Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16) Angel1981 válasza Gaz 78 (#15) üzenetére


Angel1981
veterán

Inkább a PvE része miatt vagyok az érdeklődők között.
A WoT-tal az a bajom, hogy mivel kizárólag PvP, nem tudom a szó szoros értelmében véve "játék"-ként kezelni, ez sokkal inkább egyfajta folyamatos megmérettetés, és "verseny" számomra, ebből adódóan:
1. Ha előre tudom biztosan, hogy max. 1-2 órám lesz rá a nap folyamán, akkor le sem ülök vele játszani, mert egyszerűen jobban rá kell készülnöm, ezért a hétköznapok eleve kiesnek, túl későn és túl fáradtan érek haza.
2. Elég gyakran felidegelem magamat rajta, többször, mint az összes többi játékomon együttvéve (a többi kizárólag PvE)

Egy Left for Dead-el pl. a mai napig szívesen gyomok 1-2 gyors menetet, mert úgy is kikapcsol, ezt a WoT-tal kapcsolatban nem mondhatom el.

Ha jól megcsinálják a PvE részét, és közelebb lesz kicsit az arcade lövöldékhez (igen igen, ezalatt főleg a max. 15%-os RNG-t is értem), akkor jó eséllyel átveszi nálam a WoT helyét - amit sokáig nagyon szerettem, de a sok-sok feszkó miatt már nem érzem olyannak, mint régen...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.