A router-en belülről nem lehet frissiteni?

(#18844) Intruder2k5 válasza RaPiDsHaRe (#18843) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mit csináltál meg tíz perce? Most akkor felment rá a firmware? BootCD helyett amúgy megteszi a "Csökkentett mód hálózattal" opció is...

[ Szerkesztve ]

(#18845) RaPiDsHaRe válasza Intruder2k5 (#18844) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Nem ment fel rá, csak 10 perce probálok a laptopal beboottatni a Hiren Cd-t

(#18846) RaPiDsHaRe válasza Intruder2k5 (#18844) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Akármit csinálok csak ezt írja ki mindig: "Connect to the wireless device 01 sec. elszámol 30-ig és annyi.

(#18847) Intruder2k5 válasza RaPiDsHaRe (#18846) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Túl vagy a Hiren'S CD-n is?

(#18848) RaPiDsHaRe válasza Intruder2k5 (#18847) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Félig meddig túl, csak REBORNcd-t találtam, azel meg ha elindítottam nem síkerült betallozni a fájlt

(#18849) Intruder2k5 válasza RaPiDsHaRe (#18848) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hiren'S vagy Reborn az már tök mindegy, na de ha nem sikerült betallózni...

(#18850) RaPiDsHaRe válasza Intruder2k5 (#18849) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Végül megoldottam, átneveztem és úgy megtaláltam, így sem akar felmenni, tényleg nem tudom, mit csinálok rosszul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.